Jak oglądać Mistrzostwa Świata FIFA 2018 na żywo w Internecie

Puchar Świata FIFA 2018 był jednym z najbardziej ekscytujących w historii. Pozostały tylko dwa mecze: finał Pucharu Świata, w którym Francja zmierzy się z Chorwacją, a trzecie miejsce zajmuje Belgia i Anglia. W.Wyjaśnij, jak możesz przesyłać strumieniowo każdy mecz Pucharu Świata na żywo online za darmo włącznie z finał Pucharu Świata, i w HD. Pokażemy Ci również, jak korzystać z wirtualnej sieci prywatnej (VPN) do oglądania w domu lub za granicą, więc nie musisz się martwić o regionalne ograniczenia między tobą a największym wydarzeniem sportowym w roku. VPN pozwoli Ci na żywo transmitować na żywo mecze FIFA World Cup 2018 online z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Europy i dowolnego innego miejsca na świecie.

Jak oglądać Puchar Świata Fifa 2018 na żywo w Internecie

Ten artykuł dotyczy wyłącznie oficjalnych transmisji na żywo. Chociaż będą niewątpliwie nieoficjalne transmisje z Mistrzostw Świata, nie ma naprawdę powodu, aby z nich korzystać, ponieważ istnieje wiele bezpłatnych i niedrogich, całkowicie legalnych sposobów oglądania. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że niesankcjonowane strumienie są podatne na nagłe usunięcie i często są dostępne tylko w standardowej rozdzielczości, stają się znacznie mniej atrakcyjne.

Transmisje na żywo FIFA World Cup 2018: użyj VPN

Jeśli w tym roku podróżujesz ze swojego kraju lub chcesz legalnie uzyskać dostęp do niektórych darmowych meczy Mistrzostw Świata, masz do wyboru opcje za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej lub VPN. VPN połączy Cię z serwerem w wybranym kraju, umożliwiając ominięcie ograniczeń dotyczących treści geograficznych wprowadzonych dla transmisji na żywo online.

Zalecamy korzystanie z ExpressVPN do oglądania Mistrzostw Świata 2018. Oferuje ogromny wybór szybkich serwerów, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo bez zauważalnego buforowania lub opóźnień.


ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która obejmie większość harmonogramu Pucharu Świata.

NAJLEPSZA VPN NA MISTRZOSTW ŚWIATA 2018: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Dzięki rozległej sieci serwerów zoptymalizowanej pod kątem szybkich połączeń idealnie nadaje się do oglądania Mistrzostw Świata. Przyjazne dla użytkownika aplikacje dla wszystkich systemów operacyjnych. Trudno pokonać prywatność i bezpieczeństwo. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Jak oglądać mecze Mistrzostw Świata 2018 na żywo w Internecie za pomocą sieci VPN

  1. Wybierz VPN przeznaczony do przesyłania strumieniowego HD. Wspominaliśmy już o ExpressVPN, ale dwie inne wysokowydajne, tanie opcje to NordVPN i CyberGhost.
  2. Zarejestruj się na stronie dostawcy VPN.
  3. Pobierz i zainstaluj klienta VPN. Upewnij się, że wybierasz odpowiednią wersję dla swojego systemu operacyjnego.
  4. Wybierz odpowiednią witrynę do przesyłania strumieniowego z poniższej listy.
  5. Połącz się z serwerem we właściwej lokalizacji.
  6. Odwiedź stronę streamingową. Powinieneś teraz móc oglądać grę.

Na jakim kanale są Mistrzostwa Świata FIFA?

To wydarzenie jest ogólnoświatową atrakcją, więc nie jest zaskoczeniem, że jest objęte głównymi sieciami w prawie każdym kraju. Poniżej znajdziesz oficjalnego nadawcę Mistrzostw Świata 2018 dla różnych regionów.

UK

Flaga brytyjska - Union Jack

W Wielkiej Brytanii zarówno BBC i ITV mają wspólne prawa do transmisji. Oznacza to, że każdą grę FIFA World Cup 2018 można oglądać na BBC iPlayer lub ITV Hub. Z tych usług można korzystać bezpłatnie, ale zostaniesz zapytany, czy masz ważną licencję telewizyjną w Wielkiej Brytanii. Mimo to nie istnieją żadne środki weryfikacji.

BBC ostatnio bardzo stara się zablokować jak najwięcej sieci VPN. W związku z tym pozostało tylko kilku dostawców, którzy mają możliwość odblokowania iPlayera.

Wszystkie komentarze będą w języku angielskim.

USA

Puchar Świata 2018 FIFA online american-flag-2144392_1280

FOX Sports jest jednym z dwóch oficjalnych nadawców w Stanach Zjednoczonych. Jeśli ten kanał jest objęty abonamentem kablowym lub Sling TV, możesz go oglądać bezpłatnie online. W przeciwnym razie musisz zarejestrować się w FOXSoccerMatchPass za 19,99 USD miesięcznie. Obejmuje to siedmiodniowy okres próbny i możesz go anulować, jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań.

Drugim nadawcą jest Telemundo Deportes. Udostępni transmisje na żywo za pośrednictwem NBC Sports. Nie ma jeszcze dostępnej przepustki do Mistrzostw Świata FIFA 2018, ale prawdopodobnie zostanie wydana w okresie poprzedzającym pierwszą grę.

FOX Sports oferuje angielski komentarz, a Telemundo Deportes obejmie gry w języku hiszpańskim.

Francja

Flag_of_France Puchar Świata na żywo w Internecie

TF1 pokaże 28 z 64 gier Pucharu Świata za darmo na swojej stronie internetowej. Dotyczy to każdej gry z udziałem reprezentacji Francji. Aby zobaczyć każdą grę, francuscy widzowie mogą zarejestrować się w beIN Sports Connect. Ceny zaczynają się od 14 € miesięcznie, ale zalecamy wybranie subskrypcji 15 €, aby uniknąć uzależnienia od rocznej umowy. Zarówno TF1, jak i beIN Sports Connect będą udzielać komentarzy w języku francuskim.

Niemcy

Puchar Świata FIFA 2018 na żywo w Internecie Niemcy-Flaga

Zarówno ZDF, jak i ARD pokażą każdą grę za darmo w standardowej i wysokiej rozdzielczości. Jeśli chcesz oglądać w 4K, potrzebujesz subskrypcji Sky Sport. Kosztuje to 29,99 € miesięcznie, ale dostępne są również karnety dzienne i tygodniowe. Wszystkie trzy z tych źródeł opatrzone są niemieckim komentarzem.

Portugalia

Puchar Świata FIFA 2018 na żywo w Internecie Flaga Portugalii

SIC i RTP mają prawo transmitować osiem meczów Pucharu Świata w Portugalii. Będą one dostępne za darmo, ale aby obejrzeć cały turniej, musisz subskrybować Sport TV. Podstawowa usługa kosztuje 9,99 € miesięcznie, ale możesz zapłacić więcej, aby odblokować strumienie 4K, dodatkowe kanały i funkcję wielu ekranów. Wszystkie komentarze są w języku portugalskim.

Indie

I2018 Puchar Świata FIFA na żywo w Internecie Flaga NDIA

SONYLIV pokaże Mistrzostwa Świata 2018 na swojej stronie internetowej, a także w telewizji naziemnej. Musisz jednak subskrybować, aby oglądać. Pakiety zaczynają się od 99 ₹ miesięcznie, ale obejmują także programy telewizyjne na żądanie i filmy. Transmisje telewizyjne będą dostępne w języku angielskim, hindi, bengalskim i malajalam, ale nie ma jeszcze żadnych wskazówek, czy transmisje na żywo będą dostępne we wszystkich tych językach.

Australia

Puchar Świata FIFA 2018 na żywo w Internecie Puchar Świata w Australii 2018 Rosja

SBS będzie najlepszą opcją w Australii. SBS to darmowa usługa telewizji na żywo, podobna do BBC pod względem działania. Mieszkańcy Australii mogą cieszyć się ponad 20 meczami Pucharu Świata na stronie SBS World Game. Transmisje będą dostępne z komentarzami w języku angielskim dla australijskich fanów sportu, a osoby spoza Australii mogą również łączyć się ze strumieniami za pomocą kwalifikowanej usługi VPN.

Inne lokalizacje

To wydarzenie będzie można oglądać w prawie każdym kraju. Jeśli nie podaliśmy konkretnej lokalizacji, możesz sprawdzić listę oficjalnych nadawców FIFA World Cup 2018. Przewiń w dół, aż znajdziesz swój kraj, i spróbuj znaleźć źródło, które jest bezpłatne lub które oferuje bezpłatny okres próbny. Należy pamiętać, że nie każde źródło będzie miało usługę przesyłania strumieniowego online; niektóre będą wyświetlać gry tylko w telewizji.

Potwierdzony Puchar Świata 2018 Terminarz

DayDateMatch
czwartek 14 czerwca Rosja vs. Arabia Saudyjska
piątek 15 czerwca Egipt vs. Urugwaj   
piątek 15 czerwca Maroko vs. Iran
piątek 15 czerwca Portugalia vs. Hiszpania
sobota 16 czerwca Francja vs. Australia
sobota 16 czerwca Argentyna vs. Islandia
sobota 16 czerwca Peru vs. Dania
niedziela 17 czerwca Kostaryka vs. Serbia
niedziela 17 czerwca Niemcy vs. Meksyk
niedziela 17 czerwca Brazylia vs. Szwajcaria
poniedziałek 18 czerwca Szwecja vs. Korea Południowa
poniedziałek 18 czerwca Belgia vs. Panama
poniedziałek 18 czerwca Tunezja vs. Anglia
wtorek 19 czerwca Kolumbia vs. Japonia
wtorek 19 czerwca Polska vs. Senegal
wtorek 19 czerwca Rosja vs. Egipt
środa 20 czerwca Portugalia vs. Maroko
środa 20 czerwca Urugwaj vs. Arabia Saudyjska
środa 20 czerwca Iran vs. Hiszpania
czwartek 21 czerwca Dania vs. Australia
czwartek 21 czerwca Francja vs. Peru
czwartek 21 czerwca Argentyna vs. Chorwacja
piątek 22 czerwca Brazylia vs. Kostaryka
piątek 22 czerwca Nigeria vs. Islandia
piątek 22 czerwca Serbia vs. Szwajcaria
sobota 23 czerwca Belgia vs. Tunezja
sobota 23 czerwca Korea Południowa vs. Meksyk
sobota 23 czerwca Niemcy vs. Szwecja
niedziela 24 czerwca Anglia vs. Panama
niedziela 24 czerwca Japonia vs. Senegal
niedziela 24 czerwca Polska vs. Kolumbia
poniedziałek 25 czerwca Urugwaj vs. Rosja
poniedziałek 25 czerwca Arabia Saudyjska vs. Egipt
poniedziałek 25 czerwca Hiszpania vs. Maroko
poniedziałek 25 czerwca Iran vs. Portugalia
wtorek 26 czerwca Dania vs. Francja
wtorek 26 czerwca Australia vs. Peru
wtorek 26 czerwca Nigeria vs. Argentyna
wtorek 26 czerwca Islandia vs. Chorwacja
środa 27 czerwca Korea Południowa vs. Niemcy
środa 27 czerwca Meksyk vs. Szwecja
środa 27 czerwca Serbia vs. Brazylia
środa 27 czerwca Szwajcaria vs. Kostaryka
czwartek 28 czerwca Japonia vs. Polska
czwartek 28 czerwca Senegal vs. Kolumbia
czwartek 28 czerwca Anglia vs. Belgia
czwartek 28 czerwca Panama vs. Tunezja

Możesz wyświetlić szczegółowe informacje o urządzeniach, które zostały ogłoszone, odwiedzając oficjalną stronę harmonogramu Pucharu Świata.

FAQ Mistrzostw Świata w Rosji 2018

Czy mogę zarejestrować się w zagranicznych serwisach streamingowych?

Niektóre usługi umożliwiają rejestrację z dowolnego miejsca, chociaż może się okazać, że ich zawartość zmienia się w zależności od Twojej lokalizacji. Inni uniemożliwiają zagranicznym użytkownikom rejestrację, sprawdzając, czy ich adres lub metoda płatności są zarejestrowane w obszarze ich emisji.

Niestety, chyba że masz wirtualną kartę kredytową lub osobę w wymaganym regionie, która chętnie Ci pomoże, nie ma łatwego sposobu na zapisanie się na te usługi. Ponieważ w większości krajów pokazywane są Mistrzostwa Świata, prawie na pewno będzie usługa, z której możesz skorzystać.

Jak działa Puchar Świata?

209 drużyn narodowych rozegrało turniej nokautowy w 2015 roku, aby zobaczyć, kto zakwalifikuje się do Pucharu Świata. Pod koniec eliminacji 32 drużyny pozostały. Zostały one następnie podzielone na osiem nawiasów czteroosobowych o nazwach od grupy A do H..

Każda drużyna będzie teraz grać przeciwko każdej innej drużynie w swojej grupie, zdobywając punkty za wygraną lub remis. Dwie najlepsze drużyny w każdej grupie przejdą do kolejnego etapu nokautu, dopóki pozostanie tylko jedna drużyna.

Jak obstawiać Puchar Świata

W zależności od kraju, w którym mieszkasz, możesz być w stanie legalnie obstawić zakłady na drużynę, która Twoim zdaniem wygra. Na podstawie twoich przewidywań i wyników możesz odejść z dużą ilością gotówki w ręku.

Istnieje wiele witryn internetowych z zakładami sportowymi, które już przyjmują zakłady na każdy pojedynek w tym sezonie. Ponadto możesz oczekiwać, że pula do ostatecznego pojedynku będzie duża i intensywna.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zakładów na Mistrzostwa Świata, zalecamy zapoznanie się z naszym artykułem na temat uzyskiwania dostępu do stron bukmacherskich i hazardowych za granicą. Będziesz mieć dostęp do wszystkiego, od Betfair do Bet365, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania praw autorskich, w tym przesyłania strumieniowego wideo ze źródeł pirackich. Chociaż sieci VPN mogą omijać ograniczenia geograficzne i maskować tożsamość użytkownika, należy wziąć pod uwagę lokalne przepisy prawne, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub strumieniowym przesyłaniem materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 72