6 najlepszych sieci VPN do oglądania USA Network (USA Now) na żywo online z dowolnego miejsca

Najlepszy VPN do oglądania sieci USA (teraz w USA) online


Jeśli chcesz oglądać odcinki swojego ulubionego programu telewizyjnego w USA Network lub oglądać transmisję na żywo w USA Network (USA Now), pamiętaj, że obie platformy są zablokowane w regionie. Jeśli spróbujesz obejrzeć coś spoza USA, zobaczysz następujący komunikat:

„Zaloguj się do swojego dostawcy telewizji, aby odblokować oglądanie telewizji na żywo”.

Zaloguj się teraz dostawca telewizji USA

W rezultacie potrzebujesz wirtualnej sieci prywatnej (VPN), aby oglądać sieć USA za granicą. VPN szyfruje ruch internetowy urządzenia, kierując go przez serwer w innej lokalizacji. Ukrywając swoją prawdziwą lokalizację i zapewniając nowy, tymczasowy adres IP, VPN umożliwiają dostęp do witryn i usług objętych ograniczeniami geograficznymi, takich jak USA Network i USA Now z dowolnego miejsca.

Nie masz jeszcze czasu na przeczytanie całego artykułu? Oto krótkie podsumowanie najlepszych sieci VPN do oglądania USA Network (teraz USA) na żywo online z dowolnego miejsca:

Najlepsze sieci VPN do strumieniowego przesyłania strumieniowego USA Network (USA Now) online

 1. ExpressVPN: Nasz najlepszy wybór do odblokowania sieci USA i USA Teraz za granicą. Serwery w 94 krajach i szybkie, niezawodne prędkości. Bezpieczna usługa z obsługą 24/7. Podłącz do pięciu urządzeń.
 2. NordVPN: Najlepszy budżetowy VPN do oglądania sieci USA poza Ameryką. Zapewnia 1800 szybkich serwerów w USA. Do sześciu jednoczesnych połączeń. VPN bez dzienników z obsługą czatu na żywo przez całą dobę. Aplikacje przyjazne dla początkujących.
 3. CyberGhost: Wysoce bezpieczny VPN bez dzienników z dużymi prędkościami do przesyłania strumieniowego USA Network i USA Now. Wsparcie 24/7 i pozwala podłączyć do siedmiu urządzeń.
 4. IPVanish: VPN z siedzibą w USA z serwerami w 19 amerykańskich miastach do oglądania sieci USA i USA teraz. 10 jednoczesnych połączeń. Chroni Twoją prywatność dzięki polityce no-logs.
 5. PrivateVPN: Szybkie serwery w USA. Stream USA Network i USA Teraz opóźnienie i brak bufora. Aplikacje przyjazne dla początkujących i umożliwiające podłączenie maksymalnie sześciu urządzeń.
 6. Surfshark: Podłącz nieograniczoną liczbę urządzeń. Odblokuj sieć USA i USA Teraz za granicą z serwerami w 20 amerykańskich miastach. VPN bez dzienników z obsługą 24/7.

Wybierając VPN do przesyłania strumieniowego USA Network (USA Now), wybraliśmy usługi, które zapewniają:

 • Szybkie serwery w USA do przesyłania strumieniowego USA Network i USA Now
 • Bezpieczna usługa z szyfrowaniem i polityką braku logów
 • Przyjazne dla użytkownika aplikacje na komputery i urządzenia mobilne
 • Obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez ryzyka
 • Umożliwia połączenie wielu urządzeń jednocześnie

Najlepsze VPN do oglądania USA Network na żywo

Oto nasza lista najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego USA Network i USA Teraz na żywo z dowolnego miejsca:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Unblocks USA Network Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN ma imponującą sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach, w tym w USA. Jego amerykańskie serwery są rozmieszczone w około 20 miastach, w tym w Chicago, Los Angeles i Nowym Jorku. Nie trzeba dodawać, że zapewnia wiele opcji odblokowania sieci USA i USA Teraz za granicą. Co więcej, działa również z takimi serwisami jak Netflix i Skype. Szybkie i niezawodne połączenia ExpressVPN zapewniają płynne przesyłanie strumieniowe, więc nie musisz się martwić o buforowanie lub opóźnienie.

Możesz podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie za pomocą jednego konta ExpressVPN. Ponadto usługa ta jest objęta wsparciem 24/7, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie nie podlega obowiązkowym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych. Posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik Kill oraz ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6. T.jego VPN nie przechowuje żadnych dzienników identyfikujących swoich użytkowników, a nawet pozwala płacić w Bitcoin.

ExpressVPN oferuje przyjazne dla początkujących aplikacje na systemy Windows, Mac, Android, iOS, Linux i routery. Znajdziesz także łatwe w użyciu rozszerzenia przeglądarki do Chrome i Firefox.

Plusy:

 • Duże prędkości przesyłania strumieniowego USA Network / USA Now
 • Serwery w 20 miastach USA i 94 krajach na całym świecie
 • Odblokowuje wiele popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix i Hulu
 • Oferuje doskonałą obsługę klienta 24/7 przez czat na żywo i e-mail
 • Używa szyfrowania i nie identyfikuje dzienników swoich użytkowników
 • Przyjazne dla użytkownika aplikacje i rozszerzenia przeglądarki

Cons:

 • Nieco droższe niż większość konkurencyjnych usług VPN

NAJLEPSZA VPN DO OGLĄDANIA SIECI USA: ExpressVPN jest naszą najlepszą rekomendacją Posiada wiele szybkich, spójnych amerykańskich serwerów do przesyłania strumieniowego USA Network i USA teraz. Odblokowuje również serwis Netflix. Bardzo przyjazne dla początkujących aplikacje i obsługa czatu na żywo przez całą dobę. Możesz wypróbować VPN bez ryzyka, ponieważ ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje sieć USA Testowany w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma największą sieć serwerów spośród wszystkich VPN na tej liście. W sumie ma ponad 5800 serwerów w 60 krajach, z czego około 1800 znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Możesz użyć NordVPN do oglądania USA Network (USA teraz) poza USA, a także do odblokowania Netflix, Amazon Prime Video i HBO Go. W przeciwieństwie do niektórych innych VPN, NordVPN nie ogranicza przepustowości, więc jest to dobry wybór do przeglądania i przesyłania strumieniowego.

Za pomocą NordVPN można zabezpieczyć szeroką gamę urządzeń, ponieważ pozwala na jednoczesne połączenie nawet sześciu. Ponadto istnieje duży wybór aplikacji i rozszerzeń przeglądarki, które są szybkie i łatwe w użyciu. Pod względem bezpieczeństwa NordVPN jest bardzo silny dzięki połączeniu 256-bitowego szyfrowania AES, ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz funkcji przełączania zabójstw. Oprócz ścisłej zasady braku logów, ta VPN z siedzibą w Panamie oferuje również specjalne serwery, takie jak Double VPN, oferując ulepszone opcje prywatności.

NordVPN jest dostępny dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i Android TV. Dostępne są również rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. Jednak routery wymagają ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • 1800 serwerów w USA do oglądania USA Network / USA Now
 • Współpracuje z Netflix, Amazon Prime Video, HBO Go i nie tylko
 • Podłącz do sześciu urządzeń jednocześnie
 • Silne bezpieczeństwo dzięki ścisłej polityce braku dzienników i specjalizowanym serwerom
 • Idealny dla początkujących z łatwymi w użyciu aplikacjami i wsparciem 24/7 na żywo

Cons:

 • Niektóre serwery działają wolniej

WYJĄTKOWA WARTOŚĆ: NordVPN z łatwością odblokowuje sieć USA i USA. Ma 1800 serwerów w USA i 5800 na całym świecie. Działa również z Netflix i Amazon Prime. Użyj na maksymalnie sześciu urządzeniach. Bezpieczne dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników. Wsparcie 24/7. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje sieć USA Testowany w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost jest wysoce bezpieczną siecią VPN, która oferuje wysokie prędkości przesyłania strumieniowego. Jest to usługa obejmująca tysiące serwerów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W szczególności ma ponad 800 amerykańskich serwerów w 13 amerykańskich miastach. Ta sieć VPN ułatwia oglądanie USA Network i USA Now za granicą, a nawet odblokowuje Netflix US. CyberGhost oferuje nieograniczoną przepustowość i ruch, a ponadto możesz podłączyć do siedmiu urządzeń za pomocą jednego konta.

Ta usługa oferuje czat na żywo i obsługę poczty e-mail, 24/7, a także wiele wstępnie skonfigurowanych funkcji bezpieczeństwa. Obejmują one 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz automatyczny przełącznik zabijania, który zapewnia, że ​​dane nie wyciekną w przypadku zerwania połączenia, nawet na sekundę. Ta sieć VPN ma siedzibę w Rumunii i nie rejestruje żadnych danych osobowych.

Z CyberGhost można korzystać za pośrednictwem aplikacji na komputery stacjonarne (Windows i Mac), urządzenia mobilne (Android i iOS), Amazon Fire Stick i Android TV. Można także pobrać rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox. W przypadku systemu Linux i routerów wymagana jest ręczna instalacja.

Plusy:

 • Bardzo szybkie serwery do przesyłania strumieniowego USA Network i USA Now
 • Umożliwia podłączenie do siedmiu urządzeń jednocześnie
 • Obejmuje wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym ścisłe zasady braku dzienników i szyfrowanie
 • Łatwe w użyciu aplikacje (i rozszerzenia przeglądarki) dla różnych platform

Cons:

 • Nie można odblokować niektórych witryn do przesyłania strumieniowego

PRĘDKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO: CyberGhost ma doskonałe, szybkie serwery w Stanach Zjednoczonych. Odblokowuje sieć USA, USA teraz, Netflix US i wiele innych. Oferuje wsparcie czatu na żywo 24/7 i silne bezpieczeństwo z surową polityką braku dzienników. Podłącz do siedmiu urządzeń jednocześnie. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje sieć USA Testowany w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i setki serwerów zdolnych do odblokowania sieci USA (USA teraz) za granicą. Ta sieć VPN pozwala łączyć jednocześnie maksymalnie 10 urządzeń i oferuje dobre prędkości przeglądania i przesyłania strumieniowego. Jego amerykańskie serwery są rozmieszczone w 19 amerykańskich miastach, w tym w Los Angeles i Nowym Jorku. Możesz jednak także używać IPVanish do odblokowywania witryn i usług w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii i innych.

IPVanish ułatwia szybkie uzyskanie połączenia, ponieważ możesz wyszukać serwer według kraju, miasta, a nawet opóźnienia. Dzięki aplikacjom przyjaznym dla użytkownika i obsłudze 24/7 przez czat na żywo ta sieć VPN jest dobrym wyborem dla początkujących. Jego funkcje bezpieczeństwa obejmują 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekami DNS i IPv6 oraz automatyczny przełącznik zabijania. IPVanish oświadcza, że ​​utrzymuje ścisłą politykę zerowego logowania, gwarantującą Twoją prywatność.

IPVanish oferuje aplikacje dla następujących systemów: Windows, Mac, Android, iOS i Android TV. Użytkownicy muszą postępować zgodnie z instrukcjami ręcznej konfiguracji w przypadku systemu Linux i routerów.

Plusy:

 • Serwery w 19 amerykańskich miastach dla USA Network (USA teraz)
 • Umożliwia do 10 jednoczesnych połączeń za pośrednictwem jednego konta
 • Oferuje obsługę klienta 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo
 • Łatwe wyszukiwanie serwerów według kraju, miasta i opóźnienia
 • Chroni Twoją prywatność dzięki szyfrowaniu i zasadom braku dzienników

Cons:

 • Z siedzibą w USA, która jest członkiem Five Eyes
 • Nie oferuje żadnych rozszerzeń przeglądarki

SERWERY W 19 MIASTACH USA: IPVanish ma wiele amerykańskich serwerów do przesyłania strumieniowego USA Network i USA Now. Oferuje dobre prędkości, a także odblokowuje Netflix. Podłącz do 10 urządzeń jednocześnie za pomocą jednego konta. Obsługa czatu na żywo i bezpieczna polityka braku dzienników. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje sieć USA Testowany w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN jest jedną z najszybszych sieci VPN do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych w USA Network i USA Now. Ta szwedzka sieć VPN doskonale sprawdza się w odblokowywaniu usług ograniczonych geograficznie, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, HBO Go i wiele innych. Chociaż PrivateVPN ma w sumie tylko około 100 serwerów, jego sieć obejmuje w sumie 60 krajów. Przekonasz się, że streaming jest bezstresowy, bez zauważalnego buforowania lub opóźnień, nawet podczas oglądania wideo w wysokiej rozdzielczości.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN, prawdopodobnie docenisz prostą konstrukcję aplikacji PrivateVPN. Znalezienie i połączenie z serwerem zajmuje tylko kilka sekund. Ponadto dostępna jest obsługa czatu na żywo oraz zdalna pomoc i instalacja, jeśli jej potrzebujesz. Możesz zabezpieczyć do sześciu swoich urządzeń za pomocą PrivateVPN. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik „zabicia” oraz ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. PrivateVPN ma ścisłą politykę braku logów, pomagając zachować anonimowość w Internecie.

Możesz pobrać aplikacje PrivateVPN na urządzenia z systemem Windows, Mac, Android i iOS. W przypadku systemu Linux i routerów konieczna jest ręczna konfiguracja.

Plusy:

 • Szybkie serwery do płynnego przesyłania strumieniowego z USA Network
 • Odblokowuje Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Podłącz do sześciu urządzeń jednocześnie
 • Zdalna pomoc i instalacja, a także obsługa czatu na żywo

Cons:

 • Mała sieć tylko 100 serwerów
 • Ograniczony wybór aplikacji (i brak rozszerzeń przeglądarki)

IDEALNY DO STREAMINGU: PrivateVPN to szybka usługa VPN, idealna do oglądania sieci USA i USA teraz za granicą. Odblokowuje wiele usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix. Doskonałe wsparcie czatu na żywo i łatwe w obsłudze aplikacje dla początkujących. Podłącz do sześciu urządzeń. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje sieć USA Testowany w styczniu 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark warto rozważyć, jeśli masz wiele urządzeń do zabezpieczenia, ponieważ to pozwala na nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Dlatego świetnie nadaje się do dzielenia się z rodziną. Sieć składa się z około 800 serwerów w 50 krajach, z których wiele może odblokować sieć USA (USA teraz) poza Ameryką. Co więcej, ta usługa odblokowuje także Netflix i BBC iPlayer.

Ta sieć VPN ma wiele funkcji, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, przełącznik „zabicia”, ochronę przed wyciekiem DNS oraz białą listę umożliwiającą omijanie sieci VPN przez niektóre aplikacje i strony internetowe. Co więcej, funkcja MultiHop (podwójna sieć VPN) pozwala łączyć się z wieloma serwerami jednocześnie, zapewniając jeszcze większą anonimowość. Ta sieć VPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i stosuje surową politykę braku dzienników.

Surfshark oferuje aplikacje dla systemów Windows, Mac, Android, iOS i Amazon Fire TV. Rozszerzenia przeglądarki są dostępne do pobrania dla Chrome i Firefox. Linux i routery wymagają ręcznej instalacji.

Plusy:

 • Działa dobrze z USA Network (USA Now), Netflix i Hulu
 • Podłącz jednocześnie nieograniczoną liczbę urządzeń
 • Aplikacje i rozszerzenia przeglądarki są łatwe w obsłudze dla początkujących
 • Działa ściśle według zasad braku dzienników

Cons:

 • Mniejsza sieć około 800 serwerów
 • Czasami niskie prędkości

NIEOGRANICZONE URZĄDZENIA: Surfshark pozwala na nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń, dzięki czemu jest idealny do udostępniania rodzinie. Oglądaj USA Network, USA Now, Netflix i więcej. Bardzo przyjazne dla użytkownika aplikacje, wsparcie czatu na żywo przez całą dobę i doskonałe bezpieczeństwo dzięki polityce braku dzienników. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

Jak oglądać USA Network na żywo online za pośrednictwem aplikacji USA Now

Możesz być zaskoczony, jak łatwo można korzystać z VPN, aby odblokować sieć USA i jej usługę przesyłania strumieniowego USA Now. Oto, co musisz zrobić:

Korzystanie z VPN do oglądania online sieci USA (USA teraz)

 1. Najpierw zaloguj się do sieci USA lub USA Now za pośrednictwem operatora telewizji w USA. Musisz podać nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło, których używasz u swojego dostawcy telewizji.
 2. Pobierz aplikację USA Network / USA Now (jest dostępna w Google Play i App Store).
 3. Następnie zarejestruj się za pomocą usługi VPN z serwerami w USA - szczególnie polecamy ExpressVPN.
 4. Pobierz aplikację lub rozszerzenie przeglądarki z preferowanej usługi VPN, upewniając się, że jest to odpowiednia wersja dla twojego systemu operacyjnego.
 5. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w USA, aby uzyskać amerykański adres IP.
 6. Przejdź do aplikacji USA Now lub witryny sieci USA i wybierz preferowane treści, które powinny zostać odblokowane.
 7. Nadal masz problemy? Zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i usunięcie plików cookie. Możesz także spróbować połączyć się z innym serwerem w USA.

Być może zainteresuje Cię to można także oglądać sieć USA bez telewizji kablowej za pośrednictwem następujących usług przesyłania strumieniowego: DirecTV Now (od 50 USD USD / miesiąc), fuboTV (54,99 USD / miesiąc), Hulu z telewizją na żywo (44,99 USD / miesiąc), PlayStation Vue (49,99 USD / miesiąc), Sling TV (25 USD / miesiąc) oraz YouTube TV (44,99 USD / miesiąc).

Czy mogę korzystać z bezpłatnej sieci VPN, aby oglądać USA teraz?

Chociaż darmowa sieć VPN może wydawać się dobrym pomysłem, istnieje kilka powodów, dla których najlepiej ich unikać. Po pierwsze, wiele bezpłatnych sieci VPN nie może odblokować sieci USA, USA Now ani podobnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, HBO Go lub Hulu. Przeciętny darmowy VPN przyciąga wielu użytkowników i nie ma wystarczającej liczby serwerów, aby zaspokoić popyt, co powoduje wolne prędkości. Jest to szczególnie frustrujące, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe wypełnione buforowaniem i opóźnieniami.

Najlepsze sieci VPN powinny umożliwiać łatwe przeglądanie i przesyłanie strumieniowe, jednocześnie chroniąc prywatność online. W darmowych sieciach VPN często brakuje podstawowych funkcji bezpieczeństwa. Na przykład niektórzy nie mają zasad dotyczących braku dzienników i faktycznie przechowują szczegóły historii przeglądania, zanim sprzedają ją oferentowi, który zaoferował najwyższą cenę. Może się również okazać, że bezpłatna sieć VPN nie szyfruje danych, co oznacza, że ​​nie jest bezpieczniejsze niż normalne przeglądanie. Po prostu różnica między darmową siecią VPN a najlepiej płatnymi sieciami VPN dla sieci USA (USA teraz) to noc i dzień.

Co mogę oglądać w sieci USA i USA teraz?

Sieć USA znana jest z oryginalnego programowania. Możesz oglądać pełne odcinki oryginalnego serialu z USA w USA Teraz następnego dnia po ich emisji telewizyjnej. Obejmuje to następujące programy telewizyjne:

 • Garnitury
 • Mr. Robot
 • Nowoczesna rodzina
 • Krypton
 • osoba
 • Dorastanie Chrisley
 • Radkes
 • Nierozwiązany
 • Miz & Pani
 • Chicago P.D.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =