Jak oglądać MTV USA za granicą za pomocą VPN

Jak oglądać MTV USA za granicą za pomocą VPN


Treści MTV USA są ograniczone geograficznie i niedostępne poza USA. Pokażemy Ci, jak oglądać MTV USA za granicą za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN), a także najlepsze VPN do użycia.

Podczas próby oglądania MTV USA za granicą zobaczysz następujący komunikat:

Przepraszamy, ten film jest niedostępny z powodu praw lub ograniczeń”.

Oznacza to, że treść jest blokowana geograficznie i nie można uzyskać do niej dostępu poza USA, przynajmniej nie bez VPN!

Ograniczenie geograficzne MTV USA

Korzystając z VPN, możesz odblokować treści objęte ograniczeniami geograficznymi, takie jak MTV USA, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Usługi te działają na zasadzie szyfrowania ruchu internetowego urządzenia, kierowania go przez jeden z serwerów VPN i dostarczania nowego adresu IP dla danego kraju. W przypadku MTV USA musisz wybrać serwer w USA, aby uzyskać amerykański adres IP.

Omówimy szczegółowo najlepsze VPN dla MTV, ale jeśli chcesz szybką odpowiedź, oto podsumowanie.

Najlepsze VPN do oglądania MTV USA za granicą

 1. ExpressVPN: Najlepsza sieć VPN dla MTV. Serwery w prawie dwóch tuzinach amerykańskich miast. Szybkie i niezawodne połączenia do przesyłania strumieniowego MTV USA, Netflix i Amazon Prime Video. Oferuje całodobową obsługę czatu na żywo, przyjazne dla użytkownika aplikacje i silne bezpieczeństwo z szyfrowaniem.
 2. NordVPN: Najlepszy budżetowy VPN dla MTV. Ponad 1700 serwerów w USA. Odblokuj MTV USA, Netflix i wiele innych. Silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu, całodobowej obsłudze czatu na żywo i aplikacjom przyjaznym dla początkujących. Zabezpiecz do 6 urządzeń.
 3. CyberGhost: Setki szybkich serwerów do przesyłania strumieniowego MTV USA. Podłącz do 7 urządzeń jednocześnie. Chroni twoją prywatność za pomocą szyfrowania, zasady „zabij przełącznika” i polityki braku logów.
 4. PrivateVPN: Szybkie serwery w 10 amerykańskich miastach. Odblokuj MTV USA za granicą. Odblokowuje także Netflix i Amazon Prime Video. Łatwy w użyciu, bezpieczny z szyfrowaniem i umożliwia do 6 połączeń.
 5. Surfshark: VPN o dużej wartości, który pozwala na nieograniczoną liczbę połączeń. Dobre prędkości przesyłania strumieniowego MTV USA i Netflix. Oferuje wsparcie 24/7 i chroni twoją prywatność dzięki polityce braku logów.

Znalezienie najlepszych VPN do oglądania MTV USA za granicą

Przy tak wielu sieciach VPN do wyboru, skąd masz wiedzieć, który jest najlepszy? Przeszukaliśmy rynek, aby znaleźć najlepsze sieci VPN dla MTV USA i zaoszczędzić trochę czasu.

Wszystkie wybrane przez nas sieci VPN spełniają następujące wymagania:

Kryteria VPN

 • Odblokowuje MTV USA
 • Szybkie serwery w USA do przesyłania strumieniowego
 • Silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i przełącznikowi zabicia
 • Obsługa klienta dostępna za pośrednictwem czatu na żywo
 • Surowe zasady braku dzienników w celu ochrony Twojej prywatności
 • Łatwe w użyciu aplikacje na komputery i urządzenia mobilne

Najlepsze VPN dla MTV USA

Oto nasza lista najlepszych VPN do oglądania MTV USA za granicą:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Unblocks mtv usa Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN oferuje płynne przesyłanie strumieniowe MTV USA za granicą dzięki szybkim, niezawodnym serwerom w prawie dwóch tuzinach miast w USA. ExpressVPN ma łącznie ponad 3000 serwerów w 94 krajach, co oznacza, że ​​jest dobrze przygotowany do blokowania treści ograniczonych geograficznie na całym świecie. Usługi przesyłania strumieniowego są często trudne do odblokowania, ale oprócz MTV USA, ExpressVPN współpracuje z takimi serwisami jak Netflix, BBC iPlayer i Amazon Prime Video.

Możesz używać ExpressVPN na szerokiej gamie urządzeń, ponieważ oferuje długą listę aplikacji i rozszerzeń przeglądarki. Są one bardzo łatwe w użyciu, chociaż dostępna jest obsługa czatu na żywo przez całą dobę, jeśli masz jakiekolwiek problemy. ExpressVPN oferuje własną usługę inteligentnego serwera proxy DNS o nazwie MediaStreamer, umożliwiając korzystanie z VPN z konsolami do gier i telewizorami Smart TV.

Istnieje wiele funkcji bezpieczeństwa zapewniających bezpieczeństwo w Internecie podczas korzystania z ExpressVPN. Na przykład ta usługa zabezpiecza Twoje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES i ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6. Dostępna jest również funkcja „zabicia” i podzielone tunelowanie. ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników, z których można by Cię zidentyfikować. Oznacza to, że nie rejestruje twojego adresu IP, historii przeglądania ani metadanych.

Aplikacje ExpressVPN można pobrać na systemy Windows, Mac, Linux, Android, iOS i routery. Możesz także pobrać rozszerzenia przeglądarki dla Chrome i Firefox.

Plusy:

 • Szybkie serwery w dwóch tuzinach miast w USA do przesyłania strumieniowego MTV USA za granicę
 • Sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach
 • Obejmuje funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie i przełącznik zabicia
 • Odblokowuje także Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Przyjazna obsługa czatu na żywo przez całą dobę
 • Nie identyfikuje dzienników

Cons:

 • Kosztuje nieco więcej niż inni dostawcy

NAJLEPSZA VPN DO OGLĄDANIA MTV USA ZA GRANICĄ: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe MTV USA dzięki szybkim, spójnym serwerom w USA. Jest bardzo bezpieczny z szyfrowaniem i przełącznikiem „zabicia”. Obejmuje wsparcie 24/7, szeroką gamę aplikacji, a także odblokowuje Netflix. Jest wolny od ryzyka, ponieważ obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje mtv usa Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma ponad 1700 serwerów w USA i łatwo odblokowuje MTV USA za granicą. Duża sieć ponad 5000 serwerów na całym świecie oznacza, że ​​zawsze znajdziesz serwer o niskim obciążeniu i optymalnej wydajności do przesyłania strumieniowego. NordVPN jest w stanie odblokować większość treści ograniczonych geograficznie, w tym serwisy streamingowe takie jak Netflix i Amazon Prime Video, a nawet aplikacje takie jak Tinder i Snapchat.

Istnieje wiele funkcji, dzięki którym NordVPN jest usługą o szczególnie wysokiej wartości. Na początek możesz podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie za pomocą jednego konta. Istnieje również doskonała obsługa klienta 24/7, która jest dostępna za pośrednictwem czatu na żywo. Następnie są opcje bezpieczeństwa: NordVPN chroni twoje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, DNS, IPv6 i ochrony przed wyciekiem WebRTC, automatycznego przełącznika zabijania, ścisłej polityki braku logów i dostępu do serwerów specjalnych.

Możesz korzystać z NordVPN za pośrednictwem aplikacji dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Linux i Android TV. Istnieją również rozszerzenia przeglądarki dla Chrome i Firefox. Jednak routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • 1700 serwerów w USA do odblokowywania MTV USA za granicą
 • Odblokowuje usługi przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, takie jak Netflix
 • Silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników
 • Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie
 • Obejmuje wsparcie czatu na żywo, dostępne 24/7

Cons:

 • Niektóre serwery są trochę niespójne

DOSKONAŁA WARTOŚĆ: NordVPN ma ponad 1700 serwerów w USA. Odblokowuje MTV USA, Netflix i Amazon Prime Video. Aplikacje są łatwe w użyciu i zapewniają wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i prywatności. Używaj na maksymalnie 6 urządzeniach jednocześnie. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje mtv usa Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost to szybka i bezpieczna usługa VPN, idealna do oglądania MTV USA za granicą. Ma sieć nieco ponad 3700 serwerów, z których ponad 700 znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Streaming z CyberGhost jest bezstresowy, ponieważ oferuje nieograniczoną przepustowość i ruch oraz jest wystarczająco szybki, aby bez problemu obsługiwać treści HD. CyberGhost umożliwia także jednoczesne połączenia na maksymalnie 7 urządzeniach, co jest więcej niż pozwala większość sieci VPN.

To świetna sieć VPN dla początkujących z wszechstronnymi aplikacjami i rozszerzeniami przeglądarki, które mimo to są łatwe w nawigacji. CyberGhost jest mocno zaangażowany w ochronę prywatności użytkowników. Używa 256-bitowego szyfrowania AES, ochrony przed wyciekiem DNS, przełącznika „zabicia” i zasad braku dzienników. CyberGhost publikuje również coroczny „Raport przejrzystości”, zawierający informacje o liczbie skarg DMCA i otrzymanych przez nie policji. Ponadto ta usługa nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować.

CyberGhost oferuje aplikacje dla następujących systemów: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick i Android TV. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Linux i routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Setki serwerów w USA do oglądania MTV USA
 • Oferuje szybkie, stałe prędkości przeglądania i przesyłania strumieniowego
 • Doskonałe bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników
 • Użyj na maksymalnie 7 urządzeniach
 • Różnorodne łatwe w użyciu aplikacje i rozszerzenia przeglądarki

Cons:

 • Nie można odblokować niektórych witryn do przesyłania strumieniowego

MOCNE BEZPIECZEŃSTWO: CyberGhost ma szybkie serwery w Stanach Zjednoczonych i doskonałe wszechstronne bezpieczeństwo z szyfrowaniem i polityką braku logów. Umożliwia podłączenie do 7 urządzeń. Oferuje obsługę czatu na żywo i wiele aplikacji przyjaznych dla początkujących. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje mtv usa Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN to mniejsza usługa VPN z około 100 serwerami w 60 krajach, w tym w USA. Pomimo niewielkich rozmiarów, ma serwery w 10 miastach USA, w tym w Chicago, Las Vegas i Nowym Jorku. Tym, co wyróżnia PrivateVPN, są jego szybkie serwery, które idealnie nadają się do przesyłania strumieniowego MTV USA. To nie wszystko, co możesz obejrzeć: PrivateVPN jest w stanie odblokować Netflix, BBC iPlayer i Amazon Prime Video. Możesz skorzystać z tej usługi, aby podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie.

Jest to VPN, który jest łatwy w użyciu dla początkujących dzięki prostemu, nieskomplikowanemu projektowi jego aplikacji. PrivateVPN oferuje obsługę klienta na żywo, a nawet zdalną pomoc w razie potrzeby. W szczególności wszelkie interakcje odbywają się z samymi programistami, a nie z niezależnymi przedstawicielami obsługi klienta. PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji i twierdzi, że ma politykę zerowego logowania. Funkcje bezpieczeństwa obejmują 256-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik Kill i ochronę przed wyciekiem DNS.

Możesz używać PrivateVPN za pośrednictwem aplikacji na komputery stacjonarne (Windows i Mac) i urządzenia mobilne (Android i iOS). W przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Szybkie serwery w USA do przesyłania strumieniowego MTV USA
 • Odblokowuje także Netflix, BBC iPlayer i Amazon Prime Video
 • Chroni Twoją prywatność dzięki polityce szyfrowania i braku logów
 • Podłącz do 6 urządzeń
 • Oferuje doskonałą obsługę klienta

Cons:

 • Mniejsza sieć serwerów niż inne sieci VPN z tej listy

SZYBKIE USŁUGI: PrivateVPN ma szybkie serwery w USA do oglądania MTV USA. Jest także w stanie odblokować Netflix i Amazon Prime Video. Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie. Zapewnia bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

5. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje mtv usa Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark ma serwery w 12 amerykańskich miastach, w tym w Los Angeles, Miami i Nowym Jorku. Umożliwia to odblokowanie amerykańskich usług przesyłania strumieniowego, takich jak MTV USA, Netflix lub Amazon Prime Video. Co więcej, Surfshark jest idealny dla rodzin, ponieważ pozwala na nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Prędkości oferowane przez tę usługę VPN są szybkie i spójne, co oznacza, że ​​powinieneś być w stanie przesyłać strumieniowo bez żadnych problemów z wydajnością.

W szczególności Surfshark oferuje szereg interesujących funkcji. Obejmują one narzędzia, które pozwalają blokować reklamy, dodawać do białej listy niektóre aplikacje i witryny, a nawet korzystać z dwóch sieci VPN jednocześnie, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Dostępna jest także całodobowa pomoc dostępna za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. Surfshark oferuje silne bezpieczeństwo, chroniąc twoje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6, przełącznika zabójstwa i ścisłej polityki braku logów.

Surfshark oferuje aplikacje dla następujących systemów: Windows, Mac, Android, iOS oraz Amazon Fire TV i Fire Stick. Rozszerzenia przeglądarki są również dostępne dla Chrome i Firefox. W przypadku Linuksa i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Serwery w kilkunastu miastach USA do oglądania MTV USA
 • Oferuje nieograniczoną liczbę połączeń
 • Wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym podwójne VPN
 • Odblokowuje filmy Netflix i Amazon Prime
 • Wsparcie 24/7 przez czat na żywo i e-mail

Cons:

 • Niektóre serwery mogą być trochę wolne
 • Stosunkowo mniejsza sieć serwerów

DOSKONAŁY W ODBLOKOWANIU: Surfshark odblokowuje MTV USA, Netflix i Amazon Prime Video. Pozwala podłączyć nieograniczoną liczbę urządzeń. Obsługuje czat na żywo przez całą dobę i jest bardzo bezpieczny dzięki szyfrowaniu i przełącznikowi zabicia. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

Jak oglądać MTV USA za granicą za pomocą VPN

Możesz oglądać MTV USA za granicą za pomocą VPN, wykonując te szybkie i łatwe kroki:

Jak oglądać MTV USA za granicą

 1. Zarejestruj się za pomocą jednej z VPN wymienionych poniżej. Szczególnie polecamy ExpressVPN do przesyłania strumieniowego MTV USA za granicę.
 2. Pobierz jedną z aplikacji VPN. Przynajmniej będziesz mieć wybór komputera stacjonarnego (Windows, Mac) i mobilnego (Android, iOS).
 3. Otwórz aplikację VPN (lub rozszerzenie przeglądarki, jeśli jest dostępna) i połącz się z serwerem w USA.
 4. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie. Pomaga to witrynie MTV zapomnieć rzeczywisty adres IP i lokalizację oraz zaakceptować adres VPN.
 5. Przejdź do MTV USA i otwórz preferowane treści, które powinny zostać odblokowane.

Warto wspomnieć, że aby oglądać treści w MTV USA, musisz również zalogować się u swojego dostawcy telewizji. Jeśli nie jest to opcja dla Ciebie, możesz uzyskać jednorazową 24-godzinną przepustkę do oglądania, logując się na swoje konto na Facebooku lub tworząc konto i podając adres e-mail.

Dostawca telewizji MTV USA

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN do oglądania MTV USA za granicą?

Tak, niektóre darmowe VPN są w stanie odblokować MTV USA za granicą. jednak, większość darmowych sieci VPN nie jest warta czasu ze względu na ich niską wydajność i brak bezpieczeństwa. W większości bezpłatnych sieci VPN nie ma wielu serwerów, a duża liczba użytkowników oznacza, że ​​serwery mogą być wolne i przeciążone. Niektóre bezpłatne sieci VPN ograniczają przepustowość, próbując lepiej to zarządzać, ale często skutkuje to dużym buforowaniem i opóźnieniami podczas przesyłania strumieniowego.

Bezpłatne sieci VPN są ograniczone nie tylko pod względem wydajności, ale także funkcjonalności. W przeciwieństwie do płatnych sieci VPN często istnieje mniejszy wybór aplikacji, a większość bezpłatnych usług nie pozwala na wiele połączeń. Ponadto znane są darmowe VPN do rejestrowania twoich danych, sprzedawania ich stronom trzecim, podczas gdy inne darmowe VPN zarabiają na spamowaniu cię reklamami. Najlepszym rozwiązaniem jest płatna sieć VPN, która oferuje duże prędkości, silne bezpieczeństwo, przyjazne dla użytkownika aplikacje i wiele połączeń.

Co mogę oglądać na MTV USA?

MTV USA oferuje różne programy telewizyjne, z których większość to reality show i konkurencyjne seriale. Oto niektóre treści, które można oglądać w MTV USA:

 • Podwójny strzał w miłość
 • Gra w klony
 • Nastoletnia mama
 • Wyzwanie
 • Ex na plaży
 • How Far Is Tattoo Far?
 • Czy jesteś tym jedynym?
 • Klub plażowy Lindsay Lohan
 • Klucz Siesta
 • Sum: program telewizyjny
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2