Jak zainstalować YesPlayer na Firestick

Jak zainstalować YesPlayer na Firestick


Istnieją trzy sposoby oglądania telewizji na żywo na urządzeniu Amazon Fire. Po pierwsze, możesz sprawdzić, czy istnieje aplikacja dla usługi, do której chcesz uzyskać dostęp (na głównych platformach zazwyczaj jest jedna, ale mniejsze, lokalne stacje telewizyjne prawie nigdy jej nie mają). Możesz także użyć przeglądarki internetowej Firestick do oglądania online lub bezpośredniego dostępu do strumienia za pomocą aplikacji takiej jak YesPlayer. W tym poście poprowadzimy Cię przez trzecią opcję, ponieważ pierwsze dwa są dość zrozumiałe.

Problem polega na tym, że YesPlayer nie znajduje się w oficjalnym sklepie z aplikacjami Amazon. Możliwe jest jednak zainstalowanie go (i dowolnej innej aplikacji na Androida, o której możesz pomyśleć) z kilkuminutową konfiguracją wcześniej. Warto zauważyć, że poniższe kroki będą działać zarówno na Amazon Firestick, jak i Fire TV, o ile używasz urządzenia drugiej generacji lub nowszego.

Ważna uwaga: Comparitech nie zachęca ani nie akceptuje korzystania z aplikacji pobranych z boku lub VPN do nielegalnego strumieniowania treści. Przed skorzystaniem z VPN w celu uzyskania dostępu do treści zalecamy zapoznanie się z przepisami obowiązującymi w danym kraju i warunkami korzystania z określonych platform przesyłania strumieniowego. 

Jak zainstalować YesPlayer: przewodnik w skrócie

Poniżej znajdziesz podstawowe kroki, które możesz wykonać, aby zainstalować YesPlayer na Amazon Firestick lub FireTV. Czytaj dalej, aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje.

Oto jak zainstalować YesPlayer na Firestick (lub Fire TV):

  1. Włącz instalację z nieznanych źródeł w menu ustawień Firestick lub Fire TV.
  2. Zainstaluj aplikację Downloader ze sklepu z aplikacjami Amazon.
  3. Wprowadź adres .APK YesPlayer w aplikacji Downloader.
  4. Zainstaluj YesPlayer, wprowadź adres swojego strumienia i kliknij dobrze przycisk.

Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy samouczek instalacji z dużą ilością zrzutów ekranu, które pomogą Ci w tym.

Ważne: korzystaj z VPN podczas przesyłania strumieniowego

Mimo że YesPlayer pozwala oglądać lokalne treści, jest ono najczęściej używane do uzyskiwania dostępu do transmisji na żywo. To powiedziawszy, większość głównych platform streamingowych ogranicza teraz geograficznie swoje treści, co oznacza, że ​​można uzyskać do nich dostęp tylko z określonych krajów. Możesz sfałszować swoją lokalizację i oglądać z zagranicy za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Ponadto sieci VPN szyfrują ruch, zapobiegając monitorowaniu działań przez hakerów, administratorów sieci i dostawcę usług internetowych (ISP). Wiadomo, że niektórzy dostawcy usług internetowych ograniczają prędkości użytkowników, którzy często przesyłają strumieniowo, więc VPN może znacznie poprawić twoje wrażenia.

ipvanish fire stick

Do użytku z urządzeniami Firestick i Fire TV, zalecamy IPVanish. Jest to lekka sieć VPN zapewniająca wysokie prędkości i ponad 1100 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie. Co najważniejsze, nie rejestruje żadnych danych osobowych i zawiera kilka zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. IPVanish jest dostępny bezpośrednio w sklepie z aplikacjami Amazon i oferuje interfejs przyjazny dla pilota, więc jest idealny dla Firestick.

WYPRÓBUJ BEZ RYZYKA: Nasi czytelnicy mogą zaoszczędzić do 60% na planach IPVanish. Ta usługa obejmuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez żadnego ryzyka.

Krok 1: Przygotowanie Amazon Firestick do aplikacji innych firm

Domyślnie Amazon Firestick pozwala tylko instalować aplikacje z oficjalnego sklepu. Musimy to zmienić, aby móc korzystać z YesPlayer. Zacznij od przejścia do Ustawienia menu i kliknięcie My Fire TV.

Włącz nieznane źródła w Firestick

Następnie wybierz Opcje programistyczne z listy. Często przewodniki mówią, aby włączyć debugowanie ABD, ale nie jest to tak naprawdę konieczne, chyba że chcesz robić zrzuty ekranu z Firestick. Zamiast tego po prostu włącz Aplikacje z nieznanych źródeł opcję i wróć do ekranu głównego.

Krok 2: Instalowanie aplikacji Downloader

Następnie musimy znaleźć sposób na przesłanie pliku .APK YesPlayer na nasze urządzenie. Fire TV umożliwiają przesyłanie plików za pomocą karty SD, ale znacznie szybszym i łatwiejszym sposobem jest zainstalowanie aplikacji Downloader. Spowoduje to pobranie plików hostowanych online i pobranie ich bezpośrednio na Firestick lub Fire TV.

Jeśli Twój pilot ma funkcję wyszukiwania głosowego, możesz po prostu przytrzymać przycisk mikrofonu i powiedzieć „Downloader”, aby przejść bezpośrednio do aplikacji. Jeśli nie, po prostu naciśnij przycisk w lewo na ekranie głównym i wpisz „Downloader” (bez cudzysłowów) w polu wyszukiwania. Kiedy znajdziesz, naciśnij środkowy przycisk i kliknij Pobieranie.

Krok 3: Instalowanie aplikacji YesPlayer

Gdy będziesz gotowy, otwórz aplikację Downloader. Jest bardzo prosty w użyciu: wystarczy wpisać adres, pod którym znajduje się żądany plik .APK.

Teraz YesPlayer nie ma oficjalnej strony internetowej, dlatego przed zainstalowaniem należy znaleźć bezpieczną wersję aplikacji hostowanej w renomowanej witrynie.. Bardzo często ludzie przepakowują legalne, istniejące aplikacje za pomocą złośliwego oprogramowania i przekazują je jako zaktualizowaną lub w inny sposób ulepszoną wersję. W przypadku YesPlayer powinieneś być w stanie znaleźć zweryfikowaną wersję na APKMirror.com.

Przejdź do paska adresu aplikacji Downloader i wprowadź adres URL poniżej. Uwaga: w tym adresie rozróżniana jest wielkość liter, więc wpisz go dokładnie tak, jak pokazano, pamiętając o usunięciu cudzysłowu:

„Https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=415274”

Jak zainstalować YesPlayer za pośrednictwem Downloadera

Kiedy będziesz gotowy, kliknij Udać się przycisk, aby rozpocząć pobieranie pliku. Po zainstalowaniu pojawi się prośba o potwierdzenie uprawnień aplikacji. Jeśli się zgadzasz, kliknij zainstalować przycisk w prawym dolnym rogu. Możesz teraz otworzyć YesPlayer bezpośrednio lub znaleźć go później na ekranie głównym.

Amazon Fire TV i Firestick wykorzystują architekturę 32-bitową, więc nie będziesz mógł korzystać z aplikacji 64-bitowych. Jednak oprócz tego jednego ograniczenia nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co można zainstalować za pomocą tej metody.

Krok 4: Korzystanie z YesPlayer

YesPlayer ma jeden z najbardziej uproszczonych interfejsów użytkownika, więc nietrudno wymyślić, co robić. Wszelkie lokalnie przechowywane pliki wideo powinny pojawiać się na ekranie głównym, ale jeśli chcesz oglądać transmisje online, musisz kliknąć trzy kropki w prawym górnym rogu, a następnie kliknąć Strumień sieciowy.

Jak korzystać z YesPlayer na Firestick

Pozostało Ci tylko wpisać adres swojego strumienia. Jeśli masz dostawcę IPTV (Internet Protocol TV), dostarczy on Ci listę adresów: po prostu wpisz jeden tutaj i zacznij grać po krótkiej reklamie.

Wpis strumienia odtwarzacza Tak

Niestety YesPlayer nie pozwala na zapisywanie strumieni, więc musisz go wprowadzić za każdym razem, gdy chcesz oglądać. Ponadto, chociaż ta aplikacja obsługuje wiele różnych formatów wideo, nie jest w stanie obsłużyć niczego oprócz samego wideo. Na przykład nie możesz po prostu wpisać adresu URL YouTube.

Czy YesPlayer jest legalny?

YesPlayer robi po prostu to, co robi większość innych odtwarzaczy multimedialnych: pozwala oglądać pliki wideo przechowywane lokalnie lub online. Jego główną zaletą jest to, że umożliwia dostęp do strumieni, dla których nie ma oficjalnej aplikacji w sklepie. Prawdziwe pytanie brzmi, czy używane strumienie są odpowiednio licencjonowane.

Jeśli płacisz renomowanej, ugruntowanej firmie w zamian za listę strumieni IPTV, prawdopodobnie oglądasz legalne strumienie. Z drugiej strony, jeśli znajdziesz listę adresów, które twierdzą, że pozwalają ci oglądać najnowsze filmy, hity programów telewizyjnych lub wydarzenia sportowe na żywo za darmo, są prawie na pewno nielicencjonowane. Te strumienie są często dostępne tylko w niskiej rozdzielczości i istnieje duża szansa, że ​​strumienie zostaną wyłączone offline, zanim je znajdziesz.

Jak odinstalować YesPlayer na Firestick

Zakładając, że jest poprawnie zainstalowany, możesz odinstalować YesPlayer (lub inne aplikacje zainstalowane za pomocą Downloadera) w taki sam sposób, jak każdą inną aplikację. Po prostu naciśnij Menu przycisk na pilocie, przejdź w dół do Twoje aplikacje i kanały wiersz i kliknij Widzieć wszystko. Stąd znajdź YesPlayer na liście, naciśnij Menu ponownie i kliknij Odinstaluj.

Zobacz też: 

Jak Jailbreak Fire TV

Jak zainstalować Kodi Leia 18.3 na firestick

Prywatna sieć VPN dla Firestick

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 94 =