Odblokování ExpressVPN Netflix: Funguje tato VPN s Netflixem?

Chcete sledovat Netflix v zahraničí nebo získat přístup k různým katalogům Netflix? Možná už víte, že potřebujete virtuální privátní síť (VPN), ale ne každá služba vám umožňuje přístup k knihovnám Netflix v jiné zemi. Dnes vysvětlíme, jak odblokovat Netflix pomocí ExpressVPN, otestovat jeho účinnost a řešit některé obecně vznesené obavy ohledně přístupu k zahraničnímu obsahu Netflixu pomocí VPN.Odblokování ExpressVPN NetflixNetflix má pro každou ze svých výstav odlišné licenční smlouvy. Stejně jako většina streamovacích služeb i Netflix geoblokuje jejich obsah, aby omezil přístup k příslušnému publiku. To je důvod, proč mají diváci v USA Netflix přístup k jinému obsahu než například ve Velké Británii. Když se připojíte k VPN, dostanete novou IP adresu pro konkrétní oblast. To podnítí Netflixe, aby si myslel, že jste vlastně někde jinde na světě, a umožní vám procházet knihovny jiných zemí.


Jako jedna z největších světových streamovacích platforem je Netflix velmi dobře schopen zjistit, zda používáte VPN, nebo ne. Ale některé služby, jako je ExpressVPN, jsou stále nezjistitelné. Důkladně jsme otestovali ExpressVPN s Netflixem a níže, dáme vám vědět přesně, ke kterým knihovnám obsahu vám umožní přístup, zda odblokuje i aplikaci Netflix a zda se vyplatí používat aplikaci MediaStreamer.

Proč používat ExpressVPN?

ExpressVPN-Comparitech-image-1024x599-1024x599

ExpressVPN je dobrou volbou pro většinu streamovacích služeb, nejen pro Netflix. Nabízí vysoké rychlosti, vynikající podporu pro více platforem a přístup k 2 000+ serverům přes 94 zemí. Můžete si dokonce vybrat, ve kterém městě chcete server, což je skvělé, pokud jste fanouškem baseballu nebo hokeje a chcete sledovat hry, které podléhají regionálním výpadkům.

Jedná se o velmi zabezpečenou službu. Používá 256bitové šifrování, přepínač zabíjení (pouze aplikace pro stolní počítače), perfektní dopředné tajemství a ochranu proti úniku IPv6, DNS a WebRTC, aby byl váš provoz vždy soukromý. ExpressVPN dále nezaznamenává žádné informace, které by mohly být použity k vaší identifikaci.

Ušetříte 49%: Využijte roční nabídky ExpressVPN a získejte další tři měsíce zdarma a snižte náklady o 49% (snížení ceny na pouhých 6,67 $ měsíčně). 

ExpressVPN má 30denní záruku vrácení peněz. Budete muset zaplatit předem, ale můžete kdykoli zrušit, abyste dostali plnou náhradu. To znamená, že pokud potřebujete VPN pouze na krátkou dobu (například pokud jedete na dovolenou nebo chcete sledovat konkrétní geoblokovanou událost), můžete tuto VPN efektivně využívat zdarma.

Jak odblokovat Netflix pomocí ExpressVPN

Použití ExpressVPN pro přístup k různým knihovnám Netflix ze zahraničí je snadné; postupujte takto:

 1. Začněte tím, že se zaregistrujete do ExpressVPN, pokud jste tak již neučinili. Trvá to jen minutu.
 2. Poté si stáhněte a nainstalujte příslušnou verzi pro vaše zařízení.
 3. Rozhodněte se, do které knihovny Netflix chcete získat přístup.
 4. Připojte se k jednomu ze serverů ExpressVPN v příslušné zemi.
 5. Otevřete Netflix a zkuste něco sledovat. Měli byste vidět některé nové tituly, ale pokud ne, zkuste vymazat mezipaměť a znovu načíst stránku.

Může ExpressVPN odblokovat Netflix?

Z regionů, které jsme nedávno testovali, odblokoval ExpressVPN 13 různých knihoven Netflix (Velká Británie, USA, Austrálie, Kanada, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Itálie, Japonsko, Nizozemsko, Singapur a Španělsko). Během testování byla většina z nich přístupná jak v prohlížeči, tak prostřednictvím aplikace pro iOS nebo Android. K knihovnám pro Austrálii, Hongkong, Singapur a Španělsko nebylo možné přistupovat pomocí aplikace pro Android. Upozorňujeme, že odblokování Netflixu se neustále vyvíjí, takže tyto výsledky se mohou změnit.

Přestože Netflix neposkytuje členění předplatitelů podle zemí, nedávná analýza eMarketer ukazuje, že z deseti zemí s nejvyšší penetrací uživatelů vám ExpressVPN umožňuje přístup k šesti z příslušných knihoven. Zdá se, že ExpressVPN upřednostnil odblokování knihoven zemí, ve kterých je používání Netflixu (a všeobecně nadřazené adopce) na vzestupu. Toto je inteligentní strategie: Netflix nalévá do těchto míst další zdroje, a jako takový pravděpodobně nabídne více ve formě exkluzivního obsahu.

Viz také: Nejlepší VPN pro Netflix

Co je aplikace MediaStreamer ExpressVPN?

Jako součást svého balíčku nabízí ExpressVPN inteligentní službu DNS s názvem MediaStreamer. V praxi to umožňuje obejít regionální blokování bez šifrování internetového provozu. Je však důležité si uvědomit, že zatímco se vaše rychlost zvýší, nebudete mít výhody zabezpečení (mimo jiné sledování a snížená šance, že poskytovatel internetových služeb (ISP) škrtí, mimo jiné) VPN.

MediaStreamer není aplikace jako taková. Chcete-li jej použít, řekněte svému zařízení, aby místo serverů ISP používalo servery DNS ExpressVPN. Pak to v podstatě slouží jako proxy, což vám umožní přístup k geo blokovanému obsahu. Jedná se zejména o užitečnou funkci, která umožňuje přístup k katalogům Netflix v jiné zemi na platformách bez nativní aplikace ExpressVPN, jako jsou PlayStation, Xbox nebo některé chytré televizory..

MediaStreamer fungoval dobře, když jsme to testovali, ale umožňuje pouze odblokování webových stránek v USA. To by se mohlo v budoucnu změnit, pokud by se přidaly servery specifické pro danou zemi, ale protože změna umístění by vyžadovala ruční úpravu preferovaných nastavení DNS vašeho zařízení, bylo by vhodnější používat aplikaci za předpokladu, že je k dispozici pro vaše zařízení..

Nemohu jen odblokovat Netflix pomocí bezplatné VPN?

Bezplatné sítě VPN nejsou tak dobré, jak znějí. Ve skutečnosti jsou často docela hrozné, zejména pokud se snažíte odblokovat a streamovat Netflix ze zahraničí. Tyto služby mají velmi omezené sítě, ale více uživatelů než jejich prvotřídní protějšky. To má za následek trhané přehrávání a velmi dlouhé doby ukládání do vyrovnávací paměti, což by bylo dost špatné. Když se domníváte, že většina bezplatných sítí VPN má měsíční datové limity a nelze odblokovat Netflix, je zřejmé, že prostě nejsou na úkol.

Tito poskytovatelé služeb, stejně jako všechny podniky, jsou navrženi tak, aby vydělávali peníze. Mohou to udělat několika způsoby: prodej reklamního prostoru, účtování peněz za vyšší rychlosti nebo více znepokojivé, prodej podrobností o vašich zvyklostech při prohlížení třetím stranám. Sítě VPN vám mají poskytnout kontrolu nad vašimi osobními údaji, ale využitím temných obchodních taktik vám bezplatné služby tuto záležitost vymknou z rukou.

Nakonec je obtížné dokonce najít legitimní bezplatnou službu. Nedávný výzkum ukazuje, že v obchodě Google Play jsou desítky aplikací přenášejících malware, které tvrdí, že jsou bezplatné VPN. Za předpokladu, že instalujete aplikaci bez virů, neexistuje žádná záruka, že skutečně šifruje váš provoz, a vysoká šance, že únik osobních údajů přes DNS a IPv6. Dokonce i známí poskytovatelé byli v minulosti zneužíváni důvěrou svých uživatelů, takže se vyplatí být opatrní. Chcete-li zůstat v bezpečí online, doporučujeme používat seriózní VPN což dává zákazníkům soukromí na prvním místě.

Netflix přes VPN FAQ

Jak odblokovat Netflix pomocí ExpressVPN

Mohu se přihlásit do Netflixu ze zahraničí?

Pokud ještě nemáte účet Netflix, je jeho získání poměrně snadné. Služba je k dispozici ve více než 100 zemích, ai když žijete v místě, kde to není, existuje řešení.

Netflix umožňuje uživatelům platit za předplatné pomocí dárkových karet. Jsou k dispozici k prodeji na mnoha online trzích, ale je důležité provést náležitou péči na webu a v jeho pravidlech pro vrácení peněz, než něco zakoupíte. Prodejci na méně slaných trzích vám mohou poskytnout kód, který nefunguje nebo byl již uplatněn.

Proč jsem se při pokusu o cokoli pokusil ukázat chybu?

Pokud se obsah na Netflix nenačte nebo se zobrazí chyba, která říká „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu“, Problémem je pravděpodobně vaše VPN.

Netflix investoval značné množství času a úsilí, aby zabránil uživatelům VPN v přístupu k jeho obsahu. Jako výsledek, mnoho služeb již nemůže Netflix odblokovat.

Můžeme potvrdit, že ExpressVPN funguje v době psaní a i když jsou omezení Netflixu aktualizována, tato VPN obvykle najde řešení krátce poté. Pokud aktualizace Netflix způsobí problémy, jejichž řešení trvá déle, podpora zákazníků ExpressVPN vás bude moci nasměrovat na server, který stále funguje..

Sníží VPN rychlost mé sítě?

Každá VPN do jisté míry snižuje rychlost vašeho připojení, ale některé mají větší dopad než jiné. Vaše rychlosti jsou navíc ovlivněny několika různými faktory, jako je vzdálenost od vybraného serveru, protokol, který používáte, a aktuální zatížení serveru. Vaše rychlost se tedy může ze dne na den divoce měnit.

Netflix vyžaduje minimální rychlost 0,5 Mb / s, ale doporučuje pro streamování obsahu SD alespoň 3 Mb / s. To se zvyšuje na 5 Mbps při sledování v HD a 25 Mbps při 4K. Obecně platí, že pokud vám váš ISP poskytuje rychlosti kolem 8 Mb / s, měli byste být schopni sledovat většinu obsahu Netflix po připojení k VPN bez problémů.

Co ukazuje Netflix pro konkrétní region, mohu sledovat pomocí ExpressVPN?

S ExpressVPN budete moci streamovat některé z nejpopulárnějších titulů Netflix v zahraničí, včetně:

 1. Cizinec Věci
 2. Černé zrcadlo
 3. 13 důvodů proč
 4. Perníkový táta
 5. Parky a rekreace
 6. Opovážlivec
 7. Oranžová je nová černá
 8. Walking Dead
 9. americký hororový příběh
 10. Chladná dobrodružství Sabriny

Obrázek freestocks.org na Unsplash

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =