Kupon NordVPN: Zaoszczędź 70% na 3-letnim planie

NordVPN jest jednym z naszych najwyżej ocenianych ogólnych VPN i najlepszym budżetowym VPN, który sprawdziliśmy. To najlepszy i jedyny działający obecnie kod kuponu NordVPN, który jest stosowany automatycznie.


Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

Kupon NordVPN (2020)

Ten kupon NordVPN daje 70% zniżki. Najlepsze jest to, że masz gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, jeśli zmienisz zdanie w ciągu 30 dni.

Kupon jest stosowany automatycznie, nie wymaga kodu.

Jeśli chodzi o odblokowywanie witryn i usług z ograniczeniami geograficznymi, NordVPN jest jednym z najlepszych. Biorąc pod uwagę, że oferuje on także wysokie prędkości, ponad 5000 serwerów i szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa, nic dziwnego, że tak wysoko oceniamy tę VPN. Nadal nie jesteś przekonany? Co jeśli powiemy Ci, że istnieje kupon NordVPN, który obniży cenę o 70%, jeśli zarejestrujesz się na 3 lata?

umowa nordvpn

Z tym kuponem zyskujesz 70% zniżki na trzyletni plan NordVPN. Dzięki temu miesięczna płatność spada do zaledwie 3,49 USD, co jest najniższą dostępną ceną.

Potwierdziliśmy, że ten kupon nadal działa od stycznia 2020 r. 

Plany NordVPN są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Umożliwia to przetestowanie usługi i anulowanie w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony. Nie jesteś pewien, czy NordVPN jest właśnie dla Ciebie? Dlaczego nie skorzystać z bezpłatnego trzydniowego okresu próbnego? Informacje o karcie kredytowej nie są wymagane, co oznacza, że ​​nie ma obowiązku późniejszej subskrypcji.

Jak korzystać z tego kuponu NordVPN?

Wykonaj następujące kroki, aby użyć kuponu NordVPN:

  1. Kliknij ten link, który prowadzi do strony w witrynie NordVPN z ekskluzywną ofertą.
  2. Stąd kliknij przycisk pokazujący cenę oferty.
  3. Wybierz plan z 70% zniżką.
  4. Kontynuuj do kasy jak zwykle umowa promocyjna jest automatycznie stosowana i nie jest potrzebny kod.

Jakie są inne rabaty NordVPN?

Nord-ceny

NordVPN i wiele innych usług VPN okresowo dodaje nowe oferty. Zazwyczaj są one dodawane tuż przed sezonem wakacyjnym lub ważnym wydarzeniem sportowym. Są one jednak często dostępne tylko przez krótki czas i oferowane tylko nowym subskrybentom.

W chwili pisania tego kuponu ten oferuje największe oszczędności dla NordVPN, więc nie znajdziesz lepszej oferty nigdzie indziej.

Jak mogę dowiedzieć się o przyszłych ofertach NordVPN?

NordVPN wyświetla najnowsze oferty u góry strony głównej. Jest to najprostszy sposób na sprawdzenie nowych ofert, ale jeśli chcesz mieć pewność, że nie przegapisz, możesz również skontaktować się z obsługą klienta i poprosić o zniżkę. Pamiętaj, że odpowiedź może zostać przesłana pocztą elektroniczną do 48 godzin, dlatego zalecamy skorzystanie z czatu na żywo. Na koniec możesz sprawdzić Comparitech; będziemy na bieżąco informować Cię o najnowszych ofertach, zniżkach i kuponach NordVPN w miarę ich ogłaszania.

NordVPN: Przewodnik po skrócie

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: 256-bitowe szyfrowanie AES, uwierzytelnianie SHA-512, ochrona przed wyciekiem DNS, specyficzny dla aplikacji przełącznik zabijania, idealna tajemnica przekazywania, automatyczna ochrona Wi-Fi.
Sieć serwerów: Ponad 5000 serwerów w 62 krajach
Dzienniki: Brak dzienników aktywności lub sesji
Obsługa klienta: E-mail, czat na żywo
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS
Dozwolone jednoczesne połączenia: 6
Za I przeciw
Możliwość odblokowania najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i BBC iPlayer Nie można wybrać miasta, z którym chcesz się połączyć
Wysoce konfigurowalny i pozwala na zaawansowane konfiguracje bezpieczeństwa Niektóre zawodne serwery
Nie rejestruje żadnych danych osobowych
Dozwolone jest do sześciu jednoczesnych połączeń

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Zobacz też: Kupon ExpressVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =