Jak naprawić błąd Netflix „prawdopodobnie używasz odblokowania lub proxy”

Jak naprawić błąd odblokowania Netflix lub błąd proxy


Netflix zmienia zawartość z jednego kraju do drugiego, co oznacza, że ​​niektóre programy są dostępne tylko w niektórych krajach. Jeśli pojawi się następujący komunikat w serwisie Netflix, to dlatego, że system wykrył, że korzystasz z VPN, proxy lub jakiś rodzaj usługi odblokowującej:

„Wygląda na to, że używasz odblokowania lub serwera proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie. ”

Najlepszym sposobem naprawienia tego błędu odblokowania lub proxy Netflix jest użycie wysokiej jakości VPN. Jeśli korzystasz już z VPN, wyświetlenie błędu oznacza, że ​​nie może odblokować Netflix lub przynajmniej używany adres IP znajduje się na czarnej liście Netflix. Poniżej wymieniliśmy najlepsze VPN dla Netflix; mogą one ominąć blokowanie regionu platformy i umożliwić oglądanie niemal dowolnej biblioteki Netflix z dowolnego miejsca na świecie.

Jak naprawić błąd odblokowania Netflix lub błąd proxy.

Ten typowy błąd przesyłania Netflix wynika z wykrycia przez Netflix użycia sieci VPN lub usługi proxy. Dobrą wiadomością jest to, że można szybko i łatwo naprawić błąd odblokowania Netflix lub błąd proxy. Nasz przewodnik krok po kroku wyjaśnia, co należy zrobić, jeśli pojawi się komunikat „Wygląda na to, że używasz odblokowania lub serwera proxy”.

Oto jak naprawić błąd proxy Netflix:

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, który może odblokować Netflix - zalecamy ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki dla swojego urządzenia.
 3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w kraju, z którego chcesz oglądać Netflix. Na przykład serwer w USA do odblokowywania Netflix US.
 4. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie. Dzięki temu Netflix zapomni Twój rzeczywisty adres IP i lokalizację. Następnie zaakceptuje nowy adres IP podany przez VPN.
 5. Przejdź do Netflix i wybierz preferowaną zawartość, która powinna zostać odblokowana! Jeśli nie, spróbuj innego serwera. Ewentualnie skontaktuj się z obsługą klienta VPN, aby uzyskać dalszą pomoc.

Nie masz czasu na przeczytanie całego artykułu? Oto krótkie podsumowanie najlepszych sieci VPN do naprawy błędu Netflix „wydaje się, że używasz odblokowania lub proxy”:

Najlepsze VPN do naprawy błędu proxy Netflix

 1. ExpressVPN: Nasz najlepszy wybór do naprawy błędu proxy Netflix. Ponad 3000 serwerów w 94 krajach. Odblokowuje Netflix i Amazon Prime. Wsparcie 24/7, przyjazne dla użytkownika aplikacje i silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu.
 2. NordVPN: Najlepsza opcja budżetu dla Netflix. Ponad 5000 serwerów na całym świecie. Odblokowuje także Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Użyj na maksymalnie sześciu urządzeniach. VPN bez dzienników z obsługą 24/7.
 3. CyberGhost: Szybkie serwery do przesyłania strumieniowego Netflix. Bezpieczna sieć VPN z szyfrowaniem i ścisłą polityką braku dzienników. Podłącz do siedmiu urządzeń. Obejmuje wsparcie na żywo 24/7.
 4. PrivateVPN: Napraw błąd proxy Netflix. Współpracuje również z BBC iPlayer i Hulu. Bardzo szybkie serwery do przesyłania strumieniowego bez opóźnień i buforów. Przyjazne dla użytkownika aplikacje i zasady braku dzienników.
 5. Surfshark: Podłącz nieograniczoną liczbę urządzeń. Odblokowuje Netflix i BBC iPlayer. Brak dzienników, wsparcie 24/7 oraz przyjazne dla początkujących aplikacje i rozszerzenia przeglądarki.
 6. HideMyAss: Adresy IP w większości krajów. Ominąć środki anty-VPN Netflix. Aplikacje komputerowe i mobilne oraz wsparcie 24/7. Funkcje bezpieczeństwa obejmują szyfrowanie.

Które sieci VPN nadal działają z Netflix w 2019 r?

Aby zaoszczędzić trochę czasu, opracowaliśmy listę najlepszych sieci VPN, które mogą ominąć ograniczenia geograficzne Netflix. Sieci VPN wybrano na podstawie ich spełnienia następujących kryteriów:

 • Serwery, które pomyślnie odblokowały Netflix
 • Szybkie i spójne połączenia do przesyłania strumieniowego
 • Zabezpiecza dane za pomocą szyfrowania i zasad braku dzienników
 • Oferuje wsparcie na czacie i przez e-mail, najlepiej 24/7
 • Aplikacje przyjazne dla początkujących na komputery i urządzenia mobilne
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka

Najlepsze VPN do naprawy Netflix „wydaje się, że używasz błędu odblokowania lub proxy”

Oto nasza lista najlepszych sieci VPN do naprawy błędu odblokowania Netflix lub błędu proxy:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 odblokowuje netflix Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN ma serwery w 94 krajach, co pozwala odblokować wiele różnych bibliotek Netflix. Sieć serwerów VPN obejmuje ponad 3000 serwerów w krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Japonii. Oprócz możliwości obejścia błędu proxy Netflix, ExpressVPN odblokowuje także Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Ponadto umożliwia połączenie do pięciu urządzeń jednocześnie za pomocą jednego konta.

Chociaż ExpressVPN wyróżnia się zdolnością do odblokowywania tylu witryn i usług zablokowanych w regionie, jest również bardzo przyjazny dla początkujących. Dostępna jest całodobowa obsługa czatu i poczty e-mail, a aplikacje i rozszerzenia przeglądarki ułatwiają połączenie z serwerem. Bezpieczeństwo to kolejna mocna strona ExpressVPN. Zabezpiecza dane przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES, przełącznika „zabicia” oraz ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6. Ta sieć VPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i nie prowadzi żadnych dzienników identyfikujących jej użytkowników.

Możesz używać ExpressVPN za pośrednictwem aplikacji na komputery (Windows, Mac, Linux), urządzenia mobilne (Android i iOS) oraz routery. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox.

Plusy:

 • Serwery w 94 krajach do odblokowywania różnych bibliotek Netflix
 • Szybkie, spójne serwery do przesyłania strumieniowego bez opóźnień i buforowania
 • Współpracuje również z Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Wykorzystuje szyfrowanie i przełącznik „zabicia”, aby zapewnić bezpieczeństwo danych
 • Obejmuje 24/7 przez czat na żywo i e-mail
 • Doskonałe, łatwe w obsłudze aplikacje i rozszerzenia przeglądarki

Cons:

 • Nieco droższe niż większość sieci VPN

NAJLEPSZA VPN, ABY USUWAĆ BŁĄD PROXY NETFLIX: ExpressVPN jest naszym najlepszym wyborem do odblokowywania Netflix za granicą. Współpracuje z wieloma popularnymi usługami przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i Amazon Prime Video. Szybkie i niezawodne serwery, wsparcie 24/7 oraz przyjazne dla użytkownika aplikacje. Bezpieczna usługa z szyfrowaniem. Wypróbuj bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje netflix Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN jest dobrze przygotowany do naprawienia błędu „wydaje się, że używasz odblokowania lub proxy” w serwisie Netflix. Ma rozległą sieć ponad 5800 serwerów, zlokalizowanych w 60 krajach. Ponadto usługa ta odblokowuje niektóre z najpopularniejszych witryn i usług, w tym Netflix i BBC iPlayer. NordVPN oferuje nawet serwery zoptymalizowane pod kątem udostępniania P2P lub zwiększonej prywatności (poprzez Double VPN lub Onion przez VPN).

Dzięki NordVPN możesz chronić wszystkie najczęściej używane urządzenia, ponieważ dozwolone jest do sześciu jednoczesnych połączeń. Ponadto dostępna jest szeroka gama aplikacji i rozszerzeń przeglądarki, dzięki którym połączenie jest szybkie i łatwe. Ta sieć VPN ma siedzibę w Panamie i stosuje ścisłą politykę braku dzienników. Jesteś również chroniony poprzez zastosowanie 256-bitowego szyfrowania AES przez NordVPN, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznika zabijania. Jeśli masz pytania dotyczące tych funkcji, możesz skontaktować się z pomocą techniczną przez czat na żywo 24/7.

Aplikacje NordVPN są oferowane na systemy Windows, Mac, Android, iOS, Linux i Android TV. Rozszerzenia przeglądarki są dostępne dla Chrome i Firefox. Routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Ogromna sieć ponad 5800 serwerów do odblokowania Netflix
 • Odblokowuje Amazon Prime Video, BBC iPlayer i wiele innych
 • Podłącz do sześciu urządzeń jednocześnie
 • Zapewnia całodobową obsługę klienta przez czat na żywo i e-mail
 • Obejmuje ścisłe zasady braku dzienników w celu ochrony prywatności w Internecie

Cons:

 • Niektóre serwery działają wolniej

NAJLEPSZE DO PIENIĘDZY: NordVPN oferuje doskonałą wartość dzięki swoim 5800 serwerom. Omiń błąd odblokowania Netflix lub błąd proxy. Odblokowuje także Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Do sześciu jednoczesnych połączeń. Wsparcie 24/7, intuicyjne aplikacje i ścisłe zasady braku logów. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje netflix Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost oferuje tysiące szybkich serwerów w 90 krajach, w tym w USA. Oznacza to, że strumieniowanie Netflix z zagranicy jest łatwe bez zauważalnego buforowania lub opóźnień. Oprócz naprawienia błędu odblokowania lub proxy Netflix, działa dobrze z usługami takimi jak BBC iPlayer. Kolejną zaletą tej sieci VPN z Rumunii jest to, że umożliwia ona jednoczesne podłączenie do siedmiu urządzeń (więcej niż pozwala na to większość sieci VPN).

Konto CyberGhost obejmuje dostęp do wsparcia 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. Jeszcze lepiej, VPN ma długą 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (większość VPN oferuje maksymalnie 30 dni). Połącz się z serwerem CyberGhost, a będziesz chroniony przed wyciekami DNS i IPv6. Chroni również twoją prywatność dzięki ścisłej polityce braku logów, 256-bitowemu szyfrowaniu, automatycznemu blokowaniu reklam i skanowaniu złośliwego oprogramowania, a także przełącznikowi zabijania.

Omiń błąd proxy Netflix za pośrednictwem aplikacji CyberGhost dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick i Android TV. Możesz także używać rozszerzeń przeglądarki Chrome i Firefox. Do korzystania z systemu Linux i routerów wymagana jest instalacja ręczna.

Plusy:

 • Naprawia błąd proxy Netflix i pozwala oglądać Netflix US
 • Umożliwia do siedmiu jednoczesnych połączeń
 • Zapewnia czat na żywo i wsparcie e-mail, 24/7
 • Oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować bez ryzyka
 • Silne bezpieczeństwo z szyfrowaniem i ścisłą polityką braku logów

Cons:

 • Nie można odblokować niektórych popularnych usług przesyłania strumieniowego
 • Brak opcji konfiguracji frustruje zaawansowanych użytkowników

45-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY: CyberGhost ma bardzo duże prędkości przesyłania strumieniowego Netflix, BBC iPlayer i więcej. Użyj na maksymalnie siedmiu urządzeniach jednocześnie. Tysiące serwerów w 90 krajach i całodobowa obsługa czatu na żywo. Surowe zasady braku dzienników. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje netflix Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN to szwedzka usługa VPN, która kładzie nacisk na jakość ponad ilość. Chociaż ma stosunkowo niewielką sieć serwerów, są one szybkie i niezawodne, dzięki czemu idealnie nadają się do przesyłania strumieniowego i torrentowania. Możesz użyć tej sieci VPN, aby naprawić błąd odblokowania Netflix lub proxy i obserwować takich jak Netflix US i Netflix Japan. Ponadto odblokowuje Amazon Prime Video, BBC iPlayer i HBO Go. Ogólnie rzecz biorąc, PrivateVPN ma serwery w 60 krajach na całym świecie.

Możesz użyć PrivateVPN, aby zabezpieczyć do sześciu komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych jednocześnie. Ta sieć VPN oferuje doskonałą obsługę klienta, a jej funkcja czatu na żywo pozwala rozmawiać bezpośrednio z programistami. Gdy korzystasz z PrivateVPN, twoje dane są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem AES. Dostępna jest także ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6, przełącznik „zabicia” i polityka braku dzienników. Co więcej, możesz nawet płacić częściowo anonimowo za pomocą Bitcoin.

PrivateVPN oferuje aplikacje na komputery stacjonarne (Windows i Mac) oraz mobilne (Android i iOS). Aby korzystać z PrivateVPN w systemie Linux i routerach, musisz postępować zgodnie z instrukcjami ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Bardzo szybkie serwery do przesyłania strumieniowego Netflix
 • Oglądaj filmy Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu i wiele innych
 • Aplikacje przyjazne dla początkujących na komputery i platformy mobilne
 • Używaj na maksymalnie sześciu urządzeniach jednocześnie
 • Chroni Twoją prywatność dzięki polityce szyfrowania i braku logów

Cons:

 • Oferuje tylko około 100 serwerów
 • Ograniczony wybór aplikacji i brak rozszerzeń przeglądarki

SERWERY O DUŻEJ PRĘDKOŚCI: PrivateVPN to bardzo szybka sieć VPN do przesyłania strumieniowego i torrentowania. Użyj go do oglądania Netflix za granicą. Odblokowuje również HBO Go i Hulu. Umożliwia podłączenie maksymalnie sześciu urządzeń. Obsługa czatu na żywo, aplikacje przyjazne dla początkujących oraz silne bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

5. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje netflix Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark działa dobrze z Netflix i jest w stanie ominąć swoje środki anty-VPN. Jest to stosunkowo nowa sieć VPN, która szybko stała się dobrym wyborem dla każdego, kto regularnie przesyła strumieniowo. Surfshark ma około 800 serwerów w 50 krajach, w tym w USA, Rosji i Turcji. Co więcej, Surfshark może być używany do odblokowywania BBC iPlayer i Hulu i jest przyjazny dla torrentów. Ta opcja to idealny dla rodzin, ponieważ pozwala podłączyć nieograniczoną liczbę urządzeń równocześnie.

Kolejnym obszarem, w którym Surfshark wyróżnia się łatwością obsługi. Aplikacje i rozszerzenia przeglądarki są bardzo dobrze zaprojektowane i nie powinny powodować żadnych nieporozumień, nawet dla początkujących użytkowników VPN. Funkcje obejmują blokowanie reklam i białą listę do wyboru, które aplikacje mogą ominąć VPN. Surfshark jest bardzo bezpieczny, a jego rozszerzenia przeglądarki zostały niezależnie skontrolowane w celu wykonania kopii zapasowej. Twoje dane osobowe są chronione 256-bitowym szyfrowaniem AES i przełącznikiem „zabicia”. Istnieje również ścisła polityka braku dzienników oraz ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6.

Rejestracja w Surfshark umożliwia dostęp do ich aplikacji dla systemów Windows, Mac, Android, iOS i Amazon Fire TV. Możesz także pobrać rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Linux i routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Pomiń błąd proxy Netflix, a także odblokuj BBC iPlayer i Hulu
 • Podłącz jednocześnie nieograniczoną liczbę urządzeń
 • Bardzo przyjazny dla użytkownika dzięki aplikacjom, które ułatwiają łączenie się z serwerami
 • Bezpieczna usługa z szyfrowaniem, przełącznikiem „zabicia” i polityką braku logów

Cons:

 • Niewielka z sieci serwerów (około 800 serwerów)
 • Niektóre serwery mogą być nieco wolne

PODŁĄCZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA: Surfshark pozwala podłączyć jednocześnie nieograniczoną liczbę urządzeń - idealne dla rodzin! Działa z Netflix, Hulu i innymi. Bardzo łatwe w użyciu aplikacje i rozszerzenia przeglądarki. VPN bez dzienników z obsługą 24/7. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

6. HideMyAss

Hide My Ass VPNodblokowuje netflix Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.HideMyAss.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

HideMyAss ma sieć około 1000 serwerów. Szczególnie imponujące jest to oferuje adresy IP dla prawie każdego kraju na świecie. Z tego powodu będziesz mógł użyć HideMyAss do odblokowania kilku bibliotek Netflix, w tym Netflix USA i Netflix UK. Możesz także użyć go do oglądania BBC iPlayer lub Hulu, wśród innych popularnych serwisów streamingowych. HideMyAss oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę, pomagając szybko rozwiązać wszelkie problemy, które możesz napotkać.

Ta sieć VPN umożliwia udostępnianie plików P2P i umożliwia jednoczesne podłączenie do pięciu urządzeń za pomocą jednego konta. Aplikacje HideMyAss są przyjazne dla użytkownika, a nawet pozwalają automatycznie łączyć się z najlepszym dostępnym serwerem. HideMyAss oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa w celu ochrony prywatności i anonimowości w Internecie. Obejmuje to 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznik zabicia. Możesz nawet potasować swój adres IP, co utrudnia śledzenie Twojej lokalizacji.

Aplikacje HideMyAss można pobrać dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Tę sieć VPN można również skonfigurować ręcznie w systemie Linux i w wybranych routerach.

Plusy:

 • Adresy IP w większości krajów do odblokowywania różnych bibliotek Netflix
 • Współpracuje z innymi popularnymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Hulu
 • 24/7 czat na żywo i wsparcie e-mail
 • Wykorzystuje wysoki poziom szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo danych

Cons:

 • Rejestruje adresy IP użytkowników
 • Dość drogi w porównaniu do większości VPN na tej liście

PRZEGLĄDAJ Z KAŻDEGO GDZIE: HideMyAss ma adresy IP dla większości krajów. Użyj go, aby odblokować Netflix US, Netflix Japan i wiele innych. Oferuje wsparcie czatu na żywo przez całą dobę i jest przyjazny dla torrentów. Zabezpiecza Twoje dane za pomocą szyfrowania, ale przechowuj dzienniki adresów IP. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję HideMyAss.

Ukryj mój kupon Kup 64% rabatu na 36-miesięczny plan POBIERZ DEKUP Kupon automatycznie

Dlaczego Netflix blokuje adresy IP VPN??

W 2016 r. Netflix wdrożył system wykrywania VPN, aby wiedzieć, kiedy uzyskujesz dostęp do usługi podczas korzystania z VPN. Było to głównie spowodowane prawa licencyjne; umowy mogą narzucać, że określony serial lub film może być pokazywany w jednym kraju (na przykład w USA), ale nie w innym. Ponieważ wiele osób uzyskiwało dostęp do Netflix za pośrednictwem sieci VPN, firma była pod presją dużych studiów filmowych, aby uniemożliwić ich użycie.

Gdy Netflix wykryje, że adres IP należy do sieci VPN, adres IP jest na czarnej liście. Prowadzi to do pojawienia się błędu transmisji Netflix „wydaje się, że używasz odblokowania lub proxy”. Osoby takie jak ExpressVPN odnoszą największe sukcesy w odblokowaniu Netflix, ponieważ mają tyle adresów IP, że Netflix po prostu nie może nadążyć.

Czy mogę użyć bezpłatnej sieci VPN, aby naprawić błąd serwera proxy Netflix?

Nie, zdecydowana większość darmowych VPN nie może odblokuj Netflix. To dlatego, że Netflix wdrożył w ostatnich latach środki anty-VPN. Problemem dla darmowych VPN jest to, że mają ograniczoną liczbę adresów IP i zdecydowanie zbyt wielu użytkowników na każdym serwerze. Te adresy IP są szybko oznaczane przez Netflix, co zasadniczo czyni serwer bezużytecznym do korzystania z platformy. Ponadto serwery bezpłatnych sieci VPN są często bardzo wolne, co i tak nie jest idealne do przesyłania strumieniowego.

Oprócz Netflix, darmowe VPN mają problemy z odblokowaniem wielu innych stron i usług, w tym Amazon Prime Video i DAZN. Darmowe sieci VPN również nie mają istotnych funkcji bezpieczeństwa. W szczególności mogą nie zabezpieczyć danych za pomocą szyfrowania lub użyć przełącznika „zabijanie”, aby zapobiec wyciekom danych. Podobnie jak w przypadku większości bezpłatnych usług, darmowe sieci VPN często wykorzystują model z reklamami do zarabiania pieniędzy, chociaż niektórzy dostawcy znają się na logowaniu Twojej aktywności związanej z przeglądaniem i sprzedawaniu jej stronom trzecim.

Co mogę oglądać w serwisie Netflix?

Netflix ma ogromną ilość treści, z których większość jest własnym, oryginalnym oprogramowaniem. Możesz szukaj tytułów Netflix Przez region dzięki naszemu narzędziu wyszukiwania regionu Netflix. Oto lista najpopularniejszych oryginalnych treści, które można oglądać w serwisie Netflix:

 • Pomarańcz to nowa czerń
 • Stranger Things
 • Akademia Umbrella
 • Nasza planeta
 • Bird Box
 • Potrójna granica
 • Skok pieniędzy
 • Jestem Matką
 • Wielki hack
 • Ostatnia szansa U
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 93