5 najlepszych VPN do oglądania TVB z dowolnego miejsca

Najlepsze sieci VPN do oglądania TVB z dowolnego miejsca

Większość ludzi zakłada, że ​​to, co robią online, jest prywatne, ale tak naprawdę nie jest to prawdą. W rzeczywistości Twoje działania są często monitorowane przez Twojego dostawcę usług internetowych (ISP), pracodawcę, aw niektórych krajach także rząd. Sieci VPN zapobiegają tego rodzaju szpiegowaniu, szyfrując ruch, zapewniając, że nie ma on znaczenia dla osób postronnych.

Zwykle, jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do platformy streamingowej TVB za granicą (poza Hongkongiem), zobaczysz następujący błąd:

My 服務 不適 用於 你 目前 所在 地區。 註: myTV SUPER 只供 香港 境內 使用。 ”(z grubsza przetłumaczone:„Ta usługa nie dotyczy Twojej bieżącej lokalizacji. Uwaga: myTV SUPER jest dostępne tylko w Hongkongu.”).

Dzieje się tak, ponieważ TVB sprawdził Twój adres IP i zauważył, że pochodzi spoza Hongkongu. Jednak gdy łączysz się z serwerem VPN w Hongkongu, otrzymujesz nowy adres IP dla danego kraju, który oszukuje witrynę, aby umożliwić ci dostęp. Omówimy każdą z naszych rekomendowanych sieci VPN bardziej szczegółowo później, ale jeśli chcesz zobaczyć, które sieci VPN są najlepsze dla TVB, możesz znaleźć krótkie podsumowanie poniżej:


Najlepsze VPN dla TVB

 1. NordVPN: Dzięki dziesiątkom szybkich serwerów w Hongkongu, zaawansowanym środkom bezpieczeństwa i prywatności oraz silnym możliwościom odblokowania, NordVPN jest idealny do przesyłania strumieniowego TVB za granicę.
 2. CyberGhost: Ta usługa jest szybka, łatwa w użyciu i niedroga. Oferuje wstępnie skonfigurowane funkcje bezpieczeństwa i może odblokować TVB bez wysiłku, gdziekolwiek jesteś.
 3. IPVanish: Szybki VPN z doskonałą obsługą wielu platform, potężnymi funkcjami bezpieczeństwa i wysokim limitem połączeń, IPVanish jest świetny dla tych, którzy chcą przesyłać strumieniowo na wiele urządzeń.
 4. PrivateVPN: Ta VPN oferuje ponadprzeciętne prędkości, silne bezpieczeństwo, zasady braku dzienników i możliwość oglądania TVB z dowolnego miejsca.
 5. SaferVPN: Jest to usługa zorientowana na bezpieczeństwo i prywatność z bardzo dużymi prędkościami. Jest w stanie łatwo odblokować TVB i podobne usługi za granicą.

Jak wybraliśmy najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego TVB

Każda sieć VPN ma różne funkcje bezpieczeństwa, zasady rejestrowania i lokalizacje serwerów. Ponadto nie wszystkie z nich są w stanie odblokować TVB za granicą. Aby wszystko było jak najprostsze, postanowiliśmy polecić tylko usługi spełniające wszystkie poniższe kryteria. W ten sposób masz gwarancję wysokiej jakości, wszechstronnego VPN, nie tylko takiego, który pozwala oglądać TVB w innych krajach.

Kryteria wyboru najlepszych VPN dla TVB:

 • Odblokowuje TVB i podobne platformy streamingowe za granicą
 • Wykorzystuje efektywne szyfrowanie nieakceptowalne i oferuje dodatkowe opcje bezpieczeństwa
 • Oferuje spójne, szybkie połączenia
 • Nie rejestruje żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika (najlepiej nie przechowuje żadnych dzienników)
 • Udostępnia aplikacje dla najpopularniejszych systemów operacyjnych

Najlepsze VPN dla TVB

Poniżej znajduje się nasza lista najlepszych sieci VPN dla TVB:

1. NordVPN

NordVPNSty 2020 odblokowuje tvb Przetestowano Sty 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN ma największą sieć spośród wszystkich głównych VPN, z ponad 5200 serwerami w 60 krajach, z których 50 znajduje się w Hongkongu. Jest wystarczająco szybki do przesyłania strumieniowego na żywo i ma wyjątkową zdolność odblokowywania, umożliwiając korzystanie z platform takich jak TVB, Netflix US i Amazon Prime Video za granicą. Ta usługa ma nawet specjalne zaciemnione serwery, dzięki czemu można nadal z niej korzystać w Chinach kontynentalnych.

Ta sieć VPN oferuje szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa. Obejmują one 256-bitowe szyfrowanie, automatyczne skanowanie reklam i złośliwego oprogramowania, specyficzny dla aplikacji przełącznik zabijania (który zatrzymuje cały ruch w przypadku nagłej utraty połączenia) oraz ochronę przed IPv6, DNS, WebRTC i przeciekami z portów. Opcje serwera obejmują Tor przez VPN lub dwa VPN jednocześnie. NordVPN nie prowadzi dzienników, co oznacza, że ​​twoich działań nie można prześledzić. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 przez czat na żywo.

NordVPN ma aplikacje dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android i iOS. Można go zainstalować ręcznie na routerach domowych.

Plusy:

 • Doskonałe standardy bezpieczeństwa i szyfrowania
 • Rozmiar serwera (5000 serwerów) nie ma sobie równych
 • Odblokowuje najpopularniejsze usługi przesyłania strumieniowego z blokadą geograficzną
 • Dobrze wyceniony dostawca weteranów

Cons:

 • Aplikacje komputerowe mogą być trochę powolne

NAJLEPSZA VPN DLA TVB: NordVPN to nasz najlepszy wybór. Jest to szybka, niezawodna sieć VPN, która stawia na pierwszym miejscu twoją prywatność i bezpieczeństwo. Ponadto łatwo odblokowuje TVB i podobne usługi za granicą, dzięki czemu idealnie nadaje się do przesyłania strumieniowego. NordVPN obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie ma żadnego ryzyka.

Kupon NordVPN Oszczędź 70% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount automatycznie

2. CyberGhost

Cyberghostodblokowuje tvb Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost ma ponad 3700 serwerów w 60 krajach i 24 w samym Hongkongu. Ta sieć VPN oferuje niezawodne, szybkie połączenia, przyjazny interfejs dla początkujących i silne możliwości odblokowywania, co oznacza, że ​​możesz zalogować się i rozpocząć transmisję TVB tak szybko, jak to możliwe. Z dozwolonymi siedmioma jednoczesnymi połączeniami, CyberGhost pozwala bezpiecznie przesyłać strumieniowo, nie pozostawiając żadnego z innych urządzeń bez ochrony.

Ta usługa jest idealna dla początkujących użytkowników wszystkie jego funkcje bezpieczeństwa są domyślnie włączone. Jest 256-bitowe szyfrowanie, zawsze włączony przełącznik zabijania (w każdej wersji aplikacji), ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6, automatyczna ochrona Wi-Fi, adblocker i skaner złośliwego oprogramowania. CyberGhost nie rejestruje żadnych danych, które mogłyby Cię zidentyfikować, więc Twoja prywatność jest w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez czat na żywo, 24/7.

Aplikacje CyberGhost są dostępne na urządzenia z systemem Windows, Android, MacOS i iOS. Ta usługa działa również na wybranych routerach sieciowych, ale należy ją skonfigurować ręcznie.

Plusy:

 • Testy wykazały imponujące prędkości przesyłania strumieniowego
 • Wyniki wysoko pod względem bezpieczeństwa i prywatności
 • Aplikacje są łatwe w instalacji i obsłudze - dobra opcja dla początkujących

Cons:

 • Brak zaawansowanych, dostosowywanych funkcji

BEST BUDGET VPN: CyberGhost to bezpieczny, ale niedrogi VPN. Oferuje wysokie prędkości, zasady braku dzienników i serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego, co oznacza, że ​​oglądanie TVB za granicą jest łatwe. Ta usługa jest objęta 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

CyberGhost Kupon NOWY ROK SPECJALNY: ZAOSZCZĘDŹ 80% na 3-letnich planach + 2 miesiące za darmo

3. IPVanish

IPVanishodblokowuje tvb Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish oferuje dostęp do ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach, w tym w Hongkongu. Jest bardzo szybki i może przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo na platformach takich jak TVB bez zauważalnego buforowania. Ponadto IPVanish to bardzo lekka usługa z solidną obsługą wielu platform, a ponieważ pozwala na 10 jednoczesnych połączeń, możesz użyć jej do ochrony wszystkich swoich urządzeń jednocześnie.

Ta sieć VPN zapewnia bezpieczeństwo dzięki kombinacji szyfrowania 256-bitowego, przełącznika „zabicia” (w wersjach stacjonarnych) oraz ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6. Możesz ukryć ruch OpenVPN, który pozwala korzystać z sieci i usług blokujących VPN. IPVanish w ogóle nie rejestruje żadnych danych, co oznacza, że ​​będziesz prawie całkowicie anonimowy w Internecie. Wsparcie jest dostępne 24/7 przez czat na żywo w przypadku jakichkolwiek problemów.

IPVanish oferuje aplikacje na Androida, iOS, Windows, MacOS oraz Amazon Fire TV i Firestick. Działa również w systemach Linux i routerach internetowych, ale najpierw wymaga ręcznej konfiguracji.

Plusy:

 • Imponujące prędkości
 • Wszystkie funkcje bezpieczeństwa i prywatności potrzebne w większości sytuacji
 • Umożliwia podłączenie 10 urządzeń jednocześnie

Cons:

 • Walczy o odblokowanie większych platform streamingowych

FLAWLESS STREAMING: IPVanish zapewnia wysokie prędkości, zaawansowane opcje bezpieczeństwa i wysoki limit połączeń, dzięki czemu jest idealny dla tych, którzy lubią streamować w podróży. Co więcej, jego plany obejmują siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

IPVanish CouponSAVE 60% na abonament roczny POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

4. PrivateVPN

PrivateVPNodblokowuje tvb Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN ma mniej serwerów do wyboru (88 w 57 krajach, w tym w Hongkongu), ale nadrabia to, oferując większe prędkości niż wielu rywalom. Ta sieć VPN może odblokować niektóre z najbardziej upartych platform przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i BBC iPlayer, więc TVB nie powinna stanowić wyzwania. PrivateVPN zawiera „Tryb ukrycia”, dzięki czemu można go używać w Chinach.

Ta usługa zabezpiecza ruch przy użyciu 256-bitowego szyfrowania, przełącznika „zabicia” (tylko Windows) oraz ochrony przed wyciekiem WebRTC, IPv6 i DNS. PrivateVPN jest dostawcą dziennika zerowego, więc twoich działań nie można prześledzić. Możesz zapłacić Bitcoinem, jeśli chcesz kolejną warstwę ochrony. Wsparcie oparte na czacie na żywo jest dostępne 22 godziny na dobę (z wyłączeniem 1-3 PST czasu PST), a personel może zdalnie zainstalować oprogramowanie na żądanie.

PrivateVPN zapewnia aplikacje dla systemów Windows, MacOS, Android i iOS. Do korzystania z platform opartych na systemie Linux i obsługiwanych routerów bezprzewodowych wymagana jest instalacja ręczna.

Plusy:

 • Prędkości są wystarczające do przesyłania strumieniowego wysokiej jakości
 • Zdobycie reputacji dzięki odblokowywaniu popularnych serwisów streamingowych
 • Nie prowadzi żadnych dzienników

Cons:

 • Nie ma czatu na żywo przez całą dobę
 • Mała liczba serwerów

OBEJRZYJ TVB W DOWOLNYM MIEJSCU: PrivateVPN oferuje szybkie serwery, silne bezpieczeństwo, politykę braku logów oraz możliwość strumieniowego przesyłania TVB z dowolnego miejsca, nawet z Chin. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Oferta prywatna VPN Oferta specjalna - zaoszczędź 83% na 2-letnim planie

5. SaferVPN

SaferVPNodblokowuje tvb Testowany styczeń 2020

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.safervpn.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

SaferVPN Obecnie ma ponad 700 serwerów w 34 krajach (w tym w Hongkongu). Ta usługa zapewnia niezmiennie wysokie prędkości i jest w stanie odblokować szeroką gamę platform streamingowych, w tym Netflix, TVB i BBC iPlayer za granicą. Z dopuszczalnymi maksymalnie pięcioma połączeniami możesz korzystać z SaferVPN, aby chronić większość swoich urządzeń za pomocą jednego konta.

Ta sieć VPN utrzymuje prywatność Twoich działań przez cały czas za pomocą 256-bitowego szyfrowania, przełącznika „zabicia” (w każdej wersji) oraz ochrony przed wyciekiem IPv6, DNS i WebRTC. SaferVPN nie rejestruje żadnych danych osobowych, a jeśli wolisz dodatkową anonimowość, możesz zapłacić w Bitcoin. Wsparcie jest dostępne 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.

SaferVPN ma aplikacje MacOS, Windows, iOS i Android. Może być zainstalowany ręcznie w systemach Linux i wybranych routerach.

Plusy:

 • Testy wykazały dobre prędkości przesyłania strumieniowego HD
 • Umożliwia płatności Bitcoin za pośrednictwem BitPay
 • Dzienniki nie są przechowywane, a aplikacje mają solidne ustawienia zabezpieczeń

Cons:

 • Ograniczone funkcje w porównaniu do innych sieci VPN

PROSTA, NIEZAWODNA VPN: SaferVPN jest łatwym w użyciu, wszechstronnym VPN. Oferuje szybkie prędkości, wsparcie 24/7, silne funkcje bezpieczeństwa i możliwość odblokowania TVB za granicą. Uwzględniona jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Kupon SaferVPN Zaoszczędź 80% na 3-letnim planie POBIERZ DEALDiscount stosowane automatycznie

Czy mogę odblokować TVB za pomocą darmowej sieci VPN?

Korzystanie z darmowego VPN może być kuszące, ale odradzamy to, z kilku powodów. Na początek usługi te są zazwyczaj pierwszymi blokowanymi przez platformy przesyłania strumieniowego. TVB ma dość surowe ograniczenia geograficzne, więc możesz nawet nie mieć dostępu do strony. Ponadto, ponieważ bezpłatne sieci VPN zwykle mają więcej użytkowników niż ich serwery są w stanie obsłużyć, możesz spodziewać się bardzo niskiej prędkości i filmów, które przestają często buforować, jeśli w ogóle odtwarzają.

Usługi te mogą nie pobierać opłat z góry, ale często mają inne sposoby zarabiania pieniędzy. Niektórzy używają na przykład modelu z reklamami lub proszą użytkowników o płacenie w zamian za wyższe prędkości. Jednak niektórzy uciekają się do ciemniejszych taktyk, takich jak śledzące pliki cookie w celu gromadzenia informacji, takich jak odwiedzane witryny i częstotliwość. Jest on następnie sprzedawany reklamodawcom później, najprawdopodobniej bez Twojej wiedzy.

Na koniec powinieneś rozważyć konsekwencje dla bezpieczeństwa darmowej sieci VPN. Ostatnie badanie dotyczące ponad 280 takich aplikacji wykazało, że prawie 40% zawierało złośliwe oprogramowanie. Nawet te, które nie były całkowicie bezpieczne: ponad 80% wyciekło dane osobowe przez IPv6, a 18% nie używało żadnego szyfrowania. Większe firmy niekoniecznie są jednak bezpieczniejsze: w 2015 r. Okazało się, że Hola sprzedaje wolne pasmo użytkowników, aby pomóc uruchomić botnet.

Korzystanie z sieci VPN o ugruntowanej pozycji z historią stawiania prywatności użytkowników na pierwszym miejscu jest najlepszym sposobem na zachowanie bezpieczeństwa w Internecie.

Jak odblokować i przesyłać strumieniowo TVB za granicę za pomocą VPN

Przy odpowiedniej sieci VPN strumieniowanie TVB online jest łatwe. Wystarczy wykonać następujące czynności:

Jak oglądać TVB za granicą

 1. Zacznij od rejestracji w jednym z VPN wymienionych powyżej (zalecamy NordVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN, upewniając się, że otrzymujesz odpowiednią wersję dla swojego urządzenia.
 3. Połącz się z jednym z serwerów VPN w Hongkongu.
 4. Teraz spróbuj przesłać coś strumieniowo na TVB. Powinieneś dowiedzieć się, że filmy odtwarzane są niemal natychmiast, ale jeśli masz problemy, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie, a następnie ponownie załaduj stronę.

Czy mogę zarejestrować się w TVB spoza Hongkongu?

Możesz faktycznie zarejestrować i oglądać pięć kanałów TVB (Jade, Pearl, J2, TVB News oraz TVB Finanse i informacje) całkowicie za darmo. Jest jednak pewien haczyk: najpierw musisz utworzyć konto.

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu Hongkong. Twój kod weryfikacyjny jest następnie wysyłany SMS-em na podany numer, co sprawia, że ​​rejestracja zagranicznych użytkowników jest prawie niemożliwa. To powiedziawszy, Hongkongi, którzy obecnie podróżują za granicę, nie powinni mieć żadnych problemów, pod warunkiem, że połączą się z VPN przed odwiedzeniem strony.

Co mogę oglądać na TVB?

TVB zapewnia szeroki zakres treści, a dzięki pięciu dostępnym kanałom każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej wymieniliśmy niektóre programy, które można oglądać bezpłatnie w TVB:

 1. Come Home Love: Lo and See (愛 · 回家 之 開心 速遞)
 2. Detektyw Żelazny (鐵 探)
 3. The Way We Dance (狂舞 派)
 4. Geneza (再創 世紀)
 5. Infernal Affairs (無間道)
 6. Romans 7 dni (7 日 羅曼史)
 7. FM701
 8. Gambling City Group (賭城 群英會)
 9. Łowca myśli (心理 追兇)
 10. OMG, Wysoki Sądzie (是 咁 的 , 法官 閣下)
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =