Unlocator Netflix Proxy Chyba? Unlocator nepracuje s Netflixem, zkuste tuto alternativu

unlocator netflix zablokován
Potvrdili jsme, že inteligentní služba DNS proxy Unlocator nepracuje s Netflixem v době tisku. Unlocator je nejnovější z palebné řady DNS proxy služeb Netflix, které mají být vyhoštěny. Uživatelé nlokantů, kteří se pokusí sledovat Netflix, budou místo toho uvítáni s chybou proxy.


Zákaz Unlocatoru Netflix však nemusí nutně znamenat konec doby pro uživatele Netflixu žijící v zahraničí. Více poskytovatelů inteligentních služeb DNS a VPN stále podniká, přesto je však důrazně doporučujeme. Důvodem je to, že servery DNS lze pro Netflix velmi snadno blokovat, zatímco sítě VPN mohou provádět složitější akce, aby se vyhnuly chybě proxy.

Kromě toho VPN šifruje připojení, zatímco servery proxy DNS ponechávají provoz nešifrovaný. Díky tomu jsou sítě VPN mnohem více soukromé a skrývají webovou aktivitu uživatelů před poskytovateli internetových služeb, hackery a vymáháním práva. VPN jsou ve většině zemí 100% legální.

Unlocator Netflix alternativy

Naše nejlepší doporučení VPN pro sledování Netflix je ExpressVPN protože během našeho testování důsledně fungovalo. Po registraci a nastavení jednoduše pingujte live chat zákaznické podpory na webu ExpressVPN a zeptejte se, které servery v současné době pracují s Netflixem. Ne všechny servery jsou kompatibilní s Netflix, ale ExpressVPN spolehlivě má ​​alespoň pár spuštěných a spuštěných.

ExpressVPN

ExpressVPNLeden 2020

Dostupné aplikace:

  • PC
  • Mac
  • IOS
  • Android
  • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Celý seznam poskytovatelů VPN a DNS, kteří pracují s Netflixem, si můžete přečíst zde.

NEJLEPŠÍ VPN ALTERNATIVA PRO UNLOCÁTORA: ExpressVPN je naše volba číslo 1. Planoucí rychlá a spolehlivá volba, která odblokuje všechny hlavní streamovací služby, včetně Netflix, Hulu a Amazon Prime. Skvělé funkce zabezpečení a soukromí a nezachovává žádné protokoly. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Pokud používáte aplikaci Netflix na herní konzoli, mobilním zařízení nebo set-top boxu (např. Roku, Apple TV) na rozdíl od sledování Netflixu v internetovém prohlížeči, možná budete muset na svém WiFi routeru nastavit VPN. Aplikace Netflix přinutí vaše zařízení používat servery DNS od vašeho poskytovatele internetových služeb, zatímco verze prohlížeče nebude. Tímto může Netflix odfiltrovat uživatele, jejichž umístění DNS neodpovídá jejich umístění IP adresy.

Většina směrovačů wifi používá firmware DD-WRT nebo Tomato. ExpressVPN obsahuje pokyny pro nastavení OpenVPN na routerech DD-WRT zde a Tomato routery zde, spolu s několika dalšími konfiguracemi.

Nedovolte, aby vám chyba proxy serveru Unlocator Netflix zabránila sledovat vaše oblíbené pořady. Hop na spolehlivé VPN nyní!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + = 22