Najlepsze sieci VPN do oglądania ICI Tou.tv z dowolnego miejsca (poza Kanadą)

Najlepsze sieci VPN do oglądania ICI Tou.tv z dowolnego miejsca


Zwykle, jeśli spróbujesz obejrzeć ICI Tou.tv spoza Kanady, zobaczysz następujący błąd: „Conformément aux droits de diffusion, ce flux vidéo n’est pas disonible aktuellement”. Z grubsza przetłumaczone oznacza „Zgodnie z prawami do transmisji ten strumień wideo jest obecnie niedostępny.”Jeśli widzisz ten komunikat, to dlatego, że ICI Tou.tv sprawdził Twój adres IP i zauważył, że nie pochodzi on z Kanady. Nie martw się jednak: istnieje prosty sposób na obejrzenie ICI Tou.tv z dowolnego miejsca.

Jeśli połączysz się z serwerem VPN w Kanadzie, otrzymasz tymczasowy kanadyjski adres IP. Następnie ICI Tou.tv (i wiele innych usług przesyłania strumieniowego) nie będzie w stanie stwierdzić, że faktycznie znajdujesz się gdzieś indziej, i pozwoli ci oglądać się tak, jakbyś był w Kanadzie. Co więcej, sieci VPN szyfrują Twój ruch, dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie korzystać z Internetu, nie martwiąc się o to, że będziesz monitorowany przez swojego dostawcę usług internetowych (ISP), pracodawcę lub rząd.

Nie masz czasu na przeczytanie pełnego wpisu? Żaden problem: spójrz poniżej na krótkie podsumowania najlepszych sieci VPN do oglądania ICI Tou.tv za granicą.

Najlepsze sieci VPN do oglądania ICI Tou.tv:

 1. ExpressVPN: Nasz najlepszy wybór do przesyłania strumieniowego ICI Tou.tv poza Kanadę. Ma ponad 3000 serwerów w 94 krajach, wysokie prędkości, najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia i ochronę prywatności oraz doskonałą zdolność odblokowywania.
 2. NordVPN: Najlepsza opcja budżetu na oglądanie ICI Tou.tv za granicą. NordVPN odblokowuje wiele upartych usług, zapewnia dostęp do ponad 400 szybkich i niezawodnych serwerów kanadyjskich oraz zawiera wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, ułatwiających oglądanie.
 3. CyberGhost: Ta sieć VPN ma silne możliwości odblokowywania, wstępnie skonfigurowane funkcje zabezpieczeń i ponad 200 szybkich serwerów kanadyjskich. Jako taki, jest to dobry wybór dla każdego, kto chce transmitować na żywo ICI Tou.tv za granicą.
 4. IPVanish: Oferuje szybkie i niezawodne połączenia, dostęp do ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, zasady braku logów oraz możliwość odblokowania ICI Tou.tv poza Kanadą.
 5. PrivateVPN: Zapewnia wyższe prędkości niż większość, obejmuje silne funkcje bezpieczeństwa i prywatności oraz odblokowuje niektóre z najpopularniejszych platform streamingowych (w tym ICI Tou.tv) za granicą.
 6. Surfshark: Ta usługa ma duże prędkości, zasady braku dzienników, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i brak limitu połączeń. Odblokowuje wiele usług zablokowanych w regionie, w tym ICI Tou.tv za granicą.

Istnieje wiele różnych sieci VPN do wyboru i nie zawsze łatwo jest stwierdzić, który z nich jest najlepszy dla danego zadania. To powiedziawszy, stwierdzamy, że najlepsze sieci VPN są zwykle najbardziej wszechstronne. Dlatego szukając najlepszych sieci VPN dla ICI Tou.tv, rozważaliśmy tylko usługi spełniające wszystkie poniższe kryteria:

 • Może niezawodnie odblokować ICI Tou.tv i podobne usługi spoza Kanady
 • Zapewnia niezmiennie wysokie prędkości i niezawodne połączenia
 • Korzysta z silnych funkcji bezpieczeństwa, w tym skutecznie szyfrowanego szyfrowania
 • Ma aplikacje dla wszystkich głównych systemów operacyjnych i urządzeń
 • Nie rejestruje żadnych danych osobowych

6 najlepszych VPN do oglądania ICI Tou.tv za granicą

Czytaj dalej, aby przyjrzeć się bliżej każdej z najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego ICI Tou.tv za granicę:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 odblokowuje ICI TOu.tv Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN Obecnie ma ponad 3000 serwerów w 94 krajach, w tym w Kanadzie. Ta usługa oferuje doskonałą zdolność odblokowywania, dzięki czemu będziesz mógł korzystać nie tylko z ICI Tou.tv, ale także z platform takich jak Netflix US i BBC iPlayer za granicą. Ponadto wysokie prędkości, nieograniczona przepustowość i limit pięciu połączeń oznaczają, że możesz przesyłać strumieniowo w najwyższej możliwej jakości na dowolnym urządzeniu, które wolisz.

Funkcje bezpieczeństwa tej usługi obejmują 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekami DNS i IPv6 oraz wyłącznik awaryjny, który zatrzymuje wszystkie przesyłanie danych w przypadku nieoczekiwanego zerwania połączenia. ExpressVPN nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować, ale jeśli chcesz dodatkową warstwę anonimowości, możesz zapłacić za pomocą Bitcoin. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez czat na żywo, 24/7.

ExpressVPN ma aplikacje dla systemów MacOS, Windows, iOS, Android i Linux. Istnieje niestandardowe oprogramowanie routera, które ułatwia ochronę wszystkich urządzeń jednocześnie.

Plusy:

 • Świetne możliwości odblokowywania treści blokowanych geograficznie
 • Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i prywatność
 • Niezawodne, szybkie serwery kanadyjskie
 • Płać anonimowo za pomocą Bitcoin

Cons:

 • Zaawansowana konfiguracja dla zaawansowanych użytkowników jest nieco ograniczona

NAJLEPSZA VPN DLA ICI TOU.TV:ExpressVPN to nasz najlepszy wybór do oglądania ICI Tou.tv za granicą. Zapewnia niezmiennie wysokie prędkości, poważnie podchodzi do bezpieczeństwa i odblokowuje szeroki zakres usług ograniczonych geograficznie za granicą. Istnieje również pozbawiona ryzyka 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Sprawdź naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje ICI TOu.tv Przetestowano w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma ogromną sieć, z ponad 5000 w 60 krajach na całym świecie, z czego około 460 znajduje się w Kanadzie. Jego szybkie serwery zapewniają, że możesz przesyłać strumieniowo bez zauważalnego buforowania lub opóźnień, a ponieważ NordVPN odblokowuje wszystkie najbardziej uparte usługi, możesz uzyskać dostęp do platform takich jak ICI Tou.tv, Netflix, a nawet BBC iPlayer z zagranicy.

Ta sieć VPN utrzymuje prywatność Twoich działań przez cały czas za pomocą 256-bitowego szyfrowania, specyficznego dla aplikacji przełącznika zabójstw oraz ochrony przed wyciekiem WebRTC, IPv6 i DNS. Jego bardziej zaawansowane funkcje obejmują automatyczne blokowanie reklam i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, a także wyspecjalizowane serwery umożliwiające dostęp do Tora przez VPN lub jednoczesne korzystanie z dwóch sieci VPN. NordVPN nie prowadzi żadnych dzienników, więc Twoja prywatność jest gwarantowana. Wsparcie na czacie na żywo jest dostępne 24/7 w przypadku jakichkolwiek problemów.

NordVPN zapewnia aplikacje Linux, Windows, MacOS, iOS i Android i może być ręcznie skonfigurowany do pracy na routerach bezprzewodowych.

Plusy:

 • Ponad 400 szybkich serwerów w Kanadzie
 • Odblokowuje najpopularniejsze usługi przesyłania strumieniowego z blokadą geograficzną
 • Pozwala na dostosowanie ustawień bezpieczeństwa
 • Polityka braku dzienników

Cons:

 • Aplikacja komputerowa może być niewygodna w użyciu i wymaga aktualizacji

NISKI KOSZT, WYSOKA WYDAJNOŚĆ: NordVPN, niedroga, ale wszechstronna usługa, ułatwia transmisję strumieniową ICI Tou.tv za granicą. Oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, ponad 400 serwerów w Kanadzie, duże prędkości i wyjątkową zdolność odblokowywania, a także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje ICI TOu.tv Przetestowano w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost zapewnia dostęp do ponad 3900 serwerów w 60 krajach i około 220 w Kanadzie. Jego prędkości są stałe i wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo bez żadnych problemów, co jest idealne, ponieważ CyberGhost odblokowuje szeroką gamę popularnych usług, w tym ICI Tou.tv. Co więcej, dozwolone jest do siedmiu jednoczesnych połączeń, dzięki czemu możesz chronić wszystkie swoje urządzenia za pomocą jednego konta.

Ta sieć VPN jest idealna dla początkujących użytkowników, ponieważ wszystkie jej funkcje bezpieczeństwa są wstępnie skonfigurowane. Istnieje 256-bitowe szyfrowanie, ochrona przed wyciekami DNS i IPv6 oraz przełącznik „zabicia”, a także blokowanie reklam, skanowanie złośliwego oprogramowania i automatyczna ochrona Wi-Fi. CyberGhost nie rejestruje żadnych danych osobowych ale możesz zarejestrować się prawie całkowicie anonimowo za pomocą Bitcoin i jednorazowego adresu e-mail. Ta usługa jest szczególnie przyjazna dla użytkownika, ale wsparcie jest dostępne 24/7 przez czat na żywo na wszelki wypadek.

Aplikacje CyberGhost są dostępne dla systemów Windows, Android, MacOS i iOS. Tę usługę należy zainstalować ręcznie w systemach Linux i routerach domowych.

Plusy:

 • Ponad 220 szybkich serwerów kanadyjskich
 • Solidne funkcje prywatności i bezpieczeństwa są domyślnie włączone
 • Odblokowuje ICI Tou.tv i podobne usługi za granicą

Cons:

 • Nie nadaje się dla tych, którzy potrzebują kontroli zaawansowanych funkcji

IDEALNY DLA NOVICES: CyberGhost zapewnia wysokie prędkości, wstępnie skonfigurowane funkcje bezpieczeństwa, przyjazne dla użytkownika aplikacje oraz możliwość odblokowania ICI Tou.tv z dowolnego miejsca. Ta usługa jest objęta 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przejrzyj naszą dogłębną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje ICI TOu.tv Przetestowano w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma około 1300 serwerów w ponad 60 krajach, w tym w Kanadzie. Oferuje niezawodne połączenia, lekkie aplikacje, przyzwoitą zdolność odblokowywania i limit dziesięciu połączeń, dzięki czemu jest idealny dla osób, które chcą przesyłać strumieniowo na wiele urządzeń. Co więcej, dzięki niezmiennie wysokim prędkościom będziesz mógł oglądać ICI Tou.tv na żywo bez żadnych zakłóceń.

Ta usługa zapewnia bezpieczeństwo w trybie online przy użyciu 256-bitowego szyfrowania, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznika „zabicia”. Użytkownicy dbający o prywatność mogą całkowicie zablokować ruch w sieci LAN i zaciemnić ruch OpenVPN, ukrywając fakt, że w ogóle korzystają z VPN. IPVanish jest dostawcą dzienników zerowych więc twoich działań nie można prześledzić. W razie problemów możesz skontaktować się z obsługą klienta 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.

Możesz pobrać aplikacje IPVanish na Androida, Windows, iOS i MacOS. Ta sieć VPN działa z platformami Linux i routerami internetowymi, chociaż wymagana jest ręczna instalacja.

Plusy:

 • Używaj do dziesięciu urządzeń jednocześnie
 • Duże prędkości i przyzwoita zdolność odblokowywania
 • Polityka braku dzienników i silne zabezpieczenia

Cons:

 • Walczy o odblokowanie większych platform streamingowych

SZYBKA, NIEZAWODNA VPN: IPVanish to lekki VPN z limitem dziesięciu połączeń, zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, polityką braku logów i niezmiennie wysoką prędkością. Odblokowuje ICI Tou.tv za granicą i obejmuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą kompleksową recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje ICI TOu.tv Przetestowano w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN może nie mieć tak dużej sieci jak niektóre inne na naszej liście (około 150 serwerów w 60 krajach), ale zapewnia ona wyższe prędkości. Ponadto, VPN odblokowuje szeroką gamę platform z ograniczeniami geograficznymi, takich jak ICI Tou.tv, Netflix Canada i BBC iPlayer. PrivateVPN pozwala na maksymalnie sześć jednoczesnych połączeń, dzięki czemu możesz chronić wszystkie swoje ulubione urządzenia jednocześnie.

Funkcje bezpieczeństwa tej sieci VPN obejmują 256-bitowe szyfrowanie, przełącznik „zabicia” (tylko Windows) oraz ochronę przed wyciekiem DNS, WebRTC i IPv6. PrivateVPN nie przechowuje żadnych dzienników, ale możesz zapłacić Bitcoinem za dodatkową anonimowość, jeśli chcesz. Potrzebuję pomocy? Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem czatu na żywo od 15:00 do 13:00 PST każdego dnia, a pracownicy są w stanie zdalnie skonfigurować VPN dla ciebie, za twoją zgodą.

PrivateVPN oferuje aplikacje dla systemów MacOS, iOS, Windows i Android. Można go zainstalować ręcznie w systemach Linux i routerach sieciowych.

Plusy:

 • Szybszy niż wielu innych dostawców
 • Dostawca zerowych logów
 • Może odblokować najpopularniejsze usługi przesyłania strumieniowego

Cons:

 • Czat na żywo nie jest dostępny przez całą dobę
 • Mała, ale rosnąca sieć serwerów

TRANSMISJA BEZ BEZPIECZNIKÓW: PrivateVPN oferuje bardzo duże prędkości, silne bezpieczeństwo i politykę zerowego logowania. Co więcej, odblokowuje wiele popularnych platform, w tym ICI Tou.tv z dowolnego miejsca. Uwzględniona jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Sprawdź pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje ICI TOu.tv Przetestowano w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark ma sieć ponad 800 serwerów w 50 krajach, w tym w Kanadzie. Ta usługa jest dobrym wyborem do przesyłania strumieniowego, ponieważ zapewnia przyzwoite prędkości i odblokowuje niektóre z najpopularniejszych platform przesyłania strumieniowego, w tym Netflix US, Amazon Prime Video i oczywiście ICI Tou.tv. Surfshark nie ma limitu połączeń, więc możesz zabezpieczyć każde posiadane urządzenie.

Ta usługa ma wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem IPv6, DNS i WebRTC, przełącznik „zabicia”, funkcję tunelowania podzielonego, blokowanie reklam i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Co więcej, Surfshark nie rejestruje żadnych danych osobowych więc szczegóły twoich działań nie mogą zostać ujawnione, nawet jeśli są wymagane. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 przez czat na żywo w przypadku jakichkolwiek problemów.

Aplikacje Surfshark są dostępne dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android i iOS. Tę usługę należy ręcznie skonfigurować do korzystania z routerów bezprzewodowych.

Plusy:

 • Bez ograniczenia liczby podłączonych urządzeń
 • Wystarczająco szybki do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo bez żadnych problemów
 • Bardzo poważnie podchodzi do kwestii prywatności i bezpieczeństwa

Cons:

 • Stosunkowo mała sieć serwerów
 • Sporadycznie wolny serwer

OCHRONA KAŻDEGO URZĄDZENIA: Surfshark pozwala oglądać ICI Tou.tv online z dowolnego miejsca. Oferuje także rozsądne prędkości, duży potencjał odblokowania i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, a co najważniejsze, nie ma limitu połączeń. Ta sieć VPN jest objęta 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą pełną recenzją Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

Jak odblokować ICI Tou.tv poza Kanadą za pomocą VPN

Nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN i nie wiesz, jak zacząć? Wykonaj poniższe czynności, aby odblokować ICI Tou.tv.

Oto jak oglądać ICI Tou.tv spoza Kanady:

 1. Najpierw zarejestruj się w jednej z powyższych sieci VPN (szczególnie zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN, a następnie zaloguj się.
 3. Połącz się z jednym z amerykańskich serwerów VPN.
 4. Możesz oglądać większość treści ICI Tou.tv za darmo, bez rejestracji. Jednak aby oglądać treści „dodatkowe”, trzeba płacić 6,99 USD miesięcznie. Aby się zarejestrować, potrzebujesz także kanadyjskiej karty kredytowej lub abonamentu Telus.
 5. Na koniec spróbuj odtworzyć film na ICI Tou.tv. Powinien rozpocząć się niemal natychmiast, ale jeśli nie, możesz rozwiązać większość problemów, usuwając pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookie. Jeśli problem będzie się powtarzał, spróbuj użyć innego serwera lub skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej VPN w celu uzyskania dalszej pomocy.

Czy mogę oglądać ICI Tou.tv za granicą za pomocą darmowej sieci VPN??

Bezpłatne sieci VPN mają kilka istotnych wad i odpowiednio, nie zalecamy ich używania. Po pierwsze, usługi te są często bardzo wolne, ponieważ mają więcej użytkowników niż ich sieci mogą obsłużyć. To sprawia, że ​​szczególnie trudno jest przesyłać strumieniowo, z częstym buforowaniem, przerywanym odtwarzaniem lub filmami, które w ogóle się nie ładują. Ponadto bezpłatne sieci VPN są często blokowane bezpośrednio przez usługi przesyłania strumieniowego, więc nie ma gwarancji, że w ogóle będziesz mógł oglądać ICI Tou.tv.

Bezpieczeństwo to kolejny poważny problem. Badania wykazały, że znaczna liczba bezpłatnych aplikacji VPN przenosi złośliwe oprogramowanie. do tego, 18% ankietowanych aplikacji nigdy nie używało żadnego szyfrowania, a prawie 80% było podatnych na wycieki IPV6. Te problemy nie ograniczają się również do mało znanych usług, ponieważ w 2015 r. Hola przyłapano na sprzedawaniu przepustowości bezczynności użytkowników, aby pomóc uruchomić botnet.

Najlepszym sposobem, aby zachować bezpieczeństwo w Internecie, jest korzystanie z renomowanej sieci VPN z jasną zasadą logowania po raz pierwszy i historią ochrony prywatności.

Co mogę oglądać na ICI Tou.tv?

ICI Tou.tv ma szczególnie dużą kolekcję telewizyjnych dramatów i reality show, z których wiele to międzynarodowe hity z francuskim dźwiękiem. Poniżej znajdziesz niektóre z najpopularniejszych tytułów tej usługi:

 1. Outlander: Thistle and Tartan (Outlander: Le chardon et le tartan)
 2. Opactwo Downton
 3. Dystrykt 31
 4. Les Magnifiques
 5. Sherlock
 6. Nadprzyrodzony (Surnaturel)
 7. Bonsoir Bonsoir!
 8. Les Chefs!
 9. Dans L’Oeil Du Dragon
 10. Ricardo
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =