5 najlepszych sieci VPN do oglądania kanadyjskiej telewizji za granicą

Czy chcesz oglądać kanadyjskie serwisy, takie jak TVA, Sportsnet, TSN, RDS i CBC online? W tym poście wyjaśnimy, jak możesz transmitować na żywo kanadyjską telewizję. Pokażemy również, w jaki sposób wirtualna sieć prywatna (VPN) pozwala ominąć regionalne ograniczenia i oglądać telewizję kanadyjską z USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemiec lub dowolnego innego kraju za granicą.  


5 najlepszych sieci VPN do oglądania kanadyjskiej telewizji za granicą

Sieci VPN szyfrują ruch sieciowy, umożliwiając bezpieczne przeglądanie Internetu bez monitorowania działań przez hakerów, administratorów sieci lub dostawcę usług internetowych (ISP). Od dawna dostawcy usług internetowych zmniejszają prędkości użytkowników, którzy często przesyłają strumieniowo, ale ponieważ nie są w stanie powiedzieć dokładnie, co robisz podczas korzystania z sieci VPN, ograniczenie przepustowości staje się trudniejsze do uzasadnienia.

Istnieją jednak inne zalety przesyłania strumieniowego za pomocą VPN: umożliwiają dostęp do usług blokowanych geograficznie z innych krajów. Gdy łączysz się z serwerem VPN, przydzielany jest tymczasowy adres IP właściwy dla regionu. Ponieważ wiele platform przesyłania strumieniowego sprawdza Twój adres IP, aby sprawdzić, czy znajdujesz się w obszarze rozgłaszania, uzyskanie dostępu staje się niezwykle proste dzięki VPN.

Jak oglądać kanadyjską telewizję z zagranicy za pomocą VPN

Jesteś nowy w VPN i nie wiesz, jak zacząć? Wykonaj poniższe czynności, aby ominąć ograniczenia geograficzne i oglądać telewizję kanadyjską z dowolnego miejsca na świecie:

 1. Najpierw wybierz odpowiedniego dostawcę VPN (zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN, starając się uzyskać odpowiednią wersję dla swojego urządzenia.
 3. Użyj swoich danych logowania, aby zalogować się do aplikacji.
 4. Połącz się z jednym z kanadyjskich serwerów VPN.
 5. Spróbuj załadować wideo na wybranej stronie. Odtwarzanie powinno rozpocząć się niemal natychmiast, ale jeśli nie, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie.

Jeśli chcesz obejrzeć konkretny program na żywo, zalecamy wypróbowanie powyższych kroków przed jego nadaniem. W ten sposób, jeśli twoja sieć VPN nie działa zgodnie z przeznaczeniem, nadal będziesz mieć czas na skontaktowanie się z obsługą klienta i być może nie będziesz musiał niczego przegapić.

OTRZYMAJ PREMIUM VPN ZA DARMO: Zazwyczaj VPN zapisują swoje najlepsze ceny dla abonentów długoterminowych. Jeśli jednak potrzebujesz ochrony na krótki czas, na przykład, jeśli wybierasz się na wakacje lub chcesz po prostu obejrzeć jedno szczególne wydarzenie, możesz zamiast tego skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego ExpressVPN. Będziesz musiał zapłacić z góry, ale możesz anulować w dowolnym momencie, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. To skutecznie oznacza, że ​​możesz uzyskać wysokiej jakości VPN za darmo, bez żadnego ryzyka.

Wybór odpowiedniej sieci VPN do przesyłania strumieniowego kanadyjskiej telewizji

Nowicjuszom często trudno jest zdecydować, z której sieci VPN korzystać. W końcu jest tak wiele możliwości, a każda usługa jest nieco inna. Na przykład niektóre oferują większe sieci, podczas gdy inne koncentrują się na zapewnieniu najszybszych prędkości lub najsilniejszych funkcji bezpieczeństwa. Aby znaleźć najlepsze sieci VPN do oglądania kanadyjskiej telewizji za granicą, szukaliśmy tych, które spełniają następujące kryteria:

 • Może odblokować popularne kanadyjskie usługi, takie jak CBC, TVA i Sportsnet
 • Ma rozległą sieć, najlepiej z wieloma serwerami kanadyjskimi
 • Wykorzystuje potężne szyfrowanie i obejmuje różne inne funkcje bezpieczeństwa
 • Nie rejestruje żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika, a co więcej, nie przechowuje żadnych dzienników
 • Ma dobrą obsługę wielu platform z minimalną różnicą funkcjonalną między aplikacjami stacjonarnymi i mobilnymi

Poniżej wymieniliśmy najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego kanadyjskiej telewizji za granicą:

1. ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

ExpressVPN jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo bez zauważalnego buforowania, a dzięki ponad 2000 serwerom na całym świecie gwarantujesz połączenie o niskim opóźnieniu. Co więcej, ta usługa może odblokować główne platformy przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu i Amazon Prime Video z zagranicy. Z klastrami serwerów w Toronto, Montrealu i Vancouver, możesz nawet użyć ExpressVPN, aby ominąć regionalne awarie NHL.

Ta sieć VPN używa 256-bitowego szyfrowania, aby zachować prywatność Twoich działań online. Posiada również ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6, idealną tajemnicę przekazywania i przełącznik zabijania w aplikacjach komputerowych, który zatrzymuje cały ruch w przypadku nieoczekiwanego rozłączenia. ExpressVPN nie rejestruje żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować, i można zarejestrować się prawie całkowicie anonimowo, płacąc za pomocą Bitcoin. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez czat na żywo, 24/7.

ExpressVPN obejmuje aplikacje na urządzenia z systemami Windows, Linux, MacOS, Android i iOS. Routery bezprzewodowe należy skonfigurować ręcznie, ale ExpressVPN zapewnia niestandardowe oprogramowanie układowe, które sprawia, że ​​jest to tak proste, jak to możliwe.

TRZY MIESIĄCE ZA DARMO: Zapisz się do rocznego planu ExpressVPN tutaj, aby uzyskać trzy miesiące za darmo i obniżyć koszty o 49%.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

2. CyberGhost

Cyberghost

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost sprawia, że ​​utrzymanie bezpieczeństwa online jest tak proste, jak to możliwe. Możesz wybierz jeden z prawie 3000 serwerów (69 w Kanadzie) bezpośrednio lub zamiast tego wybierz zadanie (takie jak bezpieczny dostęp do strumieni blokowanych geograficznie lub dzielenie się plikami) i przydziel odpowiedni serwer. Dzięki dużej prędkości i maksymalnie siedmiu jednoczesnym połączeniom ta usługa jest idealna dla użytkowników, którzy chcą chronić wszystkie swoje urządzenia przy minimalnej wymaganej konfiguracji.

Pomimo przyjaznej dla użytkownika konstrukcji, CyberGhost oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa. Twój ruch jest chroniony przez 256-bitowe szyfrowanie, przełącznik „zabicia” (zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej), a także IPv6, DNS, przekierowanie portów i ochrona przed wyciekiem WebRTC. Ta usługa nie rejestruje żadnych informacji, które można by powiązać z tobą.

CyberGhost ma aplikacje na Androida, iOS, Windows i MacOS. Można go zainstalować ręcznie na platformach Linux i routerach internetowych.

CZYTANIE CZYTELNIKA: Uzyskaj dodatkowe sześć miesięcy za darmo dzięki rocznej ofercie CyberGhost. Obejmuje to rabat w wysokości ponad 70% i 30-dniowy okres próbny.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

3. NordVPN

NordVPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

NordVPN obecnie ma 346 serwerów w samej Kanadzie i około 5000 w innych krajach. Jego wystarczająco szybki, aby bez przeszkód przesyłać strumieniowo treści HD lub 4K, umożliwia do sześciu jednoczesnych połączeń i oferuje dedykowane serwery P2P i anty-DDoS. Ponadto usługa ta może ominąć blokowanie geograficzne nawet na najbardziej upartych platformach transmisji strumieniowej. Może łatwo odblokować usługi takie jak Netflix, Hulu i BBC iPlayer, dzięki czemu CTV i podobne kanadyjskie transmisje telewizyjne nie będą stanowić problemu.

To VPN jest wysoce konfigurowalny i daje wszystko, czego potrzebujesz aby dostosować swoje bezpieczeństwo online. Używa 256-bitowego szyfrowania i domyślnie chroni przed przeciekami WebRTC, DNS i IPv6. Możesz używać dwóch sieci VPN jednocześnie, uzyskiwać dostęp do Tora za pomocą sieci VPN i automatycznie blokować reklamy lub złośliwe oprogramowanie. NordVPN ma politykę braku dzienników i pozwala płacić bitcoinami. Oznacza to, że jeśli użyjesz jednorazowego adresu e-mail do rejestracji, będziesz prawie całkowicie niemożliwy do wykrycia.

Ta usługa ma aplikacje Linux, MacOS, Windows, Android i iOS. W przypadku routerów sieciowych wymagana jest ręczna instalacja.

TRZYLETNI RABAT: Zaoszczędź 75%, subskrybując trzyletni plan NordVPN. Obniża to miesięczny koszt do zaledwie 2,99 USD.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

4. IPVanish

IPVanish

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish jest dobrze znany z dużych prędkości i doskonałej obsługi wielu platform. Oferuje dostęp do ponad 1100 serwerów na całym świecie, w tym 35 w samej Kanadzie. Jest to szczególnie dobry wybór, jeśli chcesz chronić wiele urządzeń, ponieważ to umożliwia do dziesięciu jednoczesnych połączeń podczas gdy większość jego rywali pozwala na trzy do sześciu.

Ta sieć VPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem DNS i IPv6 oraz przełącznik zabicia (we wszystkich wersjach oprogramowania) w celu ochrony ruchu przed wścibskimi oczami. Umożliwia użytkownikom zaciemnianie ruchu OpenVPN, zmianę adresów IP w ustalonych odstępach czasu i blokowanie całego ruchu lokalnego. IPVanish nie przechowuje żadnych dzienników sesji ani połączeń, więc twoich działań nie można przypisać do ciebie. Jest to popularna sieć VPN do torrentowania i do Kodi. Obsługa klienta jest gotowa do pomocy przez czat na żywo, 24/7.

Aplikacje IPVanish są dostępne dla urządzeń z Androidem, Windows, iOS, MacOS i Amazon Fire. Systemy Linux i niektóre routery sieciowe są również obsługiwane przez konfigurację ręczną.

EKSKLUZYWNY: Zaoszczędź 46% na swojej subskrypcji IPVanish tutaj. Każdy plan obejmuje 7-dniowy, bez ryzyka okres próbny.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

5. PrivateVPN

PrivateVPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN ma dwa serwery kanadyjskie (jeden w Toronto i jeden w Vancouver) i około 80 w innym miejscu. Czego brakuje jednak w rozmiarze sieci, to więcej niż rekompensuje prędkość; PrivateVPN jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo HD na żywo bez żadnych problemów. Ponadto może odblokować niektóre z najpopularniejszych platform strumieniowych w Kanadzie, w tym US Netflix, TVA i Sportsnet Now.

PrivateVPN chroni przed wyciekami DNS, IPv6 i WebRTC oraz ukrywa twoje działania za 256-bitowym szyfrowaniem. Ma również ścisłe zasady braku logowania, więc jeśli zapłacisz Bitcoinem i użyjesz jednorazowego e-maila do rejestracji, będziesz prawie całkowicie anonimowy online. Obsługa klienta PrivateVPN nie ma sobie równych; oferuje wsparcie 24/7 przez czat na żywo, a personel może zdalnie zainstalować lub skonfigurować oprogramowanie (oczywiście za Twoją zgodą).

Ta sieć VPN jest dostarczana z aplikacjami dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android. Można go zainstalować ręcznie na urządzeniach z systemem Linux i obsługiwanych routerach bezprzewodowych.

ROCZNA OFERTA: Wybierz roczny plan PrivateVPN, aby uzyskać pięć dodatkowych miesięcy za darmo i zaoszczędzić ponad 70%.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Czy mogę oglądać kanadyjską telewizję za granicą dzięki darmowej sieci VPN??

Chociaż darmowe VPN mogą być kuszące, nie zalecamy używania jednego, szczególnie jeśli chcesz streamować. Usługi te mają zwykle małe sieci serwerów z ciągłym napływem użytkowników. Powoduje to znaczne spowolnienie, które przejawia się w niskiej prędkości przeglądania i często zacinaniu się wideo, którego buforowanie zajmuje dużo czasu. Ponadto większość darmowych sieci VPN nie jest w stanie ominąć blokowania geograficznego w popularnych serwisach streamingowych, więc możesz nie być w stanie nic oglądać.

Darmowe VPN muszą jakoś płacić za swoje sieci, ale ponieważ nie pobierają opłat bezpośrednio od użytkowników, znajdują inne sposoby zarabiania pieniędzy. Prawie zawsze przekonasz się, że są obsługiwane reklamy, co nie jest niczym nowym. Problem polega na tym, że niektórzy używają śledzących plików cookie, aby czerpać zyski od użytkowników w inny sposób. Te pliki cookie pozwalają firmie śledzić, które witryny odwiedzasz i jak często. Dane te mogą stanowić szczegółowy profil konsumenta, który zostanie sprzedany stronom trzecim.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tajnikami sieci komputerowych, może być trudno powiedzieć, czy korzystasz nawet z legalnej sieci VPN albo nie. Ankieta z 2015 r. Dotycząca 283 bezpłatnych aplikacji VPN wykazała, że ​​ponad 38% zawierało złośliwe oprogramowanie, a wśród tych, które nie, 84% wyciekło dane przez IPv6. Co gorsza, 18% nigdy nawet nie szyfrowało ruchu użytkowników. Nawet dobrze znane usługi wiążą się z ryzykiem, co stwierdziliśmy podczas skandalu z botnetem Hola.

Najlepszym sposobem na ochronę się w Internecie jest korzystanie z renomowanej sieci VPN, która nie rejestruje żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika i ma swoją historię obrony prywatności użytkowników.

Związane z: Jak uzyskać kanadyjski adres IP

Z jakich kanadyjskich kanałów i usług mogę korzystać z VPN?

Jeśli zwykle mieszkasz w Kanadzie, ale obecnie przebywasz za granicą, nie ma bardzo mało dostępu do sieci VPN. Jeśli zostaniesz o to poproszony, po prostu zaloguj się, podając dane swojego operatora telewizji kablowej, a będziesz mógł natychmiast rozpocząć transmisję. CTV, CityTV, Space i Sportsnet mają wszystkie transmisje na żywo online, które można uzyskać w ten sposób za granicą.

Nie masz telewizji kablowej? Nadal jest wiele treści kanadyjskich do oglądania na platformach takich jak CHCH, CP24, TVA i CBC. Te strumienie są bezpłatne i nie wymagają utworzenia konta, ale zazwyczaj są blokowane geograficznie, co oznacza, że ​​nadal musisz korzystać z VPN, aby oglądać.

Ponadto niektóre usługi przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, mają różne biblioteki treści dla różnych krajów, więc jeśli podróżujesz i okazuje się, że coś, co chcesz obejrzeć, nie jest dostępne, możesz po prostu połączyć się z VPN i sprawdzić, czy jest to normalne biblioteka kraju.

Jak inaczej VPN może mi pomóc?

Jeśli często podróżujesz, możesz używać sieci VPN do czegoś więcej niż tylko przesyłania strumieniowego. Na przykład, jeśli zalogujesz się na swoje konto RBS, Bank of Montreal (BMO) lub CIBC z innego kraju, ryzykujesz zadziałaniem zautomatyzowanych systemów zapobiegania oszustwom. Jeśli jednak najpierw połączysz się z serwerem kanadyjskim, jest to znacznie mniej prawdopodobne.

Podróżowanie może powodować problemy przy korzystaniu ze zwykłych usług. Możesz nie być w stanie obstawiać zakładów na zwykłej stronie hazardu z powodu blokowania geograficznego lub zostać zablokowanym przez ulubione gry z powodu nowego logowania w obcym kraju. Sieci VPN nie tylko pomagają zmniejszyć ryzyko takiej sytuacji, ale pozwalają chronić się podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi.  

Zobacz też: Najlepsza sieć VPN dla Kanady

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8