5 najlepszych sieci VPN na PlayStation Vue: transmisja na żywo z dowolnego miejsca

Czy chcesz uzyskać dostęp do PlayStation Vue z zagranicy? W tym poście pokażemy, jak transmitować na żywo zawartość PlayStation Vue bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), możesz ominąć ograniczenia geograficzne i oglądać PlayStation Vue na żywo w Internecie z krajów poza USA.

Najlepsza sieć VPN dla PlayStation Vue

Platformy przesyłania strumieniowego często stosują środki blokowania geograficznego, aby uniemożliwić widzom spoza ich regionu nadawania dostrojenie. Jednak sieci VPN umożliwiają użytkownikom łączenie się z serwerami w różnych krajach. Otrzymasz tymczasowy adres IP specyficzny dla regionu, który podstępnie przekonuje witrynę lub usługę do przekonania, że ​​faktycznie znajdujesz się gdzie indziej. Ponadto VPN zwiększają Twoje bezpieczeństwo online, szyfrując ruch. To czyni go nieczytelnym dla każdego, kto może monitorować twoje połączenie, w tym hakerów, administratorów sieci lub dostawców usług internetowych.

Pierwszym krokiem w kierunku odblokowania PlayStation Vue jest wybór odpowiedniej sieci VPN. Każda usługa jest inna: niektóre mają pierwszeństwo w obsłudze, podczas gdy inne oferują większe sieci serwerów, bardziej zaawansowane opcje zabezpieczeń lub lepsze możliwości odblokowywania. Aby znaleźć najlepsze usługi dla PlayStation Vue, szukaliśmy sieci VPN spełniających następujące kryteria:

 1. Obsługuje wiele serwerów w Stanach Zjednoczonych
 2. Ma minimalny wpływ na prędkość sieci
 3. Może odblokować PlayStation Vue i inne popularne usługi przesyłania strumieniowego
 4. Oferuje silne szyfrowanie i dodatkowe funkcje bezpieczeństwa
 5. Utrzymuje minimalną liczbę logów, a najlepiej wcale

Jak odblokować PlayStation Vue za pomocą VPN

Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z VPN: odblokowanie treści z ograniczeniami geograficznymi jest proste i działa w ten sam sposób na większości platform:


 1. Zarejestruj się w jednej z poniższych sieci VPN (zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie. Będzie kilka różnych wersji, więc upewnij się, że masz odpowiednią dla swojego systemu operacyjnego.
 3. Połącz się z amerykańskim serwerem.
 4. Spróbuj uzyskać dostęp do treści z PlayStation Vue. Powinieneś stwierdzić, że ładuje się prawie natychmiast.

OTRZYMAJ PREMIUM VPN ZA DARMO: Często dostawcy VPN oferują swoje najniższe ceny tylko tym klientom, którzy chcą się zarejestrować przez lata. Jeśli jednak potrzebujesz sieci VPN tylko przez krótki czas lub po prostu chcesz obejrzeć jedno konkretne wydarzenie, możesz skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego ExpressVPN. Wymagana jest płatność z góry, ale możesz anulować w ciągu 30 dni, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Poniżej znajdziesz nasze zalecane VPN dla PlayStation Vue:

1. ExpressVPN

ExpressVPN-Playstation-Vue

ExpressVPN to doskonały wybór do przesyłania strumieniowego PlayStation Vue. Ma 28 serwerów w USA, rozmieszczonych w 18 stanach, i ma znikomy wpływ na prędkość twojej sieci. Co więcej, jest to jedna z niewielu sieci VPN, które mogą konsekwentnie ominąć agresywne środki ograniczenia geograficznego stosowane przez platformy takie jak Netflix i BBC iPlayer. Dozwolone są trzy jednoczesne połączenia, dzięki czemu możesz chronić najczęściej używane urządzenia za pomocą jednego konta.

Ta usługa zapewnia bezpieczeństwo w Internecie dzięki połączeniu szyfrowania 256-bitowego, idealnej tajemnicy przekazywania, przełącznika „zabicia” i ochrony przed wyciekiem DNS. Co najlepsze, ExpressVPN nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez czat na żywo, 24/7.

ExpressVPN zawiera aplikacje na urządzenia z systemami Windows, MacOS, Linux, Android i iOS. Można go zainstalować na obsługiwanych routerach bezprzewodowych, choć wymaga to ręcznej konfiguracji.

EKSKLUZYWNA OFERTA: Nasi czytelnicy mogą zaoszczędzić 49% i uzyskać trzy dodatkowe miesiące bezpłatnie, rejestrując się w abonamencie rocznym ExpressVPN. Obejmuje to 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wypróbuj, a jeśli nie jesteś zadowolony, możesz anulować i odzyskać swoje pieniądze.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN 3-letnia umowa

NordVPN ma jedną z największych sieci serwerów dowolnej dużej usługi VPN. Istnieje ponad 1900 serwerów do wyboru w USA, z których niektóre są dedykowane do przesyłania strumieniowego HD. Oprócz ominięcia ograniczeń geograficznych PlayStation Vue, może niezawodnie odblokować popularne platformy strumieniowe, takie jak Netflix, Hulu i Amazon Prime Video.

Bezpieczeństwo to miejsce, w którym NordVPN naprawdę się wyróżnia. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES i zapewnia użytkownikom wysoce konfigurowalny przełącznik zabijania, ochronę przed wyciekami DNS / IPv6 oraz kilka bardziej zaawansowanych funkcji. Obejmują one możliwość korzystania z podwójnych sieci VPN, łączenia się z Torem za pomocą sieci VPN i automatycznego blokowania reklam lub złośliwego oprogramowania. NordVPN nie rejestruje żadnych danych umożliwiających identyfikację, więc wiesz, że Twoje działania pozostaną prywatne.

Ta usługa ma dedykowane aplikacje dla systemów MacOS, Windows, iOS i Android. W przypadku platform opartych na systemie Linux i obsługiwanych routerów wymagana jest ręczna instalacja.

ZAOSZCZĘDŹ 77%: Wybierz trzyletni plan NordVPN i obniż cenę o ogromne 77%. Zmniejsza to miesięczną płatność do zaledwie 2,75 USD.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

3. CyberGhost

CyberghostVPN

CyberGhost sprawia, że ​​przesyłanie strumieniowe większości usług zablokowanych geograficznie jest bardzo proste: wystarczy kliknąć Odblokuj przesyłanie strumieniowe opcję i wybierz usługę. Chociaż PlayStation Vue nie jest wspomniane z nazwy, możesz go odblokować, łącząc się z jednym z 464 szybkich serwerów amerykańskich CyberGhost. Przekonasz się, że są one wystarczająco szybkie, aby przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo bez buforowania lub opóźnień.

Ta usługa została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika. Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu, przełącznikowi zabicia, wymuszonemu przekierowaniu HTTPS, sprawdzaniu anty-malware i blokowaniu reklam, CyberGhost skutecznie działa jako kompleksowe narzędzie bezpieczeństwa online. Żadne dane osobowe nie są przechowywane, a ponieważ chronią przed wyciekami DNS, IPv6 i przekierowania portów, Twoje działania nie zostaną ujawnione nikomu.

Ta sieć VPN oferuje aplikacje na Androida, iOS, Windows i MacOS. Działa z urządzeniami z systemem Linux i wybranymi routerami sieciowymi, chociaż należy je skonfigurować ręcznie.

OFERTA CZYTNIKA: Zapisz się na roczną ofertę CyberGhost i zaoszczędź 77%. Co więcej, otrzymasz dodatkowe sześć miesięcy ubezpieczenia całkowicie za darmo. Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy możesz wypróbować tę usługę bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

4. IPVanish

Strona oferty IPVanish.

IPVanish od dawna jest ulubionym miejscem użytkowników, którzy lubią strumieniować wideo online. Oferuje wyjątkową obsługę wielu platform, wysokie prędkości i ogromny wybór serwerów do wyboru (479 w USA). Z maksymalnie dziesięcioma połączeniami dozwolonymi w dowolnym momencie, cała rodzina może przesyłać strumieniowo PlayStation Vue i wiele więcej za pomocą jednej subskrypcji.

Dzięki IPVanish korzyści nie kończą się na przyjaznej obsłudze. Ten dostawca kładzie również duży nacisk na bezpieczeństwo. Domyślnie wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznik „zabicia”, ale można także blokować ruch lokalny, zaciemniać dane i zmieniać adresy IP w regularnych odstępach czasu. Ta sieć VPN nie rejestruje żadnych danych, które mogłyby zostać użyte do Twojej identyfikacji.

IPVanish ma lekkie, przyjazne dla użytkownika aplikacje na MacOS, Windows, Android, iOS oraz Amazon Fire TV / Fire Stick. Można go również zainstalować ręcznie w systemach Linux i obsługiwanych routerach internetowych.

EKSKLUZYWNY: Czytniki Comparitech mogą zaoszczędzić do 60% na subskrypcjach IPVanish tutaj. Są one objęte 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, więc nie ma żadnego ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

5. PrivateVPN

privatevpn-banner

Pomimo posiadania zaledwie dziesięciu serwerów w USA, PrivateVPN jest nadal wart twojego czasu. Oferuje wyższe prędkości niż wielu konkurentów i jest w stanie odblokować główne serwisy streamingowe, w tym Netflix, Now TV, BBC iPlayer i oczywiście PlayStation Vue. Umożliwia do sześciu jednoczesnych połączeń na konto, dzięki czemu możesz chronić wszystkie swoje urządzenia jednocześnie.

PrivateVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekami IPv6 i DNS oraz przełącznik zabicia, który zatrzymuje transfer danych po rozłączeniu z VPN. Ponadto PrivateVPN nie rejestruje żadnych danych sesji ani aktywności, dzięki czemu możesz przeglądać anonimowo. Czat na żywo jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a pracownik pomocy technicznej może nawet zainstalować oprogramowanie zdalnie, jeśli chcesz.

PrivateVPN ma dostępne aplikacje Windows, Android, MacOS i iOS. Wybierz routery i systemy Linux można skonfigurować ręcznie.

OKRES ROKU: Obniż cenę o ponad 70% i uzyskaj dodatkowe pięć miesięcy bezpłatnie, wybierając plan roczny PrivateVPN.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Czy mogę używać darmowego VPN z PlayStation Vue?

Na pierwszy rzut oka bezpłatne VPN wydają się łatwym sposobem na ochronę się w Internecie. Jednak zdecydowanie odradzamy ich stosowanie z kilku powodów. Usługi te nieustannie napływają użytkowników, ale brakuje im infrastruktury serwerowej do ich obsługi. W praktyce oznacza to, że będziesz doświadczać bardzo niskiej prędkości przeglądania, zacinających się filmów i sporadycznych rozłączeń. Ponadto PlayStation Vue starało się, aby użytkownicy VPN nie mogli niczego oglądać. W związku z tym bezpłatne sieci VPN prawdopodobnie nie będą działać w celu odblokowania usługi.

Jak każda firma, istnieją darmowe VPN, aby zarabiać pieniądze. Nie obciążają użytkownika bezpośrednio, ale używają innych metod, aby osiągnąć zysk. Często zdarza się, że bezpłatne sieci VPN wstawiają reklamy na odwiedzane strony, ale mogą również używać śledzących plików cookie do śledzenia twoich działań, nawet po rozłączeniu. Szczegółowe dzienniki nawyków przeglądania mogą być następnie sprzedawane stronom trzecim bez Twojej wiedzy.

Wreszcie nie ma gwarancji, że bezpłatna sieć VPN, z której korzystasz, będzie legalna. Ostatnie badania wykazały, że wiele darmowych aplikacji „VPN” aktywnie próbowało instalować złośliwe oprogramowanie w systemie użytkownika. Nawet te, które tego nie zrobiły, wykazywały różne wady bezpieczeństwa, zakładając, że w rzeczywistości szyfrują Twoje dane. Nawet jeśli zdecydujesz się na popularną darmową sieć VPN, nadal możesz być zagrożony: zaledwie kilka lat temu widzieliśmy, jak ktoś sprzedaje przepustowość swoich użytkowników, aby ułatwić botnet. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo online, nie możesz być zbyt ostrożny; zalecamy korzystanie z zaufanej, renomowanej sieci VPN, która stawia na pierwszym miejscu prywatność użytkowników.

Czy mogę zarejestrować się w PlayStation Vue??

Chociaż możesz użyć sieci VPN, aby odblokować PlayStation Vue z zagranicy, tylko ludzie w Stanach Zjednoczonych mogą się zarejestrować. Wynika to z faktu, że Sony sprawdza, czy Twoja metoda płatności jest zarejestrowana na amerykański adres. Obecnie użytkownicy próbujący zarejestrować się z innych krajów widzą komunikat o treści:

PlayStation Vue niedostępny

Przepraszamy, PlayStation Vue jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli używasz VPN, nie zobaczysz tego komunikatu, a zamiast tego będziesz mógł rozpocząć proces rejestracji. Jednak nawet jeśli zdecydujesz się na bezpłatny okres próbny, musisz podać informacje rozliczeniowe, a jedyną opcją kraju dla adresu rozliczeniowego karty kredytowej są Stany Zjednoczone.

Niestety nie ma łatwego ani niezawodnego sposobu na obejście tego ograniczenia, chyba że masz w USA przyjaciela, który zechce się zarejestrować.

Z jakich urządzeń mogę korzystać w PlayStation Vue?

Urządzenia obsługiwane przez PlayStation Vue

Warto zauważyć, że nie potrzebujesz PlayStation, aby korzystać z PlayStation Vue. Chociaż istnieją natywne aplikacje na PlayStation 3 i 4, możesz także dostroić je za pomocą Roku, Amazon Fire TV / Fire Stick, Android, iOS, Apple TV, Chromecast lub odtwarzacza internetowego. Chociaż niektóre z tych systemów nie mają natywnych aplikacji VPN, możesz zainstalować VPN na swoim routerze domowym. To automatycznie przekieruje ruch do i ze wszystkich podłączonych urządzeń przez wybrany serwer VPN. Dodatkowo możesz użyć routera wirtualnego.

Ile kosztuje PlayStation Vue?

Najtańszy pakiet PlayStation Vue, Access, zawiera 48 różnych kanałów i kosztuje 44,99 USD miesięcznie. Jednak ceny mogą wzrosnąć nawet do 79,99 USD miesięcznie, jeśli chcesz dodać relacje sportowe, filmy lub inne dodatkowe kanały. Ponadto niektóre dodatki nie są dostępne w ramach jednego abonamentu: na przykład jeśli chcesz oglądać treści w języku hiszpańskim, dodatkowe 4,99 USD.

Dla niektórych pakietów dostępne są bezpłatne okresy próbne. Będziesz musiał zarejestrować metodę płatności, ale jeśli zdecydujesz, że usługa nie jest tym, czego szukasz, możesz anulować bez obciążenia.

Co mogę oglądać na PlayStation Vue?

PlayStation Vue oferuje szereg niezależnych i powiązanych kanałów. Poniżej wymieniliśmy niektóre z jego bardziej popularnych ofert:

 • Cartoon Network
 • Disney Channel
 • AMC
 • Czas na przedstawienie
 • LIS
 • ESPN
 • Odkrycie
 • HBO
 • NBC Sports
 • MLB
 • NBA TV
 • SyFy
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 19 = 22