Průvodce: 6 nejlepších doplňků Kodi Live TV pro rok 2017, které skutečně fungují!

Streamování videa na vyžádání je pohodlné a časově náročné. Na rozdíl od tradičního televizního vysílání nemusíte čekat určitý čas na sledování svých oblíbených pořadů. Živá televize má však stále své výhody. Například události, jako jsou ceremonie hudby a videa, se obvykle vysílají živě. Později je můžete sledovat, ale už jste již spoilery viděli na sociálních médiích. Ať už si přejete živou televizi z jakéhokoli důvodu, můžete ji získat prostřednictvím Kodi.


Je však důležité pochopit, že existují oficiální i neoficiální doplňky Kodi pro živý streamovaný obsah. Ať už streamujete Kodi ve svém počítači, zařízení Amazon Fire TV nebo kdekoli jinde, nainstalované doplňky budou stejné.

Náš průvodce se konkrétně zaměřuje na oficiální doplňky společnosti Kodi, které nabízejí legální přístup ke streamování živých televizí. Nakonec jsme poskytli podrobný přehled oblíbených neoficiálních doplňků třetích stran, které můžete vidět na jiných místech. Poskytli jsme více informací o tom, co tyto doplňky dělají a proč místo toho doporučujeme oficiální doplňky.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Používejte VPN s Kodi

VPN zašifrují váš internetový provoz a přesměrovávají jej přes server na vybraném místě a skryjí vaši polohu a identitu. Ať už používáte oficiální nebo neoficiální doplňky Kodi, streamování živých televizních zdrojů prostřednictvím některých doplňků Kodi nemusí být vaším poskytovatelem internetových služeb sankcionováno..

S ohledem na to se mohou pokusit o omezení vašeho připojení, když používáte službu, jako je Kodi.

Pokud však používáte Kodi s různými doplňky, není omezování rychlosti jediným problémem. U všech druhů doplňků existují rizika pro soukromí a zabezpečení. Doplňky Kodi lze použít k implementaci hackerských útoků typu „man-in-the-middle“ na uživatele Kodi. Při stahování a spuštění doplňku Kodi to často děláte pomocí nezajištěných připojení. Samotný doplněk může být unesen a použit ke sledování vašich internetových dat, krádeží hesel a uživatelských jmen, a dokonce i pro přístup na pevný disk počítače.

Zatímco někteří uživatelé se obracejí na spuštění Kodi v karanténě, vyhnout se této situaci šifrováním datového provozu je jednodušší a výhodnější způsob, jak spravovat mnoho souvisejících bezpečnostních rizik. Uživatelé Kodi ztratili data a nechali svá zařízení v minulosti napadnout. Některé doplňky, například doplněk Exodus, se používají k vytváření botnetů DDoS..

Chcete-li tomu zabránit, při používání Kodi doporučujeme připojení k VPN. Síť VPN zajistí, že vaše data nebudou vystavena prostřednictvím streamování doplňků.

Upozorňujeme, že sítě VPN také umožňují přístup k obsahu s omezeným zeměpisným působením a chrání vaše soukromí online.

Streamování vyžaduje velké množství šířky pásma. Zejména živé přenosy nekomprimují video tolik, a proto vyžadují větší šířku pásma stahování. Spolehlivý, rychlý a bezpečný poskytovatel VPN je nezbytný. Doporučujeme IPVanish, což je oblíbená volba u komunity Kodi a poskytuje potřebné robustní připojení, dostatečnou kapacitu a vysokou úroveň ochrany soukromí.

Můžeme potvrdit, že IPVanish pracuje se všemi testovanými addony Kodi a je velmi populární v komunitě Kodi. Pokud chcete vyzkoušet alternativního poskytovatele, najdete náš úplný seznam doporučených služeb Kodi VPN.

Upozornění na nabídku: IPVanish nabízí našim čtenářům 60% slevu na jejich roční plán zde. a 25% sleva na měsíční tarif.

Tip: Pokud používáte Kodi s Amazon Fire Stick IPVanish, lze jej snadno nainstalovat přímo do zařízení. Podrobnosti najdete v naší instalační příručce pro VPN Fire Stick.

Kodi v17.3 „Krypton“ je nejnovější stabilní verze Kodi, která je k dispozici ke stažení

Nejlepší oficiální doplňky Kodi Live TV

Níže jsou uvedeny a popsány nejlepší živé doplňky TV Kodi. Najdete zde řadu doplňků, které poskytují živé televizní vysílání legálně a zdarma, s některými, které vám umožňují přístup k skvělým kanálům prostřednictvím prémiových předplatných.

USTVnow Plus

kodi_ustvnow_install
Před použitím USTVnow Plus, nejprve se musíte zaregistrovat k účtu zde. Doplněk nabízí zdarma sedm předplatných amerických kanálů, ale jsou k dispozici dostupné placené předplatné, které nabízí až 28 kanálů v rozlišení HD.

kodi_live_tv_great_us_tv_now_plus_subscriptions
Kanály jako ABC, CW, PBS a Liška s USTVnow Plus jsou přítomny.

USTVNow najdete v úložišti SuperRepo.

iPlayer WWW (BBC iPlayer)

iplayer
iPlayer WWW nabízí veškerý obsah dostupný na populárním webu BBC iPlayer. Obsah na vyžádání i živý obsah najdete na iPlayer WWW. Upozorňujeme však, že pro zobrazení obsahu v iPlayeru a podle přípony je nutná britská IP adresa iPlayer WWW. Kromě toho je přehrávač BBC iPlayer k dispozici pouze pro ty, kteří mají platnou licenci BBC TV.

Pokud ve skutečnosti nejste ve Velké Británii, doporučuje se VPN změnit svou IP adresu na jinou z Velké Británie. Jednoduše vyberte Sledovat živě začít sledovat dostupný živý obsah z vašich oblíbených kanálů BBC.

Doplněk BBC iPlayer je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

FilmOn Simple

filmon
K dispozici v úložišti SuperRepo, FilmOn Simple obsahuje velké množství kanálů. Kategorie se pohybují od Obchodní televize, Hudba a Zábava na Životní styl a Tělo & Duše. Obsah je v angličtině a dalších jazycích, jako je ruština a italština. Můžete také najít živý rozhlasový obsah FilmOn Simple.

Pokud máte potíže s přehráváním obsahu s tímto doplňkem, umístěte ukazatel myši na doplněk a pokud používáte standardní klávesnici USB, klepněte pravým tlačítkem myši nebo stiskněte tlačítko „c“ nebo stiskněte tlačítko „průvodce“ na dálkovém ovladači MCE..

kodi_fimon_live_tv_settings
Vybrat Nastavení doplňku a nastavit Kvalita filmu na Nízký.

kodi_fimon_live_tv_quality_settings
To by mělo pomoci, pokud se zdá, že zdroje obsahu nikdy nezačaly hrát.

PS Vue (doplněk PlayStation Vue)

doplňky pro živé televizní kodi
Pokud máte účet PlayStation Vue, můžete k němu přistupovat prostřednictvím doplňku PS Vue Kodi. Doplněk PS Vue, plně legální a dostupný prostřednictvím oficiálního úložiště doplňků Kodi, vám umožňuje zadat přihlašovací údaje pro PlayStation Vue a sledovat váš živý televizor přímo prostřednictvím Kodi.

Proč používat Kodi v aplikaci PlayStation Vue? Kodi to dělá lépe. Jako přehrávač médií nabízí Kodi lepší zážitek ze sledování než aplikace PlayStation Vue na mnoha zařízeních, kde je nabízena. Navíc můžete snadněji přepínat mezi různými službami pomocí doplňku Kodi pro PlayStation Vue, díky čemuž je doplněk PS Vue skvělým způsobem pro zobrazení předplacené služby..

Sky Go Client

sky go live tv addons
Pokud máte účet Sky, můžete k němu přistupovat přes Sky Go. To také znamená, že můžete pomocí doplňku Sky Go Client získat přístup také ke svým streamům Sky. Téměř veškerý streamovaný obsah Sky je k dispozici prostřednictvím služby Sky Go, a tedy klienta Sky Go, s výjimkou událostí Sky Sports Box Office. Pokladna, která v USA funguje jako Pay-Per-View, nelze zobrazit a lze k ní přistupovat pouze jinými prostředky mimo Kodi.

Sky Go Client funguje pouze pro obyvatele Spojeného království a pouze pro ty, kteří mají oficiální přihlašovací údaje k účtu. Jakmile je načtete, můžete tyto přihlašovací údaje zadat do doplňku a získat přístup ke svým streamům.

Sky Go Client je k dispozici prostřednictvím úložiště SuperRepo.

Neoficiální doplňky Kodi pro Live TV

Zatímco mnoho doplňků Kodi nabízí legitimní obsah, některé jsou považovány za neoficiální. Tyto doplňky jsou velmi populární, ale pohybují se od šedé oblasti až po legálně pochybné. Níže jsou uvedeny některé doplňky, které můžete najít na jiných stránkách pro živé televizní vysílání.

cCloud TV

ccloud TV
Co je to? cCloud TV je doplněk IPTV Kodi s velkou uživatelskou základnou a širokou škálou obsahu ve více jazycích. cCloud TV škrábe web a hledá různé možnosti streamování z velkého množství zdrojů, které v této době psaní obsahují několik tisíc kanálů z celého světa.

Proč byste se tomu měli vyhnout? Zatímco populární, drtivá většina toho, co cCloud TV nabízí, jsou pirátské datové proudy. Přestože jsou zde uvedeny některé kanály, například veřejně dostupné webové kamery, které lze bez jakýchkoli otázek ohledně autorských práv znovu vysílat, většina z toho neplatí z nabídky obsahu cCloud. Nedoporučujeme cCloud TV jako zdroj živého televizního vysílání, protože tento doplněk primárně nabízí pirátské proudy. Další legální možnosti v tomto seznamu poskytují lepší obsah s vyšší kvalitou.

Quantum

Průvodce: 6 nejlepších doplňků Kodi Live TV pro rok 2017, které skutečně fungují!

Co je to? Quantum poskytuje velký výběr živých televizních kanálů z několika zdrojů. Quantum nabízí velké množství obsahu a je velmi populární mezi uživateli doplňků třetích stran díky jeho silné podpoře vývojářů a velkému výběru.

Proč byste se tomu měli vyhnout? Kvantové má stejný problém jako cCloud TV: možná tu nebo tam najdete dokonale legální stream, ale bude to těžké. Naprostá většina toho, co společnost Quantum nabízí, je pirátský obsah. Z tohoto důvodu, we nedoporučujeme Quantum pro živé televizní proudy. Další možnosti uvedené v oficiálním seznamu doplňků poskytují lepší zážitek ze sledování. 

Seznamy britských turků

UK Turk

Co je to?
UK Turk Playlist je trochu nepolapitelný monstrum. Hlavním důvodem je to, že vývojář pokračuje v sukni britského práva ohledně pirátských proudů. Ve skutečnosti se jedná o primární zaměření, nikoli však jediné, o doplněk britského turk playlistu. Seznamy britských turků nabízejí především americké a britské kanály prostřednictvím poněkud pochybných prostředků. Není to škrábání z jiných zdrojů, jako je cCloud, ale nabízí je přímo.

Proč byste se tomu měli vyhnout? Seznamy britských turků jsou populární díky své kvalitě, ale jedná se o kvalitu, která se zrodila z dokonalejšího pirátství. Nedoporučujeme UK Turk Playlisty pro živé televizní vysílání, protože vývojář tohoto doplňku nemá zákonná práva k streamování obsahu.

Viz také: Nejlepší film Kodi přidejte na rok 2017.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − 29 =