Jak oglądać TSN online na żywo poza Kanadą za pomocą VPN

Jak oglądać TSN poza Kanadą za pomocą VPN


Jak zapewne wiesz, jeśli próbowałeś oglądać TSN na żywo w Internecie, treści wideo TSN nie są dostępne poza Kanadą. Podczas otwierania wideo pojawia się następujący komunikat:

„Treści niedostępne do oglądania w twoim regionie.”

Błąd przesyłania strumieniowego TSN

Oznacza to, że musisz mieć lokalizację w Kanadzie lub VPN, aby uzyskać do niej dostęp.

Czym jest VPN i jak działa? Skrót od Virtual Private Network, VPN może być wykorzystany do zwiększenia bezpieczeństwa online i dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi z innych krajów. Sieci VPN działają, wysyłając ruch internetowy przez zaszyfrowany tunel do serwera VPN w innym miejscu na świecie. Łącząc się z serwerem VPN w Kanadzie, otrzymasz kanadyjski adres IP, który nakłania strony takie jak TSN do umożliwienia oglądania z zagranicy.

Jak oglądać TSN online poza Kanadą za pomocą VPN

Wydaje się, że TSN nie wdrożył żadnych środków przeciw VPN, co oznacza, że ​​bardzo łatwo jest oglądać TSN za granicą za pomocą VPN. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a zaczniesz działać w ciągu kilku minut.

Oto jak oglądać TSN na żywo online poza Kanadą:

 1. Zarejestruj się u jednego z wymienionych dostawców VPN - szczególnie zalecamy ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj jedną z aplikacji VPN lub rozszerzeń przeglądarki.
 3. Otwórz aplikację VPN i wybierz serwer w Kanadzie przed kliknięciem, aby się połączyć.
 4. Wyczyść pliki cookie, aby zmiany zostały wprowadzone.
 5. Przejdź do TSN i przejdź do ograniczonej zawartości wideo. Powinien zostać odblokowany!

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wybraliśmy najlepsze sieci VPN do oglądania TSN online poza Kanadą, oto lista kluczowych kryteriów, które musieli spełnić, aby zostać wybranymi:

Kryteria wyboru najlepszych sieci VPN

 • Serwery w Kanadzie do odblokowywania TSN
 • Szybkie i niezawodne połączenia do przesyłania strumieniowego
 • Zabezpiecz za pomocą wysokiego poziomu szyfrowania
 • Chroni Twoją prywatność dzięki polityce braku logów
 • Czat na żywo i obsługa poczty e-mail, najlepiej 24/7
 • Łatwy w użyciu dzięki aplikacjom stacjonarnym i mobilnym

Omówimy każdą z najlepszych sieci VPN dla TSN bardziej szczegółowo później. Oto krótkie podsumowanie na wypadek, gdybyś nie miał czasu przeczytać całego artykułu:

Najlepsze sieci VPN do oglądania TSN za granicą

 1. ExpressVPN: Nasz najlepszy wybór do odblokowania TSN za granicą! Szybkie serwery w wielu miastach Kanady. Odblokowuje TSN, Netflix i ESPN. Zabezpiecza dane za pomocą szyfrowania i oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę.
 2. NordVPN: Najlepszy budżetowy VPN. 450 serwerów w Kanadzie. Podłącz do 6 urządzeń. Działa z większością treści, w tym TSN i Netflix. VPN bez dzienników z obsługą 24/7 i aplikacjami przyjaznymi dla użytkownika.
 3. CyberGhost: Wiele kanadyjskich serwerów do oglądania TSN poza Kanadą. Użyj go, aby odblokować Netflix US. Podłącz do 7 urządzeń. Bezpieczne bez dzienników i szyfrowania.
 4. IPVanish: Serwery w Montrealu, Toronto i Vancouver. Umożliwia podłączenie do 10 urządzeń jednocześnie. Działa dobrze z Kodi i Amazon Fire Stick. Polityka braku dzienników.
 5. PrivateVPN: Szybka usługa VPN do przesyłania strumieniowego TSN. Odblokowuje także Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Aplikacje przyjazne dla początkujących. Podłącz do 6 urządzeń.
 6. VyprVPN: Serwery w kilkudziesięciu krajach, w tym w Kanadzie do oglądania TSN za granicą. Oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę. Został poddany audytowi, aby udowodnić, że nie prowadzi dzienników.

Najlepsze VPN do oglądania TSN online

Oto nasza lista najlepszych sieci VPN, których możesz użyć do transmisji strumieniowej TSN poza Kanadą:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Unblocks tsn Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN to najlepsza sieć VPN do odblokowywania treści zablokowanych regionalnie na całym świecie. To dlatego, że ma sieć ponad 3000 serwerów. Co jeszcze bardziej imponujące, serwery te są rozmieszczone w 94 krajach - znacznie więcej niż większość sieci VPN. Dzięki silnej zdolności odblokowywania, ExpressVPN pozwala oglądać TSN poza Kanadą i uzyskiwać dostęp do innych usług blokowanych geograficznie, takich jak Netflix i BBC iPlayer. ExpressVPN ma szybkie i niezawodne serwery, dzięki czemu będziesz mógł strumieniować bez przerwy.

Jeśli korzystasz z VPN po raz pierwszy, jesteś w dobrych rękach. Aplikacje ExpressVPN są bardzo łatwe w użyciu. Co więcej, ta sieć VPN jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i czat na żywo. Po tym, jak sami to przetestowaliśmy, możemy stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek spotkałem. ExpressVPN pozwala na maksymalnie pięć równoczesnych połączeń, więc nie jesteś ograniczony do ochrony tylko jednego urządzenia.

Wysokiej jakości VPN nie tylko pozwala oglądać TSN za granicą, ale także zapewnia bezpieczeństwo w Internecie. ExpressVPN traktuje Twoje bezpieczeństwo poważnie, o czym świadczy użycie 256-bitowego szyfrowania AES. Dalsze funkcje bezpieczeństwa obejmują przełącznik „zabicia” oraz ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6. Co równie ważne, ExpressVPN akceptuje Bitcoin i nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować. Jako taka jest świetną opcją dla świadomych prywatności użytkowników Internetu.

Pobierz aplikacje ExpressVPN na Windows, Mac, Android, iOS, Linux i routery. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox.

Plusy:

 • Serwery w 94 krajach, w tym Kanada dla TSN
 • Odblokuj usługi, w tym Netflix i Amazon Prime Video
 • Czat na żywo i obsługa poczty e-mail, 24/7
 • Doskonałe aplikacje i rozszerzenia dla początkujących
 • Używa 256-bitowego szyfrowania AES do zabezpieczenia danych
 • Nie prowadzi żadnych dzienników identyfikujących

Cons:

 • Najdroższa z opcji z tej listy

NAJLEPSZA VPN DLA TSN: ExpressVPN to nasza rekomendacja nr 1. Szybkie i niezawodne serwery w Kanadzie pozwalają na przesyłanie strumieniowe TSN bez opóźnień i opóźnień. Odblokowuje również serwis Netflix. Obejmuje obsługę czatu na żywo przez całą dobę i oferuje aplikacje przyjazne dla początkujących oraz rozszerzenia przeglądarki. Możesz wypróbować go bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie zastosujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje tsn Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN to kolejny doskonały wybór do oglądania TSN poza Kanadą. W szczególności ma rozległą sieć ponad 5200 serwerów, z których około 450 znajduje się w Kanadzie. Oprócz możliwości odblokowania TSN, NordVPN współpracuje z Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Ta sieć VPN oferuje różne specjalistyczne serwery, w tym niektóre zoptymalizowane do udostępniania plików P2P. Istnieje również opcja Double VPN dla dodatkowej prywatności.

Możesz używać NordVPN jednocześnie na maksymalnie 6 urządzeniach. Wsparcie jest dostępne 24/7 przez czat na żywo, jednak aplikacje VPN i rozszerzenia przeglądarki są proste w użyciu, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. NordVPN zapewnia prywatność dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, przełącznikowi „zabicia”, ochronie przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz surowej polityce braku logów.

Aplikacje NordVPN są dostępne dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Linux i Android TV. Możesz także pobrać rozszerzenia przeglądarki dla Chrome i Firefox. W przypadku routerów wymagana jest ręczna instalacja.

Plusy:

 • 450 serwerów w Kanadzie do odblokowywania TSN za granicą
 • Sieć ponad 5000 serwerów do odblokowywania na całym świecie
 • Specjalistyczne serwery do udostępniania P2P i zwiększonej prywatności
 • Oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę
 • Imponujący pakiet bezpieczeństwa z szyfrowaniem i ścisłymi zasadami braku dzienników

Cons:

 • Jakość serwerów może się nieco różnić

NAJLEPSZA PRĘDKOŚĆ DLA TWOJEJ KLASY: NordVPN to doskonała opcja dla osób z ograniczonym budżetem. 450 serwerów w Kanadzie do odblokowania TSN. Ponad 5200 serwerów na całym świecie. Odblokowuje również serwis Netflix i zapewnia obsługę czatu na żywo przez całą dobę. Przyjazne dla początkujących aplikacje i silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje tsn Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost ma 176 serwerów w Kanadzie, dzięki czemu idealnie nadaje się do odblokowywania TSN. Wyróżnia się szybkimi połączeniami, które pozwalają na przesyłanie strumieniowe bez opóźnień i buforowania. W sumie ma sieć ponad 3700 serwerów w 59 krajach. Oznacza to, że możesz używać CyberGhost do odblokowywania treści na całym świecie. W rzeczywistości odblokowuje także Netflix US i BBC iPlayer. Jeśli masz wiele urządzeń, pamiętaj, że możesz użyć tej sieci VPN, aby połączyć do 7 urządzeń jednocześnie.

Jedną ze szczególnie atrakcyjnych funkcji CyberGhost jest to, że obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (większość VPN oferuje maksymalnie 30 dni). Aplikacje ułatwiają wybranie serwera lub aktywację różnych funkcji, takich jak adblocker. Ogólnie rzecz biorąc, CyberGhost ma bardzo silną ofertę bezpieczeństwa z 256-bitowym szyfrowaniem AES, blokowaniem reklam, skanowaniem złośliwego oprogramowania, automatycznym przełącznikiem zabójstw oraz ochroną przed wyciekiem DNS i IPv6. Ta usługa VPN ma siedzibę w Rumunii i ma ścisłe zasady dotyczące braku dzienników.

Z CyberGhost można korzystać za pośrednictwem aplikacji dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV i Android TV. Dostępne są rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Linux i routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Wiele szybkich serwerów do przesyłania strumieniowego TSN poza Kanadę
 • Odblokowuje usługi przesyłania strumieniowego, w tym Netflix US
 • Podłącz do 7 urządzeń jednocześnie
 • Obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (więcej niż większość sieci VPN)
 • Wysoce bezpieczne z szyfrowaniem i ścisłą polityką braku logów

Cons:

 • Nie można odblokować niektórych głównych usług przesyłania strumieniowego

DOSKONAŁA PRĘDKOŚĆ: CyberGhost ma szybkie i spójne połączenia do przesyłania strumieniowego TSN poza Kanadę. Co więcej, pozwala podłączyć do 7 urządzeń. Obejmuje również wsparcie 24/7 i aplikacje, które są łatwe w użyciu dla początkujących. Bezpieczne dzięki polityce braku dzienników. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje tsn Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish współpracuje dobrze z TSN i ma serwery w Montrealu, Toronto i Vancouver. Oferuje dobre prędkości przesyłania strumieniowego i może odblokować platformy takie jak Netflix US. Ta sieć VPN ma około 1300 serwerów w kilkudziesięciu krajach, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Jedną z najlepszych rzeczy w IPVanish jest to, że pozwala on podłączyć do 10 urządzeń jednocześnie. Zapewnia to dużą wartość dla rodzin lub osób posiadających wiele urządzeń do ochrony.

Możesz szybko i łatwo połączyć się z serwerem za pośrednictwem aplikacji IPVanish. Co więcej, możesz wyszukiwać serwery na różne sposoby, w tym na podstawie opóźnień. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, ten amerykański dostawca oferuje czat na żywo, który jest dostępny 24/7. IPVanish oferuje politykę braku dzienników, a także 256-bitowe szyfrowanie AES, zaciemnianie OpenVPN, ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik zabijania, który chroni twoje dane w przypadku zerwania połączenia VPN.

Aplikacje IPVanish są dostępne dla: komputerów stacjonarnych (Windows i Mac), mobilnych (Android i iOS) oraz Amazon Fire TV / Fire Stick. Linux i routery należy skonfigurować ręcznie.

Plusy:

 • Serwery w wielu kanadyjskich miastach do oglądania TSN za granicą
 • Umożliwia podłączenie do 10 urządzeń jednocześnie
 • Działa dobrze z Kodi i Amazon Fire Stick
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Chroni Twoją prywatność dzięki polityce szyfrowania i braku logów

Cons:

 • Z siedzibą w USA, która jest członkiem Five Eyes
 • Nie oferuje rozszerzeń przeglądarki

10 RÓWNOLEGŁYCH POŁĄCZEŃ: IPVanish pozwala zabezpieczyć do 10 urządzeń, które są idealne dla rodzin. Ma serwery w wielu kanadyjskich miastach dla TSN. Wysoce bezpieczna usługa z szyfrowaniem i polityką braku logów. Dobre prędkości opóźnień i przesyłania strumieniowego bez bufora. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje tsn Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN to doskonały VPN do odblokowywania treści, czy to TSN, Netflix, czy BBC iPlayer. Oprócz możliwości odblokowania wielu usług ograniczonych geograficznie, ma sieć bardzo szybkich serwerów w 60 krajach, w tym w Kanadzie (użytkownicy mogą wybrać serwery w Toronto lub Vancouver). Ta sieć VPN pozwala zabezpieczyć do 6 urządzeń jednocześnie i jest dostarczana z bardzo łatwymi w użyciu aplikacjami na komputery i urządzenia mobilne.

Obsługa czatu na żywo zapewniana przez PrivateVPN jest doskonała i pozwala rozmawiać bezpośrednio z programistami. PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji i zapewnia bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, ochronie przed wyciekiem DNS i przełącznikiem „zabicia”. Istnieje również polityka braku dzienników i opcja płatności w Bitcoinach w celu zwiększenia anonimowości.

Możesz odblokować TSN poza Kanadą za pomocą aplikacji PrivateVPN dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Jednak w przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Szybkie serwery do przesyłania strumieniowego TSN, Netflix lub BBC iPlayer
 • Użyj na maksymalnie 6 urządzeniach
 • Aplikacje przyjazne dla początkujących na komputery i platformy mobilne
 • Zachowaj anonimowość w Internecie dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników

Cons:

 • Mała sieć około 100 serwerów
 • Obsługa czatu na żywo nie jest dostępna 24/7, w przeciwieństwie do niektórych rywali

SZYBKO DO TRANSMISJI: PrivateVPN ma szybkie serwery do przesyłania strumieniowego TSN, Netflix, ESPN i innych. Jest to łatwy w użyciu VPN z doskonałymi aplikacjami komputerowymi i mobilnymi. Obejmuje obsługę czatu na żywo oraz zdalną pomoc i instalację. Funkcja przełączania szyfrowania i zabijania. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. VyprVPN

VyprVPNodblokowuje tsn Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.VyprVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

VyprVPN ma rosnącą sieć serwerów w kilkudziesięciu krajach (w tym w Kanadzie) na całym świecie. Łącznie ta sieć VPN ma około 700 serwerów i ponad 200 000 adresów IP. Jest to dobry wybór do przesyłania strumieniowego, ponieważ jego prędkość jest wystarczająco duża, aby wideo bez buforowania i było w stanie odblokować uporczywe usługi, takie jak Netflix US, Hulu i Amazon Prime Video.

Ta sieć VPN oferuje dwa rodzaje planów: standardowe VyprVPN i VyprVPN Premium. Jedną z kluczowych różnic jest to, że standardowy plan pozwala na 3 jednoczesne połączenia, podczas gdy plan premium pozwala na 5. VyprVPN oferuje wsparcie czatu na żywo 24/7 i posiada własne serwery, co oznacza, że ​​nie musi polegać na stronach trzecich. Twoje dane są chronione przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES, ochrony przed wyciekiem DNS i przełącznika „zabicia”. Ponadto, VyprVPN nie przechowuje żadnych dzienników i został poddany audytowi, aby to udowodnić.

Aplikacje VyprVPN są dostępne dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Musisz postępować zgodnie z instrukcjami ręcznej konfiguracji systemu Linux i routerów.

Plusy:

 • Odblokowuje wiele witryn, w tym TSN, Netflix i Amazon Prime
 • Abonament premium umożliwia jednoczesne połączenie do 5 połączeń
 • Oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę
 • Audytowany w celu udowodnienia, że ​​nie prowadzi żadnych dzienników

Cons:

 • Mniej serwerów niż większość sieci VPN na tej liście
 • Ograniczony wybór aplikacji i brak rozszerzeń przeglądarki

BEZ LOGÓW VPN: VyprVPN został poddany audytowi, aby udowodnić, że nie prowadzi dzienników. Używa również szyfrowania, aby zabezpieczyć twoje dane. Dobre serwery w Kanadzie dla TSN, a także odblokowuje Netflix US. Obsługa czatu na żywo 24/7 i pozwala na wiele jednoczesnych połączeń. 3-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

VyprVPN Kupon Oszczędź 81% na 2-letnim planie POBIERZ OFERTĘ Zdyskontowane automatycznie

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN do oglądania TSN poza Kanadą?

Większość sieci VPN powinna mieć możliwość odblokowania zawartości zastrzeżonej dla regionu TSN. Niestety, większość darmowych VPN jest straszna, jeśli chodzi o streaming. To dlatego, że wielu ogranicza przepustowość, próbując zarządzać dużą liczbą użytkowników i niewielką liczbą serwerów. Natomiast najlepiej płatne sieci VPN dla TSN mają setki, a nawet tysiące serwerów i oferują nieograniczoną przepustowość, idealną do przesyłania strumieniowego i torrentów.

Warto wiedzieć, że chociaż wiele bezpłatnych sieci VPN współpracuje z TSN, większość ma trudności z odblokowaniem większych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i HBO Go. Co więcej, bezpłatne sieci VPN są często bardzo lekkie w zakresie funkcji. Chociaż nie wszystkie funkcje są niezbędne, niektóre darmowe VPN nie mają istotnych funkcji bezpieczeństwa, w tym szyfrowania i przełącznik zabijania. Co więcej, twoje dane i aktywność mogą być rejestrowane i sprzedawane stronom trzecim. Jeśli chcesz prywatności, najlepiej unikać bezpłatnych sieci VPN.

Zobacz też: Najlepsze VPN dla Kanady

Co mogę oglądać na TSN?

Nic dziwnego, że TSN koncentruje się na treściach sportowych. Obejmuje to transmisje na żywo i nagrane z wielu dyscyplin sportowych. Są też sportowe talk-show, oryginalne programy TSN i podcasty. Oto lista niektórych sportów objętych TSN:

 • NHL
 • NBA
 • Hokej Kanada
 • MLB
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • CFL
 • NFL
 • UFC
 • Golf
 • Wijący się
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 93 =