6 najlepszych sieci VPN do oglądania telewizji ARTE online z dowolnego miejsca

6 najlepszych VPN dla ARTE, dzięki czemu możesz oglądać go w dowolnym miejscu


ARTE to wspólna współpraca Francji i Niemiec. Jego programowanie ma zdecydowanie kulturowy charakter, koncentrując się na tematach takich jak język, tożsamość i pochodzenie etniczne w całej Europie i okolicznych regionach. Chociaż strumieniowanie ARTE TV jest bezpłatne, musisz mieć francuski lub niemiecki adres IP. Niektóre treści są dostępne dla międzynarodowych odbiorców, ale segmenty premium są zastrzeżone dla użytkowników francuskich i niemieckich.

Aby uzyskać dostęp do pełnego wykazu, musisz przenieść swoją lokalizację do Francji lub Niemiec. Jest to możliwe, jeśli łączysz się z wirtualną siecią prywatną (VPN).

Sieci VPN szyfrują twoje połączenie internetowe, kierując je przez serwer w wybranej przez ciebie zdalnej lokalizacji. Jeśli wybierzesz serwer we Francji lub w Niemczech, rzeczywisty adres IP zostanie podmieniany na inny z wybranego przez Ciebie kraju. Co więcej, aspekt szyfrowania oznacza, że ​​potencjalni szpiedzy są trzymani na odległość ręki, nie mogą monitorować twojego śladu cyfrowego.

Jeśli chcesz przejść do naszych rekomendacji, oto nasze sześć najlepszych sieci VPN do oglądania ARTE TV online:

 1. ExpressVPN: Nasz najlepszy wybór, aby odblokować ARTE. Ta usługa wykorzystuje wojskowe protokoły szyfrowania i wykorzystuje duże prędkości, doskonałą ochronę przed wyciekiem, dzielone tunelowanie i inne odporne funkcje.
 2. NordVPN: Świetna opcja budżetowa. Dobrze chronione połączenia zabezpieczone solidnym szyfrowaniem oznaczają, że dostęp do ARTE TV online to pestka.
 3. CyberGhost: Jedna z najszybszych sieci VPN, które przetestowaliśmy i zoptymalizowaliśmy dla początkujących użytkowników. Łatwe w użyciu aplikacje zapewniają dostęp do Internetu w ciągu kilku minut.
 4. IPVanish: Firmowe funkcje unikania lokalizacji, w tym protokoły szyfrowania i ustawienia prywatności. Potrafi zmienić Twój adres IP na nowy w ustalonych odstępach czasu. Dobre prędkości i nie przechowuje żadnych dzienników.
 5. Surfshark: Nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń i duże prędkości. Świetna opcja, jeśli chcesz podzielić się planem z przyjaciółmi i rodziną.
 6. PrivateVPN: Błyskawiczna szybkość i doskonałe szyfrowanie. Dobrze znany ze swojej zdolności do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie.

Jak uzyskać dostęp do ARTE TV online spoza Niemiec lub Francji??

Najlepszą częścią przesyłania strumieniowego treści w ARTE jest to, że nie musisz rejestrować się przy użyciu lokalnego adresu lub metody płatności. Oto jak zacząć:

 1. Zarejestruj się u jednego z wymienionych poniżej dostawców VPN (nasza rekomendacja to ExpressVPN).
 2. Gdy formalności związane z płatnościami nie będą już możliwe, pobierz i zainstaluj aplikację bezpośrednio ze strony dostawcy lub z rynku aplikacji.
 3. Wybierz serwer w Niemczech lub Francji. Jeśli nie masz pewności, najpierw skontaktuj się z obsługą klienta.
 4. Połącz się z VPN i poczekaj na powiadomienie o skonfigurowaniu szyfrowanego tunelu. Po zakończeniu przejdź do strony ARTE.
 5. Gratulacje! Powinieneś być teraz w stanie przesyłać strumieniowo całą pożądaną treść. Jeśli to nie działa natychmiast, po prostu wyczyść pliki cookie przeglądarki, uruchom ponownie urządzenie i spróbuj ponownie.

Istnieje wiele VPN do wyboru, ale nie wszystkie mają za zadanie odblokować ARTE. Nasze rekomendacje oparte są na następujących czynnikach:

 • Szybkość i stabilność usługi wraz z niezawodnym czasem pracy
 • Możliwość strumieniowego przesyłania wideo HD przy minimalnym buforowaniu
 • Wystarczająco dużo opcji serwerów w Niemczech i Francji
 • Wsparcie dla wszystkich głównych platform
 • Doskonałe parametry szyfrowania, dzięki czemu Twoja lokalizacja jest chroniona
 • Umożliwia jednoczesne połączenia

Najlepsze sieci VPN do oglądania telewizji ARTE online

Poniżej znajduje się nasza lista najlepszych sieci VPN na rynku, których możesz użyć do oglądania telewizji ARTE online. Aby uzyskać krótki przegląd, sprawdź zalety i wady na końcu każdej sekcji:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 odblokowuje ARTETested Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN zajmuje najwyższe miejsce, aby odblokować ARTE. Wynika to z jego niezwykły poziom jakości usług, konsekwentna obsługa klienta, duże prędkości i silne szyfrowanie.

Oferuje sieć serwerów obejmującą ponad 3000 serwerów na całym świecie, z wieloma opcjami zarówno we Francji, jak i w Niemczech. Oprócz ARTE możesz używać ExpressVPN, aby uzyskać dostęp do Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN, Adult Swim i innych.

256-bitowe szyfrowanie AES, zwane również „wojskowym”, jest domyślnie włączone. Dodatkowe środki bezpieczeństwa obejmują ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6, przełącznik zabijania Internetu, idealną tajemnicę przekazywania i dzielone tunelowanie. Co więcej, nie przechowuje żadnych dzienników, które mogłyby potencjalnie zidentyfikować użytkownika.

Obsługiwane są wszystkie główne platformy, w tym Windows, MacOS, iOS, Android i Linux. Dostępne jest także oprogramowanie układowe niektórych routerów Wi-Fi. Pięć urządzeń może łączyć się jednocześnie z jednym kontem. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo, dzięki czemu można oczekiwać szybkich odpowiedzi na wszystkie problemy.

Plusy:

 • Niezwykle szybkie prędkości pobierania / przesyłania strumieniowego
 • Najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i prywatność
 • Odblokowuje Netflix US, UK i inne
 • Oferuje czat na żywo przez całą dobę
 • Doskonała obsługa wielu platform

Cons:

 • Nieco droższy niż niektóre inne opcje

NAJLEPSZA VPN DLA ARTE: ExpressVPN to nasz najlepszy wybór do oglądania ARTE TV online ze względu na duże prędkości, szyfrowanie na poziomie wojskowym i niezrównane możliwości odblokowywania. Wypróbuj bez ryzyka z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Oto nasza opinia o ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie zastosujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje ARTETested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN wdraża nieakceptowalne protokoły szyfrowania i zwiększa tę ofertę zabezpieczeń dzięki sztywnym zasadom braku dzienników. Oznacza to, że Twoje dane pozostają w zaszyfrowanym tunelu i jest prawie niemożliwe, aby jakikolwiek podmiot podsłuchał twoje zachowanie online.

Sieć serwerów tego dostawcy jest największa na tej liście - z ponad 5000 serwerów w 60 krajach, w tym setkami w Niemczech i Francji, masz zapewnione szybkie połączenie do strumieniowego przesyłania ARTE. Udowodniono również, że współpracuje z wieloma dodatkowymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak US Netflix, BBC iPlayer, Hulu i inne.

Użytkownicy mają możliwość wyboru serwera do określonego celu, takiego jak streaming HD, podwójne szyfrowanie, Tor przez VPN i inne. Możesz także sprawdzić istniejące obciążenie każdego serwera i połączyć się z innym, jeśli uważasz, że jest zatłoczony.

NordVPN używa 256-bitowego szyfrowania AES, przełącznika zabijania Internetu oraz ochrony przed wyciekiem DNS, IPv6 i WebRTC w celu zabezpieczenia ruchu użytkowników. Płatności za pomocą Bitcoin są dozwolone.

Dostępne są aplikacje dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android i iOS. Jedno konto pozwala na sześć jednoczesnych połączeń, a obsługa klienta jest dostępna 24/7.

Plusy:

 • Świetna i tania alternatywa dla streamingu
 • Doskonała zdolność odblokowywania
 • Najwyższa ochrona bezpieczeństwa i prywatności
 • Oferta czatu na żywo 24/7 w ofercie

Cons:

 • Nie najbardziej przyjazne aplikacje dla początkujących

DOSTĘPNY DOSTAWCA: NordVPN jest szybki i tani i przemawia do zaawansowanych użytkowników ze względu na jego możliwości dostosowywania. Jest dostarczany z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje ARTETested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost jest przeznaczony dla początkujących użytkowników, ale nie oznacza to, że naraża na szwank wszystkie aspekty współczesnego dostawcy: zdobywanie punktów za prywatność i szybkość. W chwili pisania tego tekstu CyberGhost oferuje dostęp do ponad 3 800 serwerów w 60 krajach, w tym ponad 800 opcji we Francji i Niemczech. Oprócz ARTE udowodniono, że odblokowuje Netflix, Hulu i BBC iPlayer.

CyberGhost jest naprawdę łatwy w konfiguracji i obsłudze; niezawodne wsparcie klienta zapewnia dodatkową pomoc, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

Prędkości są bardzo szybkie, a strumieniowanie wideo HD jest łatwe. Ta usługa nie śledzi ani nie przechowuje żadnych dzienników użytkowników, dzięki czemu Twoje połączenie jest zawsze prywatne. Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa obejmują blokadę reklam, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i funkcje śledzenia.

Jedno konto zapewnia jednoczesny dostęp dla siedmiu urządzeń. Aplikacje są dołączone do wszystkich głównych platform, takich jak Windows, MacOS, iOS i Android. Obsługa klienta jest dostępna 24/7.

Plusy:

 • Płynne przesyłanie wideo HD
 • Odblokowuje Netflix US, UK i inne
 • Nie prowadzi dzienników
 • Niektóre z najszybszych serwerów, które przetestowaliśmy

Cons:

 • Nie nadaje się dla tych, którzy potrzebują kontroli zaawansowanych funkcji

DOBRZE ZAPROJEKTOWANY: CyberGhost jest szybki, łatwy w konfiguracji i stanowi doskonałą opcję przesyłania strumieniowego. Wszystkie plany są objęte 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje ARTETested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish wdraża sztywne szyfrowanie w celu zabezpieczenia połączenia, ale nie odbywa się to kosztem szybkości, która jest spójna i umożliwia przesyłanie strumieniowe HD.

Obecnie ten dostawca oferuje opcję ponad 1300 serwerów w 60 krajach. Niemcy i Francja obsługują ponad 60 serwerów, więc istnieje wiele sposobów oglądania telewizji ARTE online, a także inne strony streamingowe, takie jak Netflix US.

IPVanish nie przechowuje żadnych danych, które mogłyby zidentyfikować użytkowników. Osobiście posiada i obsługuje wszystkie serwery w swojej sieci, co daje mu znacznie większą kontrolę nad ruchem użytkowników. Standardem branżowym jest wynajem powierzchni w farmach serwerów lub zarządzanie outsourcingiem na rzecz strony trzeciej.

Aplikacje są dostępne zarówno na Androida, jak i iOS, a także oprogramowanie komputerowe na Windows i MacOS. Jedno konto pozwala na 10 jednoczesnych połączeń, a obsługa klienta jest dostępna 24/7.

Plusy:

 • Obsługuje sieć ponad 1300 serwerów z 75 lokalizacji miast na całym świecie
 • Jest właścicielem, a nie wynajmuje swoje serwery
 • Imponujące prędkości

Cons:

 • Obsługa klienta jest trochę powolna

DOBRY W STREAMINGU: IPVanish zachowa prywatność twojego połączenia internetowego. Wypróbuj z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje ARTETested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark jest stosunkowo nowy, ale wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Jego rejestracja na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych chroni go przed wszelkimi obowiązkowymi dziennikami danych, a następnie przestrzega zasady „braku dzienników”.

Usługa zapewnia szybkie prędkości i szyfrowanie najwyższego poziomu. Podczas naszych obszernych testów użytkowników łatwo było odblokować zarówno US Netflix, jak i BBC iPlayer. Przy wielu opcjach serwera w Niemczech i Francji odblokowanie ARTE nie będzie stanowiło wyzwania. Co więcej, Surfshark zapewnia nieograniczoną ilość danych i przepustowość, a także obsługuje torrenty.

Ta usługa wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, idealną tajemnicę przekazywania, przełącznik zabijania Internetu i ochronę przed wyciekiem DNS, aby chronić cały ruch użytkowników.

Aplikacje są dołączone do systemu Windows, MacOS, Android i iOS. Jedno konto pozwala na nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń, co czyni go doskonałym wyborem do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną. Obsługa klienta jest całodobowa.

Plusy:

 • Przyzwoite, niezawodne prędkości
 • Bez ograniczenia liczby podłączonych urządzeń
 • Brak limitów danych

Cons:

 • Sieć serwerów jest mniejsza niż większość innych sieci VPN

HARDY: Surfshark jest szybki i niezawodnie odblokowuje wiele usług przesyłania strumieniowego, a ponadto pozwala na nieograniczoną liczbę połączeń jednocześnie. Jest dostarczany z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

6. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje ARTETested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN zapewnia bezpieczne, szyfrowane połączenie, ponieważ jest zoptymalizowane pod kątem szybkości i technologii unikania lokalizacji.

Chociaż jego sieć serwerów jest stosunkowo mniejsza w porównaniu z innymi dostawcami z tej listy, około 150 obsługiwanych przez nią serwerów nie rozczaruje. Opcje w Niemczech i Francji oznaczają, że odblokowanie ARTE jest łatwe. Ponadto ten dostawca może z łatwością pokonywać ograniczenia w innych witrynach streamingowych, takich jak Netflix US, Amazon Prime Video, Hulu i inne.

Cały ruch jest zabezpieczony 256-bitowym szyfrowaniem AES na platformie OpenVPN. Dodatkowe środki bezpieczeństwa obejmują idealną tajemnicę przekazywania, przełącznik zabijania Internetu (dla systemu Windows) oraz ochronę przed wyciekiem z DNS, WebRTC i IPv6.

Aplikacje są dostępne dla systemów Android, iOS, Windows i MacOS. Pojedyncza subskrypcja umożliwia jednoczesne połączenie sześciu urządzeń.

Plusy:

 • Zdobycie reputacji dzięki odblokowywaniu popularnych serwisów streamingowych
 • Silne funkcje bezpieczeństwa i ochrony prywatności
 • Szybszy niż wielu innych dostawców

Cons:

 • Niewielka liczba serwerów do wyboru
 • Nie ma czatu na żywo przez całą dobę

WIELOFALOWANY: PrivateVPN ma doskonałą reputację do odblokowywania i przesyłania strumieniowego. Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

Czy powinienem korzystać z darmowej sieci VPN, aby oglądać telewizję ARTE online??

Darmowe sieci VPN są dostępne przez wiaderko między sieciami, ale to nie czyni ich odpowiednim wyborem do strumieniowego przesyłania wideo HD. Tacy dostawcy nie inwestują w niezawodne szyfrowanie lub unikanie lokalizacji, więc możliwe jest, że filtry ARTE będą w stanie wykryć, że próbujesz uzyskać dostęp do strony spoza Niemiec lub Francji i uniemożliwić strumieniowe przesyłanie ulubionych treści.

Co więcej, jest więcej niż prawdopodobne, że będziesz miał wybór tylko kilku lokalizacji serwerów i nie ma gwarancji, że Francja lub Niemcy zostaną uwzględnione na liście. Nawet jeśli uda ci się uzyskać niemiecki lub francuski adres IP, prawdopodobnie będziesz podlegać ograniczeniom przepustowości, ograniczeniom danych i nieistniejącej obsłudze klienta.

Rozumiemy, dlaczego takie usługi mogą być kuszące, ale wynikające z nich bóle głowy mogą być szkodliwe dla spokoju ducha. Darmowe sieci VPN są znane z śledzenia danych użytkowników i sprzedawania ich zewnętrznym reklamodawcom. Niektóre są dostarczane z wstępnie zainstalowanym złośliwym oprogramowaniem, a inne nieustannie wyświetlają wyskakujące reklamy tylko po to, aby szybko zarobić pieniądze.

Jeśli próbujesz oglądać telewizję ARTE online spoza Francji lub Niemiec, zalecamy skorzystanie z płatnej usługi znanej z możliwości obchodzenia ograniczeń geograficznych i oferowania pomocnej obsługi klienta, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

Jakie treści mogę przesyłać strumieniowo na ARTE?

Niektóre z popularnych tytułów na ARTE to:

 • Betonowe uczucie
 • Młodzież Kosowa
 • Gdy tata nie jest twoim tatą - dzieci banków nasienia
 • Fracking Boom w Teksasie
 • Metro w Stambule
 • Piękno w ciemnym miejscu

Co jeszcze mogę zrobić z VPN?

Chociaż VPN to doskonała metoda na ominięcie barier w mediach strumieniowych z ograniczeniami geograficznymi, są one również w stanie wykonywać inne zadania.

Zaszyfrowany tunel utworzony przez połączenie VPN, jak wspomnieliśmy wcześniej, trzyma wszystkie wścibskie istoty na dystans. Ponieważ to nowe połączenie jest prawie nieprzeniknione, jest teraz bezproblemowym procesem uzyskiwania dostępu do publicznych sieci Wi-Fi. Wspomniane sieci Wi-Fi to takie, które zwykle można znaleźć w kawiarniach, centrach handlowych i na lotniskach. Ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, sieci te są publiczne i dostępne dla wszystkich, przyciągają wielu potencjalnych hakerów, którzy wykorzystują takie rzeczy, jak próby phishingu i ataki typu man-in-the-middle w celu wyodrębnienia danych. Korzystanie z VPN uchroni Cię przed takimi atakami.

VPN zapewnia także połączenie zabezpieczone przed włamaniem, gdy próbujesz uzyskać dostęp do usług bankowości internetowej. Pomaga to powstrzymać oszustwa i nieautoryzowane korzystanie z konta. Ponadto, gdy podróżujesz, zalogowanie się z lokalizacji, która nie jest Twoim krajem ojczystym, może spowodować czerwoną flagę zgodności i tymczasowe zablokowanie Twojego konta. VPN sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś nigdy nie wychodził z domu, negując tę ​​możliwość.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 83 = 91