6 najlepszych sieci VPN do oglądania globalnej telewizji z dowolnego miejsca (poza Kanadą)

Najlepsze sieci VPN do oglądania globalnej telewizji z dowolnego miejsca

Ponieważ ta usługa jest zablokowana w regionie, podczas próby oglądania telewizji globalnej za granicą zobaczysz następujący błąd: „Niestety, odtwarzanie jest niedostępne - te treści można oglądać tylko w Kanadzie.”Usługi przesyłania strumieniowego zwykle określają lokalizację użytkownika, sprawdzając, z którego kraju pochodzi jego adres IP, a jeśli twój nie pochodzi z Kanady, nie możesz oglądać. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ poniżej pokażemy, jak oglądać telewizję globalną z dowolnego miejsca.

Za każdym razem, gdy łączysz się z VPN, otrzymujesz tymczasowy adres IP właściwy dla regionu. Na przykład, jeśli wybierzesz serwer kanadyjski, otrzymasz kanadyjski adres IP. Spowoduje to oszukanie usług zablokowanych w regionie, takich jak Global TV, umożliwiając oglądanie spoza Kanady. Kolejną zaletą VPN jest to, że szyfrują Twój ruch. Oznacza to, że szpiedzy, tacy jak dostawca usług internetowych, rząd lub pracodawca, nie będą w stanie powiedzieć, co robisz online.

Jeśli nie masz czasu na przeczytanie pełnego wpisu, poniżej znajdziesz listę najlepszych sieci VPN dla globalnej telewizji, a także krótki opis każdego z nich.


6 najlepszych sieci VPN dla globalnej telewizji:

 1. ExpressVPN: Nasz pierwszy wybór do oglądania telewizji globalnej poza Kanadą. ExpressVPN oferuje wysokie prędkości, duży potencjał odblokowania, potężne funkcje bezpieczeństwa i prywatności oraz sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach.
 2. NordVPN: Najlepszy budżetowy VPN do strumieniowania globalnej telewizji za granicą. Ta usługa ma ponad 400 szybkich serwerów kanadyjskich, bogactwo funkcji bezpieczeństwa, ścisłą politykę braku dzienników i możliwość odblokowania najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego za granicą.
 3. CyberGhost: Idealny dla początkujących, ponieważ oferuje niezawodne, szybkie połączenia, ponad 200 kanadyjskich serwerów, kompleksowe zabezpieczenia i ochronę prywatności oraz możliwość odblokowania platform takich jak Global TV za granicą.
 4. IPVanish: Szybki VPN z ponad 1300 serwerami w 60 krajach, polityką braku logów i kilkoma zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa. IPVanish pozwala na dziesięć połączeń jednocześnie i odblokowuje globalną telewizję z dowolnego miejsca.
 5. PrivateVPN: Bardzo szybka sieć VPN z wyjątkowym potencjałem odblokowania, silnymi funkcjami bezpieczeństwa i polityką braku dzienników, PrivateVPN ułatwia strumieniowanie globalnej telewizji spoza Kanady.
 6. Surfshark: Ta usługa koncentruje się na bezpieczeństwie i prywatności online. Ponadto, bez limitu połączeń i szybkich serwerów kanadyjskich, Surfshark jest dobrym wyborem do oglądania globalnej telewizji za granicą.

Posiadanie tak wielu różnych sieci VPN konkurujących o Twoją uwagę może być przytłaczające dla nowego użytkownika. Jednak okazuje się, że najlepsze VPN to takie, które mogą dostosować się do wielu różnych sytuacji. W rezultacie, zanim umieściliśmy jakąkolwiek usługę na naszej liście najlepszych sieci VPN dla globalnej telewizji, upewniliśmy się, że spełnia wszystkie poniższe kryteria:

 • Konsekwentnie odblokowuje globalną telewizję i podobne usługi z zagranicy
 • Oferuje niezawodne, szybkie połączenia
 • Wykorzystuje efektywne szyfrowanie nieobsługiwane i zawiera kilka innych funkcji bezpieczeństwa
 • Obsługuje wiele platform, z aplikacjami dla wszystkich głównych systemów operacyjnych
 • Nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować

6 najlepszych sieci VPN do oglądania globalnej telewizji na żywo online z dowolnego miejsca

Oto nasza lista najlepszych sieci VPN na rynku, których możesz użyć do oglądania globalnej telewizji online z dowolnego miejsca na świecie.

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 odblokowuje globalną telewizję Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN oferuje dostęp do ponad 3000 serwerów w 94 krajach, w tym w Kanadzie. Zapewnia wysokie prędkości, nieograniczoną przepustowość i doskonałą zdolność odblokowywania, dzięki czemu będziesz mógł przesyłać strumieniowo globalną telewizję z zagranicy bez zauważalnego opóźnienia lub buforowania. Dzięki maksymalnie pięciu jednoczesnym połączeniom ExpressVPN pozwala chronić wszystkie najczęściej używane urządzenia jednocześnie.

Ta sieć VPN traktuje Twoje bezpieczeństwo poważnie. Zawiera 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznik „zabijający”, który zatrzymuje cały ruch w przypadku nagłego zerwania połączenia. ExpressVPN nie rejestruje żadnych danych osobowych, co oznacza, że ​​twoich działań nie można prześledzić. Istnieje jednak możliwość zapłaty za pomocą Bitcoin, jeśli wolisz. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 przez czat na żywo w przypadku jakichkolwiek problemów.

ExpressVPN zapewnia aplikacje dla systemów Windows, iOS, MacOS, Android i Linux. Istnieje niestandardowe oprogramowanie układowe, które upraszcza proces instalacji ExpressVPN na routerze domowym.

Plusy:

 • Zoptymalizowany dla szybkich połączeń
 • Odblokowuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego
 • Wiodące w branży funkcje bezpieczeństwa
 • Płać anonimowo za pomocą Bitcoin

Cons:

 • Zaawansowana konfiguracja dla zaawansowanych użytkowników jest nieco ograniczona

NAJLEPSZA VPN DLA GLOBALNEJ TV: ExpressVPN jest naszym najlepszym wyborem do oglądania globalnej telewizji za granicą. Jest to szybka, niezawodna usługa o silnym bezpieczeństwie i prywatności, która odblokowuje szeroki zakres usług przesyłania strumieniowego. ExpressVPN jest objęty pozbawioną ryzyka 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Sprawdź pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNodblokowuje globalną telewizję Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma największą sieć spośród wszystkich głównych dostawców, z ponad 5000 szybkich serwerów w 60 krajach (i około 460 w samej Kanadzie). Ta usługa oferuje wyjątkową zdolność odblokowywania i umożliwia nie tylko oglądanie telewizji globalnej, ale także platform takich jak Netflix US i Amazon Prime Video. Dodatkowo, z limitem sześciu połączeń, będziesz mógł przesyłać strumieniowo zarówno w domu, jak i w podróży.

Funkcje bezpieczeństwa tej usługi obejmują 256-bitowe szyfrowanie AES, konfigurowalny przełącznik „zabicia” oraz ochronę przed wyciekiem DNS, WebRTC i IPv6. Ponadto doświadczeni użytkownicy mogą korzystać z automatycznego blokowania reklam, skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i funkcji Tor przez VPN. NordVPN ma ścisłą politykę braku logów, więc szczegóły twoich działań nie mogą być ujawnione w żadnych okolicznościach. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z pomocą techniczną 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.

NordVPN oferuje aplikacje Windows, Linux, Android, MacOS i iOS. Tę usługę można również zainstalować ręcznie na obsługiwanych routerach sieciowych.

Plusy:

 • Łatwo odblokowuje szeroki zakres witryn zablokowanych geograficznie
 • Ponad 400 szybkich serwerów w Kanadzie
 • Pozwala na dostosowanie ustawień bezpieczeństwa
 • Nie prowadzi żadnych dzienników

Cons:

 • Aplikacja komputerowa może być niewygodna w użyciu, wymaga aktualizacji

NAJLEPSZE NISKIE KOSZTY VPN: NordVPN to niedroga usługa z ponad 400 szybkimi serwerami kanadyjskimi, wieloma funkcjami bezpieczeństwa i polityką braku logowania. Z łatwością odblokowuje platformy takie jak Global TV, Netflix US i BBC iPlayer z zagranicy. Uwzględniono również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą szczegółową recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje globalną telewizję Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost to przyjazna dla początkujących sieć VPN z ponad 200 niezawodnymi serwerami kanadyjskimi. Jest w stanie odblokować szeroki zakres usług przesyłania strumieniowego, w tym globalną telewizję za granicą. Co więcej, ta usługa ma stale wysokie prędkości, więc nie musisz się martwić o buforowanie lub opóźnienie. Ta usługa umożliwia jednoczesne korzystanie z maksymalnie siedmiu połączeń, więc jest idealna dla osób, które chcą chronić wszystkie swoje urządzenia.

Ta sieć VPN zapewnia wiele funkcji bezpieczeństwa, z których wszystkie są domyślnie włączone. Istnieje 256-bitowe szyfrowanie, ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz zawsze włączony przełącznik zabijania (w każdej wersji aplikacji), a także automatyczna ochrona Wi-Fi, blokowanie reklam i skanowanie złośliwego oprogramowania. CyberGhost nie rejestruje żadnych danych, które mogłyby Cię zidentyfikować, więc Twoja prywatność jest gwarantowana. Możesz jednak zapłacić Bitcoinem za kolejną warstwę anonimowości, jeśli chcesz. Potrzebuję pomocy? Wsparcie na czacie na żywo jest dostępne 24/7 na wszelki wypadek.

Aplikacje CyberGhost są dostępne na urządzenia z systemem Windows, MacOS, Android i iOS. Można go jednak ręcznie skonfigurować do pracy z systemami Linux i routerami bezprzewodowymi.

Plusy:

 • Ponad 200 szybkich serwerów kanadyjskich
 • Solidne funkcje prywatności i bezpieczeństwa są domyślnie włączone
 • Silne możliwości odblokowania

Cons:

 • Nie nadaje się dla tych, którzy potrzebują kontroli zaawansowanych funkcji

KOMPLEKSOWE BEZPIECZEŃSTWO: CyberGhost to szybka sieć VPN z ponad 200 serwerami w Kanadzie. Posiada wstępnie skonfigurowane ustawienia bezpieczeństwa i prywatności, limit siedmiu połączeń oraz możliwość oglądania globalnej telewizji z dowolnego miejsca. Istnieje również 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Zobacz pełną recenzję CyberGhost.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

4. IPVanish

IPVanishodblokowuje globalną telewizję Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish to lekka, wieloplatformowa usługa z około 1300 serwerami w ponad 60 krajach (w tym w Kanadzie). Ta sieć VPN jest szczególnie dobrym wyborem do przesyłania strumieniowego, ponieważ oferuje duże prędkości i odblokowuje popularne kanadyjskie usługi, takie jak Global TV i ICI Tou.tv. Umożliwia do 10 jednoczesnych połączeń, co jest szczególnie hojne, biorąc pod uwagę, że większość sieci VPN pozwala na sześć lub mniej.

Ta usługa chroni ruch przy użyciu 256-bitowego szyfrowania, przełącznika „zabicia” oraz ochrony przed wyciekiem IPv6 i DNS. Pozwala także blokować połączenia LAN i szyfrować ruch OpenVPN, co powinno umożliwiać dostęp do sieci, które normalnie blokują VPN. IPVanish nie przechowuje żadnych dzienników, więc prywatność online jest w dobrych rękach. Wsparcie 24/7 jest dostępne przez czat na żywo.

IPVanish ma aplikacje na Androida, iOS, Windows i MacOS. Działa z systemami Linux i routerami internetowymi, ale należy je skonfigurować ręcznie.

Plusy:

 • Wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo globalną telewizję bez zauważalnego buforowania
 • Zapewnia kilka zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa
 • Umożliwia podłączenie 10 urządzeń jednocześnie

Cons:

 • Walczy o odblokowanie większych platform streamingowych

STREAM BEZPIECZNIE W KAŻDYM MIEJSCU: IPVanish oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, zasady braku logów, lekkie aplikacje oraz dostęp do bardzo szybkich serwerów w 60 krajach, w tym w Kanadzie. Odblokowuje globalną telewizję za granicą i ma limit dziesięciu połączeń. Pochodzi z siedmiodniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą kompleksową recenzję IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje globalną telewizję Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN ma mniejszą sieć niż niektóre inne sieci VPN z tej listy (z około 150 serwerami w 60 krajach). Nadrabia to jednak ponadprzeciętnymi prędkościami i wyjątkowymi zdolnościami odblokowującymi. PrivateVPN pozwala nawet oglądać Netflix Canada, więc odblokowanie Global TV nie stanowi żadnego problemu. Dozwolone jest do sześciu jednoczesnych połączeń.

Ta sieć VPN jest wyposażona w przełącznik „zabicia” (tylko Windows), 256-bitowe szyfrowanie oraz ochronę przed wyciekiem IPv6, DNS i WebRTC. Możesz zarejestrować się prawie całkowicie anonimowo, używając Bitcoin i jednorazowego adresu e-mail, ale PrivateVPN jest dostawcą dziennika zerowego, więc ten krok jest opcjonalny. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną za pośrednictwem czatu na żywo od 15:00 do 13:00 PST każdego dnia, a zdalna pomoc jest dostępna, jeśli naprawdę masz problemy.

Aplikacje PrivateVPN są dostępne dla systemów MacOS, Windows, iOS i Android. Do korzystania z systemami Linux lub routerami domowymi wymagana jest instalacja ręczna.

Plusy:

 • Szybszy niż wielu innych dostawców
 • Zdobycie reputacji dzięki odblokowywaniu popularnych serwisów streamingowych
 • Dostawca zerowych logów

Cons:

 • Niewielka liczba serwerów, nowy dostawca wciąż rozwija swoją sieć
 • Czat na żywo przechodzi w tryb offline na dwie godziny dziennie

SZYBKA, BEZPIECZNA sieć VPN: PrivateVPN jest jedną z najszybszych sieci VPN na rynku, a dzięki silnym funkcjom odblokowywania jest idealna do oglądania globalnej telewizji za granicą. Posiada zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, nie prowadzi dzienników i obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Sprawdź naszą szczegółową recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokowuje globalną telewizję Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Surfshark.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Surfshark obecnie ma około 800 serwerów w 50 krajach, w tym Kanada. Odblokowuje niektóre z najpopularniejszych platform streamingowych za granicą (między innymi Netflix, Global TV i Hulu). Ta sieć VPN jest wystarczająco szybka do przesyłania strumieniowego HD na żywo i nie ma limitu połączeń, co oznacza, że ​​będziesz w stanie chronić każde posiadane urządzenie jednocześnie.

Ta usługa oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie, WebRTC, DNS i ochronę przed wyciekiem IPv6, przełącznik „zabicia” i bloker reklam, a także skaner złośliwego oprogramowania. Dalej, Surfshark nie rejestruje żadnych danych osobowych. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz uzyskać wsparcie 24/7 przez czat na żywo.

Surfshark ma aplikacje dla systemów Linux, Windows, MacOS, iOS i Android. VPN można ręcznie skonfigurować do pracy na routerach sieciowych.

Plusy:

 • Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz
 • Wystarczająco szybki do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo bez żadnych problemów
 • Bardzo poważnie podchodzi do kwestii prywatności i bezpieczeństwa

Cons:

 • Niektóre wolne prędkości
 • Stosunkowo mała sieć serwerów

BRAK OGRANICZENIA POŁĄCZENIA: Surfshark kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, politykę braku logów oraz szybkie, niezawodne serwery zdolne do odblokowania globalnej telewizji spoza Kanady. Bez limitu połączeń możesz chronić wszystkie swoje urządzenia. Surfshark obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zobacz naszą pełną recenzję Surfshark.

Kupon Surfshark Specjalna oferta - zaoszczędź 83% + 3 miesiące DEFINICJA FREEGET Zniżka stosowana automatycznie

Jak oglądać globalną telewizję za granicą za pomocą VPN

Przy odpowiedniej sieci VPN dostęp do platform z blokadami geograficznymi, takich jak Global TV, jest dość łatwy z zagranicy. Wystarczy wykonać poniższe czynności, aby odblokować globalną telewizję z dowolnego miejsca.

Oto jak oglądać globalną telewizję z dowolnego miejsca (poza Kanadą):

 1. Zacznij od rejestracji w jednym z powyższych VPN (szczególnie zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz odpowiednią wersję aplikacji VPN dla swojego urządzenia, zaloguj się i połącz się z serwerem kanadyjskim.
 3. Możesz oglądać nowe odcinki globalnych programów telewizyjnych przez siedem dni po ich wyemitowaniu bez konieczności logowania się. Jednak po tygodniu będziesz musiał zalogować się, podając dane swojego operatora telewizji kablowej.
 4. Na koniec zagraj wideo w Global TV. Powinien rozpocząć się niemal natychmiast, ale jeśli wystąpi błąd („Niestety, odtwarzanie niedostępne - DRM nie jest obsługiwane”), Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i usunąć pliki cookie, połączyć się z innym serwerem VPN i odświeżyć stronę.

Czy mogę oglądać globalną telewizję poza Kanadą za pomocą bezpłatnej sieci VPN?

Chociaż darmowe VPN mogą być kuszące, zdecydowanie odradzamy ich używanie. Po pierwsze, często mają więcej użytkowników niż ich ograniczona sieć serwerów może obsłużyć. Prowadzi to do niskich prędkości i sprawia, że ​​przesyłanie strumieniowe jest wyjątkowo frustrujące, z częstym buforowaniem i zacinaniem wideo. Ponadto bezpłatne sieci VPN zwykle znajdują się na czarnej liście popularnych usług przesyłania strumieniowego. W rezultacie, nawet jeśli uda ci się uzyskać dość szybkie połączenie, nadal możesz nie być w stanie korzystać z Global TV za granicą.

Istnieje również szansa, że ​​Twoja darmowa sieć VPN sprawi, że będziesz mniej bezpieczny, a nie więcej. W niedawnej ankiecie dotyczącej ponad 280 bezpłatnych aplikacji VPN stwierdzono, że prawie 40% zawierało złośliwe oprogramowanie i ponad 80% wyciekło dane osobowe przez IPv6. Wreszcie 18% nie zastosowało żadnego szyfrowania. Te zagrożenia nie ograniczają się tylko do niewielkich usług: w 2015 r. Okazało się, że Hola sprzedaje przepustowość użytkowników na potrzeby ataku botnetowego.

Korzystanie z renomowanej sieci VPN z jasno sformułowaną polityką rejestrowania w celu zachowania prywatności to najlepszy sposób na zachowanie bezpieczeństwa w Internecie.

Jakie programy mogę oglądać w globalnej telewizji?

Global TV oferuje szeroki wybór treści obejmujących wszystko, od reality TV po hity. Poniżej znajdziesz kilka programów, których możesz spodziewać się w Global TV:

 1. Podstawowy
 2. Pierwsze randki
 3. Duży brat
 4. Saturday Night Live
 5. BH90210
 6. Niedobitek
 7. Krew i Skarb
 8. Nowy Amsterdam
 9. Rookie Blue
 10. Czarna lista
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − 48 =