7 najlepszych sieci VPN do oglądania australijskiej telewizji online za granicą

Najlepsze sieci VPN do oglądania telewizji australijskiej online (1)


Twoje nawyki przeglądania Internetu nie są prywatne. W rzeczywistości istnieje długa lista podmiotów, które mogą dokładnie zobaczyć, co robisz online. Dotyczy to między innymi twojego pracodawcy, dostawcy usług internetowych (ISP) i rządu. Sieci VPN zapobiegają tego rodzaju szpiegowaniu, szyfrując ruch, co czyni go nieczytelnym bez prawidłowego klucza deszyfrowania.

Sieci VPN mają jeszcze jedną ważną zaletę: pozwalają sfałszować Twoją lokalizację. Wiele platform przesyłania strumieniowego jest dostępnych tylko w określonych krajach, a jeśli adres IP użytkownika nie pochodzi z jednego z tych regionów, nie można korzystać z tej usługi. Jednak za każdym razem, gdy łączysz się z VPN, możesz wybrać adres IP dla danego kraju. Oznacza to, że będziesz mógł korzystać z Internetu i uzyskiwać dostęp do usług blokowanych geograficznie z dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli chcesz oglądać australijską telewizję za granicą w Wielkiej Brytanii, USA lub gdziekolwiek indziej z VPN, potrzebujesz takiego, który może zapewnić australijski adres IP.

Omówimy bardziej szczegółowo każde z naszych zaleceń, ale jeśli chcesz tylko sprawdzić, które sieci VPN najlepiej nadają się do oglądania australijskiej telewizji za granicą, oto nasza lista najlepszych VPN do oglądania australijskiej telewizji za granicą:

 1. ExpressVPN Nasz najlepszy wybór do oglądania telewizji australijskiej! Szybka sieć VPN z doskonałymi funkcjami bezpieczeństwa i prywatności, a także silnymi funkcjami odblokowywania. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 2. CyberGhost Ta budżetowa usługa jest szybka, niedroga i może odblokować kilka platform streamingowych za granicą. Oferuje nawet wstępnie skonfigurowane funkcje bezpieczeństwa.
 3. NordVPN Mocny, ale niedrogi, NordVPN zapewnia duże prędkości, liczne zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i politykę braku dzienników.
 4. IPVanish Lekka, szybka sieć VPN z silnym zabezpieczeniem, doskonałą obsługą wielu platform i dużym limitem połączeń.
 5. PrivateVPN Ta sieć VPN oferuje wyższe prędkości niż większość, nie prowadzi dzienników i może niezawodnie odblokować kilka popularnych platform z ograniczeniami geograficznymi za granicą.
 6. Surfshark Wszechstronna, przede wszystkim zabezpieczająca sieć VPN, która odblokowuje wiele australijskich usług streamingowych za granicą.
 7. Hotspot Shield Niezawodny, łatwy w obsłudze VPN z silnymi możliwościami odblokowywania i szybkimi serwerami na całym świecie.

Jak transmitować na żywo australijską telewizję z zagranicy za pomocą VPN

Sieci VPN mogą wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości są bardzo łatwe w użyciu. Wykonaj poniższe czynności, aby odblokować australijskie platformy streamingowe z dowolnego miejsca. W przypadku kanałów nieopłaconych pozwoli to na bezpłatny streaming australijskiej telewizji.

Oto jak oglądać australijską telewizję online za granicą:

 1. Zacznij od rejestracji w jednym z VPN wymienionych poniżej (zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie, upewniając się, że otrzymałeś poprawną wersję dla swojego urządzenia.
 3. Połącz się z dowolnym australijskim serwerem VPN.
 4. Spróbuj uzyskać dostęp do australijskiej witryny z blokadą geograficzną. Treść powinna zostać załadowana natychmiast, jednak może być konieczne wyczyszczenie plików cookie i pamięci podręcznej przeglądarki oraz odświeżenie strony w pierwszej kolejności.

PŁATNY POKRYCIE VPN ZA DARMO: Szukasz tylko krótkoterminowego zasięgu VPN? Jeśli tak, możesz skorzystać z ExpressVPN 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Chociaż będziesz musiał zapłacić z góry, możesz anulować w dowolnym momencie, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy, bez zadawania pytań. Oznacza to skutecznie, że możesz korzystać z usługi bezpłatnie przez miesiąc.

Jaką australijską telewizję mogę oglądać za darmo za granicą?

Dzięki odpowiedniej sieci VPN możesz przesyłać strumieniowo telewizję australijską bezpłatnie z zagranicy, o ile jest to kanał niekodowany. Oznacza to, że jeśli podróżujesz za granicę, nadal możesz uzyskać bezpłatny dostęp do popularnych australijskich kanałów za pomocą VPN, w tym:

 • ABC iView
 • SBS On Demand
 • 7Plus
 • 9 Teraz
 • Dziesięć odtworzeń (kanał 10)

Wybór najlepszych sieci VPN do oglądania australijskiej telewizji za granicą

Wybór VPN jest często trudny ze względu na samą liczbę konkurujących dostawców. Aby uprościć sprawę, postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zalecamy tylko usługi spełniające wszystkie poniższe kryteria. Zapewnia to bezpieczną, szybką i pewną usługę, a nie tylko taką, która może odblokować australijskie platformy streamingowe.

Kryteria wyboru VPN

 • Zapewnia niezawodne, szybkie połączenia
 • Ma dużą sieć z co najmniej jednym serwerem w Australii (najlepiej więcej)
 • Zapewnia skuteczne szyfrowanie nieakceptowalne i szereg dodatkowych funkcji bezpieczeństwa
 • Nie rejestruje żadnych danych osobowych
 • Posiada aplikacje dla najpopularniejszych systemów operacyjnych i urządzeń
 • Działa z popularnymi usługami przesyłania strumieniowego

Najlepsze VPN dla australijskiej telewizji

Spójrz poniżej, aby znaleźć najlepsze sieci VPN do oglądania australijskiej telewizji online:

1. ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 UNBLOCKS AUSTRALIAN TV Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN oferuje dostęp do ponad 3000 serwerów w 94 krajach, w tym w Australii. Jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo bez opóźnień lub zauważalnego buforowania. Ponadto usługa ta ma silne możliwości odblokowania i pozwala korzystać z platform takich jak TenPlay, 7plus i 9Now z dowolnego miejsca na świecie.

Ta sieć VPN utrzymuje prywatny ruch dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu, doskonałej tajemnicy przekazywania i ochronie przed wyciekiem IPv6 i DNS. Istnieje również przełącznik „zabicia” (w wersjach na komputery), który natychmiast zatrzymuje przesyłanie danych, jeśli połączenie nagle się zerwie. Możesz zapłacić Bitcoinem, jeśli chcesz, ale jak ExpressVPN nie rejestruje żadnych danych osobowych, twoich działań nie można przypisać do ciebie w żaden sposób. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 przez czat na żywo.

Aplikacje ExpressVPN są dostępne dla systemów Linux, MacOS, Windows, Android i iOS. Istnieje również niestandardowe oprogramowanie wewnętrzne zaprojektowane tak, aby korzystanie z tej usługi z routerem domowym było jak najłatwiejsze.

Plusy:

 • Zoptymalizowany dla szybkich połączeń
 • Kompleksowe funkcje bezpieczeństwa i prywatności
 • Odblokowuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego
 • Płać anonimowo za pomocą Bitcoin

Cons:

 • Nieco droższy niż inni dostawcy

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NAJLEPSZA VPN DLA AUSTRALIJSKIEJ TV: ExpressVPN to nasz najlepszy wybór. Priorytetem jest twoja prywatność, oferuje szybkie, bezpieczne połączenia i oferuje doskonałe możliwości odblokowywania. Co najważniejsze, ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją całkowicie bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. CyberGhost

CyberghostODBLOKUJE AUSTRALIAN TV Przetestowano styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost ma 51 serwerów w Australii w chwili pisania i ponad 5500 więcej w 89+ innych krajach. Jest bardzo szybki, przyjazny dla użytkownika i może odblokować wiele usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, w tym 7plus i 9Now z zagranicy. Dodatkowo CyberGhost umożliwia do siedmiu jednoczesnych połączeń, dzięki czemu możesz bezpiecznie przesyłać strumieniowo, czy jesteś w domu czy w podróży.

Ta sieć VPN eliminuje problemy związane z utrzymaniem bezpieczeństwa w Internecie jako wszystkie jego funkcje bezpieczeństwa są wstępnie skonfigurowane. Obejmują one 256-bitowe szyfrowanie, automatyczne blokowanie reklam i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, zawsze włączony przełącznik „zabicia” (obecny w każdej wersji) oraz ochronę przed wyciekami DNS i IPv6. CyberGhost nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować, ale pozwala płacić Bitcoinem za dodatkową anonimowość. Czat na żywo jest dostępny 24/7.

CyberGhost oferuje aplikacje Windows, Android, MacOS i iOS. W przypadku systemów Linux i wybranych routerów internetowych wymagana jest ręczna instalacja.

Plusy:

 • Testy wykazały imponujące prędkości przesyłania strumieniowego
 • Wymagana minimalna konfiguracja
 • Solidne funkcje prywatności, w tym kill-switch

Cons:

 • Nie działa niezawodnie w Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Nasz wynik:

4 poza 5

NAJLEPSZY DOSTAWCA BUDŻETU: CyberGhost to szybka, łatwa w użyciu sieć VPN, która może odblokować popularne australijskie usługi przesyłania strumieniowego za granicą. Oferuje kompleksowe funkcje bezpieczeństwa i prywatności oraz 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

3. NordVPN

NordVPNODBLOKUJE AUSTRALIAN TV Przetestowano styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma większą sieć niż jakikolwiek inny duży VPN, z ponad 5000 serwerów rozproszonych w 62 krajach (215 serwerów w samej Australii). Jego duże prędkości i wyjątkowa zdolność odblokowywania sprawiają, że jest to dobry wybór dla każdego, kto chce oglądać australijską telewizję za granicą. Co więcej, dzięki maksymalnie sześciu połączeniom możesz chronić większość, jeśli nie wszystkie urządzenia jednocześnie.

Ta usługa obejmuje szeroki zakres opcji bezpieczeństwa. Na początek jest 256-bitowe szyfrowanie, konfigurowalny przełącznik „zabicia”, bloker reklam, skaner złośliwego oprogramowania oraz ochrona przed DNS, IPv6, WebRTC i przeciekami przekierowania portów. Możesz także wybrać dostęp do Tora przez VPN lub korzystać z dwóch VPN jednocześnie. Ponadto NordVPN ma politykę braku logów. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy.

NordVPN ma aplikacje dla systemów Windows, Linux, Mac, Android i iOS. Można go zainstalować ręcznie na wybranych routerach bezprzewodowych.

Plusy:

 • Wiele szybkich australijskich serwerów
 • Nie prowadzi żadnych dzienników
 • Pozwala na dostosowanie ustawień bezpieczeństwa
 • Najlepszy budżetowy VPN do torrentowania i przesyłania strumieniowego

Cons:

 • Połączenie z serwerem może czasem być wolne

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NIEZAWODNA OPCJA: NordVPN pozwala bez wysiłku przesyłać treści australijskie. To bezpieczna, niedroga sieć VPN oferująca szybkie połączenia i doskonały potencjał odblokowania. Obejmuje nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

4. IPVanish

IPVanishODBLOKUJE AUSTRALIAN TV Przetestowano styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma ponad 1200 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie, w tym w Australii. Jest to szybka, lekka usługa z silnym wsparciem dla wielu platform i rozsądnymi możliwościami odblokowania. Podczas gdy większość jego rywali pozwala na trzy do sześciu jednoczesnych połączeń, IPVanish zezwala na 10, co oznacza, że ​​jest idealny dla osób, które chcą chronić wszystkie swoje urządzenia jednocześnie.

Ta usługa zapewnia bezpieczeństwo przez cały czas dzięki kombinacji szyfrowania 256-bitowego, przełącznika „zabicia” (w aplikacjach komputerowych) oraz ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6. Możesz ukryć ruch OpenVPN, co jest przydatne, jeśli Twoja sieć blokuje połączenia VPN. IPVanish nie rejestruje żadnych danych osobowych, co oznacza, że ​​będziesz prawie całkowicie anonimowy w Internecie. Potrzebuję pomocy? Możesz skontaktować się z pomocą techniczną przez czat na żywo, 24/7.

IPVanish zapewnia aplikacje dla systemów Windows, Android, Amazon Fire TV i Firestick, MacOS i iOS. Działa na platformach Linux i wybranych routerach sieciowych, ale musi zostać skonfigurowany ręcznie.

Plusy:

 • Imponujące prędkości
 • Silnie pod względem prywatności i bezpieczeństwa
 • Umożliwia podłączenie 10 urządzeń jednocześnie

Cons:

 • Walczy o odblokowanie większych platform streamingowych

Nasz wynik:

4 poza 5

OCHRONA KAŻDEGO URZĄDZENIA: IPVanish oferuje wysokie prędkości, silne bezpieczeństwo, politykę braku logów i wyższy limit połączeń niż większość. Wszystkie plany obejmują 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNODBLOKUJE AUSTRALIAN TV Przetestowano styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN może mieć tylko 88 serwerów obejmujących 57 krajów (z czterema w Australii), ale oferuje wyższe prędkości niż wielu konkurentów. Co więcej, ta sieć VPN może niezawodnie odblokować szeroką gamę usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix Australia, 7plus i 9Now za granicą. Ta usługa umożliwia sześć połączeń jednocześnie, dzięki czemu możesz bezpiecznie przeglądać na dowolnym urządzeniu, które wolisz.

256-bitowe szyfrowanie jest domyślnie włączone, ale PrivateVPN zapewnia również bezpieczeństwo przy użyciu przełącznika „zabicia” (w systemie Windows) oraz ochrony przed wyciekiem DNS, IPv6 i WebRTC. Ta sieć VPN ma ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, więc Twoja prywatność jest w dobrych rękach, nawet jeśli zdecydujesz się nie płacić Bitcoinem. Czat na żywo jest dostępny 22 godziny na dobę (z wyłączeniem 1-3 PST czasu PST), a za twoją zgodą pracownicy mogą nawet zdalnie zainstalować lub skonfigurować oprogramowanie dla ciebie.

Aplikacje PrivateVPN są dostępne dla systemów MacOS, Windows, iOS i Android. VPN należy ręcznie skonfigurować przed użyciem w systemach Linux lub obsługiwanych routerach.

Plusy:

 • Dostawca zerowych logów
 • Bardzo duże prędkości
 • Zdobycie reputacji dzięki odblokowywaniu popularnych serwisów streamingowych

Cons:

 • Mała liczba serwerów
 • Nie ma czatu na żywo przez całą dobę

Nasz wynik:

4.5 poza 5

TRANSMISJA BEZ BEZPIECZNIKÓW: PrivateVPN jest szybszy niż większość, bez logów, zorientowany na bezpieczeństwo i jest w stanie odblokować uparte usługi, takie jak Netflix za granicą. Uwzględniona jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. Surfshark

SurfShark VPNODBLOKUJE AUSTRALIAN TV Przetestowano styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark oferuje dostęp do około 1000 serwerów w ponad 60 krajach, w tym w Australii. Przy przyzwoitych prędkościach, nieograniczonej przepustowości i możliwości odblokowania głównych platform, takich jak 9Now, jest idealny dla każdego, kto chce być na bieżąco z ulubionymi programami podczas wakacji. Co więcej, Surfshark nie ma limitu połączeń, co oznacza, że ​​nie musisz pozostawiać jednego ze swoich urządzeń niezabezpieczonych tylko dlatego, że chcesz oglądać w podróży.

Ta sieć VPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekami DNS, IPv6 i WebRTC oraz przełącznik zabicia, aby Twoje działania były zawsze prywatne. Automatycznie blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie, a jeśli jesteś w kraju o surowej cenzurze online, funkcja NoBorders pozwoli ci uzyskać dostęp do sieci w normalny sposób. Surfshark nie rejestruje żadnych danych osobowych ale możesz zapłacić w Bitcoin za dodatkową prywatność, jeśli chcesz. Wsparcie jest dostępne 24/7 przez czat na żywo.

Surfshark zapewnia aplikacje dla systemów Windows, Linux, MacOS, iOS i Android. Można go zainstalować ręcznie na obsługiwanych routerach sieciowych.

Plusy:

 • Ogólnie przyzwoite prędkości
 • Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz
 • Odblokowuje szeroką gamę australijskich serwisów streamingowych

Cons:

 • Ma mniej serwerów niż niektórzy rywale
 • Nadal ma sporadyczny powolny serwer

Nasz wynik:

4 poza 5

OBEJRZYJ TV WSZĘDZIE: Surfshark kładzie duży nacisk na twoje bezpieczeństwo i prywatność, ale zapewnia również przyjazne dla użytkownika aplikacje i prędkości, które są wystarczająco szybkie, aby streamować bez opóźnień. Co najważniejsze, wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

7. Tarcza Hotspot

Hotspot ShieldODBLOKUJE AUSTRALIAN TV Przetestowano styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android

Stronie internetowej: www.Hotspotshield.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

Hotspot Shield ma około 3000 serwerów w ponad 70 krajach (w tym w Australii). Oznacza to, że łatwo jest uzyskać szybkie połączenie, gdziekolwiek jesteś, i pozwala na przesyłanie strumieniowe bez zauważalnego buforowania lub opóźnień. Hotspot Shield odblokowuje główne platformy, takie jak Netflix US, 7Plus i 9Now, więc istnieje bardzo niewiele ograniczeń co do oglądania.

Ta sieć VPN obejmuje różne funkcje zabezpieczeń, w tym 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznik zabicia, który zatrzymuje cały ruch w przypadku nieoczekiwanego odłączenia się od sieci VPN. Istnieje również kilka bardziej zaawansowanych opcji, w tym jedna, która automatycznie chroni Cię w niezabezpieczonych sieciach Wi-Fi. Hotspot Shield nie przechowuje żadnych danych osobowych po rozłączeniu. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez czat na żywo przez całą dobę.

Aplikacje Hotspot Shield są dostępne dla systemów Windows, iOS, MacOS i Android.

Plusy:

 • Doskonały potencjał odblokowujący
 • Niezawodne, szybkie połączenia
 • Silny w kwestii bezpieczeństwa

Cons:

 • Niektóre wcześniejsze obawy dotyczące prywatności
 • Brak wsparcia dla systemu Linux lub routerów

PRZYJAZNY NOVICE VPN: Hotspot Shield oferuje szybkie połączenia, łatwe w obsłudze aplikacje, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i doskonałą zdolność odblokowywania, dzięki czemu oglądanie australijskiej telewizji za granicą jest łatwe. Ta usługa ma nawet 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Kupon na tarczę Hotspot Specjalna oferta - zaoszczędź 75% na 3-letnim planie

Czy mogę przesyłać strumieniowo australijską telewizję za granicę za pomocą bezpłatnej sieci VPN??

Podczas gdy darmowe VPN mogą być atrakcyjną perspektywą, odradzamy korzystanie z nich. Po pierwsze, często mają mniej serwerów niż płatne sieci VPN, ale więcej użytkowników. Oznacza to, że prawdopodobnie doświadczysz bardzo niskich prędkości, co utrudnia, jeśli nie uniemożliwi, przesyłanie strumieniowe. Warto również zauważyć, że bezpłatne sieci VPN są zwykle pierwszymi blokowanymi przez platformy strumieniowe, więc nawet jeśli Twoja usługa oferuje australijskie serwery (co nie wszystkie), nadal możesz nie być w stanie oglądać niczego.

Bezpłatne dostawcy VPN nie rozliczają użytkownika bezpośrednio, ale mają inne sposoby zarabiania pieniędzy. Metody te mogą obejmować wstawianie reklam na odwiedzane strony lub płacenie za zwiększenie prędkości. Jednak niektóre usługi wykorzystują taktyki shadier. Mogą na przykład przechowywać śledzące pliki cookie na twoim urządzeniu i zbierać cenne informacje, w tym o tym, które strony odwiedzasz i jak często. Z czasem dane te można zestawiać w profil konsumenta i sprzedawać reklamodawcom, prawdopodobnie bez Twojej wiedzy.

Wreszcie, nie ma łatwego sposobu stwierdzenia, czy wybrana sieć VPN jest bezpieczna, czy nie. W przeszłości znane serwisy nadużywały zaufania swoich użytkowników, na przykład gdy Hola pomógł uruchomić botnet z przepustowością użytkownika. Mniejsze usługi niekoniecznie są jednak bardziej godne zaufania; badanie darmowych sieci VPN z 2016 r. wykazało, że prawie 40% zawierało złośliwe oprogramowanie, ponad 80% było podatnych na wycieki IPv6, a 18% nigdy nie używało żadnego szyfrowania.

Najlepszym sposobem na ochronę się w Internecie jest korzystaj z ugruntowanej, godnej zaufania sieci VPN z polityką prywatności dla klientów.

Jakie treści australijskie mogę oglądać za pomocą VPN?

Po połączeniu się z australijskim serwerem VPN możesz korzystać z Internetu i uzyskiwać dostęp do usług blokowanych geograficznie, tak jakbyś faktycznie tam był. Oznacza to, że będziesz mógł przesyłać strumieniowo treści z platform takich jak TenPlay, 9Now, 7plus, Stan i Foxtel Now. Oto lista programów, które możesz przesyłać strumieniowo z zagranicy za pomocą odpowiedniej sieci VPN:

 1. Australian Football League (7plus)
 2. Australian Open Tennis (7plus)
 3. Love Island Australia (9 teraz)
 4. House Hunters International (9 teraz)
 5. Czarne książki (Netflix Australia)
 6. Dziennik nocnego stróża (Netflix Australia)
 7. Bachelor Australia (TenPlay)
 8. Opuszczając Nibylandię (TenPlay)
 9. RuPaul's Drag Race (Stan)
 10. Miliardy (Stan)

Do czego jeszcze mogę używać VPN?

Chociaż sieci VPN umożliwiają strumieniowe przesyłanie australijskiej telewizji za granicę, mają one również kilka innych zastosowań. Możesz na przykład użyć ich do obejścia filtrowania Internetu, gdy jest podłączony do publicznych sieci Wi-Fi lub w kraju o surowej cenzurze online. Oznacza to, że będziesz mógł korzystać z zagranicznych witryn hazardowych i hazardowych, nawet jeśli Twój kraj je zazwyczaj blokuje.

Ponieważ ruch jest szyfrowany, możesz bezpiecznie korzystać z usług, takich jak bankowość internetowa Westpac, CBA i ANZ, bez obaw o to, że ktoś przechwyci twoje dane. Ponadto wiele usług korzysta ze zautomatyzowanych systemów w celu ograniczenia dostępu do konta, jeśli jest dostępne z innego kraju. Jednak łącząc się wcześniej z serwerem VPN w swoim kraju ojczystym, znacznie zmniejszasz to ryzyko.

Zobacz też: Najlepsze VPN dla Australii

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3