Jak oglądać HBO Go z Kanady z VPN

Jak oglądać HBO Go z Kanady z VPN


Jeśli próbowałeś oglądać HBO Go z Kanady, prawdopodobnie natrafiłeś na następujący komunikat:

„Nie w strefie serwisowej. HBO GO jest obsługiwany tylko na terenie Stanów Zjednoczonych i niektórych terytoriów USA ”.

Podobnie jak w przypadku wielu usług przesyłania strumieniowego, treść jest objęta ograniczeniami geograficznymi, co oznacza, że ​​musisz mieć VPN, aby uzyskać do niej dostęp.

Błąd obszaru serwisowego HBO Go

Sieci VPN szyfrują ruch internetowy, kierując go przez wybrany serwer VPN. Dzięki temu wygląda na to, że przeglądasz z innej lokalizacji. Na przykład, łącząc się z serwerem VPN w USA, możesz uzyskać amerykański adres IP i odblokować HBO Go, umożliwiając oglądanie gry o tron ​​w sezonie 8 i więcej.

Jeśli się spieszysz, oto krótkie podsumowanie zalecanych sieci VPN do obejrzenia HBO Go z Kanady:

Najlepsze sieci VPN do oglądania HBO w Kanadzie

 1. ExpressVPN: Odblokowuje wideo HBO Go, Netflix US i Amazon Prime Video. Szybka i niezawodna usługa VPN o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Doskonałe aplikacje i obsługa czatu na żywo przez całą dobę.
 2. NordVPN: 1800 serwerów w USA do oglądania HBO Go. Przyjazne dla użytkownika aplikacje i wsparcie 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Użyj na maksymalnie 6 urządzeniach. Obejmuje zasady braku dzienników.
 3. CyberGhost: Setki szybkich i niezawodnych amerykańskich serwerów do odblokowywania HBO Go. Podłącz do 7 urządzeń jednocześnie. Wysoce bezpieczne VPN z szyfrowaniem.
 4. IPVanish: Amerykańska usługa VPN, która działa dobrze z HBO Go. Serwery w kilkudziesięciu miastach USA. Łatwy w użyciu i umożliwia do 10 jednoczesnych połączeń.
 5. PrivateVPN: Szybkie serwery do przesyłania strumieniowego HBO Go, a także Netflix US. Przyjazne dla użytkownika aplikacje dla początkujących. Podłącz do 6 urządzeń. Polityka braku dzienników.

Jak oglądać HBO Go z Kanady z VPN

Możesz oglądać HBO Go z Kanady w ciągu kilku minut. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te szybkie i łatwe kroki.

Aby obejrzeć HBO Go z Kanady:

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, który jest w stanie odblokować HBO Go - szczególnie polecamy ExpressVPN do oglądania HBO Go z Kanady.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ze strony internetowej dostawcy VPN. Możesz również mieć opcję rozszerzenia przeglądarki dla Chrome lub Firefox, jeśli wolisz.
 3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w USA.
 4. Przejdź do witryny lub aplikacji HBO Go i wybierz treści, które chcesz obejrzeć, które powinny być teraz odblokowane.
 5. Jeśli nadal pojawia się ten sam komunikat o błędzie, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie. Warto również wypróbować wiele serwerów na wypadek, gdyby niektóre były zablokowane.

Wybór najlepszych sieci VPN do oglądania HBO Go z Kanady

Przetestowaliśmy wiele sieci VPN i wybraliśmy tylko te, które współpracują z HBO Go, oferując następujące.

Kryteria wyboru VPN

 • Szybkie i niezawodne serwery w USA do przesyłania strumieniowego
 • Silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników
 • Obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail
 • Przyjazne dla użytkownika aplikacje na komputery i urządzenia mobilne
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy za testowanie bez ryzyka
 • Umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie

Najlepsze VPN dla HBO Go

Oto nasza lista najlepszych sieci VPN do oglądania HBO Go z Kanady:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Unblocks hbo go Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN obsługuje serwery w kilkunastu miastach USA, w tym w Nowym Jorku i Los Angeles. Imponująco, ma serwery w 94 krajach, co czyni go idealnym do odblokowywania platform zablokowanych w regionie (takich jak Netflix), gdziekolwiek jesteś. To, co czyni go najlepszym VPN dla HBO Go z Kanady, to jego szybkie i niezawodne prędkości. Możesz cieszyć się spójnym strumieniowaniem bez buforowania i opóźnień dzięki nieograniczonej przepustowości VPN.

Możemy polecić ExpressVPN każdemu, również tym, którzy są użytkownikami VPN po raz pierwszy. To dlatego, że ta usługa VPN zapewnia aplikacje, które są bardzo proste w użyciu. Wybieranie serwera i łączenie się z nim jest szybkie i łatwe, a ponadto możesz dostosować różne preferencje w menu opcji. Kolejną wyróżniającą się cechą ExpressVPN jest usługa wsparcia 24/7 który jest dostępny za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. Personel jest kompetentny i przyjazny i zawsze służy pomocą, gdy tego potrzebujesz.

ExpressVPN traktuje Twoje bezpieczeństwo online poważnie. Chroni Cię 256-bitowym szyfrowaniem AES i nie przechowuje żadnych dzienników aktywności ani połączeń użytkowników. Dostępna jest także ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6, dzielone tunelowanie i przełącznik zabijania, zapewniający bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeśli połączysz to wszystko z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, staje się jasne, że ExpressVPN jest warte rozważenia.

ExpressVPN oferuje aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i routerów. Istnieje również opcja rozszerzeń przeglądarki dla Chrome i Firefox.

Plusy:

 • Szybkie serwery w miastach USA, w tym w Los Angeles i Nowym Jorku
 • Odblokowuje większość treści, w tym HBO Go, Netflix i BBC iPlayer
 • Ogromna sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach
 • Bezpieczna usługa z szyfrowaniem i ochroną przed wyciekiem DNS
 • Całodobowa obsługa klienta przez czat na żywo i e-mail
 • Przyjazne dla użytkownika aplikacje dla szerokiej gamy systemów operacyjnych

Cons:

 • Zezwala tylko na 3 jednoczesne połączenia (niektóre oferują 6 lub więcej)

NAJLEPSZA VPN, ABY OBEJRZYĆ HBO GO Z KANADY: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Doskonale sprawdza się w odblokowywaniu treści z ograniczeniami geograficznymi, takich jak HBO Go i Netflix US. Serwery są szybkie i spójne do przesyłania strumieniowego, a aplikacje bardzo łatwe w użyciu. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje hbo go Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN do odblokowywania platform z ograniczeniami geograficznymi, takich jak HBO Go. W rzeczywistości odblokowuje również takie serwisy jak Netflix i Amazon Prime Video. Jest idealny do przesyłania strumieniowego dzięki ogromnej liczbie serwerów. Ma ponad 5200 serwerów, z czego 1800 w Stanach Zjednoczonych. Prędkości NordVPN doskonale nadają się do strumieniowego przesyłania treści w wysokiej rozdzielczości bez zakłóceń. Co więcej, możesz używać tej sieci VPN do łączenia do 6 urządzeń jednocześnie.

Ta łatwa w obsłudze usługa VPN raczej nie sprawi kłopotów, ponieważ ma przyjazne dla użytkownika aplikacje dla szerokiej gamy urządzeń. Niezależnie od tego zawsze istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą klienta NordVPN przez całą dobę. Ten dostawca z Panamy stosuje ścisłe zasady braku dzienników i dodatkowo zabezpiecza twoje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, przełącznika „zabicia” i ochrony przed wyciekiem IPv6, WebRTC i DNS, NordVPN oferuje dodatkowe bezpieczeństwo poprzez zaciemnione serwery i podwójną funkcjonalność VPN.

Możesz korzystać z NordVPN za pośrednictwem aplikacji dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i Android TV. Oferowane są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Wybierz routery można zainstalować ręcznie.

Plusy:

 • Odblokowuje usługi przesyłania strumieniowego, takie jak HBO Go i Netflix
 • Ogromna sieć serwerów, z których 1800 znajduje się w Stanach Zjednoczonych
 • Prowadzi surową politykę braku dzienników w celu ochrony Twojej prywatności
 • Obsługa czatu na żywo dostępna 24/7
 • Umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń

Cons:

 • Niektóre serwery mogą być nieco chybione

DOSKONAŁA WARTOŚĆ: NordVPN ma 1800 serwerów w USA i łatwo odblokowuje usługi takie jak HBO Go i Netflix US. Użyj go, aby podłączyć do 6 urządzeń. Aplikacje są łatwe w obsłudze dla początkujących, a czat na żywo zapewnia wsparcie 24/7. Silna oferta bezpieczeństwa. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje hbo go Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost to usługa VPN, która w równym stopniu oferuje szybkość i bezpieczeństwo. Działa dobrze z HBO Go i ma nieco ponad 700 serwerów w Stanach Zjednoczonych. Ponadto ma ponad 3700 serwerów na całym świecie, co oznacza, że ​​ma jedną z większych sieci serwerów VPN w okolicy. CyberGhost oferuje nieograniczoną przepustowość i szybkie prędkości, dzięki czemu idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania wysokiej jakości wideo online. Co ważne, możesz mieć do 7 jednoczesnych połączeń, więc oferuje szczególnie dobrą jakość.

Jedną z najlepszych rzeczy w CyberGhost jest to, że możesz wypróbować go bez ryzyka przez 45 dni. Jeśli nie jest to dla Ciebie, możesz po prostu skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy. W razie jakichkolwiek wątpliwości istnieje także wsparcie na czacie na żywo. Ta sieć VPN pomaga poprawić bezpieczeństwo w Internecie dzięki zastosowaniu 256-bitowego szyfrowania AES, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6, automatycznego przełącznika zabijania. Ma również ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, co pozwala zachować prywatność w Internecie.

CyberGhost oferuje aplikacje dla następujących systemów: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV i Android TV. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Linux i routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Ponad 700 serwerów w USA do oglądania HBO Go z Kanady
 • Nieograniczona przepustowość do przesyłania strumieniowego bez opóźnień i buforowania
 • Silne bezpieczeństwo z szyfrowaniem i ścisłą polityką braku logów
 • Podłącz do 7 urządzeń jednocześnie
 • Obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Cons:

 • Nie oferuje aplikacji dla systemu Linux

PRĘDKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO: CyberGhost oferuje płynne przesyłanie strumieniowe HBO Go dzięki szybkim serwerom w USA. Umożliwia podłączenie do 7 urządzeń jednocześnie. Obsługa czatu na żywo i silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje hbo go Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i obsługuje tam setki serwerów. Serwery te znajdują się w kilkunastu miastach USA, w tym w Chicago, Las Vegas i Nowym Jorku. Prędkości są stałe i wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo treści HBO Go. Rzeczywiście, IPVanish jest również w stanie odblokować amerykańską wersję Netflix. Tym, co wyróżnia IPVanish, jest to możesz go używać na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie, co oznacza, że ​​jest idealny dla rodzin.

Aplikacje dostarczane przez IPVanish są proste w użyciu i ułatwiają wybór serwera oraz połączenie się z nim. Jeśli masz jakieś pytania podczas korzystania z usługi, możesz korzystać z pomocy czatu na żywo przez całą dobę. IPVanish posiada własne serwery zamiast je wynajmować, więc nie ma ryzyka, że ​​jakakolwiek strona trzecia uzyska dostęp do twoich danych. Nie gromadzi dzienników połączeń ani aktywności i używa 256-bitowego szyfrowania AES do zabezpieczenia ruchu internetowego. Istnieje również ochrona przed wyciekiem IPv6 i DNS, a także funkcja wyłącznika awaryjnego.

Możesz pobrać aplikacje IPVanish na: Windows, Mac, Android, iOS oraz Amazon Fire TV / Fire Stick. W przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Serwery w dziesiątkach amerykańskich miast do odblokowywania HBO Go
 • Nie zbiera dzienników połączeń ani aktywności
 • Umożliwia podłączenie do 10 urządzeń jednocześnie
 • Obsługa czatu na żywo dostępna 24/7

Cons:

 • Brak opcji płatności w Bitcoin / krypto-walucie
 • Nie oferuje żadnych rozszerzeń przeglądarki

PODŁĄCZ 10 URZĄDZEŃ: IPVanish pozwala całej rodzinie oglądać HBO Go z Kanady z maksymalnie 10 jednoczesnymi połączeniami. Obsługuje czat na żywo przez całą dobę i chroni Twoją prywatność dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu i przełącznikowi zabicia. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje hbo go Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN oferuje szybkie serwery w wielu miastach USA, w tym w Los Angeles i Nowym Jorku. Oprócz oglądania HBO Go z Kanady, PrivateVPN odblokowuje większość usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i BBC iPlayer. Możesz także użyć PrivateVPN, aby podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie. Nieograniczona przepustowość oznacza, że ​​rzadko napotykasz problemy z wydajnością, takie jak buforowanie lub opóźnienie.

Jest to bardzo łatwa w użyciu usługa VPN dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom stacjonarnym i mobilnym. Obsługę klienta zapewniają sami programiści, a nawet w razie problemów dostępna jest zdalna pomoc. PrivateVPN oferuje szereg funkcji, które pomagają chronić twoją prywatność. Obejmują one 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik zabicia. Szwedzka usługa VPN ma również politykę braku logów z PrivateVPN, która mówi, że nawet oni nie wiedzą, co robią ich użytkownicy online.

PrivateVPN oferuje aplikacje dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Linux i routery wymagają ręcznej instalacji.

Plusy:

 • Szybkie serwery w USA
 • Odblokowuje HBO Go, Netflix, Amazon Prime Video i więcej
 • Umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń
 • Obsługa klienta ze zdalną pomocą, jeśli jej potrzebujesz

Cons:

 • Mniej serwerów niż inne VPN na tej liście
 • Ograniczony wybór aplikacji i brak rozszerzeń przeglądarki w ofercie

SZYBKIE US SERWERY: PrivateVPN oferuje doskonałe prędkości przesyłania strumieniowego. Odblokowuje HBO Go, Netflix US i więcej. Podłącz do 3 urządzeń jednocześnie. Aplikacje są przyjazne dla początkujących, a bezpieczeństwo zapewnia szyfrowanie i zasady braku dzienników. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN, aby oglądać HBO Go z Kanady?

Wiele płatnych VPN nie działa z HBO Go, nie wspominając o bezpłatnych usługach! To dlatego, że jak Netflix US, HBO Go aktywnie blokuje wiele sieci VPN. Darmowe VPN mają zwykle bardzo mało serwerów, które są szybko blokowane przez większość głównych serwisów streamingowych. Natomiast najlepiej płatne sieci VPN mają setki, a nawet tysiące serwerów, co znacznie utrudnia ich wykrycie i zapewnia odblokowanie HBO Go z Kanady.

Oprócz posiadania małej sieci serwerów przeciętny darmowy VPN ma zdecydowanie zbyt wielu użytkowników. Wiele bezpłatnych sieci VPN decyduje się na ograniczenie przepustowości użytkowników aby móc lepiej sobie z tym poradzić. Rezultat jest taki, że chociaż mogą one być tolerowane w przypadku podstawowego przeglądania, przesyłanie strumieniowe staje się prawie niemożliwym zadaniem z powolnym buforowaniem i częstymi przerwami.

Darmowa sieć VPN prawdopodobnie nie odblokuje HBO Go, a nawet jeśli tak, wydajność może być niska. jednak, darmowe VPN również nie mają bezpieczeństwa. Wielu nie używa szyfrowania do zabezpieczenia danych, podczas gdy inni rejestrują Twoją aktywność i sprzedają ją stronom trzecim. Jeśli chcesz wysokiej jakości działania i najwyższego poziomu prywatności, wybierz jedną z VPN zalecanych powyżej.

Co to jest HBO teraz?

Zarówno HBO Go, jak i HBO teraz umożliwiają strumieniowe przesyłanie całego katalogu programów telewizyjnych i filmów HBO. Różnica polega na tym, że chociaż HBO Go wymaga posiadania abonamentu telewizyjnego, aby z niego korzystać, HBO Now jest samodzielną usługą bez takich wymagań. Sieci VPN, które znaleźliśmy na liście, są w stanie odblokować obie usługi.

Co mogę oglądać w HBO Go?

HBO Go umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z amerykańskiej sieci kablowej premium HBO. Obejmuje to szeroką gamę filmów i programów telewizyjnych, w tym sezon Game of Thrones 8. Kolejne kategorie to „Dzieci”, „Sport”, „Komedia” i „Dokumentalne”. Oto krótka lista niektórych filmów i programów telewizyjnych, które można oglądać w HBO Go z Kanady:

 • Gra o tron
 • Kompania braci
 • Drut
 • Ograniczyć entuzjazm
 • Prawdziwy detektyw
 • Westworld
 • Jurassic World: Fallen Kingdom
 • Deadpool 2
 • BlacKkKlansman
 • Kac
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2