7 najlepszych VPN dla Wielkiej Brytanii i niektórych do uniknięcia

Najlepszy VPN dla Wielkiej Brytanii
Istnieje wiele powodów, aby używać VPN w Wielkiej Brytanii, może to być dostęp do treści blokowanych geograficznie, takich jak US Netflix w Wielkiej Brytanii lub BBC iPlayer podczas podróży poza terytorium Wielkiej Brytanii. Korzystanie z VPN jest również popularne w celu ochrony prywatności użytkowników Internetu przed hakerami, dostawcami Internetu, reklamodawcami, a nawet szpiegującymi rządami.


W listopadzie 2016 r. Brytyjska opinia publiczna obudziła ustawę o uprawnieniach śledczych, która zalegalizowała nadzór nad wszystkimi mieszkańcami z niewielkim nadzorem. Oznacza to, że Twoja aktywność online podlega teraz intensywnej kontroli ze strony podejrzanych agencji rządowych, które są w stanie śledzić wszystko i wszystko, co robisz w Internecie. Kolejny powód do korzystania z VPN w Wielkiej Brytanii.

Jeśli nie chcesz czytać reszty tego artykułu, oto podsumowanie naszych zalecanych sieci VPN dla Wielkiej Brytanii

Znaleźliśmy je w 7 najlepszych sieciach VPN dla Wielkiej Brytanii:

 1. ExpressVPN Najlepsza sieć VPN dla Wielkiej Brytanii. Świetne prędkości i funkcje bezpieczeństwa. Współpracuje z BBC iPlayer, Netflix, SkyGo i większością innych brytyjskich i międzynarodowych usług transmisji strumieniowej telewizji. Gwarantujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 2. CyberGhost Najlepszy wybór budżetu, który nie obniży szybkości i bezpieczeństwa. Działa dobrze do przesyłania strumieniowego.
 3. NordVPN Dobry wszechstronny. Dobrze ocenia szybkość, bezpieczeństwo i możliwość odblokowania brytyjskich i międzynarodowych stron streamingowych.
 4. IPVanish Ulubiony użytkownik Kodi i Amazon Fire Stick, łatwe w obsłudze aplikacje i nie przechowujący dzienników.
 5. VyprVPN Silne bezpieczeństwo, dobre prędkości. Może odblokować wiele treści przesyłanych strumieniowo w Wielkiej Brytanii.
 6. Surfshark Dostawca zorientowany na bezpieczeństwo, wystarczająco szybki, aby streamować bez opóźnień i zdolny odblokować niektóre z najpopularniejszych brytyjskich usług streamingowych.
 7. Hotspot Shield Ta sieć VPN łatwo odblokowuje popularne brytyjskie usługi za granicą. Co ważniejsze, zapewnia również niezmiennie wysokie prędkości i szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa.

Z powyższych powodów najlepiej korzystać z VPN podczas uzyskiwania dostępu do Internetu w Wielkiej Brytanii. Skrót od Virtual Private Network, VPN szyfruje cały ruch napływający do i z twojego urządzenia poprzez tunelowanie go przez serwer pośredniczący. Dodaje to warstwę prywatności i bezpieczeństwa - co sprawia, że ​​podsłuchiwanie jest niezwykle trudne.

VPN to także doskonała opcja dostępu do lokalnych treści za granicą. Brytyjscy emigranci i wczasowicze mogą korzystać z VPN do oglądania kanałów takich jak Sky, BBC i BT Sport, nawet jeśli są fizycznie obecni w Azji lub Ameryce Łacińskiej. Wszystko, co muszą zrobić, to zalogować się do usługi VPN, wybrać serwer z siedzibą w Wielkiej Brytanii i kliknąć „połącz”.

Po nawiązaniu połączenia witryna hosta przyjmie, że jesteś w Wielkiej Brytanii, otwierając w ten sposób treści wcześniej niedostępne.

Najlepsze VPN dla Wielkiej Brytanii

Nasza lista najlepszych VPN dla Wielkiej Brytanii oparta jest na następujących czynnikach

 • Szybkość i niezawodność usług
 • Silne parametry szyfrowania
 • Brak dzienników użytkowania
 • Z łatwością odblokowuje treści z ograniczeniami geograficznymi
 • Serwery w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz łączyć się z lokalnymi treściami za granicą, takimi jak BBC iPlayer
 • Aplikacje na Androida i telefon / iOS

W oparciu o powyższe kryteria są to nasze najlepsze typy:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Odblokowanie treści w Wielkiej Brytanii Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN jest jedną z najlepszych usług VPN ze względu na podejście klienta, niesamowitą szybkość, minimalne przestoje i dużą sieć serwerów.

Firma obsługuje ponad 3000 serwerów w 94 krajach z szybkimi i wydajnymi połączeniami ze wszystkimi i wieloma innymi. Istnieje pięć lokalizacji w Wielkiej Brytanii - idealna dla mieszkańców kraju podróżujących za granicę i pragnących uzyskać dostęp do lokalnych treści, takich jak BT Sports, Sky i BBC iPlayer.

ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników ruchu. Wyodrębnia jednak pewne minimalne informacje, takie jak data (a nie godzina) połączenia, wybór lokalizacji serwera i całkowita wykorzystana przepustowość. Twój indywidualny adres IP nie jest w żadnym wypadku logowany, więc usługa nie będzie w stanie Cię zidentyfikować.

Ponadto firma ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych - poza jurysdykcją brytyjskich władz. Dlatego Twoje dane nie są zagrożone.

Jeśli jednak nadal nie czujesz się komfortowo w związku z przechowywaniem metadanych, uspokajającym czynnikiem jest to, że usługa nigdy nie rejestruje Twojego indywidualnego adresu IP. Ponadto możesz zarejestrować się za pomocą konta e-mail nagrywającego i płacić za pośrednictwem Bitcoin - w ten sposób zapewniona jest twoja prywatność i anonimowość.

ExpressVPN wykorzystuje 256-bitowy AES-CBC jako swoje standardy szyfrowania, a także zarówno uwierzytelnianie HMAC, jak i idealną tajemnicę przekazywania. W zestawie znajduje się przełącznik zabijania Internetu, zwany blokadą sieci, co oznacza, że ​​cały ruch sieciowy zostanie tymczasowo zatrzymany, jeśli połączenie zostanie nieoczekiwanie przerwane.

Usługa jest w stanie płynnie odblokowywać treści ograniczone geograficznie w serwisie Netflix. Jest kompatybilny zarówno z Hulu, jak i BBC iPlayer i obsługuje torrenty.

Istnieją aplikacje na Androida i iOS, a także komputery stacjonarne dla systemów Windows, MacOS i Linux.

Plusy:

 • Znakomity wykonawca dla Wielkiej Brytanii we wszystkich dziedzinach
 • Duże prędkości przesyłania strumieniowego i możliwość odblokowania najpopularniejszych witryn blokowanych geograficznie
 • Wiodące funkcje prywatności i bezpieczeństwa
 • Aplikacje na wszystkie platformy, z których korzystanie jest przyjemnością
 • Odświeżające jest wsparcie czatu przez całą dobę przez wykwalifikowany personel

Cons:

 • Nie tanie, więc użyj poniższego kuponu, aby uzyskać zniżkę

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NAJLEPSZA VPN DLA WIELKIEJ BRYTANII: ExpressVPN to nasz najlepszy wybór. Super szybki i niezawodny wybór, który odblokowuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, Sky Go i wiele innych. Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i prywatność z 256-bitowym szyfrowaniem AES, nie przechowuj dzienników przeglądarki, wyłącznika i ochrony przed wyciekiem. Wypróbuj bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Oto nasza szczegółowa recenzja ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. CyberGhost

CyberghostOdblokowuje brytyjską treść Przetestowano sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost ma siedzibę w Rumunii, co oznacza, że ​​nie podlega obowiązkowym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych. Firma dodaje, że w ogóle nie rejestruje zachowań użytkowników ani nawyków przeglądania. Jednak został niedawno zakupiony przez brytyjską firmę, która mogła to zmienić. Zaktualizujemy ten artykuł, jeśli usłyszymy więcej na ten temat.

Na świecie jest ponad 5600 serwerów, z czego ponad 700 w samej Wielkiej Brytanii. Brytyjscy emigranci i turyści podróżujący za granicę nie będą mieli problemu z dostępem do lokalnych treści. Aplikacje są dostępne zarówno dla systemu Android, Linux i iOS, jak i dla komputerów stacjonarnych dla systemów Windows i MacOS.

Usługa działa z najpopularniejszymi serwisami streamingowymi, w tym z BBC iPlayer.

Standardy szyfrowania są rygorystyczne. CyberGhost Pro domyślnie wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES w protokole OpenVPN, a także 2048-bitowe klucze RSA i uwierzytelnianie MD5 HMAC. Oznacza to, że jest na najwyższym poziomie VPN, jeśli jest oparty na silnym szyfrowaniu.

W zestawie znajduje się także przełącznik „zabijanie Internetu”, co oznacza, że ​​ruch internetowy zostanie zatrzymany, jeśli połączenie nieoczekiwanie spadnie.

Plusy:

 • Obsługuje ponad 700 serwerów w Wielkiej Brytanii
 • Dobry wybór wartości z dużą ilością serwerów w Wielkiej Brytanii
 • Niedrogi dostawca z imponującą prędkością przesyłania strumieniowego
 • Wymagana minimalna konfiguracja
 • Dobre bezpieczeństwo i nie przechowują dzienników aktywności użytkowników

Cons:

 • Mniej zaawansowane ustawienia niż niektóre sieci VPN

Nasz wynik:

4 poza 5

NAJLEPSZY BUDŻET VPN: CyberGhost to świetny wybór dla początkujących. Dobry dla prywatności. Niezawodnie przesyła strumieniowo filmy HD z większością usług strumieniowych. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

3. NordVPN

NordVPNOdblokowuje brytyjską treść Przetestowano sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN to kolejna usługa, która stosuje prawdziwą zasadę zerowego dziennika - dlatego nie ma przechowywania danych dotyczących sesji użytkowników, ruchu ani znaczników czasu.

Ta decyzja spowodowała nieudane próby zagranicznych agencji w celu wyodrębnienia danych użytkowników ze swoich serwerów. NordVPN otrzymywał w przeszłości prośby o informacje, ale po prostu wzruszył ramionami, mówiąc, że nie ma sposobu, aby się zastosować. Władze skonfiskowały również serwery w jednym przypadku, ale nie były w stanie uzyskać żadnych cennych informacji.

Firma obsługuje ponad 5700 serwerów w 60 krajach, co sprawia, że ​​jest to solidny wybór do wszystkiego, co chcesz robić online - do gier, przesyłania strumieniowego wideo lub pobierania. 650 z tych serwerów jest obecnych w Wielkiej Brytanii, więc zablokowanie odpowiedniego połączenia nie będzie stanowiło problemu.

NordVPN obsługuje serwery zoptymalizowane pod kątem ochrony przed DDoS, strumieniowaniem wideo, podwójnym VPN, Tor over VPN i dedykowanym adresem IP - gwarantującym szybkie prędkości, silne szyfrowanie i prywatność.

Jest w stanie z łatwością pokonać zakaz Netflix VPN, a także odblokowywać zawartość z Hulu i BBC iPlayer.

NordVPN domyślnie używa 256-bitowego standardu szyfrowania protokołu AES w połączeniu z 2048-bitowymi kluczami SSL. Ochrona przed wyciekiem DNS jest włączona. Pojedyncza subskrypcja zapewnia dostęp do sześciu urządzeń - z obsługą systemów Windows, MacOS, iOS i Android.

Plusy:

 • Obsługuje 650 serwerów w Wielkiej Brytanii
 • Odblokowuje najpopularniejsze witryny do przesyłania strumieniowego, np. Netflix, BBC iPlayer i Amazon Prime Video
 • Najwyższa ochrona bezpieczeństwa i prywatności
 • Nie prowadzi żadnych dzienników

Cons:

 • Można wybrać tylko lokalizacje serwerów, ale nie konkretne serwery

Nasz wynik:

4.5 poza 5

DOBRA WARTOŚĆ: NordVPN to dobry wybór wartości. Świetna opcja, która niezawodnie działa z streamingiem. Łączy do 6 urządzeń jednocześnie. Aplikacja nie oferuje opcji przełączania serwerów. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Oto nasza opinia o NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

4. IPVanish

IPVanishOdblokowuje brytyjską treść Przetestowano sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma siedzibę w USA i dlatego nie podlega brytyjskim przepisom dotyczącym zatrzymywania danych. Co więcej, ma ustaloną politykę nie przechowywania żadnych dzienników ruchu internetowego ani metadanych. Przechowuje informacje tylko wtedy, gdy konto jest rejestrowane po raz pierwszy. Następnie historia przeglądania jest ukryta.

IPVanish zawiera solidne standardy szyfrowania, co oznacza, że ​​wścibscy oczy, takie jak NSA i hakerzy, są trzymani na dystans. Domyślnie wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie w protokole OpenVPN, uwierzytelnianie SHA512 i wymianę kluczy DHE-RSA 2,048-bit z doskonałą tajemnicą przekazywania.

W architekturze systemu jest wbudowany przełącznik zabijania Internetu, co oznacza, że ​​ruch zostanie tymczasowo wstrzymany, jeśli połączenie przestanie być widoczne. Serwery są zoptymalizowane pod kątem szybkości, stabilności i bezpieczeństwa - ponad 1300 z nich znajduje się w 75 lokalizacjach na całym świecie, w tym 89 serwerów w Wielkiej Brytanii.

IPVanish nie odblokowuje treści z ograniczeniami geograficznymi w serwisach Netflix lub Hulu, ale tworzy naszą listę najlepszych VPN dla BBC iPlayer. Istnieją aplikacje zarówno na iOS, jak i Androida, a także wsparcie pulpitu dla Windows i MacOS.

IPVanish to doskonały wybór dla Kodi, ponieważ umożliwia użytkownikom pobranie aplikacji na Androida bezpośrednio na urządzenie. Interfejs jest również przyjazny dla zdalnego sterowania dla urządzeń Kodi, które nie mają klawiatury i myszy. Łatwa jest także instalacja VPN na Fire Stick Amazon.

Plusy:

 • Obsługuje 89 serwerów w Wielkiej Brytanii, co doskonale nadaje się do odblokowywania najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii
 • Preferowany przez Kodi i Firestick TV ze względu na aplikacje zdalne
 • Polityka braku logów i solidne bezpieczeństwo

Cons:

 • Często zmaga się z Netflix i Hulu
 • Brak prawdziwej obsługi czatu na żywo

Nasz wynik:

4 poza 5

DO 10 URZĄDZEŃ: IPVanish ma dużą sieć serwerów. Ulubiony wśród użytkowników Kodi i Amazon Fire Stick, który również uderza w BBC iPlayer. Niesprzężona sieć osiąga dobre prędkości. Idealne dla rodzin. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. VyprVPN

VyperVPNOdblokowuje brytyjską treść Przetestowano sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

VyprVPN stwierdza, że ​​przechowuje niektóre dane użytkownika, w szczególności „źródłowy adres IP użytkownika, adres IP VyprVPN używany przez użytkownika, czas rozpoczęcia i zakończenia połączenia oraz całkowitą liczbę użytych bajtów”.

Podkreśla jednak, że wszystkie te informacje są przechowywane na serwerach tylko przez 30 dni i służą wyłącznie do poprawy jakości usług. VyprVPN dodaje, że nie ma możliwości ustalenia dokładnych szczegółów ruchu w sieci ani treści komunikacji.

VyprVPN jest popularnym wyborem wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii odwiedzających Chiny, ponieważ jest w stanie ominąć Wielką Zaporę. Oznacza to, że tysiące inżynierów powołanych przez rząd przez całą dobę nie było w stanie zablokować swoich operacji. To zdecydowanie osiągnięcie, które powinno doprowadzić go do złotego standardu VPN.

Firma jest właścicielem i zarządza całymi centrami danych, które optymalizują szybkość i stabilność połączeń. Cały ruch jest zabezpieczony przez protokół OpenVPN, 256-bitowe szyfrowanie AES, 2048-bitowe klucze RSA bez idealnej tajemnicy przekazywania i uwierzytelnianie SHA256.

VyprVPN zawiera domyślnie przełącznik zabijania Internetu, co oznacza, że ​​ruch internetowy zostanie tymczasowo zatrzymany, jeśli połączenie zostanie przerwane.

Wersja premium pakietu umożliwia dostęp do protokołu Chameleon ™, który szyfruje metadane OpenVPN, dzięki czemu głęboka kontrola pakietów nie może go rozpoznać.

Istnieje ponad 700 serwerów, w tym kilka w Londynie - chociaż firma nie podaje, ile jest ich ogółem. Aplikacje są dostępne zarówno na Androida, jak i iOS, a także wsparcie pulpitu dla Windows i MacOS.

VyprVPN może odblokowywać treści w serwisach Netflix, Hulu i BBC iPlayer.

Plusy:

 • Obsługuje serwery w Wielkiej Brytanii
 • Świetne możliwości odblokowywania, nawet działa dobrze w Chinach
 • Stabilne i szybkie połączenia z bezpiecznymi aplikacjami

Cons:

 • Dwupoziomowa struktura cenowa może być myląca - tańsze opcje powyżej
 • Zaawansowani użytkownicy wolą więcej opcji konfiguracji
 • Wolelibyśmy mniejsze zatrzymywanie danych

Nasz wynik:

4 poza 5

SOLIDNY ​​WYKONAWCA: VyprVPN jest przyjazny dla użytkownika. Działa dobrze z BBC iPlayer i innymi popularnymi serwisami streamingowymi. Łatwy w użyciu, ale nieco drogi. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą szczegółową recenzję VyprVPN.

VyprVPN Kupon Oszczędź 81% na 2-letnim planie POBIERZ OFERTĘ Zdyskontowane automatycznie

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje brytyjską zawartość Przetestowano sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark to VPN zorientowany na bezpieczeństwo i prywatność, z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, miejscu bez obowiązkowych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Zabezpiecza ruch przy użyciu 256-bitowego szyfrowania, ochrony przed wyciekiem WebRTC, DNS i IPv6 oraz przełącznika zabijania, ale co ważniejsze, Surfshark nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować. Możesz zapłacić w jednej z trzech różnych kryptowalut za dodatkową warstwę anonimowości. Wsparcie 24/7 jest dostępne przez czat na żywo.

Ta usługa oferuje dostęp do ponad 1000 szybkich serwerów w ponad 60 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii. Bez limitu połączenia, nieograniczonej przepustowości i możliwości odblokowania głównych platform streamingowych, takich jak BBC iPlayer i All 4, ta usługa jest idealna dla każdego, kto chce bezpiecznie przesyłać strumieniowo, torrent lub przeglądać poza terytorium Wielkiej Brytanii.

Surfshark oferuje aplikacje dla systemów MacOS, iOS, Windows, Android i Linux. Do korzystania z routerów bezprzewodowych wymagana jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Silne zabezpieczenia i ochrona prywatności
 • Solidne prędkości
 • Nieograniczona liczba połączeń

Cons:

 • Mniej serwerów niż niektórzy rywale
 • Niektóre wolne prędkości

Nasz wynik:

4 poza 5

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

STREAM BEZPIECZNIE W TRAKCIE: Surfshark odblokowuje wiele brytyjskich platform streamingowych i pozwala zabezpieczyć wszystkie urządzenia na raz, co oznacza, że ​​możesz oglądać, co chcesz i gdzie chcesz. Co najważniejsze, ta sieć VPN obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

7. Tarcza Hotspot

Hotspot Shieldodblokowuje brytyjską zawartość Przetestowano sty 2020

Dostępne aplikacje:

  Hotspot Shield oferuje kilka potężnych funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem IPv6 i DNS oraz przełącznik zabicia. Użytkownicy mogą również pozwolić niektórym stronom na ominięcie VPN lub skonfigurować aplikacje tak, aby łączyły się automatycznie, gdy korzystasz z niezabezpieczonej sieci Wi-Fi. Ta sieć VPN nie rejestruje żadnych możliwych do zidentyfikowania danych użytkownika po zakończeniu sesji. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 przez czat na żywo w przypadku jakichkolwiek problemów.

  Dzięki ponad 3000 serwerów w ponad 70 krajach Hotspot Shield ułatwia dostęp do usług zablokowanych w regionie za granicą. W rzeczywistości odblokowuje nawet uporczywie uparte platformy streamingowe, takie jak Netflix UK i BBC iPlayer. Nie musisz nawet martwić się opóźnieniami ani buforowaniem, ponieważ prędkości Hotspot Shield są wystarczająco szybkie, aby bezbłędnie przesyłać strumieniowo wideo HD.

  Hotspot Shield ma aplikacje Windows, Android, iOS i MacOS.

  Plusy:

  • Odblokowuje platformy takie jak BBC iPlayer bez żadnych problemów
  • Wystarczająco wysokie prędkości do strumieniowania na żywo HD
  • Dobry zakres funkcji bezpieczeństwa

  Cons:

  • Brak obsługi systemu Linux
  • Wykryty zapis dotyczący prywatności

  Nasz wynik:

  4.5 poza 5

  UNIWERSALNY I BEZPIECZNY: Hotspot Shield oferuje solidną, wszechstronną wydajność, z szybkimi, niezawodnymi połączeniami, silnymi funkcjami bezpieczeństwa i doskonałą zdolnością odblokowywania. Uwzględniona jest 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

  Przeczytaj naszą pełną recenzję Hotspot Shield.

  Kupon na tarczę Hotspot Specjalna oferta - zaoszczędź 75% na 3-letnim planie

  Darmowe opcje VPN

  Zawsze istnieje możliwość wybrania bezpłatnej sieci VPN, jeśli szukasz tylko szybkiego rozwiązania.

  Ale bezpłatne usługi VPN zdecydowanie nie zapewniają takiego samego doświadczenia jak płatne. Zwykle jest tylko jeden lub dwa serwery, z którymi można się połączyć. Parametry szyfrowania są słabe, więc nie zakładaj, że Twoje połączenie zostanie zoptymalizowane pod kątem prywatności i bezpieczeństwa. Najprawdopodobniej wystąpi ograniczenie danych, co oznacza, że ​​połączenie może zostać zakończone, jeśli przesyłasz wideo zbyt długo.

  Zalecamy unikanie takich dostawców. Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch - darmowe VPN zarabiają, agresywnie wstawiając śledzące pliki cookie, monitorując wzorce przeglądania i sprzedając dane reklamodawcom zewnętrznym. Ryzykujesz infekcją złośliwym oprogramowaniem - co może prowadzić do utraty danych i bolesnej procedury odzyskiwania urządzenia.

  VPN, których należy unikać

  Oczywiste jest, że jednym z głównych czynników decydujących się na VPN jest ochrona prywatności i anonimowość. Kiedy więc niektóre firmy chętnie rezygnują z etyki, rezygnując z danych użytkowników, lepiej zostawić je w spokoju.

  Oto dwie takie usługi VPN, które naszym zdaniem powinieneś trzymać na dystans:

  1. PureVPN

  Znana firma VPN PureVPN niedawno połączyła siły z FBI, aby pomóc w aresztowaniu Ryana Lin, użytkownika PureVPN, oskarżonego o szantażowanie i próby wymuszeń online na bezimiennej 24-letniej kobiecie.

  Amerykańska agencja ścigania przystąpiła do akcji po ujawnieniu tych niepokojących zarzutów. Byli w stanie prześledzić źródło działalności z powrotem do VPN - Ryan pomyślał, że pomoże to ukryć jego ślady. Ale PureVPN, pomimo posiadania zasady „nie logowania”, był w stanie zidentyfikować Ryana i przekazać jego dane osobowe.

  2. HolaVPN

  Izraelska Hola, która była popularnym rozszerzeniem VPN dla Chrome, który kiedyś szczycił się ponad 50 milionami użytkowników, wykorzystała swoją masę krytyczną, aby nieświadomie przekształcić swoich użytkowników w ogromny botnet.

  Jeśli zainstalowałeś HolaVPN, wówczas część twojego pasma internetowego została scupppowana w celach niezgodnych z prawem, takich jak ataki DDoS (Distributed Denial of Service). Można go również wykorzystać do uzyskania dostępu do treści chronionych prawem autorskim lub zdjęć przedstawiających wykorzystywanie dzieci.

  Unikaj tego za wszelką cenę.

  Korzysta z sieci VPN w Wielkiej Brytanii?

  Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z VPN w Wielkiej Brytanii jest całkowicie legalne. Nie ma konkretnych przepisów, które wprost tego zabraniają. Nadal jednak łamiesz prawo, jeśli korzystasz z VPN do nielegalnych działań, takich jak sprzedaż narkotyków przez Internet lub przesyłanie pornografii dziecięcej.

  Związane z: Czy korzystanie z VPN jest legalne czy nielegalne? Czy korzystanie z VPN jest bezpieczne? Oto, co musisz wiedzieć

  Czy wolności internetowe w Wielkiej Brytanii są zagrożone??

  Wielka Brytania ma historię lewicowego aktywizmu politycznego, czego przykładem jest fakt, że Partia Pracy jest dominującą siłą polityczną w tym kraju, ale najnowsze ustawodawstwo dotyczące prywatności i nadzoru ma niesamowicie orwellowski charakter.

  W listopadzie 2016 r. Parlament brytyjski uchwalił ustawę o uprawnieniach śledczych, zwaną również potocznie „kartą szpiegowską”. Zapewnia brytyjskim agencjom wywiadowczym i policji daleko idące uprawnienia do inwigilacji - legalizujące metody szpiegowania, które według The Guardian są „nieporównywalne z żadnym innym krajem w Europie Zachodniej, a nawet USA”.

  To przerażająca myśl.

  Od dawna utrzymuje się, że agencje bezpieczeństwa narodowego w USA i Wielkiej Brytanii - NSA i GCHQ - mają historię zmowy i wymiany danych wywiadowczych. Jest więc prawdopodobne, że większość, jeśli nie wszystkie, inwigilacji mieszkańców Wielkiej Brytanii będą dzielone także z innymi zachodnimi rządami.

  W tym czasie demaskator NSA Edward Snowden napisał na Twitterze: „Wielka Brytania właśnie zalegalizowała najbardziej ekstremalny nadzór w historii zachodniej demokracji. To więcej niż wiele autokracji ”.

  Nowa ustawa zmusza dostawców usług internetowych i firmy telekomunikacyjne do przechowywania historii przeglądania Internetu przez rok i przekazywania tych danych do agencji rządowych za pośrednictwem wyszukiwarki znanej jako filtr żądań.

  Dostęp do tej wyszukiwarki zależy od policji i agencji bezpieczeństwa - bez żadnej kontroli sądowej. Oznacza to, że rząd może atakować określone grupy rasowe / etniczne, a działalność nigdy nie stanie się częścią publicznych rejestrów ani nie będzie podlegać kontroli.

  Inne kluczowe elementy tego rachunku to:

  GCHQ może wykorzystywać zbiorcze gromadzenie danych o majątku osobistym osób, które nie zostały oskarżone o wykroczenia, ale których dane zostały zebrane z dużej liczby urządzeń w docelowym obszarze. Firmy muszą odszyfrować dane na żądanie. Firmy muszą powiadomić rząd przed wprowadzeniem nowych funkcji bezpieczeństwa. Agencje wywiadowcze, takie jak GCHQ, mogą włamać się do urządzeń obywateli.

  Była brytyjska minister spraw wewnętrznych, Amber Rudd, chwali Kartę Snooperów, mówiąc, że jest to „wiodące na świecie ustawodawstwo o niespotykanej przejrzystości i znacznej ochronie prywatności”.

  Chcielibyśmy mieć trochę tego, co pali.

  Ale to nie jedyna farsa. Brytyjskie agencje bezpieczeństwa zbierają dane bezprawnie przez prawie dwie dekady przed wejściem w życie tej ustawy. MI5, MI6 i GCHQ zostały surowo zniesławione przez sąd brytyjski za zaangażowanie się w „nielegalny reżim” w celu śledzenia danych komunikacyjnych, takich jak korzystanie z telefonu i Internetu oraz inne poufne informacje.

  Zasadniczo Karta Szpiegów po prostu legitymizuje proces, który ma miejsce od końca lat 90., z tym wyjątkiem, że uprawnienia przyznane agencjom są znacznie szersze i mają szerszy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej.

  Nie trzeba dodawać, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii powinni być bardzo ostrożni wobec tych wydarzeń. Aby zabezpieczyć się przed agencjami wywiadowczymi Snoopy, zalecamy wybranie VPN w celu obejścia Karty Snoopers.

  Innym problemem, który może się objawić w najbliższej przyszłości, są proponowane przepisy dotyczące Internetu przez obecny konserwatywny rząd. Karta Snoopers po prostu monitoruje Twoją aktywność, nie nakładając żadnych ograniczeń na to, co możesz uzyskać dostęp lub powiedzieć online. Nowy projekt postara się pójść o krok dalej, pozwalając rządowi zdecydować, co może, a co nie może zostać opublikowane w Internecie.

  „Niektórzy twierdzą, że rząd nie powinien regulować technologii i internetu”, stwierdza proponowany manifest. "Nie zgadzamy się".

  Ustawodawstwo jest częścią próby zmuszenia firm technologicznych do wbudowania backdoorów w zaszyfrowane aplikacje komunikacyjne, takie jak WhatsApp i Telegram. Podobno ma to pomóc rządowi w śledzeniu ruchów terrorystycznych i komunikacji - ale przyniesie to podwójny skutek, zagrażając również prywatności obywateli przestrzegających prawa.

  Internet Wielkiej Brytanii jest obecnie oceniany jako bezpłatny w raporcie Freedom on the Net 2016 opracowanym przez organizację rzeczniczą Freedom House. Jednak długoterminowe konsekwencje karty szpiegowskiej i nowe przepisy są nadal niejasne. Istnieje duża szansa, że ​​w nadchodzących latach zobaczymy zmarnowaną wolność w Internecie, co spowoduje pogorszenie tego statusu.

  Oglądanie brytyjskiej telewizji za granicą za pośrednictwem sieci VPN

  Aby oglądać brytyjską telewizję za granicą, potrzebujesz VPN, który może zaoferować brytyjski adres IP. Nie wszystkie sieci VPN działają ze wszystkimi usługami przesyłania strumieniowego, a Smart DNS i inne usługi proxy inne niż VPN prawie nigdy nie będą działać. W naszych testach ExpressVPN współpracuje ze wszystkimi głównymi usługami telewizyjnymi w Wielkiej Brytanii.

  • Jak oglądać BBC za granicą za pomocą VPN
  • Jak oglądać ITV za granicą
  • Jak oglądać Channel 4 za granicą
  • Jak oglądać Sky Go za granicą
  • Jak oglądać Now TV za granicą
  Brayan Jackson
  Brayan Jackson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  97 − = 95