Nejlepší VPN Netflix Itálie (Netflix Italia), takže můžete sledovat v zahraničí

netflix Itálie 2


Když mluvíme o odblokování Netflixu, máme na mysli USA Netflix. Americký katalog pořadů má přece jen největší výběr novějších televizních pořadů. Ale jiné země mají také svůj vlastní exkluzivní obsah na Netflixu. Italský katalog Netflix zahrnuje mezinárodní i místní tituly, včetně Amiche da Morire, Generazione 1000 Euro a Reality.

Netflix Itálie také nabízí italské titulky a dabing na většinu svého obsahu, takže je výhodnější pro Italové cestující do zahraničí.

Uživatelé, kteří se pokusí sledovat Netflix Italia mimo Itálii, budou automaticky přesměrováni na verzi Netflix ve své současné zemi. Pro přístup do Netflix Itálie potřebujete italskou IP adresu. IP adresa je jedinečný identifikátor vašeho zařízení, který slouží k přibližnému určení vaší polohy.

Nejlepší způsob, jak získat italskou IP adresu, je použít VPN. Virtuální privátní síť šifruje veškerý internetový provoz zařízení a směruje jej prostřednictvím zprostředkujícího serveru na vybrané místo. Toto zakrývá vaši skutečnou IP adresu s tou, kterou používá server, který by v tomto případě byl umístěn v Itálii.

Netflix zakázal přístup k jeho obsahu mnoha serverům VPN. Pokus o sledování Netflix Itálie se zakázanou VPN bude mít za následek následující chybová zpráva:

"Ops! Qualcosa è andato storto ... Errore - streaming. Sembra che tu stia usando unbloker or un proxy. Disattiva questi servizi e riprova.

Nebo v angličtině:

"Jejda, něco se pokazilo ... Chyba streamování." Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Prosím vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu. “

Nejlepší VPN pro sledování Italian Netflix

Hrstka VPN je stále schopna obejít chybu proxy serveru Netflix v Itálii a my se dostáváme do některých podrobností, ale pokud se vám nedaří přečíst až do konce, máme kurátor tento seznam nejlepších VPN pro Netflix Itálie:

 1. ExpressVPN Naše nejlepší volba. Servery v Itálii nemají při odblokování Netflix Italia a téměř všech ostatních streamovacích serverů problémy. Rychlosti jsou působivé a soukromí a bezpečnost jsou prvořadé. Zahrnují 30denní záruku vrácení peněz.
 2. NordVPN Možnost rozpočtu. Servery v Itálii jsou docela schopné odblokovat Netflix při dobré rychlosti. Dobré funkce ochrany osobních údajů.
 3. SoukroméVPN Snadno odblokuje Netflix, ale vyžaduje ruční konfiguraci na směrovačích.

Výběr jsme založili na následujících kritériích:

 • Italské servery, které mohou obejít chybu proxy serveru Netflix
 • Rychlé a stabilní připojení pro streamování v HD bez přerušení
 • Přísné bezpečnostní standardy a zásady ochrany osobních údajů
 • Rychlá a kompetentní podpora zákazníků
 • Podporuje více typů zařízení

Všimněte si, že jsme tyto VPN testovali s Netflixem ve webovém prohlížeči. Nemůžeme zaručit, že budou pracovat s aplikací Netflix na mobilních nebo streamovaných mediálních zařízeních.

Související: Nejlepší VPN pro Rai TV, takže můžete sledovat RaiPlay v zahraničí

1. ExpressVPN

ExpressVPNLeden 2020Unblocks Netflix ItaliaTestováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN nedávno přidal možnost odblokování Netflix Itálie na již dlouhý seznam geograficky uzamčených webů a aplikací. Mezi další patří Netflix v USA, Velké Británii, Kanadě, Japonsku a Francii, BBC iPlayer, HBO, Amazon Prime Video a Hulu. Stačí se zeptat na podporu živého chatu, které servery mohou odblokovat Netflix v Itálii, nebo to jen zjistit pomocí pokusu a omylu (v Itálii jsou na výběr pouze dvě místa). ExpressVPN je dostatečně rychlý pro streamování bez ukládání do vyrovnávací paměti ve vysoké kvalitě.

Kromě odblokování je ExpressVPN skvělým všestranným poskytovatelem. Nabízí robustní zabezpečení, politiku bez protokolování a nejlepší ochranu před únikem dat ve své třídě. Společnost provozuje více než 3 000 serverů v 94 zemích. Každé předplatné je dodáváno s inteligentní službou DNS proxy služby MediaStreamer, která může odblokovat weby uzamčené na zařízeních, která nepodporují VPN, jako jsou Apple TV a herní konzole..

Při standardním předplatném můžete připojit až tři zařízení najednou. Aplikace jsou k dispozici pro systémy Windows, MacOS, iOS, Android, Amazon Fire TV, Linux a některé směrovače WiFi.

Profesionálové:

 • Provozuje superrychlé servery v Cosenze & Miláno, skvělé pro vysílání italských show v zahraničí
 • Dost rychle na přehrávání videa ve vysokém rozlišení bez ukládání do vyrovnávací paměti
 • Nejlepší ve své třídě zabezpečení a soukromí
 • Zákaznická podpora live chatu vás pokryla
 • Aplikace pro Windows, MacOS, Android, iOS a Linux

Nevýhody:

 • Trochu dražší než někteří soupeři

NEJLEPŠÍ VPN PRO Netflix Itálie: ExpressVPN je naše volba číslo jedna. Spolehlivě odblokuje obsah Netflix z Itálie titulky a dabing. Skvěle funguje také u většiny streamovacích služeb a poskytuje výjimečné rychlosti pro sledování HD bez vyrovnávací paměti. Celková bezpečnost a soukromí. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNOdblokuje Netflix ItaliaTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN neuvede italský Netflix do seznamu zemí, kde může odblokovat streamovací službu, ale během testování jsme byli schopni úspěšně připojit a sledovat italského Netflix z Kanady. Společnost Nord provozuje v Itálii 50 serverů a při připojení k nejoblíbenějšímu serveru jsme dokázali obejít chybu proxy (zatížení aplikace je uvedeno v aplikaci). NordVPN také odblokuje Netflix v USA, Francii, Indii, Nizozemsku, Německu a Austrálii. Další služby streamování, jako je HBO Now, BBC iPlayer a Hulu, lze také odblokovat mimo jejich příslušné země.

NordVPN používá šifrování vojenské úrovně, aby zabránil hackerům a vašemu poskytovateli internetových služeb v utlumení vaší činnosti. Společnost dodržuje skutečné zásady nultých protokolů, což znamená, že si nezachovává žádné informace o tom, jak službu používáte. Jediné předplatné vám umožní připojit až šest současných zařízení. Živá podpora zákazníků je k dispozici na webových stránkách. Servery jsou dostatečně rychlé, aby zajistily plynulý tok bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Aplikace jsou k dispozici pro Windows, MacOS, iOS a Android.

Profesionálové:

 • Provozuje 52 serverů v Itálii, snadno odblokuje RaiPlay a Netflix Itálie ze zahraničí
 • Poskytovatel rozpočtu, který nedělá kompromisy v oblasti zabezpečení a soukromí
 • Aplikace dostupné pro většinu hlavních mobilních a stolních platforem
 • Rozsáhlá podpůrná dokumentace a možnost živého chatu

Nevýhody:

 • Připojení k některým serverům trvá déle
 • Lze vybrat pouze umístění, nikoli konkrétní server

NEJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: NordVPN je dobrá volba hodnoty. Dobrý všestranný, který dobře pracuje s Netflixem z Itálie. Silné bezpečnostní funkce a umožňuje použití až 6 zařízení současně z jednoho účtu. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

3. SoukroméVPN

SoukroméVPNOdblokuje Netflix ItaliaTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN, není zaměňován se soukromým přístupem na internet, je relativně mladý poskytovatel VPN, který si vytváří místo pro sebe jako solidní VPN, která dokáže odblokovat téměř všechno. To zahrnuje mimo jiné Italian Netflix. Má pouze dva servery v Itálii a asi 100 celkem. To je jen zlomek serverů NordVPN s více než 1 100+ servery, ale v tomto případě se vyplatí zůstat na nízkých klíčích a dál létat pod radarem Netflixu.

PrivateVPN fungoval v našich rychlostních testech dobře, protože poskytoval dostatečnou šířku pásma pro streamování Netflix ve vysokém rozlišení. Silné šifrování, přepínač zabíjení, ochrana proti úniku DNS, zásady nulových protokolů a až pět současných zařízení jsou součástí běžného předplatného.

Aplikace jsou k dispozici pro Windows, MacOS, iOS a Android.

Profesionálové:

 • Provozuje servery v Arezzu a Miláně, které jsou zaměřeny na streamování
 • Může odblokovat nejoblíbenější streamingové služby
 • Snadno použitelné aplikace pro Windows, MacOS, iOS a Android

Nevýhody:

 • Začínající poskytovatel stále rozšiřuje svou síť, má na výběr méně serverů
 • Podpůrní zaměstnanci jsou dobří, ale působí pouze v pracovní době v Evropě

SKVĚLÉ RYCHLOSTI: PrivateVPN je dobrá volba rodiny pro rodiny, které používají více zařízení. Rychlosti byly na tomto konci trhu překvapivě dobré. Mohlo by to mít více serverů a chybí podpora 24/7. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

Jak se dívat na Netflix Italia v zahraničí

Až budete vědět, jak je snadné sledovat Netflix Italia ze zahraničí. Postupujte podle těchto kroků:

1. Stáhněte a nainstalujte VPN, která spolupracuje s Netflix Italia. Doporučujeme ExpressVPN.
2. Spusťte aplikaci VPN a vyberte server v Itálii. ExpressVPN má v Itálii dva servery a alespoň jeden vždy spolupracoval s Netflix Italia během našeho testování.
3. Vymažte soubory cookie a mezipaměť prohlížeče. Mohou ukládat informace o poloze z předchozích relací.
4. Otevřete Netflix Italia a začněte sledovat své oblíbené italské pořady a filmy!

Mohu používat bezplatnou síť VPN s Netflix v Itálii?

Asi ne. Dokonce i mezi placenými službami VPN jsme našli pouze tři, které úspěšně obešly anti-proxy firewall Netflixu. Bezplatné sítě VPN prostě nemají prostředky k boji proti Netflixu.

Doporučujeme obecně se vyhnout bezplatným VPN. Obvykle mají mnohem omezenější výběr serverů, ukládají omezení dat a omezují šířku pásma.

Mnoho bezplatných sítí VPN vydělává peníze tím, že narušuje soukromí uživatelů, vkládá reklamy a sleduje soubory cookie do jejich prohlížečů. Jejich data prohlížení jsou těžena a prodávána třetím stranám. Některé bezplatné aplikace VPN dokonce obsahují malware, který může infikovat, poškodit nebo ukrást zařízení.

VPN, které nepracují s italským Netflixem

Zde je seznam VPN, které s italským Netflixem nepracují, ať už vlastním připuštěním, nebo podle našich testů:

 • ExpressVPN
 • VyprVPN
 • IPVanish
 • IronSocket
 • HideMyAss (HMA)
 • Vyrovnávací paměť
 • SaferVPN
 • Soukromý přístup k internetu (PIA)
 • PureVPN
 • Hola
 • Štít hotspotu
 • CyberGhost
 • Tunnelbear
 • CactusVPN
 • Zenmate
 • Keenow

Existuje mnoho dalších sítí VPN, které s Netflixem nebudou fungovat, ale při hledání se s nimi pravděpodobně setkáte. Pokud si nejste jisti, víte, že VPN, které mohou odblokovat Netflix, jsou spíše výjimkou než pravidlem.

VPN nefunguje s Netflixem? Zkuste to

Pokud máte předplatné u jednoho z poskytovatelů VPN, který jsme doporučili výše, ale stále nemůžete získat přístup k Netflixu, zkuste následující kroky.

 1. Odhlaste se ze všech účtů Google v počítači, včetně účtu Chrome, pokud jej používáte. Google ukládá IP adresy, které mohou odhalit vaši skutečnou polohu.
 2. Zakažte všechny služby určování polohy v prohlížeči a všechny služby určování polohy na vašem počítači nebo zařízení (GPS atd.)
 3. Vymažte soubory cookie, mezipaměť a dočasné soubory prohlížeče. Zde se dozvíte, jak vymazat mezipaměť a jak vymazat své soubory cookie.
 4. Zakažte na zařízení IPv6. Tuto možnost obvykle najdete někde v nastavení sítě.
 5. Odpojením a opětovným připojením k vybranému umístění serveru získáte novou IP adresu.
 6. Změňte časové pásmo zařízení na servisní oblast poskytovatele a upravte čas na místní čas. V případě Itálie jsou časová pásma UTC + 1 a UTC + 2.
 7. Pokud jste připojeni k síti Wi-Fi a máte přístup ke směrovači, přejmenujte název vaší sítě Wi-Fi (SSID) a na konec připojte „“ _nomap “(bez uvozovek). Tím se vaše síť odhlásí od geolokačních služeb Google. Chcete-li znovu získat přístup k internetu, budete muset zařízení znovu připojit k nové síti.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 − 63 =