Jak oglądać CTV na żywo online (poza Kanadą) za pomocą VPN

Jak oglądać CTV za granicą za pomocą VPN


Sieć telewizyjna CTV jest dostępna tylko w Kanadzie. Podczas próby oglądania CTV online poza Kanadą napotkasz jeden z następujących błędów przesyłania strumieniowego: „Nie można odtworzyć tego filmu” lub „Przykro nam, ta treść jest dostępna tylko do oglądania w Kanadzie”.

Błąd przesyłania strumieniowego CTV

VPN (Virtual Private Network) rozwiązuje ten problem, umożliwiając przeglądanie Internetu tak, jakbyś znajdował się w innej lokalizacji. Możesz użyć VPN, aby połączyć się z serwerem w Kanadzie. W ten sposób ruch internetowy Twojego urządzenia jest szyfrowany, co poprawia Twoją prywatność w Internecie. Ponieważ otrzymasz kanadyjski adres IP, będziesz mógł odblokować zablokowane w regionie treści z Kanady, takie jak CTV.

Oto najlepsze sieci VPN do oglądania CTV za granicą:

 1. ExpressVPN Nasz pierwszy wybór do odblokowania CTV! Szybkie serwery w wielu miastach Kanady. Przesyłaj strumieniowo CTV, Netflix i inne. 3000 serwerów w 94 krajach. Zabezpiecza dane za pomocą szyfrowania. Wsparcie 24/7.
 2. NordVPN Świetna opcja budżetowa. Ponad 450 serwerów w Kanadzie do oglądania CTV za granicą. Odblokowuje również serwis Netflix. Podłącz do sześciu urządzeń. Wsparcie 24/7 i ścisłe zasady braku logów.
 3. CyberGhost 176 serwerów w Kanadzie. Szybkie serwery do przesyłania strumieniowego CTV i Netflix US. Umożliwia podłączenie do siedmiu urządzeń jednocześnie. VPN bez logów z szyfrowaniem.
 4. IPVanish VPN z siedzibą w USA z dziesiątkami serwerów w Kanadzie. Działa dobrze z CTV. Do 10 jednoczesnych połączeń. Obsługa czatu na żywo przez całą dobę i polityka braku dzienników.
 5. PrivateVPN Bardzo duże prędkości przesyłania strumieniowego i torrentów. Odblokowuje CTV poza Kanadą. Odblokowuje również serwis Netflix. Aplikacje przyjazne dla początkujących i do sześciu połączeń.
 6. Surfshark Nieograniczone jednoczesne połączenia. Serwery w trzech miastach Candian. Wsparcie na żywo 24/7 oraz przyjazne dla użytkownika aplikacje i rozszerzenia przeglądarki. Surowe zasady braku dzienników.

Jak oglądać CTV na żywo online (poza Kanadą) za pomocą VPN

Nie musisz robić nic zbyt technicznego, aby oglądać CTV online za granicą. W rzeczywistości wszystko czego potrzebujesz to VPN, a te są zazwyczaj szybkie i łatwe w konfiguracji.

Oto jak oglądać CTV na żywo poza Kanadą za pomocą VPN:

 1. Wybierz preferowaną VPN dla CTV - szczególnie polecamy ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj jedną z aplikacji VPN lub rozszerzeń przeglądarki.
 3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w Kanadzie.
 4. Przejdź do CTV i wybierz treść, którą chcesz obejrzeć - powinna być teraz odblokowana!
 5. Jeśli nadal nie możesz oglądać CTV za granicą, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie. To powiedziawszy, stwierdziliśmy, że nie było to konieczne w naszych testach VPN z CTV.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wybraliśmy najlepsze VPN dla CTV, oto lista funkcji, które każda usługa VPN musiała zaoferować w celu rozważenia:

Kryteria wyboru najlepszych sieci VPN

 • Szybkie serwery w Kanadzie do przesyłania strumieniowego CTV za granicę
 • Serwery w kilkudziesięciu krajach do odblokowywania treści na całym świecie
 • Silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników
 • Obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail
 • Przyjazne dla początkujących aplikacje komputerowe i mobilne
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka

Nie masz jeszcze czasu, aby przeczytać o najlepszych sieciach VPN do oglądania CTV za granicą? Oto krótkie podsumowanie:

Najlepsze VPN do oglądania CTV poza Kanadą

Oto nasza lista najlepszych VPN do oglądania CTV na żywo podczas podróży zagranicznych:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020unblocks ctv Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN jest prawdopodobnie najszybszym i najbardziej niezawodnym VPN do oglądania CTV za granicą. Ma serwery w Montrealu, Toronto i Vancouver, co zapewnia duży wybór w celu odblokowania kanadyjskich treści z blokadą geograficzną. w rzeczywistości, ta sieć VPN ma serwery w 94 krajach i specjalizuje się w odblokowywaniu popularnych serwisów streamingowych, w tym Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Nieograniczona przepustowość oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo i torrent bez zakłóceń.

Za pomocą ExpressVPN można jednocześnie podłączyć do pięciu urządzeń. Jest to łatwe dzięki szerokiej gamie przyjaznych dla użytkownika aplikacji i oferowanych rozszerzeń przeglądarki. Możesz połączyć się z serwerem za pomocą jednego kliknięcia. ExpressVPN oferuje doskonałą obsługę klienta w razie problemów. Jest on dostępny 24 godziny na dobę przez e-mail i czat na żywo. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oznacza, że ​​możesz przetestować tę usługę bez żadnego ryzyka.

ExpressVPN ma bardzo duże prędkości, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Ta sieć VPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie nie obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych (w rzeczywistości ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników identyfikujących użytkowników). Twoje dane są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem AES, przełącznikiem „zabicia” oraz ochroną przed wyciekami DNS i IPv6.

Aplikacje ExpressVPN są dostępne dla następujących systemów: Windows, Mac, Linux, Android, iOS i routery. Rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox są również oferowane.

Plusy:

 • Serwery w 94 krajach, w tym Kanada do odblokowywania CTV
 • Duże prędkości przeglądania, przesyłania strumieniowego i torrentów
 • Odblokowuje popularne usługi, w tym Netflix i HBO Go
 • Obsługa klienta dostępna 24/7 przez czat na żywo i e-mail
 • Szeroka gama przyjaznych dla początkujących aplikacji i rozszerzeń przeglądarki
 • Zapewnia bezpieczeństwo danych dzięki funkcji szyfrowania i zabijania

Cons:

 • Dość drogi w porównaniu do niektórych konkurencyjnych sieci VPN

BEST VPN FOR CTV: ExpressVPN ma szybkie i spójne serwery w Kanadzie do oglądania CTV za granicą. Oferuje sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach. Użyj na maksymalnie pięciu urządzeniach. Doskonałe aplikacje i rozszerzenia przeglądarki, wsparcie 24/7 i silne bezpieczeństwo. Wypróbuj bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje ctvTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN jest jedną z największych sieci VPN na rynku z ponad 5500 serwerami w momencie pisania. Jeśli chcesz oglądać CTV poza Kanadą, NordVPN to świetny wybór. To jest ponieważ ma ponad 450 serwerów w Kanadzie. Znajdują się one w miastach Montreal, Toronto i Vancouver. Wiele z tych serwerów jest zoptymalizowanych do udostępniania plików P2P, podczas gdy inne oferują lepszą prywatność lub pozwalają ominąć ograniczenia internetowe.

Ta usługa może odblokować takie serwisy jak Netflix, BBC iPlayer i HBO Go. Co więcej, pozwala mieć do sześciu jednoczesnych połączeń. Oprócz oferowania wsparcia na czacie na żywo przez całą dobę, NordVPN oferuje wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa, które chronią twoją prywatność. Obejmują one 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz funkcję wyłącznika awaryjnego. Równie ważne jest to, że NordVPN ma ścisłą politykę braku logów.

Możesz używać NordVPN za pośrednictwem aplikacji na Windows, Mac, Linux, Android, iOS i Android TV. Istnieje również opcja rozszerzeń przeglądarki Chrome i Firefox. Zgodne routery wymagają ręcznej instalacji.

Plusy:

 • Ponad 450 serwerów w Kanadzie do oglądania CTV za granicą
 • Użyj go, aby odblokować Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie
 • Oferuje całodobowy czat na żywo i wsparcie e-mail
 • Chroni twoją prywatność dzięki surowej polityce braku logów

Cons:

 • Niektóre serwery działają wolniej

WYJĄTKOWA WARTOŚĆ: NordVPN ma setki serwerów w Kanadzie i ponad 5000 na całym świecie. Użyj go, aby odblokować CTV, Netflix i wiele innych. Wsparcie 24/7 i ścisłe zasady braku logów. Zabezpiecz nawet sześć urządzeń jednocześnie. Łatwe w użyciu aplikacje i rozszerzenia przeglądarki. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje ctvTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost to szybka sieć VPN, idealna do przesyłania strumieniowego bez zakłóceń. Z tysiącami serwerów w 60 krajach (i 176 serwerami kanadyjskimi w Montrealu, Toronto i Vancouver) ta sieć VPN doskonale sprawdza się w odblokowywaniu platform takich jak CTV, Netflix US i BBC iPlayer za granicą. Co więcej, pozwala zabezpieczyć aż 7 urządzeń za pomocą jednego konta.

Ta usługa wyróżnia się na tle konkurencji hojna 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Pozwala to wypróbować pełny serwis bez ryzyka. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, warto pamiętać, że dostępna jest obsługa czatu na żywo przez całą dobę. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, CyberGhost jest tak dobry, jak każdy na tej liście, ze ścisłą polityką braku dzienników, ochroną przed wyciekami DNS i IPv6, 256-bitowym szyfrowaniem AES i automatycznym przełącznikiem zabijania.

Aplikacje CyberGhost są oferowane dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV i Android TV. Możesz także pobrać rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Linux i routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Duże prędkości przesyłania strumieniowego CTV bez zakłóceń
 • 176 serwerów w Kanadzie i tysiące serwerów na całym świecie
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (dłuższa niż w przypadku większości sieci VPN)
 • Pozwala mieć do 7 jednoczesnych połączeń
 • Doskonałe bezpieczeństwo z szyfrowaniem i ścisłą polityką braku dzienników

Cons:

 • Nie można odblokować niektórych popularnych usług przesyłania strumieniowego

CHRONI TWOJĄ PRYWATNOŚĆ: CyberGhost ma szybkie serwery w Kanadzie dla CTV. Odblokowuje także Netflix US i BBC iPlayer. Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu i ścisłej polityce braku logów w celu ochrony Twojej prywatności. Wsparcie czatu na żywo 24/7 i maksymalnie siedem połączeń. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje ctvTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma dziesiątki serwerów w Montrealu, Toronto i Vancouver, co pozwala łatwo odblokować CTV poza Kanadą. Jest to VPN z siedzibą w USA z serwerami w 60 krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Jako taki, możesz używać IPVanish do odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi z niemal dowolnego miejsca na świecie. Ta sieć VPN jest szczególnie dobra dla rodzin jako możesz mieć do 10 jednoczesnych połączeń (znacznie więcej niż pozwala większość sieci VPN).

Ta sieć VPN doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego dzięki nieograniczonej przepustowości. Co więcej, IPVanish twierdzi, że oferuje nieograniczony ruch P2P i nigdy nie spowolni prędkości połączenia. IPVanish ma surową politykę przeciwko gromadzeniu dzienników połączeń i aktywności, a ponadto chroni twoją prywatność za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, automatycznego przełącznika zabijania oraz ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6.

Pobierz aplikacje IPVanish na systemy Windows, Mac, Android, iOS i Amazon Fire TV / Fire Stick. W przypadku Linuksa i zgodnych routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Serwery w wielu miastach w Kanadzie do oglądania CTV za granicą
 • Sieć serwerów w 60 krajach do odblokowywania treści na całym świecie
 • Użyj go, aby podłączyć do 10 urządzeń jednocześnie
 • Nieograniczona przepustowość dla spójnego przesyłania strumieniowego bez opóźnień i buforowania
 • Nie gromadzi żadnych dzienników połączeń ani aktywności, chroniąc prywatność

Cons:

 • Z siedzibą w USA (członek sojuszu wywiadowczego Five Eyes)
 • Stosunkowo krótka gwarancja zwrotu pieniędzy wynosząca 7 dni

10 RÓŻNYCH POŁĄCZEŃ: IPVanish odblokowuje CTV poza Kanadą, a także współpracuje z Netflix US. Możesz go użyć do podłączenia do 10 urządzeń jednocześnie. Dobre prędkości przesyłania strumieniowego i obsługi czatu na żywo. Polityka braku szyfrowania i szyfrowanie. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje ctvTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN jest bezstresową usługą w użyciu. Chociaż ma dość niewielką sieć, PrivateVPN oferuje serwery w 60 krajach, w tym w Kanadzie (są serwery zarówno w Toronto, jak i Vancouver), dzięki czemu idealnie nadaje się do odblokowywania CTV za granicą. Dodatkowo, z doskonałą zdolnością odblokowywania i bardzo dużymi prędkościami, PrivateVPN umożliwia korzystanie z usług takich jak Netflix, BBC iPlayer lub Amazon Prime Video, bez opóźnień i buforowania.

Jest to jedna z najłatwiejszych w użyciu sieci VPN dzięki prostej konstrukcji aplikacji komputerowych i mobilnych. Obsługa czatu na żywo jest oferowana, a także istnieje możliwość zdalnej pomocy i instalacji. PrivateVPN pozwala podłączyć do sześciu urządzeń jednocześnie, co pozwala zabezpieczyć wszystko, od telefonu do laptopa. Ta szwedzka usługa VPN ma zasady braku dzienników i oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik „zabicia” oraz ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6.

Aplikacje PrivateVPN są oferowane na systemy Windows, Mac, Android i iOS. W przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Idealny do przesyłania strumieniowego dzięki szybkim serwerom
 • Odblokowuje CTV, Netflix, BBC iPlayer i wiele innych
 • Bardzo łatwe w użyciu aplikacje na platformy stacjonarne i mobilne
 • Funkcje bezpieczeństwa obejmują szyfrowanie i zasady braku dzienników

Cons:

 • Mniejsza sieć około 100 serwerów
 • Nie oferuje rozszerzeń przeglądarki

SZYBKIE POŁĄCZENIA: PrivateVPN ma szybkie serwery do przesyłania strumieniowego bez buforowania i opóźnień. Odblokowuje CTV, Netflix, BBC iPlayer i wiele innych. VPN bez logów dzięki aplikacjom przyjaznym dla użytkownika i obsłudze czatu na żywo. Podłącz do sześciu urządzeń jednocześnie. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje ctvTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark oferuje doskonałą wartość, ponieważ pozwala nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń. Nie trzeba dodawać, że ta sieć VPN jest idealna do udostępniania rodzinie. Serwery są dostępne w kilkudziesięciu krajach, w tym w Kanadzie (Montreal, Toronto i Vancouver). Kanadyjski adres IP pozwala odblokować CTV za granicą podczas łączenia się z serwerami w USA odblokowuje takie serwisy jak Netflix, HBO Go i Hulu.

Jedną z głównych zalet Surfshark jest łatwość obsługi. Aplikacje są bardzo dobrze zaprojektowane i pozwalają połączyć się z serwerem w kilka sekund. Dostępna jest także szybka i przyjazna obsługa klienta, dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. To VPN bez dzienników, który nie wie, co robisz online. Dostępnych jest wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik „zabicia”. Funkcja MultiHop firmy Surfshark pozwala kierować ruchem przez wiele serwerów, zapewniając dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Możesz uzyskać dostęp do Surfshark za pośrednictwem aplikacji dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Android oraz Amazon Fire TV / Fire Stick. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. W przypadku systemu Linux i routerów konieczna jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Oglądaj CTV poza Kanadą na kanadyjskich serwerach Surfshark
 • Podłącz nieograniczoną liczbę urządzeń za pomocą jednego konta
 • Odblokowuje również takie serwisy jak Netflix i Amazon Prime Video
 • Doskonałe bezpieczeństwo dzięki ścisłym zasadom braku dzienników i podwójnej sieci VPN

Cons:

 • Nie ma największej sieci serwerów (około 800)
 • Niektóre serwery działają trochę wolno

PODŁĄCZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA: Surfshark oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń i serwerów w kilkudziesięciu krajach, w tym w Kanadzie. Działa dobrze z CTV i Netflix. Aplikacje i rozszerzenia przeglądarki są bardzo łatwe w użyciu. Wsparcie 24/7 i ścisłe zasady braku logów. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN, aby oglądać CTV poza Kanadą?

Nie wszystkie bezpłatne sieci VPN oferują serwery w Kanadzie. Bezpłatne usługi VPN, które mają serwery kanadyjskie, mogą odblokować CTV, ale prawdopodobnie będą oferować niską wydajność. Jednym z powszechnych problemów związanych z darmowymi sieciami VPN jest to, że mają one bardzo małe sieci serwerów, szczególnie w odniesieniu do dużej liczby użytkowników. Powoduje to bardzo powolne przesyłanie strumieniowe z dużą ilością buforowania i opóźnień. W rzeczy samej, angażuje się wiele darmowych VPN ograniczanie przepustowości próbować sobie z tym poradzić.

Przekonasz się również, że średnia bezpłatna sieć VPN jest bardzo lekka pod względem funkcji. Na przykład prawdopodobnie nie pozwoli Ci to na jednoczesne połączenie z kilkoma osobami ani oferowanie obsługi klienta. Takie ograniczenia rozciągają się na bezpieczeństwo, w którym możesz stwierdzić, że Twoje dane nie są zabezpieczone szyfrowaniem. Bezpłatna usługa zazwyczaj zarabia na reklamach. Darmowe VPN nie są wyjątkiem. jednak, niektóre darmowe VPN nawet rejestrują Twoją aktywność i sprzedają dane stronom trzecim. Podsumowując, darmowe VPN są znacznie gorsze od najlepszych VPN dla Kanady.

Co mogę oglądać w sieci telewizji CTV?

Programowanie CTV składa się głównie z popularnych amerykańskich programów telewizyjnych, kanadyjskich programów telewizyjnych i kanadyjskich filmów telewizyjnych. Treści są dostępne na żądanie, ale oferowane jest również programowanie na żywo. Oto lista niektórych treści, które można oglądać w CTV:

 • Teoria wielkiego podrywu
 • Umysły kryminalistów
 • MasterChef Canada
 • Show Ellen DeGeneres
 • Marvel's Agents S.H.I.E.L.D.
 • 50 pierwszych randek
 • Bitwa Los Angeles
 • Pogromcy duchów 2
 • Moneyball
 • strażnicy Galaktyki
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2