Jak uzyskać adres IP dla Szwajcarii za pomocą VPN

Jak uzyskać adres IP dla Szwajcarii


Główną zaletą VPN jest to, że zwiększa twoje bezpieczeństwo online. Zwykle podczas korzystania z Internetu dostawca usług internetowych (ISP), administratorzy sieci, a nawet rząd mogą zobaczyć dokładnie to, co robisz. Jednak sieci VPN szyfrują Twój ruch, czyniąc go nieczytelnym i umożliwiając prywatne przeglądanie, bez obawy o to, że Twoje działania zostaną do Ciebie przywrócone.

Większość znanych usług przesyłania strumieniowego jest ograniczona regionalnie. Oznacza to, że wykryją Twój adres IP, a jeśli nie pochodzi on z kraju w przydzielonym obszarze rozgłoszeniowym, nie będziesz mógł korzystać z usługi. Sieci VPN umożliwiają łączenie się za pośrednictwem serwerów pośredniczących na całym świecie. W ten sposób automatycznie przypisywany jest adres IP specyficzny dla regionu, co umożliwia dostęp do zwykłych usług z zagranicy.

Zagłębiamy się w wiele szczegółów na temat każdej z VPN, które przedstawiamy poniżej, ale jeśli masz czas na szybki rzut oka, oto nasz lista najlepszych VPN do uzyskania szwajcarskiego adresu IP:

 1. ExpressVPN Nasz pierwszy wybór dla szwajcarskiego adresu IP! Obsługuje szybkie serwery w Szwajcarii, które są bezpieczne i prywatne. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 2. CyberGhost Najlepsza opcja budżetu. Aplikacje są łatwe w instalacji i obsłudze, dzięki czemu jest to wybór przyjazny dla początkujących.
 3. NordVPN Mnóstwo serwerów w Szwajcarii, świetnie radzących sobie z ograniczeniami geograficznymi. Bezpieczne aplikacje.
 4. IPVanish Działa dobrze z urządzeniami do przesyłania strumieniowego opartymi na Androidzie, takimi jak Kodi. Umożliwia 10 podłączonych urządzeń.
 5. PrivateVPN Mniejsza sieć, ale świetna w odblokowywaniu większości stron streamingowych, takich jak Netflix i Hulu.

Jak uzyskać szwajcarski adres IP

Nawet jeśli nigdy nie korzystałeś z VPN, dość łatwo jest ominąć blokowanie regionalne i uzyskać dostęp do wszystkiego, co chcesz online:

 1. Zacznij od wyboru odpowiedniego dostawcy VPN (zalecamy ExpressVPN).
 2. Następnie pobierz i zainstaluj oprogramowanie, upewniając się, że otrzymujesz aplikację odpowiednią dla swojego systemu operacyjnego.
 3. Połącz się z jednym ze szwajcarskich serwerów swojej usługi.
 4. Spróbuj załadować szwajcarską stronę z blokadą geograficzną. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie przed odświeżeniem strony.

Jeśli zamierzasz obejrzeć wydarzenie na żywo, zalecamy wykonanie powyższych kroków przed jego rozpoczęciem. Zapewnia to, że jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nadal będziesz mieć czas na uzyskanie pomocy od zespołu obsługi klienta VPN.

Jak uzyskać bezpłatny VPN na miesiąc

POBIERZ PŁATNĄ VPN ZA DARMO: Potrzebujesz tylko krótkoterminowego zasięgu VPN? Być może wybierasz się na wakacje lub po prostu chcesz obejrzeć jedno szczególne wydarzenie? W takich sytuacjach możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy ExpressVPN. Wymagana jest płatność z góry, ale możesz anulować w dowolnym momencie w ciągu 30 dni, aby ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, co skutecznie zapewnia bezpłatny dostęp VPN.

Najlepsze sieci VPN do uzyskania adresu IP ze Szwajcarii

Wybór VPN może być trudny. W końcu istnieją setki usług, z których coraz więcej przybywa. Aby znaleźć najlepsze usługi uzyskania szwajcarskiego adresu IP, szukaliśmy osób spełniających poniższe kryteria:

 1. Ma serwery w Szwajcarii
 2. Zapewnia spójne, szybkie połączenia
 3. Wykorzystuje silne szyfrowanie i oferuje dodatkowe funkcje bezpieczeństwa
 4. Pochodzi z aplikacjami dla wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych
 5. Nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować

Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze najlepsze VPN do uzyskiwania szwajcarskich adresów IP:

1. ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN Obecnie ma ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, w tym w Szwajcarii. Jest wyjątkowo dobry w omijaniu ograniczeń geograficznych, więc możesz nawet przesyłać strumieniowo treści z notorycznie upartych platform, takich jak Netflix US i Amazon Prime Video. Co najważniejsze, ta usługa jest wystarczająco szybka, aby przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo (a nawet 4K) bez żadnych zakłóceń.

Gwarantuje twoją prywatność dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu, przełącznikowi zabicia (tylko wersje na komputery), idealnej tajemnicy przekazywania oraz ochronie przed wyciekami DNS i IPv6. Użytkownicy świadomi bezpieczeństwa docenią fakt, że mogą płacić Bitcoinem, ale jak ExpressVPN nie rejestruje żadnych danych osobowych, nie ma ryzyka, że ​​zostaniesz w ten sposób śledzony. Potrzebuję pomocy? Obsługa klienta jest dostępna 24/7 przez czat na żywo.

Aplikacje ExpressVPN są dostępne dla systemów Windows, MacOS, Android, iOS i Linux. Ta sieć VPN ma niestandardowe oprogramowanie układowe, które upraszcza proces instalacji na routerze.

Plusy:

 • Szybkie, bezpieczne połączenia
 • Silna zdolność odblokowywania
 • Szeroka sieć serwerów
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons:

 • Nieco droższy niż inni dostawcy

NAJLEPSZA VPN DLA SZWAJCARII: ExpressVPN to nasz pierwszy wybór. Jest szybki, bezpieczny i świetnie odblokowuje usługi blokowane geograficznie z zagranicy. Wypróbuj bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie zastosujesz

2. CyberGhost

Cyberghost

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost ma ponad 5700 szybkich serwerów w 90 krajach (w tym 150 w Szwajcarii). Jest przeznaczony dla początkujących użytkowników, a zatem jest niezwykle prosty w użyciu: możesz nawet zobaczyć istotne informacje o każdym serwerze, w tym o jego bieżącym obciążeniu i usłudze, którą ma odblokować. Dzięki maksymalnie siedmiu jednoczesnym połączeniom CyberGhost umożliwia bezpieczne przeglądanie i przesyłanie strumieniowe z dowolnego preferowanego urządzenia.

Ta usługa ma zawsze włączony przełącznik „zabicia” zaprojektowany, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo przez cały czas. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie oraz ochronę przed wyciekiem IPv6 i DNS oraz zapewnia automatyczne blokowanie reklam i złośliwego oprogramowania. CyberGhost nie rejestruje żadnych danych osobowych, ale możesz zapłacić Bitcoinem za dodatkową anonimowość. Czat na żywo jest dostępny 24/7 w przypadku jakichkolwiek problemów.

CyberGhost oferuje aplikacje dla systemów MacOS, Linux, Android, Windows i iOS. Działa na wybranych routerach sieciowych po ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Bardzo szybki
 • Wymagana minimalna konfiguracja
 • Kill switch na każdej platformie
 • Możliwa anonimowa rejestracja

Cons:

 • Nie działa w Chinach ani w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

NAJLEPSZY BUDŻET VPN: CyberGhost to tani VPN, który oferuje wysokie prędkości, silne możliwości odblokowania i dużą liczbę jednoczesnych połączeń. Obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

3. NordVPN

NordVPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma jedną z największych sieci serwerów spośród wszystkich testowanych przez nas usług. Do wyboru jest ponad 5700 serwerów (z 113 w samej Szwajcarii), obejmujących 60 krajów. To umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo HD bez żadnych problemów i może odblokować popularne usługi, takie jak Netflix US, BBC iPlayer i Amazon Prime Video. Dozwolone jest sześć równoczesnych połączeń, dzięki czemu możesz chronić wszystkie najczęściej używane urządzenia za pomocą jednego konta.

Ta sieć VPN daje swobodę idealnego dostosowania konfiguracji zabezpieczeń. Posiada 256-bitowe szyfrowanie AES, specyficzny dla programu przełącznik zabijania, bloker reklam, skaner złośliwego oprogramowania oraz ochronę przed WebRTC, IPv6, przekierowaniem portów i wyciekami DNS. Co więcej, pomaga użytkownikom łatwo uzyskać dostęp do Tora przez VPN lub korzystać z dwóch VPN jednocześnie. NordVPN nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować, i akceptuje płatności Bitcoin. Personel pomocniczy służy pomocą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Ten dostawca oferuje aplikacje dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android i iOS. Można go zainstalować ręcznie na wybranych routerach bezprzewodowych.

Plusy:

 • Wiele opcji dla zaawansowanych użytkowników
 • Wystarczająco szybki do przesyłania strumieniowego HD
 • Świetny w odblokowywaniu popularnych usług
 • Duża liczba szwajcarskich serwerów

Cons:

 • Połączenie z serwerem trwa nieco dłużej niż u niektórych jego rywali

WARTOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: NordVPN jest niedrogi, wszechstronny i szybki oraz oferuje wystarczająco zaawansowane opcje, aby zadowolić doświadczonych użytkowników bez izolowania nowicjuszy. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

4. IPVanish

IPVanish

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma ponad 1300 serwerów na całym świecie, obejmujących ponad 75 lokalizacji w 60 krajach, w tym 9 serwerów w Zurychu w Szwajcarii. Jest to sieć VPN, która ma wiele do zaoferowania: lekkie aplikacje dla najpopularniejszych platform, prędkości wystarczająco szybkie, aby zapewnić nieprzerwane przesyłanie strumieniowe HD oraz doskonałe bezpieczeństwo. IPVanish pozwala nawet podłączyć do dziesięciu urządzeń jednocześnie, podczas gdy większość innych usług pozwala na trzy do sześciu.

Ta sieć VPN używa 256-bitowego szyfrowania, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznika „zabicia” (w aplikacjach komputerowych), aby Twoje działania były zawsze prywatne.. To oferuje również bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa takich jak blokowanie połączeń lokalnych, zaciemnianie ruchu OpenVPN oraz możliwość regularnej zmiany adresu IP w określonych odstępach czasu. IPVanish nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować.

Aplikacje są dostępne dla systemów Windows, MacOS, Android oraz iOS i Linux, a niektóre routery można skonfigurować ręcznie.

Plusy:

 • Bardzo lekkie aplikacje
 • Szybkie połączenia
 • 10 połączeń dozwolone

Cons:

 • Walczy o odblokowanie platform z upartymi ograniczeniami geograficznymi
 • Użytkownicy nie mogą zarejestrować się anonimowo

KOMPLEKSOWE BEZPIECZEŃSTWO: IPVanish to szybka, bezpieczna usługa, która pozwala chronić jednocześnie wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w cenie

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN ma mniejszą sieć niż wielu konkurentów (mniej niż 90 serwerów obsługujących 59 krajów), ale oferuje 2 serwery w Zurychu z doskonałą prędkością. Co więcej, ta VPN ma świetne możliwości odblokowywania, co oznacza, że ​​będziesz mógł przesyłać strumieniowo zawartość ze szwajcarskiej biblioteki Netflix, Amazon Prime Video i Watchbox z dowolnego miejsca na świecie.

Ta usługa obejmuje domyślnie 256-bitowe szyfrowanie i ochronę przed wyciekami DNS, IPv6 i WebRTC. Nie przechowuje dzienników, ale jeśli chcesz uzyskać dodatkowy spokój ducha, możesz zarejestrować się prawie całkowicie anonimowo za pomocą Bitcoin i jednorazowego adresu e-mail. Chociaż wsparcie udzielane jest głównie za pośrednictwem poczty e-mail, pracownicy są bardzo pomocni i mogą nawet zdalnie zainstalować oprogramowanie.

Aplikacje mobilne są dostępne dla systemów Android i iOS, a komputery stacjonarne są dostępne dla systemów Windows i MacOS. Linux i niektóre routery można skonfigurować ręcznie.

Plusy:

 • Nie prowadzono dzienników
 • Bardzo szybkie, niezawodne połączenia
 • W stanie odblokować wiele popularnych witryn i usług

Cons:

 • Nie oferuje wsparcia za pośrednictwem czatu na żywo
 • Ograniczony rozmiar sieci

WIELKIE DO STREAMINGU: PrivateVPN to wszechstronna, niezawodna usługa o prędkościach wyższych niż przeciętne i silnie zaangażowana w zachowanie prywatności. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

Czy mogę uzyskać szwajcarski adres IP z darmową siecią VPN?

Podczas gdy darmowe VPN mogą być atrakcyjne na pierwszy rzut oka, odradzamy korzystanie z nich. Usługi te mają zwykle dość małe sieci serwerów, ale więcej użytkowników niż większość płatnych sieci VPN. W rezultacie możesz spodziewać się bardzo niskiej prędkości, długich czasów buforowania, częstych przerw, a może nawet odłączenia się od VPN. Ponadto platformy przesyłania strumieniowego regularnie poprawiają środki ograniczania geograficznego, a podczas gdy płatne usługi zwykle mają zasoby, aby znaleźć obejście wkrótce po tym, darmowe sieci VPN zazwyczaj nie.

Jak każda inna firma, darmowa sieć VPN ma na celu zarabianie pieniędzy, nawet jeśli użytkownik nie płaci z góry. Przez większość czasu zauważysz, że reklamy są wstawiane na odwiedzane strony, co nie jest niczym nowym. Problem polega na tym, że te są często bardzo duże, rozpraszające uwagę i wstrętne. Ponadto niektóre usługi wykorzystują śledzące pliki cookie do gromadzenia informacji o Twojej aktywności związanej z przeglądaniem. Można to następnie skompilować w profil konsumenta i sprzedać stronom trzecim później bez Twojej wiedzy.

Niestety hakerzy dostosowują swoje podejście, aby wykorzystać chęć zachowania bezpieczeństwa. W rzeczywistości ankieta z 2016 r. Dotycząca 283 bezpłatnych aplikacji VPN wykazała, że ​​37% zawierało złośliwe oprogramowanie. Równie niepokojący jest fakt, że 18% niezainfekowanych aplikacji nigdy nie używało żadnego szyfrowania, co zasadniczo nie pozostawia nic lepszego niż przeglądanie bez ochrony. Nawet dobrze znane bezpłatne VPN wiążą się z ryzykiem, jak dowiedzieliśmy się, kiedy Hola została przyłapana na botnecie z bezczynnością przepustowości użytkownika.

Zalecamy korzystanie z renomowanej sieci VPN ze sprawdzonym zapisem zamiast tego chronić prywatność użytkowników.

Zobacz też: Najlepsze VPN dla Szwajcarii

Czy mogę oglądać szwajcarską telewizję online za pośrednictwem sieci VPN??

Gdy łączysz się ze szwajcarskim serwerem, bez względu na zamiary i cele, możesz korzystać z Internetu tak, jakbyś był w Szwajcarii. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do różnych stron streamingowych, w tym Netflix, Netzkino, Watchbox i Hollystar z dowolnego miejsca.

Jednak jeśli nie masz już konta, nadal będziesz musiał się zarejestrować, co może powodować pewne problemy. Na przykład, jeśli obecnie mieszkasz poza Szwajcarią, a usługa akceptuje tylko szwajcarskie metody płatności lub wymaga podania szwajcarskiego adresu, rejestracja może być niemożliwa.

Po co jeszcze mogę potrzebować adresu IP ze Szwajcarii?

Czy kiedykolwiek otrzymałeś wiadomość e-mail z ostrzeżeniem, że dostęp do twojego konta uzyskano z innego kraju? Wszystkie rodzaje usług używają tych automatycznych alertów, aby ostrzec Cię, gdy uważają, że dostęp do twojego konta został uzyskany bez Twojej wiedzy. Problem polega na tym, że jeśli na przykład zalogujesz się do usługi bankowości internetowej podczas wakacji, możesz nie być w stanie przenieść środków, dopóki nie potwierdzisz, że jesteś tym, za kogo się podajesz.

Z drugiej strony, jeśli normalnie mieszkasz w Szwajcarii i używasz szwajcarskiego adresu IP podczas logowania do tych usług, prawdopodobnie nie zauważą, że jesteś za granicą.

Podczas podróży prawdopodobnie od czasu do czasu będziesz korzystać z publicznego Wi-Fi. Sieci te często blokują określone strony internetowe i mogą narazić twoje działania na monitorowanie przez hakerów lub innych szpiegów. Korzystając z VPN, możesz czerpać korzyści z publicznie dostępnych sieci, jednocześnie zachowując swoją prywatność.

Które strony są zablokowane w Szwajcarii?

Szwajcaria tak naprawdę nie blokuje dużej ilości treści online. To powiedziawszy, w czerwcu 2018 r. Społeczeństwo głosowało za zablokowaniem dostępu do hazardu i witryn z grami, które mają siedzibę poza Szwajcarią. Wartość tego ogólnego ograniczenia jest co najmniej wątpliwa, biorąc pod uwagę łatwość, z jaką VPN mogą ominąć blokowanie specyficzne dla danego kraju i powszechny dostęp do narzędzi ochrony prywatności, takich jak Tor.

„Flaga Szwajcarii Grunge” autorstwa Nicolasa Raymonda na licencji CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 53