5 najlepszych sieci VPN dla NHL Game Pass, dzięki czemu możesz oglądać z dowolnego miejsca

Chcesz oglądać NHL Game Pass online z zagranicy? Dzisiaj pokażemy, jak korzystać z wirtualnej sieci prywatnej (VPN) w celu odblokowania i transmisji na żywo z platform z ograniczeniami geograficznymi, w tym NHL TV, Fox Sports i ESPN, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

5 najlepszych sieci VPN dla NHL Game Pass (1)

Większość platform streamingowych udostępnia treści tylko użytkownikom w niektórych krajach. VPN umożliwiają jednak łączenie się z serwerami na całym świecie. W ten sposób otrzymujesz tymczasowy adres IP z kraju docelowego. To powoduje, że strony przekonują się, że jesteś gdzieś indziej, i zapewnia ci dostęp. VPN nie służą jednak wyłącznie do przesyłania strumieniowego; szyfrują wszystkie twoje dane, pozwalając ci zachować prywatność swoich działań. Podczas korzystania z VPN Twój ruch jest nieczytelny dla Twojego dostawcy usług internetowych, administratorów sieci, a nawet hakerów.

Ważne jest, aby wybrać odpowiednią usługę VPN, ponieważ każda jest inna. Niektóre mają większy wpływ na szybkość sieci, niektóre oferują szerszą sieć serwerów, a niektóre koncentrują się przede wszystkim na zaawansowanych opcjach bezpieczeństwa. Aby znaleźć najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego z kartą NHL Game Pass, szukaliśmy usług spełniających następujące kryteria:

 • Liczne serwery w USA.
 • Spójne, szybkie połączenia.
 • Silne szyfrowanie i szeroki zakres wysokiej jakości funkcji bezpieczeństwa.
 • Zarówno wersja stacjonarna, jak i mobilna.
 • Polityka prywatności, która stawia użytkownika na pierwszym miejscu.

Jak odblokować NHL Game Pass za pomocą VPN

Odblokowanie usługi zablokowanej geograficznie jest łatwe i działa w ten sam sposób dla prawie każdej platformy. Oto jak oglądać NHL Game Pass z dowolnego miejsca:


 1. Wybierz odpowiednią VPN z poniższej listy (zalecamy ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj poprawną wersję oprogramowania dla swojego systemu operacyjnego.
 3. Połącz się z serwerem w odpowiedniej lokalizacji. Aby skorzystać z NHL Game Pass, potrzebujesz amerykańskiego serwera.
 4. Spróbuj załadować zawartość z wybranej platformy. Powinieneś stwierdzić, że ładuje się szybko, bez wyświetlania komunikatów o błędach.

JAK KORZYSTAĆ Z PREMIUM VPN ZA DARMO: Większość sieci VPN oferuje najniższe ceny tylko osobom, które zobowiązały się do kilkuletniego zasięgu. Jeśli jednak jesteś na wakacjach lub potrzebujesz sieci VPN tylko przez krótki czas, możesz skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego ExpressVPN. Będziesz musiał zapłacić z góry, ale możesz anulować w dowolnym momencie w ciągu 30 dni, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Poniżej znajdziesz nasze zalecane sieci VPN do przesyłania strumieniowego NHL Game Pass:

1. ExpressVPN

ExpressVPNStyczeń 2020 r

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.ExpressVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Ta usługa jest doskonałym wyborem dla osób, które lubią streamować dzięki szybkim połączeniom, rozbudowanej sieci serwerów (28 serwerów w USA, obejmujących 18 różnych stanów) i doskonałej zdolności odblokowywania. W rzeczywistości ExpressVPN jest jedną z niewielu sieci VPN, które mogą niezawodnie odblokowywać uparte platformy strumieniowe, takie jak Netflix lub BBC iPlayer, więc telewizja NHL nie powinna stanowić większego problemu.

Oferuje szereg niezawodnych funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem DNS, idealną tajemnicę przekazywania i przełącznik zabijania, który zatrzymuje przesyłanie danych w przypadku utraty połączenia z VPN. Ponieważ ExpressVPN nie rejestruje żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkownika, twoich działań nie można prześledzić. Ta sieć VPN oferuje również wsparcie 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo w przypadku jakichkolwiek problemów.

ExpressVPN oferuje przyjazne dla użytkownika oprogramowanie dla komputerów Windows, Mac i Linux, a także aplikacje na Androida i iOS. Możesz nawet ręcznie zainstalować go na obsługiwanych routerach sieciowych.

WYPRÓBUJ BEZ RYZYKA: Uzyskaj dodatkowe trzy miesiące za darmo i zaoszczędź 49% dzięki rocznemu planowi ExpressVPN. Obejmuje to 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz przetestować usługę bez ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.NordVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

Jeśli chodzi o rozmiar sieci, niewiele usług może konkurować z NordVPN. Ma prawie 1900 serwerów w samych Stanach Zjednoczonych, a niektóre są nawet zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego wideo HD. Jako taki, jest to doskonały sposób na bezpieczne przesyłanie strumieniowe z NHL Game Pass. Co najważniejsze, NordVPN, oprócz telewizji NHL, jest w stanie odblokować wiele podobnych usług, w tym ESPN, FOX Sports i CBS All Access.

NordVPN oferuje doświadczonym użytkownikom kilka sposobów tworzenia wysoce spersonalizowanych ustawień bezpieczeństwa. Domyślnie wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES z ochroną przed wyciekiem DNS i IPv6, ale możesz także włączyć przełącznik zabijania specyficzny dla programu, używać dwóch sieci VPN jednocześnie, łączyć się z siecią Tor przez VPN lub automatycznie blokować reklamy i złośliwe oprogramowanie. Nie rejestruje żadnych danych osobowych i akceptuje płatności Bitcoin, co oznacza, że ​​możesz pozostać anonimowy.

Ta sieć VPN ma aplikacje na Androida, iOS, Mac i Windows. Działa z urządzeniami z systemem Linux i wybranymi routerami internetowymi, chociaż wymagana jest ręczna konfiguracja.

EKSKLUZYWNY: Zaoszczędź 66%, wybierając dwuletnią subskrypcję NordVPN. Gwarantuje to spokój ducha i zmniejsza Twoją płatność do zaledwie 3,99 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

3. CyberGhost

Cyberghost

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.Cyberghost.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 DNI

CyberGhost różni się nieco od większości innych sieci VPN tym, że pozwala albo wybrać serwer ręcznie, albo zamiast tego wybrać działanie (takie jak odblokowanie stron streamingowych) i przypisać takie, które będzie działać. Dzięki 464 szybkim serwerom rozproszonym po całych Stanach Zjednoczonych będziesz mógł oglądać NHL na żywo, bez zauważalnego buforowania.

Zaletą tej usługi jest to, że pomimo prostej estetyki jest bardzo bezpieczna. Użytkownicy mogą korzystać z 256-bitowego szyfrowania, przełącznika „zabicia”, przekierowania HTTPS, blokowania reklam i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, aby przez cały czas być chronionym online. CyberGhost nie rejestruje żadnych danych sesji ani aktywności i chroni przed wyciekami DNS, IPv6 i przekierowania portów, więc możesz mieć pewność, że Twoje działania pozostaną prywatne.

CyberGhost jest dostarczany z aplikacjami na urządzenia z Androidem, Windows, iOS i MacOS. Można go zainstalować ręcznie w systemie Linux i obsługiwanych routerach.

OFERTA OBNIŻONA: Obniż cenę o 77% dzięki rocznej subskrypcji CyberGhost. Obejmuje to 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​nie ma żadnego ryzyka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.IPVanish.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 7 DNI

IPVanish ma obecnie do wyboru 479 serwerów w USA i ma minimalny wpływ na szybkość sieci, co czyni go dobrym wyborem do strumieniowego przesyłania treści HD na żywo, takich jak NHL. Jedną z rzeczy, która wyróżnia tę VPN, jest to, że możesz podłączyć do dziesięciu urządzeń na konto, gdzie większość jego rywali pozwala na trzy lub cztery. Oznacza to, że możesz chronić każde urządzenie w domu za pomocą jednej subskrypcji.

Może mieć lekką aplikację i prostą konstrukcję, ale IPVanish przewyższa swoją wagę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Posiada 256-bitowe szyfrowanie, przełącznik Kill oraz DNS, domyślnie włączona ochrona przed wyciekiem IPv6. Istnieje kilka bardziej zaawansowanych opcji, takich jak blokowanie ruchu w sieci LAN, zaciemnianie danych i regularne przełączanie adresów IP. Ponadto IPVanish nie rejestruje żadnych danych osobowych.

Jest to jedna z niewielu usług z aplikacją w sklepie Amazon Fire TV. Dzięki aplikacjom dla systemów Windows, MacOS, Android i iOS możesz zabezpieczyć się na dowolnym urządzeniu. IPVanish można ręcznie skonfigurować do pracy w systemach Linux i wybranych routerach bezprzewodowych.

CZYTANIE CZYTELNIKA: Czytniki Comparitech mogą zaoszczędzić do 60% na subskrypcji IPVanish. Obejmują one siedmiodniowy bezpłatny okres próbny; możesz anulować w dowolnym momencie w tym czasie i odzyskać swoje pieniądze.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

5. PrivateVPN

PrivateVPN

Dostępne aplikacje:

 • PC
 • Prochowiec
 • IOS
 • Android
 • Linux

Stronie internetowej: www.PrivateVPN.com

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 DNI

PrivateVPN może mieć tylko dziesięć serwerów w USA, ale zapewnia większą prędkość niż wiele podobnych usług. Jest wystarczająco szybki, aby przesyłać strumieniowo wideo na żywo bez zauważalnego buforowania lub opóźnień, i może odblokować popularne usługi, takie jak Netflix, BBC iPlayer i Hulu. Co więcej, dzięki sześciu jednoczesnym połączeniom i silnej obsłudze wielu platform, możesz przesyłać strumieniowo mecze NHL na dowolne urządzenie, które wolisz.

Ta sieć VPN jest wyposażona w 256-bitowe szyfrowanie, przełącznik „zabicia” oraz domyślnie włączone zabezpieczenie przed wyciekami DNS i IPv6. Ma surowe zasady braku logowania, co oznacza, że ​​twoje działania pozostają prywatne przez cały czas. PrivateVPN wyróżnia się obsługą klienta, dostępny jest czat na żywo 24/7 oraz możliwość zdalnej instalacji oprogramowania, jeśli masz problemy.

Ta usługa zawiera aplikacje na urządzenia z systemem Windows, Android, MacOS i iOS. Działa z Linuksem i niektórymi routerami, ale wymaga to ręcznej konfiguracji.

DODATKOWE MIESIĄCE ZA DARMO: Uzyskaj dodatkowy pięciomiesięczny bezpłatny abonament roczny PrivateVPN. Jako bonus zmniejsza to całkowity koszt o ponad 70%.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Czy mogę oglądać NHL Game Pass z bezpłatnym VPN?

Wybaczono nam, że myślenie, że wolne VPN były dobrym sposobem na zachowanie bezpieczeństwa w Internecie. W końcu zamierzają oferować ten sam rodzaj usług, co ich odpowiedniki premium. Jednak zdecydowanie zalecamy unikanie darmowych VPN z kilku powodów. Po pierwsze, ich infrastruktura jest stale zalewana nowymi użytkownikami, co powoduje spowolnienie sieci. Przejawia się to jako przerywany, jąkający się film i strony, których ładowanie trwa wieczność. Nie jest to idealne rozwiązanie do oglądania na żywo sportu HD.

Mimo że darmowe VPN nie rozliczają bezpośrednio swoich użytkowników, nadal istnieją, aby zarobić. Niestety prawdziwą ofertą darmowych VPN są ich użytkownicy. Umieszczając reklamy w odwiedzanych witrynach i śledząc ich aktywność, bezpłatne sieci VPN mogą zarabiać na tobie podczas przeglądania. Nawet jeśli nigdy nie klikniesz żadnej reklamy, zgromadzą one mnóstwo danych, które można wykorzystać do stworzenia profilu konsumenta i sprzedać je stronie trzeciej bez Twojej wiedzy.

Wreszcie, darmowe VPN stanowią poważne zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa. Wiele rzekomych darmowych sieci VPN to tylko trojany próbujące zainstalować złośliwe oprogramowanie na twoim urządzeniu. To nie tylko mniejsze, mało znane usługi: widzieliśmy, że ugruntowana darmowa sieć VPN sprzedaje przepustowość swoich użytkowników do wykorzystania w botnecie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo online, nie możesz być zbyt ostrożny. Dlatego zamiast tego zalecamy korzystanie z renomowanej sieci VPN dbającej o prywatność.

Harmonogram NHL 2018/19

Sezon NHL 2018/19 rozpocznie się 3 października, a zakończy 6 kwietnia 2019 r. W tym czasie odbędzie się 1219 meczów, w których każda drużyna będzie grała 82 razy. Odpowiada to około jednej grze na drużynę, co dwa dni przez pełny 185-dniowy sezon.

Jest oczywiście zbyt wiele spotkań, aby je tutaj opisać, ale możesz znaleźć mecze według drużyny lub daty na stronie harmonogramu na stronie NHL.

Zobacz też: Jak oglądać NHL na Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − 54 =