Najlepsze dodatki Kodi Bollywood do filmów hindi, pendżabskich i desi

kodi_bollywood_best_snagfilms


Istnieją setki dodatków dostępnych dla Kodi, ale tylko niewielka liczba dodatków, które oferują wysokiej jakości filmy Bollywood i programy telewizyjne. Ten przewodnik poprowadzi Cię przez niektóre z najlepszych dodatków Bollywood Kodi do filmów w języku hindi, pendżabskim i Desi na Kodi.

Najnowsza stabilna wersja Kodi to Kodi v18.3 „Krypton”.

Ostrzeżenie: Kodi należy wykorzystywać wyłącznie do treści, do których masz prawo dostępu. Ani Fundacja Kodi, ani Comparitech nie opowiadają się za wykorzystaniem Kodi do piractwa.

Zanim zaczniemy: Jak bezpiecznie korzystać z Kodi

VPN może służyć do ukrywania aktywności użytkownika związanej z przesyłaniem strumieniowym. Ponadto istnieje wiele innych uzasadnionych powodów instalacji niezawodnej sieci VPN. Po pierwsze, VPN maskują swoją tożsamość online, a następnie chronią użytkowników przed zagrożeniami bezpieczeństwa, takimi jak ataki typu man-in-the-middle. Ataki te powodują przechwycenie połączenia internetowego przez złośliwą osobę, która w przypadku powodzenia uzyska dostęp do twoich cennych danych.

Oprócz ataków typu man-in-the-middle istnieje możliwość, że w dodatkach może znajdować się złośliwy kod. VPN może pomóc w uniknięciu tego ryzyka ze względu na to, jak przekierowuje ruch.

Sieci VPN mogą również zapewniać użytkownikom dostęp do treści ograniczonych geograficznie. Niektóre usługi działają tylko w niektórych krajach, ale VPN może przekierować twoje połączenie internetowe przez serwer w wybranym kraju. To ostatecznie daje ci dostęp do treści, do których zwykle nie miałbyś dostępu z powodu swojej lokalizacji.

Aby przesyłać strumieniowo wysokiej jakości treści za pośrednictwem Kodi, potrzebujesz szybkiej, niezawodnej sieci VPN, która sprosta wymaganiom przepustowości przesyłania strumieniowego. IPVanish jest naszą rekomendowaną siecią VPN, ale zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną listą zalecanych usług VPN.

Oferta czytelnika: Zaoszczędź 60% na planie IPVanish 

Najlepsze dodatki Bollywood Kodi do filmów w języku hindi, pendżabskim i Desi: oficjalne dodatki

Dodatki omówione w tej sekcji można uzyskać za pośrednictwem legalnych usług, takich jak oficjalne repozytorium dodatków Kodi. Te dodatki legalnie przesyłają treści i nie stanowią większego zagrożenia dla prywatności.

Einthusan

einthusan bollywood kodi addons

Nie ma nic lepszego niż Einthusan, jeśli chodzi o zawartość Bollywood. Ten dodatek przesyła bezpośrednio z oficjalnej strony Einthusan.tv. Einthusan udziela licencji na swoje treści zgodnie z prawem, co czyni go doskonałym wyborem dla fanów Bollywood Kodi, którzy chcą, aby ich treści były legalne.

Aby zainstalować ten dodatek, musisz pobrać repozytorium powodów.

  • Kliknij tutaj, a następnie pobierz repository.reasonrepo plik
  • Następnie otwórz Kodi, a następnie przejdź do Dodatki
  • Kliknij na Symbol opakowania w lewym górnym rogu, a następnie dalej Zainstaluj z zip
  • Znajdź folder pobierania, a następnie kliknij repository.reasonrepo plik zip do zainstalowania
  • Wróć do poprzedniego ekranu, a następnie kliknij Zainstaluj z repository
  • Znajdź Uzasadnienie Repo, następnie kliknij Dodatki wideo. Stamtąd zainstaluj Einthusan

SnagFilms

kodi_bollywood_best_snagfilms

SnagFilms jest podobny do Viewstera i ma także specjalną kategorię Bollywood. Ten dodatek działa obecnie na Kodi w wersji 18 i nowszej, dzięki czemu jest lepszą opcją niż Viewster, ponieważ można go używać w znacznie większej liczbie instalacji Kodi.

SnagFilms zapewnia dostęp do legalnie przesyłanych treści i jest jednym z dodatków, które zalecamy.

Możesz zainstalować ten dodatek bezpośrednio z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Viewster

viewster_bollywood_kodi

Viewster to przede wszystkim kolaż dobrze zorganizowanych treści. Możesz łatwo znaleźć to, czego szukasz, wybierając odpowiednią kategorię. Z drugiej strony możesz także użyć funkcji wyszukiwania, aby znaleźć swoje ulubione filmy.

Będziesz zachwycony wiedząc, że Viewster ma swoje własne Bollywood kategoria zapewniająca dostęp do szerokiej gamy filmów.

Viewster zapewnia użytkownikom dostęp do legalnych strumieni i jest jednym z naszych rekomendowanych dodatków Kodi

Możesz zainstalować dodatek Viewster Kodi z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi. Należy jednak pamiętać, że Viewster obecnie działa tylko na Kodi w wersji 17 i niższych.

Youtube

youtube_bollywood

YouTube naprawdę nie wymaga przedstawiania. Ta zawsze popularna witryna do udostępniania wideo jest również dostępna jako dodatek Kodi. YouTube jest pełen starych i nowych filmów Bollywood. Wystarczy przeprowadzić wyszukiwanie, aby sprawdzić, czy możesz znaleźć szukaną treść.

Polecamy YouTube, ponieważ zapewnia on dostęp do legalnych treści. Chociaż istnieje szansa na natknięcie się na nielegalnie przesyłane treści na YouTube, jest to dość niewielkie. Takie treści są zwykle szybko usuwane.

Ten dodatek jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

Nieoficjalne dodatki Kodi Bollywood do filmów hindi, pendżabskich i desi

Według naszych badań wydaje się, że te dodatki zapewniają dostęp do świetnej zawartości Bollywood. Należy jednak pamiętać, że zawartość dostarczona przez dodatki opisane poniżej może być dostarczana za pośrednictwem pirackich strumieni i możesz otrzymać prawne groźby dostępu do tych treści, jeśli Twój dostawca usług internetowych zobaczy, że to robisz.

Telewizja w strefie DESI

tv_on_desi_zone_kodi_comparitech

Co to jest? Telewizja w DESI ZONE zapewnia dostęp do treści Bollywood z dwóch źródeł. Albo z DesiRulez lub DesiTVBox. Oba źródła zapewniają dostęp do telewizji na żywo, a także wideo na żądanie.

Dlaczego powinieneś tego unikać?? Telewizja w DESI ZONE zapewnia dostęp do treści głównie za pośrednictwem pirackich strumieni. Istnieje jednak szansa, że ​​dostępne są starsze treści, które można legalnie przesyłać strumieniowo w domenie publicznej za pomocą tego dodatku. Niemniej jednak, ponieważ istnieje tu niewiele legalnych opcji, nie zalecamy telewizji w Desi Zone dla użytkowników Kodi.

Exodus

Exodus_bollywood

Co to jest? Exodus przedstawia treści użytkownikom w łatwym w użyciu formacie. Dostępna jest szeroka gama treści wideo, w tym filmy Bollywood. Exodus pozwala na uporządkowanie treści według języka, co ułatwia wyszukiwanie kategorii takich jak hindi i pendżabski, zapewniając szybki dostęp do ulubionych filmów Bollywood.

Dlaczego powinieneś tego unikać?? Wiele filmów i programów telewizyjnych, które można znaleźć w Exodusie, jest pirackich. Użytkownicy powinni zachować szczególną ostrożność, aby dowiedzieć się, czy dostęp do treści, do których mają dostęp, można uzyskać legalnie i bezpiecznie w ich krajach. Ze względu na zależność od pirackich treści nie zalecamy korzystania z Exodus użytkownikom Kodi.

Swa-Desi

dodatki bollywood kodi

Co to jest? Swa-Desi organizuje treści według Kino i telewizja. Pod Kino Znajdziesz szeroki wybór tytułów Bollywood ułożonych według języka, a następnie według gatunku i popularności. Filmy w kinie i filmy polecane są również wyróżnione.

Dlaczego powinieneś tego unikać?? Ponieważ zawartość wyświetlana przez Swa-Desi jest w dużej mierze piracka, nie zalecamy tej wtyczki.

Chroń swoją prywatność w trybie online: Zaoszczędź 60% na planie IPVanish 

Jak zainstalować dodatki Kodi

Aby zainstalować dodatki Kodi, należy najpierw zainstalować repozytorium odpowiedniego dodatku. Po zakończeniu tego kroku możesz wyszukać i zainstalować dodatek. Dodatki można również instalować za pomocą plików .ZIP.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o instalowaniu dodatków Kodi, zapoznaj się z tym przewodnikiem, który dotyczy instalacji repozytoriów.

Streaming Laws in India

W żadnym wypadku nie akceptujemy przesyłania pirackich materiałów. Jednak możesz być zszokowany, gdy dowiesz się, że oglądanie treści przesyłanych strumieniowo w Indiach nie jest nielegalne. Miałbyś jednak kłopoty, gdybyś dobrowolnie rozpowszechniał, publicznie wyświetlał lub sprzedawał treści chronione prawem autorskim bez wymaganych uprawnień.

Sprawiedliwość Gautam Patel ogłosiła to w zeszłym roku po tym, jak wielu konsumentów zaniepokojonych zostało ostrzeżeniem ich dostawców usług internetowych, że mogą zostać ukarani za przesyłanie strumieniowe treści.

Chociaż nie jest to nielegalne, należy zachować ostrożność podczas przesyłania strumieniowego i rozważyć prawo, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub przesłaniem strumieniowym materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia. Pamiętaj, że przepisy się zmieniają i jak zawsze powinieneś prowadzić własne badania.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1