Proste obejście zaciemnienia MLB.tv za pomocą VPN | Testowany w marcu 2019 r

Poddany


W tym artykule pokażemy, jak ominąć zaciemnienia MLB.tv i oglądać wszystkie gry MLB 2019 zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi. Potrzebna jest aktywna subskrypcja MLB.tv, przeglądarka stacjonarna, taka jak Chrome lub Firefox, oraz VPN. Oznacza to, że jeśli podróżujesz, nadal możesz uzyskać dostęp do swoich zwykłych domowych usług przesyłania strumieniowego w dowolnym miejscu i pokonać ograniczenia dotyczące zaciemnienia.

Jak ominąć zaciemnienia MLB.tv: szybki przewodnik

Proste obejście zaciemnienia MLB.tv za pomocą VPN | Testowany w marcu 2019 r

Oto krótki przegląd dla tych z was, którzy nie chcą zawracać sobie głowy czytaniem całego artykułu.

Oto jak oglądać gry zaciemniające:

 1. Zarejestruj się i pobierz dobrą VPN z dużą przepustowością i lokalizacjami serwerów. Używamy ExpressVPN w naszych testach i działa świetnie.
 2. Zainstaluj aplikację VPN na komputerze Macbook lub PC i uruchom ją.
 3. Połącz się z serwerem w miejscu, w którym gra, którą chcesz oglądać, nie jest zaciemniona. Mieliśmy szczęście z serwerami w Kanadzie i Meksyku, które pozwalają nawet ominąć krajowe zaciemnienia, takie jak te w grach MLB Playoff 2018.
 4. Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do MLB.tv, aby obejrzeć grę w normalny sposób.

3 MIESIĄCE ZA DARMO: uzyskaj dodatkowe 3 miesiące za darmo, rejestrując się w abonamencie rocznym ExpressVPN. Umowa obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez żadnych sprzeczek, więc w przypadku niezadowolenia otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Omiń awarie MLB za pomocą VPN

Fani Major League Baseball w Stanach Zjednoczonych, którzy kupili subskrypcje MLB.tv, czują się zdradzeni faktem, że nie mogą oglądać wszystkich obiecanych im gier z powodu przerw w transmisji na żywo. Własna witryna MLB.com twierdzi, że subskrybenci, którzy płacą 25 USD miesięcznie lub 120 USD rocznie, mogą „oglądać każdą grę poza sezonem w sezonie regularnym na żywo lub na żądanie na ponad 400 obsługiwanych urządzeniach”.

Przewiń w dół do drobnego druku, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Fani wyrazili gniew na MLB.tv, że wiele gier jest blokowanych geograficznie z powodu lokalnych ograniczeń licencyjnych, zmuszając ich do zakupu abonamentu telewizji kablowej lub satelitarnej w celu oglądania. Zgodnie z polityką zaciemnienia MLB.TV:

„Wszystkie gry na żywo przesyłane strumieniowo na dowolny produkt MLB.TV i dostępne za pośrednictwem MLB.com w Bat podlegają lokalnym, regionalnym lub krajowym zanikom zasilania. Z wyjątkiem niektórych gier sezonu MLB i sezonu poza sezonem, jak opisano poniżej, lub niektórych terytoriów telewizji domowej MLB Club, dla których MLBAM może oferować usługi subskrypcji na rynku, wszystkie gry na żywo będą zaciemnione na terytorium każdej domowej telewizji klubu. Jeśli gra jest zaciemniona na danym obszarze, nie można jej oglądać na żywo za pośrednictwem MLB.TV ”.

Na szczęście istnieje obejście. VPN lub wirtualna sieć prywatna przekierowuje cały ruch internetowy urządzenia za pośrednictwem wybranej przez użytkownika lokalizacji. Fani mogą sprawić, że będą wyglądać, jakby oglądali z innego stanu, a nawet kraju, aby obejść zaciemnienie. Dobre sieci VPN zazwyczaj wymagają miesięcznej opłaty abonamentowej, ale jest to o wiele tańsze niż kupowanie kabla. Ponownie przetestowaliśmy tę metodę od października 2018 r. I możemy potwierdzić, że nadal działa.

Co to właściwie jest zaciemnienie na żywo?

Przed każdym sezonem MLB kierownictwo siada i decyduje, które firmy nadawcze mają prawa do poszczególnych gier. Często regionalna spółka telewizyjna, taka jak lokalna stacja telewizyjna Fox, NBC lub ABC, otrzymuje wyłączne prawa do gier rozgrywanych przez lokalne zespoły i nie udostępnia ich. Przez większość czasu nie transmitują też na żywo gier online. Nawet sama MLB nie może transmitować tych gier online ani w telewizji na tym rynku geograficznym.

Możesz dowiedzieć się, które gry zostaną z góry zaciemnione, korzystając z regularnie aktualizowanej listy MLB.tv lub korzystając z mapy zaciemnienia MLB poniżej.

MLB_Blackout_Areas

Te prawa do treści często uniemożliwiają subskrybentom MLB.tv oglądanie zespołów, na których im najbardziej zależy - tych najbliższych. Za każdym razem, gdy fan ogląda grę w przeglądarce internetowej lub w aplikacji MLB.tv, aplikacja lub witryna sprawdza adres IP urządzenia. Adres IP służy do określenia lokalizacji osoby przeglądającej. Jeśli ta przeglądarka znajduje się w obszarze zaciemnienia, strumień na żywo jest blokowany. Zamiast transmisji na żywo pojawi się jeden z następujących komunikatów o błędach:

 • "Przykro nam. Wymagane kontrole zaciemnienia nadawców nie mogą być w tej chwili wykonane. Spróbuj ponownie za chwilę. ”

 • "Przykro nam. Ustaliliśmy, że znajdujesz się na jednym z terytoriów telewizyjnych w danym klubie i dlatego nie możesz oglądać wybranej przez siebie gry. Dźwięk na żywo z tej gry jest dostępny w ramach subskrypcji MLB.TV. ”

 • „Ze względu na wyłączność Major League Baseball, mecze na żywo odbywające się w każdą sobotę z zaplanowanym czasem rozpoczęcia po 13:10 ET lub przed 20:00 ET oraz w każdą niedzielę z zaplanowanym czasem rozpoczęcia po 17:00 ET w Stanach Zjednoczonych."

 • „Błąd mediów. Ta gra jest chwilowo niedostępna. Spróbuj ponownie za chwilę. ”
 • Ten film nie jest obecnie dostępny z powodu lokalnych lub krajowych ograniczeń dotyczących zaciemnienia. Kliknij „Dowiedz się więcej”, jeśli potrzebujesz pomocy.

Sytuację pogorszyły konflikty między firmami telewizyjnymi, takimi jak Comcast i Time Warner Cable, które dodatkowo rozdrobniają kanały dostępne w telewizji kablowej.

Obejdź zaciemnienia MLB.tv w przeglądarce internetowej

Między innymi VPN może zmienić twój adres IP na adres innej lokalizacji. Po połączeniu z VPN wystarczy wyczyścić pliki cookie i odświeżyć stronę, na której transmitowana jest gra, którą chcesz obejrzeć.

Większość sieci VPN ma rodzimych klientów, które można łatwo pobrać i zainstalować. Po instalacji wybierz lokalizację serwera i naciśnij Połącz.

Przetestowaliśmy to, łącząc się z serwerem w Chicago i próbując obejrzeć grę Cubs. Rzeczywiście, dostaliśmy wiadomość z ostrzeżeniem, że gra jest objęta lokalnym brakiem zasilania.

mlb blackout chicago

Następnie połączyliśmy się z serwerami w Kanadzie za pomocą ExpressVPN, który działał bezbłędnie. Wystarczyło szybkie odświeżenie, aby odblokować strumień; koniec z wiadomościami o zaciemnieniu.

mlb blackout chicago naprawiony

Niektóre gry są niedostępne w poszczególnych krajach, dlatego w tym celu przetestowaliśmy serwery w Meksyku i Argentynie. To również działało dobrze. Najlepiej byłoby jednak połączyć się z lokalizacją najbliższą geograficznie, ale nadal poza regionem zaciemnienia. Przyspiesza to połączenie i zapewnia strumień o wyższej jakości. W przypadku ogólnokrajowego zaciemnienia połączenie z innym krajem powinno jednak działać. Jedynym wyjątkiem może być Kanada, z której pochodzą niektóre zespoły MLB.

Omijanie zaciemnień MLB.tv w aplikacji Android i iOS MLB At Bat

Jeśli chcesz ominąć zaciemnienie w aplikacji MLB At Bat na iOS lub Android, z przykrością informujemy, że jest to o wiele trudniejsze od 2017 roku. Kiedy testowaliśmy to wcześniej, radziliśmy użytkownikom połączyć się z VPN serwer z adresem IP poza rynkiem blackout. Użytkownicy Androida mogliby następnie użyć fałszywej aplikacji GPS, aby sfałszować swoją lokalizację, aby dopasować ją do tej ustawionej w sieci VPN.

Ta metoda już nie działa. W Bat wymaga teraz Twojej lokalizacji GPS przed obejrzeniem dowolnej gry i może wykryć, czy w systemie Android używana jest fałszywa lokalizacja. Zamiast tego odpowiednio zablokuje strumień, pokazując komunikat o błędzie:

„W nietoperzu nie można wiarygodnie zweryfikować Twojej lokalizacji. Kliknij Pomoc poniżej, aby uzyskać więcej informacji o ograniczeniach zaciemnienia. ”

Od sezonu 2017 r. Obejście ograniczeń związanych z zaciemnieniem MLB At Bat wymaga zrootowania telefonów i tabletów z Androidem, a iPhone'ów i iPadów zepsutych w jailbreaku.

Poniżej pokażemy kilka strategii, które możesz wypróbować, ale my tworzymy brak gwarancji, że będą działać.

Obejdź MLB At Bat zaciemnienia na Androidzie

 1. Zrootuj swój telefon z Androidem. Proces ten jest skomplikowany i jeśli nie wykonasz go poprawnie, może zepsuć urządzenie, więc zachowaj ostrożność. Ponieważ proces rootowania różni się w zależności od urządzenia, nie udostępniamy instrukcji dotyczących tego kroku.
 2. Pobierz i zainstaluj FakeGPS lub wybraną aplikację fałszowania lokalizacji GPS (z wyjątkiem opcji C).
 3. Pobierz i zainstaluj MLB At Bat (z wyjątkiem opcji C). Jeśli jest już zainstalowany, wyczyść pamięć podręczną aplikacji w ustawieniach pamięci urządzenia.

Stąd masz trzy opcje do wypróbowania:

Opcja A:

 1. Zainstaluj Hide Mock Locations z Xposed Module (wymaga roota).
 2. W ustawieniach > Opcje programistyczne umożliwiają „Zezwalaj na fałszywe lokalizacje” lub, w nowszych wersjach Androida, wybierz aplikację fałszowania lokalizacji GPS
 3. Otwórz Ukryj fałszywe lokalizacje i ustaw go w trybie czarnej listy.
 4. Dodaj MLB At Bat do czarnej listy
 5. Otwórz aplikację fałszowania lokalizacji GPS i upuść pinezkę gdzieś poza regionem zaciemnienia, w którym dostępny jest serwer VPN.
 6. Otwórz aplikację VPN i połącz się z serwerem w pobliżu lokalizacji wybranej w poprzednim kroku.
 7. Otwórz MLB At Bat i streamuj grę!

Opcja B:

 1. Przenieś aplikację GPS z / data / app do / system / app za pomocą Root Explorera lub podobnej aplikacji do zarządzania plikami (wymaga roota)
 2. Uruchom ponownie urządzenie.
 3. W ustawieniach > Opcje programistyczne wyłącz fałszywe lokalizacje (jeśli włączone)
 4. Otwórz aplikację fałszowania lokalizacji i ustaw swoją lokalizację poza regionem zaciemnienia, w którym dostępny jest serwer VPN
 5. Otwórz aplikację VPN i połącz się z serwerem w pobliżu lokalizacji wybranej w poprzednim kroku.
 6. Otwórz MLB At Bat i streamuj grę!

Opcja C:

 1. Zainstaluj XPrivacy z modułu Xposed (wymaga roota).
 2. Podczas instalacji MLB At Bat zobaczysz listę uprawnień. Gdy pojawi się ta lista, otwórz Ustawienia urządzenia
 3. Stuknij w Losuj teraz przycisk.
 4. Ustaw adres IP na lokalizację poza regionem zaciemnienia (możesz użyć adresu IP VPN, jeśli chcesz)
 5. Ogranicz wszystkie uprawnienia oprócz Internetu
 6. W ustawieniach Androida ustaw Lokalizacja na Wysoka celność tryb
 7. Zakończ instalację MLB At Bat, otwórz go i przesyłaj strumieniowo grę!

Jeśli wystąpią problemy z opcją B, niektórzy użytkownicy zgłosili, że ponowne uruchomienie w celu odzyskiwania i wyczyszczenie pamięci podręcznej / pamięci podręcznej Dalvik może rozwiązać niektóre problemy. Możesz także spróbować odrzucić dane logowania, używając opcji „usuń dane” w ustawieniach MLB At Bat, a następnie zaloguj się ponownie.

Obejdź MLB At Bat blackouty na iOS

 1. Jailbreak twój iPhone lub iPad. Proces ten jest skomplikowany i może trwale zablokować urządzenie, jeśli nie zostanie wykonany prawidłowo, więc postępuj ostrożnie. Jailbreaking różni się w zależności od modelu iPada lub iPhone'a, dlatego nie udostępniamy instrukcji dotyczących tego kroku.
 2. Pobierz i zainstaluj Protect My Privacy (PMP) ze sklepu Cydia
 3. Pobierz i zainstaluj MLB At Bat i otwórz strumień.
 4. Kiedy MLB At Bat poprosi o pozwolenie na wyświetlenie Twojej lokalizacji za pomocą GPS, PMP wyświetli monit. Wybierz opcję „ochrony” swojej lokalizacji, która zastąpi losową lokalizację GPS, a nie tylko blokuje dostęp
 5. Być może trzeba będzie połączyć się z VPN, aby zmienić adres IP (do potwierdzenia)
 6. Streamuj grę!

Zdjęcie: „Scuffed up” autorstwa slgckgc na licencji CC BY 2.0

„Obszary zaciemnienia MLB” Braindrain0000 na licencji CC BY 3.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 30 =