6 najlepszych sieci VPN dla telewizji Now, dzięki czemu można oglądać je za granicą

Najlepsze sieci VPN dla telewizji Now, dzięki czemu można oglądać je za granicą

Teraz TV zapewnia dostęp online do abonamentu British Sky TV bez konieczności korzystania z usługi telewizji domowej. Jeśli masz pakiet Sky w domu, możesz uzyskać dostęp do usługi online pod adresem Sky Go. Jeśli chcesz subskrybować tylko dostęp do Sky w Internecie, powinieneś wybrać abonament Now TV.

W tym artykule zajmiemy się szczegółowo, ale jeśli chcesz tylko krótkie podsumowanie najlepszych sieci VPN dla Now TV, tutaj nasza lista najlepszych VPN do uzyskiwania dostępu do Now TV z dowolnego miejsca:

 1. ExpressVPN Najlepsza opcja dostępu do Now TV z dowolnego miejsca! Duże prędkości, świetne funkcje bezpieczeństwa. Działa z prawie wszystkimi popularnymi usługami przesyłania strumieniowego. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 2. NordVPN Dobra opcja budżetowa, która odblokowuje Now TV i wiele innych brytyjskich innych usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix.
 3. PrivateVPN Dobra, dobrze rozwijająca się sieć VPN, która działa dobrze z Now TV i innymi stronami do przesyłania strumieniowego.
 4. VyprVPN Świetne funkcje prywatności. Odblokowano teraz telewizję w naszych testach.
 5. VPNArea Dobrze z Now TV. Popularny również do grania i pobierania.
 6. Hotspot Shield Łączy duże prędkości i silne poświadczenia bezpieczeństwa. Odblokowuje teraz telewizor zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym.

Mimo że możesz uzyskać dostęp do witryny Now TV z dowolnego miejsca na świecie, nie będziesz w stanie oglądać żadnych filmów, jeśli jesteś poza Wyspami Brytyjskimi. Teraz TV blokuje ładowanie zawartości odtwarzacza wideo, jeśli wykryje, że użytkownik witryny nie znajduje się w Wielkiej Brytanii ani Irlandii.


Oto jak oglądać Now TV za granicą:

 1. Zarejestruj konto TV Now, jeśli już je masz.
 2. Wybierz jedną z sieci VPN z naszej listy. Ze względu na szybkość i niezawodność zalecamy ExpressVPN.
 3. Otwórz VPN i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 4. Otwórz teraz TV tak jak zwykle i rozpocznij transmisję strumieniową.

Najlepsze sieci VPN dla telewizji Now

Jest to możliwe obejść ten problem za pomocą VPN. Jednak nie każda sieć VPN pozwoli Ci wejść do Now TV. Potrzebujesz usługi, która ma następujące cechy:

 •         Możliwość obejścia regionalnych ograniczeń
 •         Możliwość maskowania aktywności VPN
 •         Duże prędkości przesyłania strumieniowego wideo
 •         Serwery w Wielkiej Brytanii lub Irlandii

Setki VPN zaśmiecają rynek i zajęłoby wam bardzo dużo czasu, aby wypróbować wszystkie z nich, aby sprawdzić, czy współpracują z Now TV. Dlatego opracowaliśmy ten przewodnik, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni VPN znacznie szybciej.

Oto nasza lista najlepszych VPN dla Now TV:

1. ExpressVPN

ExpressVPNSty 2020 Dostęp teraz TV Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN ma serwery w 94 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jest to jedna z najlepszych sieci VPN na świecie i może zapewnić dostęp do wielu usług internetowych, które ograniczają widzów według regionu. Teraz telewizor może wykryć aktywność VPN, więc potrzebujesz VPN, który może maskować jego tożsamość. ExpressVPN ma tę zdolność i może nawet uniknąć wykrycia w Chinach, gdzie władze stosują najtrudniejsze kontrole internetowe i zakazy VPN na świecie. Ta sieć VPN ma również duże prędkości, dzięki czemu nadal będziesz mógł przesyłać strumieniowo wideo, nawet gdy jesteś po drugiej stronie świata.

Aplikacje ExpressVPN są dostępne dla systemów Windows, Mac OS X, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Amazon Fire TV, tabletów Kindle Fire i Linux. Istnieje również rozszerzenie przeglądarki ExpressVPN dla Chrome, Firefox i Safari. To rozszerzenie jest kontrolerem aplikacji komputerowej, dzięki czemu utworzy połączenie VPN, które obejmie całą aktywność internetową komputera, a nie tylko ruch przychodzący i wychodzący z przeglądarki.

ExpressVPN tworzy aplikację, którą można zainstalować na niektórych routerach Wi-Fi. VPN można również skonfigurować ręcznie na dekoderach i innych urządzeniach aktywnych w Internecie w domu. Subskrypcja daje ci prawo do trzykrotnego połączenia z usługą. Jeśli aktywujesz VPN na swoim routerze, wszystkie połączenia internetowe wszystkich gadżetów w twoim domu będą chronione, ale będą one liczone tylko jako jedno z twoich jednoczesnych połączeń.

Plusy:

 • Zdecydowanie najlepsza w naszych testach dla Now TV
 • Odblokowuje również witryny takie jak Netflix, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Duże prędkości przesyłania strumieniowego i torrentów
 • Wiodące w branży funkcje bezpieczeństwa wbudowane w aplikacje
 • Aplikacje są eleganckie i łatwe w użyciu
 • Obsługa klienta na żywo przez całą dobę

Cons:

 • Umożliwia tylko trzy jednoczesne połączenia jednocześnie

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NAJLEPSZA VPN NA TERAZ TV: ExpressVPN jest naszym wyborem nr 1. Błyskawicznie szybki i niezawodny wybór, który odblokowuje wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego, w tym Now TV, Hulu, Netflix i Amazon Prime. Świetne funkcje bezpieczeństwa i prywatności oraz brak dzienników. Wypróbuj bez ryzyka dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Kupon ExpressVPN Oferta specjalna - otrzymaj 3-miesięczną dodatkową DEFINICJĘ FREEGET Aplikację automatycznie aplikujesz

2. NordVPN

NordVPNDostęp teraz TVTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma serwery w 62 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i Republice Irlandii. W sumie firma ma 4438 serwerów na całym świecie, co daje jej dużą pojemność do obsługi klientów. Nie wszystkie serwery NordVPN w Wielkiej Brytanii będą mogły uzyskać dostęp do Now TV, dlatego należy zapytać dział pomocy technicznej, którego serwera użyć.

Usługa NordVPN zapewnia dobre prędkości przesyłania strumieniowego wideo, a także bardzo dobrze wykrywa unik. To kolejna sieć VPN, która działa dobrze w Chinach. Firma umożliwia każdemu z kont jednoczesne podłączenie sześciu urządzeń do usługi. Możesz zainstalować VPN ręcznie na swoim routerze domowym, aby objąć wszystkie urządzenia w domu za pomocą jednego połączenia. Chociaż skonfigurowanie routera do korzystania z VPN może wydawać się skomplikowanym zadaniem technicznym, baza wiedzy NordVPN zawiera bibliotekę przewodników, które pokazują, jak skonfigurować 29 różnych typów routerów.

Aplikacja NordVPN będzie działać na systemach Windows, macOS, Mac OS X, Android i iOS. VPN jest również kompatybilny z komputerami z systemem Linux, ale musisz ręcznie skonfigurować VPN zamiast korzystać z aplikacji. NordVPN tworzy rozszerzenie przeglądarki dla Chrome i Firefox. Jeśli zdecydujesz się użyć rozszerzenia zamiast aplikacji komputerowej, tylko aktywność przeglądarki będzie kierowana przez VPN. To wystarczy, aby dostać się do Now TV i oglądać filmy w przeglądarce.

Plusy:

 • Odblokowany teraz telewizor podczas testowania przy dobrych prędkościach dla strumieniowania HD
 • Wybór budżetu, który odblokowuje również najpopularniejsze witryny z ograniczeniami geograficznymi
 • Obsługuje 5401 serwerów w 60 krajach, w tym 22 w Japonii
 • Całodobowe wsparcie czatu

Cons:

 • Nie jest to najsprytniejsza aplikacja komputerowa, wymaga trochę przyzwyczajenia

Nasz wynik:

4.5 poza 5

NAJLEPSZY BUDŻET VPN: NordVPN oferuje wielką wartość. Dobry, wszechstronny budżet, który dobrze współpracuje z Now TV. Silne funkcje bezpieczeństwa i umożliwia jednoczesne korzystanie z maksymalnie 6 urządzeń z jednego konta. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

3. PrivateVPN

PrivateVPNDostęp teraz TVTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN ma serwery w 55 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii. Ta szwedzka usługa została pierwotnie stworzona, aby obsługiwać torrenty, dzięki czemu zapewnia doskonałe prędkości. Może uchylić się przed wykryciem i przejść do witryn strumieniowych wideo, które ograniczają lokalizację oglądania, w tym Now TV. Chociaż ta usługa może ominąć ograniczenia internetowe w Chinach, firma zauważa, że ​​jej regularna usługa OpenVPN jest tam zablokowana. Jeśli jesteś w Chinach i chcesz korzystać z PrivateVPN, powinieneś użyć protokołu L2TP / IPSec.

Aplikację PrivateVPN można zainstalować w systemach operacyjnych Windows, macOS, Mac OS X, iOS, Android i Amazon Fire - Fire TV, Fire stick i tablet Fire. Jeśli masz komputer z systemem Linux, możesz korzystać z VPN, ale musisz go ręcznie skonfigurować. To samo dotyczy uzyskania VPN na routerze. Jak można się spodziewać, połączenie routera liczy się tylko jako jedno z maksymalnie sześciu równoczesnych połączeń, mimo że obejmuje wszystkie urządzenia w domu.

Private VPN oferuje nowym abonentom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy:

 • Nie ma problemów z działaniem z Now TV przy dobrych prędkościach
 • Odblokowuje także między innymi Hulu, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Zapewnia bezpieczne, szyfrowane połączenie i nie prowadzi dzienników
 • Przełącznik Kill w systemie Windows

Cons:

 • Nowa sieć wciąż rośnie, więc mniej serwerów do wyboru

Nasz wynik:

4.5 poza 5

WIELKIE PRĘDKOŚCI: PrivateVPN to dobry wybór dla rodziny. Odblokowuje teraz telewizor i ogólnie jest dobry do przeglądania i torrentowania. Umożliwia do 6 urządzeń. Przydałoby się więcej serwerów i brak wsparcia 24/7. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

4. VyprVPN

VyperVPNDostęp teraz TVTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

VyprVPN ma dobre prędkości i potrafi uniknąć wykrycia na serwerze Now TV, dzięki czemu będzie można oglądać filmy spoza Wysp Brytyjskich. Firma posiada serwery w 58 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ta sieć VPN umożliwia pięciokrotne połączenie z usługą.

VPN może uniknąć wykrycia w wielu witrynach, które podlegają ograniczeniom regionalnym, w tym w Now TV. VyprVPN jest również dobrym wyborem do ominięcia cenzury w miejscach o trudnych warunkach kontroli, takich jak Chiny, Iran i Arabia Saudyjska.

Aplikacja VyprVPN jest dostępna bezpłatnie ze strony internetowej serwisu. Zainstaluje się na systemach Windows, Mac OS X, macOS, Android i iOS. Możesz także skonfigurować VPN ręcznie na komputerach z systemem Linux, telefonach Blackberry i routerach. Połączenie routera wykorzystuje tylko jedno z maksymalnie pięciu jednoczesnych połączeń, chroniąc jednocześnie wszystkie urządzenia w domu. VPN zawiera specjalne środki bezpieczeństwa, które obejmują system maskowania o nazwie Chameleon, który kosztuje dodatkowo.

Plusy:

 • Odblokowuje wiele popularnych witryn do przesyłania strumieniowego, w tym Now TV
 • Aplikacje są łatwe w użyciu i mają dobre funkcje prywatności
 • W naszych testach prędkości przesyłania strumieniowego były powyżej średniej

Cons:

 • Znacząco droższy niż niektóre sieci VPN
 • Brak zaawansowanych opcji konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników

Nasz wynik:

4 poza 5

NIEOGRANICZONE UŻYWANIE DANYCH: VyprVPN jest łatwy w użyciu. Znakomita prędkość i czas pracy bez przestojów, ponieważ wszystkie serwery są własnością VyprVPN. Współpracuje z Now TV. Nie najtańsza opcja. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Kupon VyprVPN Zaoszczędź 81% na 2-letnim planie POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

5. VPNArea

VPNAreaDostęp teraz TVTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android

Stronie internetowej: www.VPNarea.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

VPNArea jest bardzo biegły w obchodzeniu regionalnych ograniczeń dotyczących usług przesyłania strumieniowego, w rzeczywistości firma specjalizuje się w tym zadaniu i zoptymalizowała serwery do przesyłania strumieniowego na całym świecie. Dzięki serwerom w Wielkiej Brytanii dostaniesz się do telewizji Now z dowolnego miejsca na świecie. VPNArea ma również serwery zoptymalizowane do grania i pobierania. Możliwości maskowania VPNArea działają dobrze w Chinach i innych represyjnych krajach, takich jak Pakistan i Oman.

Usługa obejmuje dostęp do serwerów w 70 krajach na całym świecie. Koncentrując się na usługach przesyłania strumieniowego wideo, VPNArea zapewnia, że ​​oferuje bardzo dobre prędkości. Osiąga się to poprzez utrzymywanie niskiego stosunku klienta do serwera. Gdy baza klientów się powiększa, firma konfiguruje więcej serwerów.

VPNArea umożliwia każdemu posiadaczowi rachunku sześć jednoczesnych połączeń. VPNArea wyjaśnia na swojej stronie internetowej, że zezwala na współdzielenie konta, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać te sześć limitów na połączenia i obniżyć koszty prowadzenia VPN poprzez współpracę z przyjacielem. Połączenie routera zużywa tylko jeden z przydzielonych połączeń, jednocześnie obejmując wszystkie urządzenia w domu, dzięki czemu można zwiększyć zasięg połączenia.

Musisz ręcznie skonfigurować VPN na routerach i komputerach z systemem Linux. Firma produkuje jednak aplikacje na urządzenia z systemami Windows, macOS, Mac OS X, iOS i Android.

Plusy:

 • Odblokowuje teraz TV i inne popularne witryny, takie jak Netflix
 • Nie musi rejestrować żadnych metadanych
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6, DNS i WebRTC jest domyślnie włączona w aplikacji komputerowej

Cons:

 • Wystąpiły problemy podczas próby połączenia się z serwerami amerykańskimi w aplikacji mobilnej
 • Obsługuje czat na żywo, ale spodziewaj się, że będziesz używać poczty e-mail do wszelkich technicznych kwestii
 • Aplikacje mogą zrobić z aktualizacją, szczególnie mobilną

Nasz wynik:

3.5 poza 5

SZYBKO I BEZPIECZNIE: VPNArea jest idealny do odblokowywania stron streamingowych i działa dobrze z Now TV, chociaż aplikacje mobilne i obsługa klienta nie pasują do rywali. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VPNArea.

Kupon VPNArea Oferta specjalna - Zaoszczędź 50% na 12-miesięcznym abonamencie POBIERZ ZASTOSOWANIE Kupon automatycznie

6. Tarcza Hotspot

Hotspot ShieldDostęp teraz TVTested Jan 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android

Stronie internetowej: www.Hotspotshield.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

Hotspot Shield obsługuje ponad 3000 serwerów w ponad 70 krajach. Ta usługa oferuje bardzo wysokie prędkości i wyjątkową zdolność odblokowywania, co czyni ją dobrym wyborem dla każdego, kto chce oglądać Now TV za granicą. Nie jesteś do tego ograniczony, ponieważ Hotspot Shield odblokowuje również główne platformy, takie jak Netflix US, Amazon Prime Video i AT&T TV teraz. Dozwolone jest do pięciu jednoczesnych połączeń.

Ta sieć VPN utrzymuje prywatność Twoich działań za pomocą 256-bitowego szyfrowania, ochrony przed wyciekiem IPv6 i DNS oraz przełącznika zabójstwa, który automatycznie zatrzymuje cały ruch, gdy niespodziewanie stracisz połączenie. Użytkownicy mogą zezwolić niektórym stronom na ominięcie VPN, a istnieje możliwość automatycznego łączenia się za każdym razem, gdy korzystasz z niezabezpieczonej sieci. Hotspot Shield nie przechowuje żadnych danych osobowych po rozłączeniu. Aplikacje tej usługi są bardzo łatwe w użyciu, ale jeśli potrzebujesz pomocy, wsparcie jest dostępne przez czat na żywo przez całą dobę.

Hotspot Shield oferuje aplikacje na Androida, iOS, Windows i MacOS.

Plusy:

 • Bardzo duże prędkości
 • Doskonała zdolność odblokowywania
 • Potężne funkcje bezpieczeństwa

Cons:

 • Brak aplikacji dla systemu Linux
 • Wcześniejsze obawy dotyczące prywatności

Nasz wynik:

4.5 poza 5

OBEJRZYJ TERAZ TV W KAŻDYM MIEJSCU: Hotspot Shield oferuje duże prędkości i wyjątkowe możliwości odblokowania, co oznacza, że ​​możesz go używać do strumieniowego przesyłania TV teraz, gdziekolwiek jesteś. Jakby tego było mało, ta usługa obejmuje szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa i 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Hotspot Shield.

Kupon na tarczę Hotspot Specjalna oferta - zaoszczędź 75% na 3-letnim planie

Darmowe VPN dla telewizji Now

Byłoby wspaniale znaleźć darmową sieć VPN, która pozwoliłaby Ci wejść do Now TV. Niestety, to po prostu niemożliwe. Teraz telewizja i jej siostrzana usługa Sky Go korzystają z tej samej platformy, która obejmuje bardzo rygorystyczny zakaz VPN. Nie tylko nie ma darmowych sieci VPN, które mogłyby wprowadzić Cię do Now TV, ale jest bardzo niewiele płatnych usług, które unikną skanowania VPN Now TV.

Wymaga wielu specjalnych funkcji, aby obejść większość regionalnych ograniczeń na stronach internetowych, a bezpłatne usługi VPN po prostu nie mają strumienia dochodów, aby uzasadnić inwestycję w te technologie. Jeśli wypróbujesz darmową sieć VPN, przekonasz się, że może być dobra na wiele rzeczy, ale nie dostaniesz się do telewizji Now.

Niektóre dobre VPN oferują darmowe wersje, aby zwabić klientów. Jednak te bezpłatne VPN zawsze mają ograniczenia dotyczące ich usług. Limity przepustowości i limity danych sprawiają, że te bezpłatne sieci VPN są bezużyteczne do przesyłania strumieniowego wideo.

Streamuj teraz telewizję przez router

Telewizory Smart i dekodery takie jak Roku często nie obsługują sieci VPN. Zamiast tego możesz skonfigurować VPN na routerze. Cały ruch, który przez niego przechodzi, będzie chroniony przez VPN. Obejmuje to dostęp Twojego Roku do serwerów Now TV. W takim przypadku musisz ustawić VPN na routerze, aby uzyskać dostęp do lokalizacji serwera w Wielkiej Brytanii.

Nie każdy router obsługuje połączenia VPN. Możesz być całkiem pewien, że tak będzie, jeśli opis routera mówi, że ma oprogramowanie DD-WRT lub Tomato. Zanim jednak zarejestrujesz się przy użyciu preferowanej sieci VPN, sprawdź w pomocy technicznej usługi, czy jej usługę można zainstalować na marce i modelu routera.

Jeśli router nie ma zgodnego oprogramowania układowego, masz kilka opcji. Możesz wymienić oprogramowanie na wersję DD-WRT lub Tomato przyjazną dla VPN, ale jakakolwiek pomyłka podczas tego procesu może trwale uszkodzić router, więc zachowaj ostrożność.

Alternatywnie, możesz kupić „wstępnie flashowany” router z VPN i wszystkimi jego serwerami już skonfigurowanymi. ExpressVPN jest naszym zdaniem najlepszą opcją do tego celu, ponieważ tworzy własne niestandardowe oprogramowanie układowe, które jest znacznie łatwiejsze do skonfigurowania i używania niż alternatywy typu open source. Klienci ExpressVPN mogą bezpłatnie zainstalować oprogramowanie wewnętrzne na swoim routerze, jeśli są kompatybilne.

Na koniec możesz skonfigurować hotspot Wi-Fi na laptopie i podłączyć do niego inteligentny telewizor lub Roku. Większość laptopów może nadawać własne sieci Wi-Fi, tworząc tak zwany „wirtualny router”. Podłączając urządzenie do przesyłania strumieniowego do laptopa, a następnie laptopa do sieci VPN, urządzenie do przesyłania strumieniowego będzie również tunelowało ruch internetowy przez sieć VPN. Dowiedz się, jak skonfigurować router wirtualny chroniony VPN dla Windows i Mac, korzystając z naszych przewodników.

Oglądaj teraz telewizję na telewizorze domowym

Najłatwiejszy dostęp do Now TV można uzyskać na komputerze. Możesz jednak także wyświetlić tę usługę na pełnowymiarowym ekranie telewizora. Aby to zrobić, potrzebujesz urządzenia obsługującego przesyłanie ekranu. Przesyłanie to proces przesyłania wideo z komputera na telewizor.

Najbardziej znanym urządzeniem do odlewania na rynku jest Chromecast. Istnieje jednak wiele innych marek. Podłącz urządzenia przesyłające z tyłu telewizora, a następnie zainstaluj rozszerzenie w przeglądarce, aby się z nim połączyć. Po uruchomieniu rozszerzenia przeglądarki wystarczy kliknąć jego ikonę i wybrać, aby przerzucić kartę przeglądarki na telewizor. Możesz także przesyłać ze smartfona.

Aby móc przesyłać telewizję Now TV, gdy jesteś poza Wyspami Brytyjskimi, musisz najpierw zainstalować VPN na swoim komputerze. Uruchom VPN i wybierz serwer w Wielkiej Brytanii. Następnie łączysz się z witryną Now TV za pomocą przeglądarki. Po wybraniu wideo z biblioteki Now TV musisz kliknąć ikonę przesyłania i włączyć usługę. Jeśli wybrana sieć VPN zapewnia rozszerzenie przeglądarki, jej włączenie wystarczy, aby skierować kanał Now TV za pośrednictwem komputera na telewizor.

Oglądaj teraz telewizję z zagranicy

W tym przewodniku zawęziliśmy Twoje wyszukiwanie VPN Now TV do pięciu świetnych dostawców. Wszystkie sieci VPN, które zalecamy, oferują gwarancje zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z tych ofert i daj upust swojej sieci VPN. Jeśli Ci się nie podoba, możesz anulować usługę i odzyskać wszystkie swoje pieniądze.

Czy oglądasz teraz telewizję spoza Wysp Brytyjskich? Czy oglądasz go na komputerze, czy przekazujesz go do telewizora? Z jakiej sieci VPN korzystasz, aby ominąć regionalne ograniczenia Now TV? Zostaw wiadomość w sekcji Komentarze poniżej i powiedz nam o swoich wrażeniach.

Zobacz też:

 • Oglądaj BBC za granicą
 • Oglądaj ITV za granicą
 • Oglądaj kanał 4 za granicą dzięki VPN
 • Oglądaj telewizję brytyjską za granicą
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 41 = 47