Jak získat nizozemskou IP adresu pomocí VPN

IP adresa pro Nizozemsko


V dnešní době je mnoho online služeb a většina hlavních streamovacích platforem omezeno geograficky, což znamená, že k nim nelze přistupovat mimo konkrétní zemi. Pokud tedy chcete sledovat svůj oblíbený nizozemský obsah a přistupovat k důležitým službám, jako je online bankovnictví v zahraničí, budete potřebovat nizozemskou IP adresu. Nejjednodušší způsob, jak získat nizozemskou IP adresu, je pomocí VPN. Síť VPN umožňuje, aby se vám zdálo, jako byste procházeli svou domovskou zemi, i když jste na cestách.

Váš poskytovatel internetu (ISP), správce sítě, zaměstnavatel a někdy i vláda mohou obvykle vidět, co děláte online. Sítě VPN však zvyšují vaše soukromí šifrováním internetového provozu. To znamená, že i když bude váš provoz zachycen, tito snoopers nebudou moci říct, co děláte.

Jak získat nizozemskou IP adresu pomocí VPN

Získání nizozemské IP adresy je velmi jednoduché, i když jste nikdy nepoužili VPN.

Zde je návod, jak změnit vaši IP adresu na Nizozemsko pomocí VPN:

 1. Nejprve se přihlaste k jedné z níže uvedených služeb VPN (doporučujeme ExpressVPN).
 2. Stáhněte a nainstalujte příslušnou verzi aplikace pro vaše zařízení.
 3. Připojte se k některému z dostupných serverů v Nizozemsku.
 4. Nakonec zkuste přistupovat na web blokovaný geo. Obsah by se měl načíst téměř okamžitě, ale pokud tomu tak není, zkuste před obnovením stránky vymazat mezipaměť a soubory cookie.

ZÍSKEJTE PLATENOU VPN ZDARMA: Pokud potřebujete pouze krátkodobé pokrytí VPN (například na dovolené), můžete využít 30denní záruku vrácení peněz ExpressVPN. I když musíte platit předem, můžete během tohoto období kdykoli zrušit a požádat o plnou náhradu, žádné dotazy.

Níže je spousta podrobností o každém z poskytovatelů, které kontrolujeme, ale v případě, že máte čas na rychlý pohled, zde je naše seznam nejlepších VPN pro získání nizozemské IP adresy:

 1. ExpressVPN: Naše nejlepší volba pro získání nizozemské IP adresy! Spolehlivé a super rychlé servery rozložené po celém světě. Aplikace se snadno používají a jsou bezpečné. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.
 2. NordVPN: Nejlepší rozpočet VPN. Tento veterán VPN, který je v provozu více než 10 let, poskytuje bezpečnou a soukromou službu. Spousta serverů z čeho vybírat.
 3. CyberGhost: Pro začátečníky je jejich aplikace snadno použitelná a naše testování odhalilo některé z nejrychlejších serverů pro streamování HD.
 4. IPVanish: Uživatelé Kodi milují tohoto poskytovatele pro aplikace, které dobře fungují s dálkově ovládanými zařízeními Kodi. Rychlé a bezpečné.
 5. SoukroméVPN: Nejméně známý poskytovatel v tomto seznamu vytváří úvodní stránku s počtem streamovaných webů, které může odblokovat. Méně serverů než ostatní.

Pokud se chystáte streamovat konkrétní živou událost, je důležité projít výše uvedené kroky v dostatečném předstihu. Pokud vaše VPN nefunguje tak, jak jste očekávali, budete mít čas na pomoc týmu podpory zákazníků a nemusíte si nechat ujít žádnou ze svých show.

Vzhledem k tomu, že si můžete vybrat tolik různých sítí VPN a neustále se objevovat nové sítě VPN, může být obtížné přesně porovnat jednu službu s jinou nebo vybrat tu nejlepší pro daný účel..

Proto jsme při výzkumu nejlepších sítí VPN pro získání nizozemské adresy IP zvažovali pouze ty, které splňují všechna níže uvedená kritéria:

Kritéria pro výběr nejlepších VPN

 • Má v Holandsku alespoň jeden server
 • Poskytuje vysoké rychlosti a spolehlivé připojení
 • Nezaznamenává žádné informace, které by vás mohly identifikovat
 • Používá výkonné šifrování a zahrnuje několik dalších možností zabezpečení
 • Nabízí aplikace pro všechna nejpoužívanější zařízení

Jaká je nejlepší VPN pro získání nizozemské IP adresy?

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro změnu vaší IP adresy na Nizozemsko, abyste měli přístup ke svému oblíbenému obsahu odkudkoli na světě:

1. ExpressVPN

ExpressVPNLeden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je bezpečná a spolehlivá služba s více než 3 000 servery ve 94 zemích včetně Nizozemska. Tato VPN je ideální pro streamování, protože dokáže obejít regionální omezení služeb jako Netflix Nizozemsko a NPO Start s lehkostí a je dostatečně rychlá pro streamování živého HD videa bez přerušení.

Tato služba používá 256bitové šifrování, přepínač zabíjení (ve stolních aplikacích) a ochranu proti úniku IPv6 a DNS, aby vaše aktivity zůstaly soukromé.. ExpressVPN nezaznamenává žádné osobní údaje ale můžete platit bitcoiny, pokud se chcete přihlásit téměř zcela anonymně. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v případě jakýchkoli problémů.

Aplikace ExpressVPN jsou k dispozici pro systémy Windows, MacOS, Linux, iOS a Android. Nabízí také vlastní firmware, který usnadňuje instalaci na podporovaných směrovačích.

Profesionálové:

 • Odblokuje populární holandské streamovací služby
 • Konzistentní vysokorychlostní připojení
 • Komplexní bezpečnostní funkce
 • Umožňuje anonymní registraci

Nevýhody:

 • Trochu dražší než soupeři

NEJLEPŠÍ VPN PRO HOLLAND: ExpressVPN je náš nejlepší výběr pro získání nizozemské IP adresy. Je to rychlé, bezpečné, upřednostňuje vaše soukromí a má 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet bez rizika.

Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN má obrovskou síť s více než 5 000 servery ve 62 zemích a ohromující 268 pouze v Holandsku. Tato VPN nabízí spolehlivá vysokorychlostní připojení a může snadno odblokovat hlavní streamingové platformy včetně Netflix Nizozemska odkudkoli na světě. S povoleným až šesti připojeními vám NordVPN umožní chránit většinu vašich zařízení najednou.

Tato služba se může pochlubit velkým množstvím funkcí navržených pro zvýšení vašeho soukromí. K dispozici je 256bitové šifrování AES, přepínač zabíjení specifický pro aplikaci (všechny verze kromě Android) a ochrana proti únikům DNS, WebRTC, IPv6 a přesměrování portů. Uživatelé mohou také využít funkcí blokování reklam NordVPN, skenování malwaru, Tor over VPN a multi-hop funkcí. Tato služba neeviduje žádné osobní údaje. 24/7 live chat znamená, že podpora je k dispozici kdykoli ji potřebujete.

NordVPN má aplikace pro Linux, MacOS, Windows, Android a iOS. Lze jej nainstalovat ručně na vybraných bezdrátových směrovačích.

Profesionálové:

 • Spousta serverů v Nizozemsku
 • Rychlé připojení
 • Četné bezpečnostní funkce
 • Rozpočet přátelský

Nevýhody:

 • Připojení k serveru trvá o něco déle než někteří jeho soupeři

VÝKONNÝ A PŘEDSTAVOVATELNÝ: NordVPN usnadňuje bezpečný přístup k nizozemskému obsahu s mnoha servery v Holandsku, vysokými rychlostmi, bohatými možnostmi ochrany osobních údajů a nízkou cenou. Zahrnuta je 30denní záruka vrácení peněz.

Zde je naše úplná recenze společnosti NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

Cyberghost

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost v současné době má více než 3 400 serverů po celém světě a zahrnuje 60 zemí. V Holandsku nabízí 110 vysokorychlostních serverů a je schopen bez problémů streamovat obsah z platforem včetně Netflix, NPO 1 a AT5. Povoleno je až sedm současných připojení, díky čemuž je CyberGhost silnou volbou pro každého, kdo hledá ochranu celé domácnosti.

Mezi funkce zabezpečení této VPN patří automatické blokování reklam, skenování malwaru a přepínač zabíjení neustále zapnutý, který je přítomen v každé verzi aplikace. 256bitové šifrování CyberGhost, ochrana proti úniku DNS a IPv6 a odmítnutí záznamu jakékoli identifikační informace znamená, že vaše aktivity nelze vysledovat zpět k vám, i když o to požádá vláda. Tato služba je velmi uživatelsky přívětivá, ale pokud potřebujete pomoc, podpora je k dispozici 24/7 přes live chat.

CyberGhost nabízí aplikace pro Android, iOS, Windows a MacOS. Ruční instalace je nutná pro systémy založené na Linuxu a pro výběr síťových směrovačů.

Profesionálové:

 • Vysoké rychlosti
 • Může odblokovat různé geo-zamčené služby
 • Komplexní zabezpečení

Nevýhody:

 • Nedostatek přizpůsobení může být problémem pro pokročilé uživatele

BEZDRÁTOVÁ OCHRANA: CyberGhost je rychlý, cenově dostupný a snadno použitelný s výkonnými funkcemi zabezpečení a ochrany osobních údajů standardně povolenými. Součástí je také 45denní záruka vrácení peněz.

Zde je naše podrobná recenze CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanish

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish se může pochlubit vysokými rychlostmi, lehkými aplikacemi pro širokou škálu zařízení a přístupem k více než 1100 serverům v 60 různých zemích. V Nizozemsku je na výběr 98, z nichž každý umožňuje přenos P2P. Tato služba umožňuje až 10 současných připojení, což znamená, že je ideální pro lidi, kteří hledají ochranu všech svých zařízení jediným účtem.

Tato VPN vás udržuje v bezpečí s ochranou proti úniku DNS a IPv6, přepínačem kill a 256bitovým šifrováním. Nicméně, to obsahuje také několik pokročilejších funkcí zabezpečení jako je zmatek OpenVPN, blokování provozu LAN a schopnost automaticky přepínat IP adresy v přednastavených intervalech. Aby bylo zajištěno vaše soukromí, IPVanish neuchovává žádné záznamy. Potřebovat pomoc? Můžete kontaktovat podporu 24/7 prostřednictvím živého chatu.

Tato služba obsahuje aplikace pro Amazon Fire TV / Firestick, Windows, MacOS, Android a iOS. Funguje také se systémy Linux a vybírá směrovače, ale musí být nakonfigurován ručně.

Profesionálové:

 • Rychlé připojení
 • Četné holandské servery
 • Pokročilé možnosti ochrany osobních údajů

Nevýhody:

 • Snaží se obejít tvrdohlavé geobloky

PRODEJTE BEZPEČNĚ KDYKOLI: IPVanish bere vaše soukromí vážně, je dostatečně rychlý pro streamování v HD a umožňuje získat nizozemskou IP adresu pro každé ze svých zařízení. K dispozici je také 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN nemusí mít tolik serverů jako někteří jeho soupeři (celkem 88, v 57 zemích, s 2 v Nizozemsku), ale vyrovnává se s nadprůměrnou rychlostí a silnou schopností odblokování. Tato VPN je dostatečně rychlá, aby mohla streamovat obsah 4 kB na platformách, jako je Netflix, aniž by došlo k výraznému ukládání do vyrovnávací paměti. Dále umožňuje až šest připojení, takže můžete chránit všechna vaše nejčastěji používaná zařízení současně.

Tato VPN používá 256bitové šifrování, přepínač zabíjení (pouze Windows) a ochranu proti únikům DNS, WebRTC a IPv6, aby vaše aktivity zůstaly soukromé.. PrivateVPN má přísné zásady bez protokolování i když se můžete rozhodnout platit bitcoiny za větší klid. Živý chat je k dispozici 22 hodin denně (kromě 1-3PM PST) a personál vám ochotně nainstaluje nebo nakonfiguruje software vzdáleně, pokud potřebujete pomoc.

PrivateVPN nabízí aplikace pro zařízení Windows, MacOS, Android a iOS. Funguje také na Linuxu a vybírá bezdrátové směrovače, ale musí být nainstalován ručně.

Profesionálové:

 • Velmi vysoké rychlosti
 • Ochrana osobních údajů a neuchovává žádné protokoly
 • Dobrá schopnost odblokování

Nevýhody:

 • Živý chat není k dispozici 24/7
 • Síť malého serveru

FLAWLESS STREAMING: PrivateVPN je rychlejší než většina ostatních, odblokuje populární nizozemské služby jako AT5 a bere vaše soukromí vážně. Všechny jeho plány zahrnují 30denní záruku vrácení peněz.

Zde je naše úplná recenze PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

Mohu získat nizozemskou IP adresu s bezplatným VPN?

Zatímco bezplatné VPN se mohou na první pohled zdát přitažlivé, nedoporučujeme používat jeden. Nejprve tyto služby obvykle nemají dostatek serverů, které by podporovaly všechny jejich uživatele, což znamená, že budete pravděpodobně mít extrémně nízké rychlosti. Díky tomu je pravidelné procházení frustrující a streamingové téměř nemožné, s častými, delšími dobami ukládání do vyrovnávací paměti, pokud se video vůbec přehrává. Navíc, bezplatné VPN často bojují o obcházení přísných geo-restrikčních opatření používaných populárními službami, jako je Netflix.

Vytváření a údržba mezinárodních serverových sítí je neuvěřitelně nákladná, jak to dělá bezplatné služby? Zjistíte, že téměř vždy mají velké a rušivé reklamy, ale některé jdou ještě dále a pomocí sledovacích souborů cookie sledují, které weby navštěvujete a jak často. Tyto informace se shromažďují po určitou dobu a jakmile bude shromážděno dost, budou prodány inzerentům. VPN jsou určeny k tomu, aby vám pomohly zvýšit vaše soukromí na internetu, ale takto jednají bezplatné služby z rukou.

Konečně existují bezpečnostní rizika, která představují bezplatné služby. V minulosti jsme viděli známé bezplatné VPN, jako je Hola, zneužívající důvěru svých uživatelů a menší služby nemusí být nutně bezpečnější. Jedna analýza 283 bezplatných aplikací VPN ve skutečnosti zjistila, že více než 80% bylo zranitelných vůči únikům IPv6, téměř 40% obsahovalo malware a nejvíce znepokojující bylo, že 18% vůbec nepoužilo šifrování. Nejlepší způsob, jak se chránit online, je používat důvěryhodnou síť VPN s prokázaným záznamem o ochraně soukromí svých uživatelů.

Viz také: Nejlepší VPN pro Holandsko

Umožní mi VPN sledovat holandskou televizi ze zahraničí?

Většina geograficky uzamčených služeb se pouze podívá na IP adresu uživatele a zjistí, zda se nachází v podporované zemi. Když se však připojíte k síti VPN, bude vám přidělena dočasná adresa IP ze země, kterou jste vybrali. Jakmile se připojíte, budete moci používat internet, jako byste byli na tom místě. To znamená, že s nizozemskou adresou IP budete moci streamovat obsah ze služeb jako Netflix Netherlands, AT5 a NPO Start bez problémů.

Je však třeba poznamenat, že některé služby omezují přístup jiným způsobem. Někteří například požadují, abyste zadali platební metodu spojenou s místní adresou, zatímco jiné vám nedovolí zaregistrovat se bez místního telefonního čísla. Pokud obvykle žijete v Holandsku a jste dočasně v zahraničí, stále se můžete přihlásit, ale jinak to bude velmi obtížné.

K čemu je nizozemská IP adresa užitečná?

Automatická upozornění na předcházení podvodům jsou stále běžnější. Jsou navrženy tak, aby vás informovaly o přístupu k vašemu účtu ze zahraničí, ale nedokážou rozpoznat rozdíl mezi narušení bezpečnosti a uživateli, kteří jsou prostě na dovolené. To znamená, že byste nemohli získat přístup k vašemu účtu, aniž byste museli trávit drahocenný čas ověřováním své identity. Připojením k serveru VPN ve vaší domovské zemi však výrazně omezíte možnost spuštění automatického upozornění.

Při cestování budete s větší pravděpodobností používat veřejné sítě Wi-Fi. Problém je v tom, že jsou notoricky nejisté, vždy téměř monitorované a mohly by blokovat přístup k určitým zcela legitimním webům. S VPN zabráníte komukoli v tom, aby viděl, co děláte online, a také zcela obejdete veškerá internetová omezení uložená společností nebo vládou.

Jaká internetová omezení má Nizozemsko?

V Nizozemsku je internet téměř neomezený. Weby hostující nelegální pornografii jsou blokovány, jako je tomu ve většině světa, ale jediným hlavním místem blokovaným poskytovateli internetových služeb je The Pirate Bay. Toto blokování bylo dříve zrušeno a mohlo by být trvale odstraněno, pokud by Nejvyšší soud rozhodl, že je nezákonné.

Cenzura ISP je však přinejlepším neúčinná kvůli snadnému obcházení jejich omezení. Uživatelé mají přístup k blokovaným webům jednoduše připojením k serveru VPN v zemi, kde není daný web blokován.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − 55 =