Czy możesz oglądać powtórki Mayweather vs McGregor online lub z Kodi?

Mayweather McGregor Mayweather kontra McGregor powtórka
Chcesz obejrzeć wspaniałe powtórki Mcgregor vs Mayweather online? Oczekiwana walka między mistrzami boksu, Floydem Mayweathem i Conorem McGregorem, miała pobić rekordy oglądalności 26 sierpnia wieczorem walki. Impreza pay-per-view, w tym powtórki, była transmitowana na Showtime PPV w USA i Sky Sports Box Office w Wielkiej Brytanii, a także w kilku innych krajach.


AKTUALIZACJA: Oto jak oglądać McGregor v Khabib na Kodi w UFC 229. Użytkownicy spoza Kodi mogą przeczytać tutaj, jak transmitować na żywo McGregor vs Kabib tutaj.

Pokażemy Ci, czy użytkownicy Kodi mogą oglądać powtórki Mayweather vs McGregor i walkę online oraz czy są jakieś bezpieczne i legalne dodatki Kodi do streamowania walki. Przyjrzymy się także wielu innym opcjom, aby transmitować wielkie wydarzenie online i czy istnieją jakieś darmowe opcje.

Alert spoilera: Kliknij tutaj, aby przejść od razu do szczegółów transmisji strumieniowej walki Mayweather vs McGregor na Kodi.

Relacja Mayweather vs. McGregor rozpoczęła się w sobotę 26 sierpnia o 15:00. na zachodnim wybrzeżu USA, gdzie toczy się walka. Widzowie mogli transmitować na żywo strumień McGregor kontra Mayweather w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie i na całym świecie. Pokrycie w Wielkiej Brytanii rozpoczęło się o godzinie 23:00. Poniższe metody powinny również działać w celu oglądania powtórek walki.

Zobacz też: Czy możesz obejrzeć Canelo vs GGG na Kodi

Gdzie oglądać powtórki Mayweather vs. McGregor online: Wielka Brytania, USA i wszędzie

Przecinarki do kabli mają kilka opcji do odtwarzania na żywo powtórek McGregor vs Mayweather online. Transmisja na żywo z meczu miała oficjalne transmisje, ale były zablokowane geograficznie. Oznaczało to, że jeśli podróżujesz poza granice kraju, musisz użyć sieci VPN, aby uzyskać adres IP dla tego kraju. VPN lub wirtualna sieć prywatna szyfruje ruch internetowy i kieruje go przez serwer w wybranej przez Ciebie lokalizacji. W takim przypadku możesz skierować ten ruch przez odpowiedni kraj, aby ominąć ograniczenia licencji geograficznej w Mayweather w porównaniu z MacGregor.

Naszą najwyższą rekomendacją jest IPVanish, który oferuje szybkie i stabilne serwery wraz z globalną siecią serwerów, które są idealne do odblokowywania geograficznego i transmisji sportowych na żywo. Chroni Twoją aktywność w Internecie, aby Twój dostawca usług internetowych nie mógł cię szpiegować i jest jedną z niewielu sieci VPN wystarczająco szybkich, aby przesyłać strumieniowo nieprzerwanie. Dla użytkowników Kodi IPVanish współpracuje ze wszystkimi przetestowanymi przez nas dodatkami Kodi i zapewni bezpieczne i prywatne połączenie. Istnieje 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka.

WYŁĄCZNIE dla czytników Comparitech: Zaoszczędź do 60% na IPVanish!

YouTube (wszędzie)

Najlepszym miejscem do złapania powtórek Mayweather vs McGregor jest YouTube. Znajdziesz kilka transmisji na żywo z walki opublikowanych przez różnych YouTuberów. Na przykład kanał tvOneNews na YouTube ma opublikowaną pełną wersję walki i jest dostępna dla użytkowników. Można również znaleźć różne najważniejsze informacje i komentarze z walki przesłane na YouTube na wiele różnych kanałów.

Showtime PPV (USA)

Showtime transmituje powtórkę walki w sobotę rano po walce. Showtime prawdopodobnie będzie miał dostępne powtórki walki przez pewien czas na żądanie.

Poprzednio walka kosztowała widzów z USA 89,99 USD do oglądania w standardowej rozdzielczości i 99,99 USD do oglądania w jakości HD. Veiwers mogli transmitować na żywo walkę online za pomocą aplikacji Showtime Anytime (Android, iOS), jeśli mieli abonament kablowy z jednym z następujących dostawców: AT&T U-verse, Bright House Networks, komunikacja czarterowa, Comcast XFINITY, komunikacja Cox, DIRECTV, DISH, Optimum, Time Warner Cable lub Verizon FiOS.

Showtime to największa opcja transmisji strumieniowej w walce Mayweather vs. McGregor. Jednak walka Mayweather vs McGregor została opóźniona z powodu błędów przesyłania strumieniowego z Showtime PPV. Showtime wcześniej podjął kroki prawne, aby zapobiec pirackim strumieniom.

Sky Sports Box Office (Wielka Brytania)

Widzowie z Wielkiej Brytanii mogli kupić wydarzenie pay-per-view za 19,95 GBP przed godziną 21:00. 25 sierpnia. Następnie cena wzrosła do 24,95 GBP. Transmisje na żywo nie są dostępne za pośrednictwem usługi Sky Go. Widzowie musieli korzystać ze strony Sky Sports Box Office Live w przeglądarce na komputerze lub telefonie komórkowym z aplikacją Sky Sports Box Office (Android, iOS).

Sky transmitowało powtórkę walki o 17:00 w niedzielę za tę samą cenę. Nie jest jasne, czy Sky będzie miało później powtórkę walki McGregor kontra Mayweather na żądanie później.

Wymagane było konto Sky, podobnie jak brytyjski adres IP w celu weryfikacji lokalizacji. Osoby spoza Wielkiej Brytanii mogą użyć VPN, aby uzyskać adres IP w Wielkiej Brytanii. Jeśli planujesz korzystać z aplikacji, potrzebujesz konta Google Play lub iTunes zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii.

1TV.ru (Rosja)

Channel One Russia (a.k.a. 1TV.ru) transmitował walkę na żywo w telewizji i Internecie. O ile nam wiadomo, nie było to wydarzenie pay-per-view i mogło uzyskać dostęp do transmisji na żywo bezpośrednio na stronie 1TV.ru. Jeśli jesteś poza Rosją, potrzebujesz VPN z serwerami w tym kraju, aby uzyskać rosyjski adres IP. Wyglądało to na dobrą opcję dla przecinaczy sznurka, którzy chcieli za darmo transmitować walkę. Niektórzy użytkownicy zgłosili sukces podczas oglądania walki Pacquiao vs. Mayweather w 2015 roku. Mamy nadzieję, że widzom spodobał się rosyjski komentarz!

Czy 1TV będzie prowadzić walki w przyszłości, takie jak Mayweather vs. McGregor? Trzymamy kciuki. Jak zawsze dokładaj należytej staranności, aby uzyskać dostęp do tego strumienia bez naruszania praw autorskich w swoim kraju.

Uwaga: IPVanish nie oferuje już serwerów w Rosji z powodu obaw związanych z przepisami dotyczącymi zatrzymywania danych w tym kraju. Zamiast tego zalecamy ExpressVPN dla tych, którzy chcą spróbować 1TV.ru. ExpressVPN ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań, a czytelnicy Comparitech mogą otrzymać trzy miesiące za darmo z abonamentem rocznym. ExpressVPN tworzy również naszą listę najlepszych sieci VPN dla Kodi i jest dobrym urządzeniem wszechstronnym.

DAZN (Niemcy i Austria)

Abonenci internetowego serwisu telewizyjnego DAZN w Niemczech i Austrii mogli oglądać Mayweather vs. McGregor na żywo bez dodatkowych opłat. Usługa kosztuje 9,99 euro miesięcznie i jest również dostępna w Szwajcarii, Japonii i Kanadzie, ale tylko użytkownicy w Austrii i Niemczech mogli transmitować transmisję na żywo. Jeśli jesteś już subskrybentem DAZN, możesz użyć sieci VPN, aby uzyskać austriacki lub niemiecki adres IP i transmitować transmisje na żywo w przyszłości, ale nie przetestowaliśmy tego sami.

SuperSport (Republika Południowej Afryki)

Klienci DSTV z abonamentami premium na SuperSport mogli oglądać Mayweather kontra McGregor bez dodatkowych kosztów, ale nie był dostępny żaden strumień online na żywo. Zamiast tego południowoafrykański internetowy partner SuperSport, Showmax, transmitował walkę o subskrybentów. Widzowie, którzy mogli znieść tak długo czekać, miejmy nadzieję, nie oglądali ani nie czytali wiadomości. Showmax oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Będziesz potrzebował południowoafrykańskiego adresu IP, aby uzyskać dostęp do usługi, którą możesz uzyskać za pomocą VPN.

OSN Play (Bliski Wschód)

OSN Sports Box Office HD sprzedawało dostęp do usługi pay-per-view za 10 USD do 14 sierpnia, a potem 20 USD. OSN jest dostępny w kilku krajach na Bliskim Wschodzie, w tym w Afganistanie, Algierii, Bahrajnie, Czadzie, Dżibuti, Egipcie, Iranie, Iraku, Jordanii, Kuwejcie, Libanie, Libii, Mauretanii i Maroku. Potrzebujesz konta OSN i musisz zamówić przez telefon.

Nie jest jasne, czy przyszłe walki, takie jak McGegor vs Mayweather, będą transmitowane na żywo w OSN Play, ramieniu online OSN.

Czy mogę transmitować na żywo powtórki Mayweather vs McGregor na Kodi?

Kodi to darmowe oprogramowanie kina domowego o otwartym kodzie źródłowym, które działa na różnych platformach, od komputerowych systemów operacyjnych, takich jak Windows i Mac, po małe urządzenia do strumieniowania, takie jak smartfony z Androidem i Amazon Fire TV. Tym, co sprawia, że ​​Kodi jest tak potężny, jest to, że może on przesyłać strumieniowo treści z szerokiej gamy źródeł za pośrednictwem rozszerzeń innych firm zwanych dodatkami.

Ostrzeżenie: Niezależnie od tego, do czego używasz Kodi, zalecamy połączenie z VPN, aby chronić się przed zagrożeniami, w tym atakami typu man-the-the-middle, hakerami przejmującymi twój adres IP oraz dławieniem i szpiegowaniem dostawców usług internetowych przez Internet. Chociaż sieci VPN są często kojarzone z użytkownikami Kodi, którzy chcą oglądać pirackie materiały i ukrywać je przed dostawcą usług internetowych, wszyscy użytkownicy Kodi skorzystają z korzystania z sieci VPN. Chociaż nieoficjalne dodatki niosą ze sobą większe ryzyko związane z bezpieczeństwem, takie jak Man in the Middle Attacks, oficjalne dodatki nie są na nie odporne. Zalecamy IPVanish, który zabezpiecza twoje połączenie w zaszyfrowanym tunelu i maskuje twój prawdziwy adres IP. To ochroni twoją prywatność i może pomóc ci zabezpieczyć się przed Człowiekiem w Atakach Środkowych. Działa ze wszystkimi przetestowanymi przez nas dodatkami Kodi i jest jedną z niewielu sieci VPN wystarczająco szybkich, aby przesyłać nieprzerwanie, nawet w HD lub 4K / UHD. Działa z Amazon Firestick i Fire TV, Roku, urządzeniami z Androidem i wszystkimi innymi popularnymi urządzeniami używanymi z Kodi.

Oferta czytelnika: Klienci Comparitech otrzymują bez ryzyka 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i oszczędzają do 60% na IPVanish tutaj.

W chwili pisania tego tekstu najlepszym miejscem do oglądania powtórek Mayweather kontra McGregor na Kodi jest dodatek do YouTube. Dodatek YouTube można łatwo pobrać za pomocą oficjalnego repozytorium dodatków Kodi. Stamtąd musisz połączyć swoje konto YouTube z Kodi za pomocą metody aktywacji urządzenia dostępnej na stronie YouTube.com/activate.

Zdecydowanie zalecamy połączenie się z VPN przed aktywacją konta YouTube za pośrednictwem Kodi, ponieważ wszystkie dodatki Kodi można przejąć, a hasło i nazwa użytkownika mogą zostać skradzione w wyniku tego procesu.

Walka na żywo nie była dostępna w żadnych oficjalnych dodatkach Kodi. Ci, którzy używają Kodi do walki na żywo Mayweather vs McGregor, mogliby znaleźć dodatek, który używał oficjalnego strumienia z 1TV.ru (patrz wyżej). To samo dotyczy powtórek walki. Nie znamy żadnych oficjalnych dodatków Kodi, które oferowałyby powtórki walki.

Oczywiście, jeśli poszukujesz w Google sposobów przesyłania strumieniowego powtórzeń Mayweather kontra McGregor na Kodi, nie znajdziesz zaleceń dotyczących dodatków innych firm poza oficjalnym repozytorium Kodi. Użytkownicy powinni wystrzegać się tych dodatków i znać ryzyko przed ich użyciem.

Niektóre z tych dodatków obejmują:

  • SportsDevil
  • SmoothStreams
  • MMAStreams
  • ProSport
  • SportsAccess
  • cCloud TV
  • Rozbitek
  • Brytyjska lista odtwarzania Turk

Co to są te dodatki: Te zewnętrzne dodatki Kodi agregują linki do filmów sportowych na żywo i na żądanie. Pobierają te linki i wyświetlają te treści w Kodi, podobnie jak przeglądarka internetowa.

Dlaczego warto ich unikać? Źródła, które agregują te dodatki, są w całości pirackimi strumieniami. Mogą być nielegalne w twoim kraju. Dodatki Kodi innych firm niosą ze sobą ryzyko złośliwego oprogramowania, ataków typu man-in-the-middle i botnetów, które mogą uszkodzić urządzenie i narazić Twój adres IP na ataki hakerów. Radzimy trzymać się od nich z daleka.

Dodatki innych firm do wydarzeń sportowych na żywo, takie jak walka MacGregor vs. Mayweather, zwykle wykorzystują pirackie strumienie IPTV (Internet Protocol Television) jako źródło. Coraz powszechniejsze jest, że te dodatki korzystają z Acestreams, który korzysta z sieci BitTorrent do dzielenia obciążenia sieciowego między równoczesnymi przeglądającymi. Dzięki temu Twój adres IP zostanie ujawniony wszystkim innym podłączonym do tego samego strumienia, w tym prawdopodobnie trollom chroniącym prawa autorskie, którzy chcą wyłudzić pieniądze od użytkowników Kodi.

SportsAccess i SmoothStreams wykorzystują pirackie źródła i sprzedają je użytkownikom Kodi. Wiele strumieni można znaleźć legalnie w innych miejscach z legalnych źródeł, a nawet wolnych od nieoficjalnych. To, że płacisz za nie, nie czyni ich legalnymi.

Dodatki te mogą nie być nielegalne w każdym kraju, ale zdecydowanie zalecamy użytkownikom wybór oficjalnego strumienia.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania ograniczeń praw autorskich, w tym nielegalnego przesyłania strumieniowego za pośrednictwem Kodi. Kodi może być wykorzystywany do wielu doskonałych, legalnych celów przesyłania strumieniowego online. Proszę wziąć pod uwagę prawo, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub przesyłaniem strumieniowym materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

„UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015” Andriusa Petrucenia na licencji CC BY-SA 2.0

„Mayweather / Ortiz” wydany przez Chamber of Fear na licencji CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 51