Jak uzyskać adres IP Iranu za pomocą VPN

Jak uzyskać adres IP dla Iranu


Irańskie kanały mediów strumieniowych, takie jak GEM TV i Farsi1, ograniczają dostęp do swoich transmisji na żywo użytkownikom, którzy logują się przy użyciu lokalnego adresu IP, więc nie można uzyskać dostępu do treści z zagranicy. Adres IP dla Iranu umożliwi również łatwy dostęp do konta bankowego online w National Bank of Iran, EN Bank, Parisian Bank, Bank Pasargad i innych. Wynika to z faktu, że ich lokalne systemy zakładają, że fizycznie znajdujesz się w kraju i nie będą zgłaszać żadnych fałszywych powiadomień o aktywności.

Wirtualna sieć prywatna (VPN) pozwala zmienić adres IP, dzięki czemu wygląda na to, że przeglądasz Internet z Iranu. To niezawodne oprogramowanie działa na zasadzie szyfrowania całego ruchu przepływającego do i z urządzenia i kierowania go przez serwer pośredniczący w innej lokalizacji. Jeśli wybierzesz serwer w Iranie, Twój prawdziwy adres IP zostanie zastąpiony irańskim, ukrywanie twojej lokalizacji.

Co więcej, aspekt szyfrowania powoduje praktycznie niemożliwe do zhakowania połączenie, dzięki czemu hakerzy i szpiedzy są bezpieczni.

W tym artykule ujawniamy, jak uzyskać adres IP Iranu i najlepszą sieć VPN dla tego zadania.

Jak uzyskać adres IP dla Iranu

Niestety, nie ma prawie żadnych VPN-ów najwyższego poziomu, które oferowałyby opcję adresu IP dla Iranu. Jednak jedną usługą, która spełnia nasze sztywne kryterium, jest HideMyAss. Rozpoczęcie korzystania z niego jest stosunkowo proste.

Oto jak uzyskać adres IP Iranu:

 1. Zarejestruj się i zarejestruj HideMyAss.
 2. Po pomyślnym przetworzeniu płatności, pobierz natywne oprogramowanie dla swojego urządzenia. Używaj tylko oficjalnych sklepów z aplikacjami, ponieważ stronom trzecim nie można ufać.
 3. Połącz się z serwerem w Iranie. Poczekaj na zabezpieczenie połączenia.
 4. Gdy to zrobisz, spróbuj uzyskać dostęp do irańskich treści objętych ograniczeniami geograficznymi.
 5. Gratulacje! Masz teraz adres IP dla Iranu i możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści i aplikacji, które chcesz.

WSKAZÓWKA: ZDOBĄDŹ IRANIJSKI ADRES IP ZA DARMO: Najtańsze plany w HideMyAss obejmują zobowiązanie na rok lub dłużej. Jeśli jednak szukasz sieci VPN na miesiąc lub krócej, zalecamy skorzystanie z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Chociaż będziesz musiał dokonać pierwszej płatności, zostanie ona zwrócona, dopóki anulujesz w ciągu pierwszych 30 dni. Jest to transakcja wolna od ryzyka.

Jak znaleźć najlepszą sieć VPN dla irańskiego adresu IP?

Usługi VPN to kilkanaście centów. Problemem jest jednak umieszczenie ich w tej samej kategorii, zakładając, że oferowany jest porównywalny poziom usług. Istnieje niewiele usług VPN, które oferują obsługę irańskiego adresu IP, a przynajmniej należy oczekiwać stabilnego połączenia i dużych prędkości.

Nasza rekomendacja najlepszej VPN dla irańskiego adresu IP opiera się na następujących czynnikach:

 • Utrzymuje duże prędkości i stabilne połączenie
 • Oferuje serwery w Iranie
 • Jest w stanie odblokować kilka usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi
 • Ukrywa Twój cyfrowy ślad
 • Udostępnia aplikacje dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android

Oto najlepsza i najbardziej odpowiednia sieć VPN, aby uzyskać adres IP z Iranu:

HideMyAss

Hide My Ass VPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.HideMyAss.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

HideMyAss obsługuje 930 serwerów w 190 krajach, w tym dwa serwery (i łącznie sześć adresów IP) w Iranie. Niektóre z tych lokalizacji mogą być objęte serwerami wirtualnymi, a nie fizycznymi. HideMyAss oferuje produkt freemium, ale jeśli chcesz uzyskać adres IP z Iranu, będziesz musiał uzyskać dostęp do pełnej (płatnej) wersji.

Istnieje kilka opcji, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni serwer do swoich potrzeb. Możesz zaznaczyć i wybrać ulubione; serwery, które pozwalają P2P (czytaj: torrentowanie) są oznaczone symbolem P2P; usługa sugeruje również serwery, które idealnie nadają się do przełamania cenzury.

Ten dostawca jest jedną z najszybszych sieci VPN, które sprawdziliśmy. Ponadto jest stabilny, bezpieczny i wystarczająco solidny, aby odblokować kilka usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix, Hulu i BBC iPlayer.

HideMyAss wykorzystuje protokoły szyfrowania najwyższego poziomu: 256-bitowy AES w połączeniu z 4096-bitowymi kluczami RSA. Dodatkowe funkcje obejmują idealną tajemnicę przekazywania, automatyczną ochronę Wi-Fi i przełącznik zabijania w Internecie.

Niektórym użytkownikom może nie spodobać się fakt, że domyślnym ustawieniem HideMyAss jest rejestrowanie i przechowywanie danych połączeń użytkowników (w tym adresów IP). Można jednak zmienić to ustawienie, grając w aplikacji. Kolejną zaletą jest to, że możesz korzystać z funkcji losowania adresów IP, która znajduje się na ekranie bezpieczeństwa sieci. Spowoduje to zmianę adresu IP na inny w ustalonych odstępach czasu.

HideMyAss obejmuje aplikacje dla systemów Windows, MacOS, Android i iOS. Pojedyncza subskrypcja umożliwia jednoczesne połączenie pięciu urządzeń, a obsługa czatu na żywo jest dostępna przez całą dobę.

Plusy:

 • Duża liczba krajów objętych
 • Przyzwoite prędkości przesyłania strumieniowego
 • Odblokowuje Netflix
 • 24/7 czat na żywo
 • Wiele opcji płatności

Cons:

 • Niektóre problemy związane z rejestrowaniem danych

NAJLEPSZA VPN NA ADRES IP DLA IRANU: HideMyAss jest naszym wyborem nr 1 HideMyAss jest szybki, bezpieczny i jest jednym z nielicznych dostawców oferujących serwery w Iranie. Ponadto można go używać do strumieniowego przesyłania Netflix bez buforowania. Wszystkie plany obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować usługę bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję HideMyAss.

Dlaczego widzę tylko jedną VPN dla irańskiego adresu IP?

W trakcie naszych badań odkryliśmy, że Iran nie jest krajem priorytetowym, jeśli chodzi o lokalizacje serwerów VPN. Może być tego kilka przyczyn, ale być może najbardziej przekonujący jest fakt, że kraj pozostaje zablokowany przez sankcje USA. Żadna firma próbująca prowadzić interesy z USA nie może prowadzić działalności w Iranie, niezależnie od tego, czy jest zarejestrowana w Ameryce, czy nie.

Ponadto status wolności Internetu w Iranie stale spada, a obywatele nie mają podstawowego dostępu do bezpłatnej i otwartej sieci. To może być kolejny powód, dla którego usługodawcy się wahają.

Co z darmowymi VPNami? Czy są realną opcją?

Darmowe VPN są dostępne w wielu miejscach w Internecie. Należy jednak pamiętać, że chociaż usługi te wydają się atrakcyjne, w rzeczywistości sytuacja ma kilka wad w porównaniu do opcji płatnych.

Niektóre z tych wad to:

 • Ograniczona i zmniejszona przepustowość - płatni dostawcy nie ograniczają prędkości
 • Przeciążenie sieci - bezpłatne sieci VPN przyjmują znacznie więcej użytkowników niż są w stanie obsłużyć, co powoduje frustrujące opóźnienia w oczekiwaniu na zwolnienie miejsca na serwerze
 • Ograniczony wybór serwerów - na pewno nie znajdziesz obszernej listy serwerów z całego świata i bardzo trudno będzie znaleźć opcje dla Iranu
 • Słabe standardy szyfrowania - HideMyAss (i inni płatni dostawcy) korzystają z protokołów bezpieczeństwa najwyższego poziomu. Bezpłatne sieci VPN oszczędzają na tym bardzo ważnym aspekcie, potencjalnie narażając Cię na ataki hakerów i innych podmiotów

Co gorsza, niektóre podejrzane bezpłatne usługi VPN wydobywały dane użytkownika w celu zarobienia gotówki. Kolejny wykorzystał wolne pasmo do budowy armii botnetów. Ponadto w 2016 r. Ankieta dotycząca bezpłatnych aplikacji VPN wykazała, że ​​ponad jedna trzecia zawierała złośliwe oprogramowanie.

Po prostu nie warto podejmować tych wszystkich potencjalnych ryzyk tylko za kilka dolarów oszczędności w każdym miesiącu.

Czy mogę korzystać z VPN do oglądania irańskiej telewizji??

Obywatele Iranu mieszkający za granicą niewątpliwie chcą przesyłać treści z domu. VPN umożliwia to, ponieważ ukrywa twoją lokalizację i sprawia wrażenie, jakbyś mieszkał w Iranie. Internetowe transmisje telewizyjne, takie jak lokalne kanały GEM TV i Farsi1, powinny zostać udostępnione.

W niektórych przypadkach może być konieczne zarejestrowanie się w witrynie przed uzyskaniem dostępu. Pamiętaj, że w przypadku niektórych witryn może być konieczne podanie lokalnego adresu lub metody płatności, dlatego jeśli nie masz pewności, co zrobić, najlepiej sprawdzić poszczególne witryny.

ZASTRZEŻENIE: Comparitech nie zachęca do korzystania z VPN do nielegalnego przesyłania strumieniowego treści. Przed podjęciem decyzji o wybraniu tej trasy zapoznaj się z lokalnymi przepisami. Jeśli masz jakieś pytania, najlepiej porozmawiać z prawnikiem w kraju zamieszkania.

Jaki jest obecny stan wolności Internetu w Iranie?

Jak wspomniano, swobody Internetu w Iranie nie są dokładnie stabilne. Freedom House utrzymuje, że internauci w tym kraju napotykają szereg przeszkód w dostępie do Internetu, ograniczeniach treści i naruszaniu praw użytkownika.

W styczniu 2018 r. Podczas szeroko zakrojonych protestów antyrządowych, które ogarnęły kraj, władze całkowicie zablokowały dostęp do Internetu lub znacznie go spowolniły. Zarówno Telegram - jedna z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji błyskawicznej w kraju - jak i Instagram zostały zablokowane. Telegram pozostaje zablokowany do dziś.

Wcześniej, w sierpniu 2017 r., Nowe regulacje zatytułowane „Zasady i działania dotyczące organizacji aplikacji do komunikacji w mediach społecznościowych” określały czynności prawne związane z aplikacjami do przesyłania wiadomości działającymi w Iranie oraz wymagały uzyskania licencji i przenoszenia centrów danych w Iranie w celu zapewnienia zgodności z lokalnymi przepisami . Było to postrzegane jako sposób na ograniczenie i ograniczenie ich wpływów.

Ponadto sześciu administratorów kanałów grupy Telegram zostało aresztowanych i skazanych na kary więzienia od dwóch do pięciu lat w sierpniu 2017 r. Niektóre z zarzutów wobec tych działaczy polegały na zachęcaniu do protestów i promowaniu homoseksualizmu.

Możliwe, że w przyszłości będą miały miejsce kolejne ataki na media społecznościowe i komunikatory. W takim przypadku VPN może pomóc w obejściu tych bloków.

Jeśli jesteś blogerem w Iranie i chcesz zachować bezpieczeństwo w Internecie, możesz przeczytać nasz przewodnik na temat blogowania anonimowego.

Co jeszcze mogę zrobić z adresem IP dla Iranu??

Sieci VPN to szybka poprawka dla każdego, kto chce uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix i Hulu. Ale poza tym to wyrafinowane oprogramowanie może również pomóc bezpiecznie i bezpiecznie zalogować się na internetowe konto bankowe.

Adres IP z Iranu jest przydatny dla obywateli Iranu mieszkających lub podróżujących za granicę, ponieważ mogą oni angażować się w transakcje z Narodowego Banku Iranu, banku EN, banku paryskiego i banku Pasargad. Wynika to z faktu, że gdy masz połączenie z serwerem w Iranie, algorytmy oszustwa w Twoim banku nie zauważą żadnych nieprawidłowości, nawet jeśli logujesz się z innego kraju, więc nie ma szans na zamrożenie.

Sieci VPN umożliwiają również bezpieczny dostęp do publicznej sieci Wi-Fi. Wynika to z faktu, że szyfrują one Twoje połączenie - z zasady zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności podczas logowania do publicznych sieci Wi-Fi (takich, jak w kawiarniach, na lotniskach i centrach handlowych). Wspomniane sieci Wi-Fi przyciągają złośliwych hakerów próbujących wyłudzić Twoje dane, dlatego warto najpierw skorzystać z VPN.

Jak inaczej mogę uzyskać adres IP dla Iranu?

Sieci VPN są najbardziej wydajną opcją dla irańskiego adresu IP, ale istnieje kilka innych metod. Należy jednak pamiętać, że nie przyniosą one takich samych rezultatów jak VPN.

Na przykład przeglądarka Tor jest jedną z alternatywnych metod, których możesz użyć. Niestety, jest bardzo powolny i niezgrabny i nie nadaje się do przesyłania strumieniowego, torrentowania lub uzyskiwania dostępu do publicznego Wi-Fi. Możesz także chcieć trzymać się z daleka ze względu na złą reputację, która powstała po pojawieniu się jako metoda uzyskania dostępu do ciemnej sieci.

Bezpłatne serwery proxy można również technicznie wykorzystać do przeniesienia Twojej lokalizacji do Iranu. Mogą jednak szyfrować tylko ruch w przeglądarce, więc inne aplikacje na twoim urządzeniu pozostaną niezabezpieczone. Ponadto są dostarczane z podejrzanymi ustawieniami prywatności i ograniczeniami danych i prawdopodobnie będą łatwe do wykrycia przez strony takie jak Netflix i Hulu.

Zobacz także: Najlepsza sieć VPN dla Iranu

kredyt graficzny: Wikipedia mapa Iranu CC BY-SA 4.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − = 57