Jak oglądać Univision online za granicą (poza USA) za pomocą VPN

Jak oglądać Univision za granicą za pomocą VPN


Jeśli walczysz o oglądanie Univision za granicą, nie jesteś sam. Ta amerykańsko-hiszpańskojęzyczna sieć jest zablokowana w regionie i dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Spróbuj obejrzeć odcinek poza USA, a zobaczysz następujący komunikat:

„Lo sentimos, este contenido no está disponible en tu país”.

To z grubsza tłumaczy się jako „Przepraszamy, ta treść nie jest dostępna w twoim kraju”.

Błąd przesyłania strumieniowego Univision

Na szczęście możesz oglądać Univision za granicą za pomocą VPN. Skrót od Virtual Private Network, VPN szyfruje ruch internetowy, kierując go do jednego z jego serwerów. Łącząc się z serwerem w USA, otrzymasz adres IP w USA, umożliwiając odblokowanie takich obiektów jak Univision, tak jakby znajdowały się w kraju.

Jak oglądać Univision z dowolnego miejsca dzięki VPN

Możesz oglądać Univision poza USA w ciągu kilku minut. Uprościliśmy wszystko, wyjaśniając poniżej, co musisz zrobić, krok po kroku.

Oto jak oglądać Univision z dowolnego miejsca:

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN z serwerami w USA, które mogą odblokować Univision. Szczególnie polecamy ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację VPN dla swojego urządzenia. Pamiętaj, że usługa VPN może również oferować rozszerzenia przeglądarki.
 3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w USA.
 4. Przejdź do Univision i wybierz preferowaną treść (nie musisz przeskakiwać żadnych opcji, takich jak rejestracja konta). Teraz powinno zostać odblokowane!
 5. Jeśli nadal masz problemy, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie przed odświeżeniem strony. Warto również połączyć się z innym serwerem w USA.

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć wyszukiwanie VPN, zapewnimy Ci ochronę. Wybraliśmy najlepsze sieci VPN dla Univision na podstawie ich spełnienia następujących kryteriów:

 • Serwery w USA, które pozwalają odblokować Univision za granicą
 • Szybkie i spójne połączenia do przesyłania strumieniowego
 • Silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników
 • Obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo, najlepiej 24/7
 • Aplikacje komputerowe i mobilne, które są przyjazne dla początkujących
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka

Nie masz jeszcze czasu na przeczytanie całego artykułu? Oto krótkie podsumowanie najlepszych sieci VPN dla Univision:

 1. ExpressVPN: Nasz najlepszy wybór dla Univision. Bardzo szybkie i niezawodne serwery do przesyłania strumieniowego za granicę. Odblokowuje również serwis Netflix. Silne szyfrowanie, wsparcie 24/7 i aplikacje przyjazne dla początkujących.
 2. NordVPN: Najlepszy budżetowy VPN dla Univision. 1800 amerykańskich serwerów do odblokowywania Univision i Netflix. VPN bez logów ze specjalnymi serwerami dla lepszej prywatności. Wsparcie czatu na żywo 24/7.
 3. CyberGhost: 1000 serwerów w USA. Bardzo duże prędkości przesyłania strumieniowego bez opóźnień. Podłącz do siedmiu urządzeń jednocześnie. Wysoce bezpieczne dzięki ścisłej polityce braku logów.
 4. IPVanish: Oglądaj Univision za granicą i zabezpiecz jednocześnie do 10 urządzeń. Serwery w 19 amerykańskich miastach. Zasady braku szyfrowania i szyfrowanie chronią Twoją prywatność w Internecie.
 5. PrivateVPN: Szybka sieć VPN do przesyłania strumieniowego. Odblokowuje Univision, Netflix i wiele innych. Zabezpiecz się zasadą braku dzienników i oferuje łatwe w użyciu aplikacje na komputery i urządzenia mobilne.
 6. Surfshark: Nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń. Serwery w dwóch tuzinach amerykańskich miast do oglądania Univision. Doskonałe aplikacje, wsparcie 24/7 i surowe zasady braku dzienników.

Najlepsze sieci VPN do oglądania Univision za granicą

Oto nasza lista najlepszych sieci VPN do oglądania Univision poza USA:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Unblocks Univision Testowany Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN ma serwery w 20 amerykańskich miastach, w tym w Chicago, Los Angeles i Nowym Jorku, co ułatwia odblokowanie Univision z dowolnego miejsca. Dodatkowo ta usługa może odblokować inne popularne amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, Amazon Prime Video i Hulu. Dzięki nieograniczonej przepustowości i szerokiej sieci obejmującej 94 kraje, ExpressVPN jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce bezpiecznie torrentować lub przesyłać strumieniowo.

Ta sieć VPN ma wiele atrakcyjnych funkcji, w tym obsługę czatu na żywo przez całą dobę, dzielone tunelowanie oraz opcję zabezpieczenia do pięciu urządzeń jednocześnie. Osoby nowe w sieci VPN docenią łatwość korzystania z aplikacji ExpressVPN. Ta usługa ma doskonałe bezpieczeństwo; Twoje dane są chronione za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz wyłącznika bezpieczeństwa. Co równie ważne, ExpressVPN nie rejestruje żadnych danych osobowych. Co więcej, pozwala nawet płacić Bitcoinem dla większej prywatności.

Rejestracja w ExpressVPN oznacza, że ​​możesz pobrać jej aplikacje na Windows, Mac, Linux, Android i iOS. Znajdziesz także rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox, a także niestandardowe oprogramowanie układowe routerów.

Plusy:

 • Szybkie serwery w 20 amerykańskich miastach do oglądania Univision
 • Może być również użyty do odblokowania Netflix i Amazon Prime Video
 • Ogromna sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach
 • Wyposażony w funkcje, w tym czat na żywo przez całą dobę i obsługę poczty e-mail
 • Zapewnia bezpieczeństwo informacji i chroni przed wyciekiem danych
 • Aplikacje przyjazne dla początkujących oraz rozszerzenia przeglądarki

Cons:

 • Nieco droższy w porównaniu do wielu jego rywali

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NAJLEPSZA VPN, ABY OBEJRZYĆ JEDNOŚĆ: ExpressVPN to nasz najlepszy wybór. Szybkie i spójne połączenia i serwery w 20 amerykańskich miastach. Odblokowuje wideo Univision, Netflix i Amazon Prime. Oferuje doskonałe aplikacje i rozszerzenia przeglądarki. Bezpieczne z szyfrowaniem. Wsparcie 24/7. Możesz wypróbować ExpressVPN bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie zastosujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje Univision Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN doskonale nadaje się do odblokowywania treści zablokowanych w regionie w USA dzięki sieci ponad 1800 serwerów w Stanach Zjednoczonych. Dzięki serwerom w 19 miastach w USA masz wybór lokalizacji zapewniających najlepszą możliwą prędkość połączenia. Co więcej, NordVPN oferuje różnorodne serwery specjalistyczne. Na przykład podwójne serwery VPN zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, a dedykowane serwery IP pozwalają ominąć czarne listy. Oprócz współpracy z Univision, NordVPN odblokowuje Netflix, Amazon Prime Video i HBO Go, a także inne popularne serwisy streamingowe.

Jeśli masz wiele urządzeń, z przyjemnością usłyszysz, że możesz chronić do sześciu urządzeń jednocześnie dzięki tej sieci VPN. NordVPN to łatwa w obsłudze usługa, oferująca przyjazne dla początkujących aplikacje i rozszerzenia przeglądarki oraz wsparcie 24/7. Ta sieć VPN ma siedzibę w Panamie, gdzie nie podlega obowiązkowym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych. Co więcej, jest to usługa bez dzienników, która wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznik zabicia. aby zabezpieczyć twoje dane.

Możesz używać NordVPN za pośrednictwem aplikacji na Windows, Mac, Linux, Android, iOS i Android TV. Można także pobrać rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Do korzystania z routerów wymagana jest instalacja ręczna.

Plusy:

 • Imponująca sieć 1800 serwerów w Stanach Zjednoczonych
 • Odblokowuje Univision, a także Netflix, HBO Go i Hulu
 • Specjalistyczne serwery, takie jak Double VPN dla jeszcze większej prywatności
 • Obsługa klienta jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail
 • Surowa polityka braku logów chroni Twoją prywatność

Cons:

 • Niektóre serwery mogą być nieco wolne

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NAJLEPSZY BUDŻET VPN DLA UNIWERSJI: NordVPN oferuje doskonałą wartość dzięki imponującej sieci 1800 serwerów w USA. Oglądaj Univision i Netflix za granicą. Podłącz do sześciu urządzeń jednocześnie. Obejmuje obsługę czatu na żywo przez całą dobę i surową politykę braku dzienników. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje Univision Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost ma około 5000 serwerów, z których około 1000 znajduje się w Stanach Zjednoczonych. To, co wyróżnia tę sieć VPN spośród wielu jej rywali, to imponujące prędkości. Dzięki nieograniczonej przepustowości i możliwości odblokowania głównych platform, takich jak Univision i Netflix US, CyberGhost jest idealny dla osób, które chcą często streamować. Możesz nawet używać CyberGhost na maksymalnie siedmiu urządzeniach jednocześnie - więcej jednoczesnych połączeń niż pozwala większość sieci VPN.

Ta sieć VPN jest przyjazna dla użytkownika, ale zapewnia wsparcie 24/7 przez e-mail i czat na żywo. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz automatyczny przełącznik zabijania, aby Twoje działania były zawsze prywatne. CyberGhost nie przechowuje żadnych dzienników i publikuje roczny raport przejrzystości, ujawniając takie szczegóły, jak liczba otrzymanych wniosków prawnych.

Aplikacje CyberGhost są dostępne dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV i Android TV. Możesz także użyć rozszerzeń przeglądarki dla Chrome i Firefox. Do korzystania z systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • 1000 serwerów w USA do oglądania Univision za granicą
 • Oferuje nieograniczoną przepustowość dla nieprzerwanego przesyłania strumieniowego
 • Użyj go, aby zabezpieczyć do siedmiu urządzeń jednocześnie
 • Zapewnia wsparcie czatu na żywo, które jest dostępne 24/7
 • Bardzo silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i rygorystycznym zasadom braku dzienników

Cons:

 • Brak aplikacji dla systemu Linux i routerów
 • W Chinach nie działa niezawodnie

Nasz wynik:

4 poza 5

CHRONI TWOJĄ PRYWATNOŚĆ: CyberGhost oferuje doskonałe bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i ścisłej polityce braku logów. Użyj go do oglądania Univision poza USA. Odblokowuje także serwis Netflix US. Aplikacje przyjazne dla początkujących i wsparcie 24/7. Do siedmiu jednoczesnych połączeń. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje Univision Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish wyróżnia się tym, że każdy użytkownik może mieć do 10 jednoczesnych połączeń. Z tego powodu dzielenie się z rodziną jest świetną siecią VPN. Ponadto dzięki serwerom w kilkudziesięciu krajach (i 19 amerykańskich miastach) IPVanish ułatwia odblokowywanie witryn i usług z całego świata.

Ta usługa zapewnia wysoki poziom swobody użytkownika. Na przykład nie ma limitu liczby przełączeń serwerów i nie musisz martwić się ograniczaniem przepustowości. IPVanish poważnie traktuje bezpieczeństwo swoich użytkowników, o czym świadczą surowe zasady braku logów i 256-bitowe szyfrowanie AES. Po połączeniu jesteś również chroniony przed wyciekiem danych dzięki przełącznikowi zabijania tej usługi oraz ochronie przed wyciekiem DNS i IPv6. Wsparcie 24/7 jest dostępne za pośrednictwem czatu na żywo w przypadku jakichkolwiek problemów.

IPVanish zapewnia aplikacje dla systemów Windows, Mac, Android, iOS i Amazon Fire TV / Fire Stick. Można go ręcznie skonfigurować do pracy z systemami Linux i routerami.

Plusy:

 • Odblokuj Univision za granicą dzięki serwerom w 19 amerykańskich miastach
 • Podłącz do 10 urządzeń jednocześnie
 • Dobre prędkości bez ograniczania przepustowości
 • Zapewnia obsługę klienta, która jest dostępna przez czat na żywo, 24/7
 • Funkcje bezpieczeństwa obejmują zasady braku dzienników i szyfrowanie

Cons:

 • Nie odblokowuje niektórych głównych usług przesyłania strumieniowego
 • Brak opcji płatności w Bitcoin / krypto-walucie

Nasz wynik:

4 poza 5

SERWERY W 19 MIASTACH USA: IPVanish ma setki amerykańskich serwerów do odblokowywania Univision. Oferuje dobre prędkości przesyłania strumieniowego i wsparcie czatu na żywo przez całą dobę. Może być używany na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie. Funkcje bezpieczeństwa obejmują szyfrowanie i zasady braku dzienników. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje Univision Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN pozwala przesyłać strumieniowo Univision bez przerywania częstym buforowaniem lub opóźnieniami. To dlatego, że ma setki szybkich serwerów i oferuje nieograniczoną przepustowość. Jego serwery w USA znajdują się w różnych miastach, w tym w Los Angeles i Nowym Jorku. Oprócz umożliwienia oglądania Univision poza USA, PrivateVPN jest w stanie odblokować platformy takie jak Netflix i Hulu. Ta sieć VPN umożliwia do sześciu jednoczesnych połączeń.

Aplikacje tej sieci VPN są proste i intuicyjne, dzięki czemu jak najłatwiej można się połączyć. Masz nawet opcję prostych i zaawansowanych menu w zależności od potrzeb. Wsparcie jest dostępne przez czat na żywo przez 22 godziny na dobę, a zdalna pomoc jest dostępna, jeśli jej potrzebujesz. Co najważniejsze, PrivateVPN zawiera silne funkcje bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik „zabicia” i ochronę przed wyciekiem DNS. PrivateVPN stwierdza, że ​​ma zasadę zerowego rejestrowania danych.

Możliwe jest użycie PrivateVPN z następującymi systemami operacyjnymi: Windows, Mac, Android i iOS. W przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna instalacja.

Plusy:

 • Bardzo duże prędkości przesyłania strumieniowego Univision bez zakłóceń
 • Użyj go, aby odblokować Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Aplikacje komputerowe i mobilne są bardzo łatwe w nawigacji
 • Pomaga zachować bezpieczeństwo w Internecie dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników

Cons:

 • Mała sieć tylko 100 serwerów
 • Ograniczony zakres dostępnych aplikacji (i brak rozszerzeń przeglądarki)

Nasz wynik:

4.5 poza 5

SERWERY O DUŻEJ PRĘDKOŚCI: PrivateVPN oferuje duże prędkości, idealne do przesyłania strumieniowego bez nadmiernego buforowania lub opóźnień. Współpracuje z Univision, Netflix i innymi. Aplikacje przyjazne dla początkujących i obsługa czatu na żywo. Podłącz sześć urządzeń jednocześnie. Chroni Twoją prywatność dzięki polityce no-logs. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje Univision Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark ma serwery w ponad dwóch tuzinach miast w USA - znacznie więcej niż większość VPN na rynku. Oznacza to, że łatwo jest znaleźć szybki serwer o niskim opóźnieniu, który odpowiada Twoim potrzebom. Ta sieć VPN jest w stanie odblokować Univision, podobnie jak Netflix i Amazon Prime Video. Na szczególną uwagę zasługuje Surfshark pozwala na podłączenie nieograniczonej liczby urządzeń jednocześnie.

Ta sieć VPN zawiera wiele przydatnych funkcji. Na przykład blokuje reklamy, moduły śledzące i złośliwe oprogramowanie, a także pozwala użytkownikom wybrać witryny i aplikacje, które mogą ominąć VPN. Surfshark oferuje silne zabezpieczenia i ochronę prywatności dzięki swojej ścisłej polityce braku logów, 256-bitowemu szyfrowaniu AES, ochronie przed wyciekiem DNS i przełącznikiem zabijania. Możesz nawet zapłacić kryptowalutą, aby zwiększyć prywatność.

Aplikacje Surfshark są dostępne dla systemów Windows, Mac, Android, iOS oraz Amazon Fire TV / Fire Stick. Możesz także użyć rozszerzeń przeglądarki dla Chrome i Firefox. Linux i wybrane routery można skonfigurować ręcznie.

Plusy:

 • Serwery w ponad dwudziestu amerykańskich miastach do odblokowywania Univision
 • Może być również używany do oglądania Netflix, Amazon Prime Video i Hulu
 • Umożliwia nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń
 • Funkcje bezpieczeństwa obejmują blokowanie reklam i ścisłe zasady braku dzienników

Cons:

 • Mniejsza sieć serwerów
 • Niektóre względnie wolne prędkości

Nasz wynik:

4 poza 5

NIEOGRANICZONE POŁĄCZENIA: Surfshark umożliwia podłączenie nieograniczonej liczby urządzeń jednocześnie. Użyj go, aby oglądać Univision za granicą. Odblokowuje również serwis Netflix. Bardzo łatwy w użyciu dzięki aplikacjom przyjaznym dla użytkownika. Obejmuje obsługę czatu na żywo przez całą dobę i surową politykę braku dzienników. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN do oglądania Univision?

Wiele osób ma podobne doświadczenia, jeśli chodzi o korzystanie z bezpłatnych sieci VPN. W większości przypadków możesz spodziewać się niskiej prędkości przeglądania, a nawet wolniejszego przesyłania strumieniowego. Co jest gorsze, darmowe VPN są straszne w odblokowywaniu treści ograniczonych geograficznie, czy to w Univision, Netflix, czy DAZN. Chociaż można korzystać z bezpłatnego VPN do oglądania Univision, w rzeczywistości wiele takich usług nie działa lub będzie działać tak słabo, że nie są warte twojego czasu.

Warto również poznać niektóre ryzyka związane z korzystaniem z darmowych sieci VPN. Bardzo niewiele usług jest naprawdę darmowych, a niektóre bezpłatne VPN zarabiają na spamowaniu reklam lub sprzedaży historii przeglądania. Tak samo zniechęcający jest fakt, że wiele darmowych sieci VPN po prostu nie ma bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo w Internecie. W przeciwieństwie, najlepsze sieci VPN używają szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i chroń swoją prywatność dzięki surowej polityce braku logów.

Co mogę oglądać w Univision?

Programowanie Univision składa się głównie z seriali telewizyjnych, zwłaszcza telenoweli. Jednak sieć prowadzi również dział wiadomości, a także sport, programy dla dzieci i oferty specjalne. Oto kilka przykładów niektórych treści, które można oglądać w Univision:

 • Despierta América
 • Sin miedo a la verdad
 • Al Punto
 • La Reina Soy Yo
 • El Gordo y la Flaca
 • Amor eterno
 • El corazón nunca se equivoca
 • Vecinos
 • Jezus
 • Reina de la Canción

Jaka jest różnica między Univision a Univision NOW?

Główną witryną sieci Univision jest Univision.com. Zapewnia to szereg wiadomości i relacji sportowych, a także pełne odcinki programów telewizyjnych. W 2015 r. Univision uruchomiło Univision NOW, ponadstandardową usługę przesyłania strumieniowego obejmującą treści (programy telewizyjne i filmy) od Univision i UniMás.

W przeciwieństwie do bezpłatnych treści Univision, Univision Now wymaga subskrypcji telewizji kablowej lub płatnej subskrypcji (9,99 USD miesięcznie). Warto o tym wspomnieć można również obejść wymóg subskrypcji telewizji kablowej, logując się w usłudze przesyłania strumieniowego takich jak FuboTV (54,99 USD / miesiąc) lub AT&Telewizja T teraz (od 86 USD / miesiąc).

Nie możesz obejrzeć Univision? To dlatego, że jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Wyjaśnimy Ci, jak możesz transmitować na żywo Univision z dowolnego miejsca (nawet za granicą) za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

W jakich krajach dostępna jest Univision?

Univision jest dostępny w następujących krajach (należy pamiętać, że programowanie różni się w zależności od kraju):

 • Stany Zjednoczone
 • Kanada
 • Meksyk
 • Portoryko
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map