Jak získat americkou IP adresu v 5 jednoduchých krocích (stále funguje v roce 2020)

Jak získat americkou IP adresu


Nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak získat americkou IP adresu, je registrace vhodného poskytovatele VPN. V tomto článku vás naučíme, jak získat americkou IP adresu pro přístup k obsahu a službám dostupným pouze v USA. Tato metoda funguje pro nejoblíbenější zařízení, včetně stolních počítačů Mac a Windows, chytrých telefonů a tabletů Android, iPhone a iPad, Amazon Fire Stick a Fire TV a mnoho dalších.

Jak získat americkou IP adresu

Získání adresy IP v USA je snadné, postupujte takto:

 1. Zaregistrujte se do virtuální privátní sítě (VPN). Doporučujeme ExpressVPN.
 2. Zaregistrujte se ke službě a stáhněte si software nebo aplikaci VPN
 3. Vymažte soubory cookie a restartujte zařízení, abyste odstranili staré identifikátory polohy
 4. Přihlaste se k poskytovateli VPN a připojte se k serveru v USA
 5. Vstupte na své americké stránky, jako byste normálně

Jak získat zdarma VPN po dobu 30 dnů

Potřebujete-li přístup pouze na krátkou dobu, například na cestu do zahraničí, můžete bezplatně přistupovat k naší špičkové VPN. Pokud se zde zaregistrujete na ExpressVPN, tento odkaz zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz. Za předplatné budete muset zaplatit, můžete však použít VPN až 30 dní a zrušit platbu v plné výši. Jedná se o zásadu „žádné pochybnosti“ a my jsme zatím neslyšeli o tom, že by nebyla dodržována.

Proč získat americkou IP adresu?

Lidé mohou chtít získat americkou IP adresu z několika důvodů. Američtí obyvatelé cestující do zahraničí jej mohou použít ke sledování geograficky omezených streamovacích služeb jako Netflix nebo Hulu. Netflix omezuje svůj katalog v závislosti na tom, odkud jste se přihlásili, takže je dobrou volbou, pokud chcete získat celou škálu filmů a televizních pořadů. To je podobné tomu, jak fungují HBO GO a Vudu, takže VPN je pro ně dobrým nástrojem.

Jiní mohou chtít zůstat v kontaktu s živými sporty, jako je Major League Baseball (MLB), Národní basketbalová asociace (NBA) nebo Národní fotbalová liga (NFL) prostřednictvím streamování ESPN.

S americkou IP adresou můžete také přistupovat k online bankovnictví a dalším službám, které blokují uživatele mimo USA.

Jaká je nejlepší VPN pro získání americké IP adresy?

V této části vás provedeme seznamem toho, co považujeme za nejlepší VPN, které vám umožní rychlé a stabilní připojení k americkému serveru.

Pokryjeme nejlepší VPN pro získání podrobné IP adresy v USA. Pokud si nepřejete číst celý článek zde, je náš souhrnný seznam 7 nejlepších VPN pro získání IP adresy v USA:

 1. ExpressVPN Naše # 1 volba! Desítky superrychlých serverů na více místech po celé USA. Odblokuje téměř veškerý streamovaný obsah v zahraničí. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.
 2. CyberGhost Nejlepší poskytovatel rozpočtu se stovkami serverů v USA. Aplikace se snadno instalují a používají.
 3. NordVPN Dobrý všestranný se stovkami serverů rozmístěnými po celé USA. Rychlosti jsou dobré pro streamování a aplikace jsou bezpečné.
 4. IPVanish Preferují uživatelé Kodi pro jejich rozhraní, které funguje dobře s dálkovým ovládáním. Rychlé servery.
 5. VyprVPN Spolehlivý poskytovatel se zabezpečenými a soukromými servery provozovanými v USA. Levnější možnosti v tomto seznamu.
 6. Surfshark Bez omezení počtu zařízení, která můžete připojit k jednomu účtu, je tento poskytovatel skvělý pro rodiny.
 7. Štít hotspotu Vysokorychlostní připojení a servery v 27 amerických městech. Snadno použitelné aplikace a silné možnosti odblokování.

Kritéria pro výběr nejlepších sítí VPN pro získání adresy IP pro USA

 • Velká řada umístění serverů v USA
 • Rychlost a stabilita připojení
 • Pevné šifrovací protokoly, takže vaše umístění zůstává skryté
 • Snadnost použití
 • Aplikace pro Android, iOS, Windows a MacOS

Bez dalšího uvážení zde máme vyčerpání nejlepších VPN pro americké IP adresy:

1. ExpressVPN

ExpressVPNLeden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je dokonalá služba VPN, která se snadno nastavuje a přichází s jednoduchým designem. Tato služba srazí punč, pokud je hodnocena na standardech rychlosti i šifrování. USA zabírají většinu serverových umístění ExpressVPN s možnostmi ve 13 městech. Celkově existuje více než 3 000 serverů v 94 zemích a 160 míst po celém světě.

Společnost má stanovenou politiku, která neukládá žádné uživatele ani dopravní záznamy, takže z vysokého úhlu soukromí také zaznamenává vysoké známky. Jediným minimálním datem, které získá, je „datum (ne čas) připojení, volba umístění serveru a celková použitá šířka pásma“. To se používá ke zlepšení standardů kvality služeb. Je důležité si uvědomit, že vaše individuální IP adresa nebude zaznamenána.

Pokud se stále cítíte skittish, doporučujeme se zaregistrovat do služby prostřednictvím e-mailového účtu hořáku a platit prostřednictvím bitcoinů. Bude velmi obtížné sledovat vaši digitální stopu zpět k vám.

Standardy šifrování jsou vojenské třídy. Tato služba využívá 256bitové protokoly AES-CBC a také ověřování HMAC a dokonalé dopředné tajemství. Zahrnutý je spínač zabíjení internetu, který ExpressVPN označuje jako „síťový zámek“. Tato funkce znamená, že veškerý webový provoz bude dočasně zastaven, pokud připojení přeruší.

Služba je schopna odemknout geo-omezený obsah na Netflixu. Odblokuje také Hulu a HBO Go.

Existují aplikace pro Android a iOS a stolní klienti pro Windows, MacOS a Linux.

Profesionálové:

 • Silná bezpečnost
 • Rychlé a stabilní rychlosti
 • Spousta serverů
 • Skvělé pro streamování obsahu odkudkoli
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody:

 • O něco dražší

Naše skóre:

4.5 mimo 5

NEJLEPŠÍ VPN PRO ZÍSKÁNÍ US ADRESY IP: ExpressVPN je naše volba č. 1. Planoucí rychlá a spolehlivá volba. Skvělé odblokování všech hlavních geograficky omezených streamovacích služeb. Špičkové funkce ochrany osobních údajů a neuchovává žádné protokoly. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Zde je naše podrobná recenze ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. CyberGhost

Cyberghost

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost osloví začátečníky, kteří chtějí relativně levnou VPN. Poskytuje rychlost i zabezpečení a také možnost odblokování streamovacích webů, jako jsou Netflix a Amazon Prime Video..

Společnost má centrálu v Rumunsku, což znamená, že nemusí ukládat žádné informace o uživateli, takže udržuje nulové záznamy.

Můžete si vybrat server podle umístění nebo podle toho, co chcete dělat online, například odblokování streamovaného webu nebo sdílení souborů P2P.

Aplikace jsou k dispozici pro Android i iOS a pro stolní podporu pro Windows, MacOS a Linux.

Standardy šifrování patří mezi nejlepší v oboru. Zahrnutý je spínač zabíjení internetu.

Profesionálové:

 • Odblokuje mnoho streamovaných webů
 • Rychle
 • Skvělá bezpečnost
 • Nulové protokoly

Nevýhody:

 • Nevhodné pro uživatele v Číně

Naše skóre:

4 mimo 5

NEJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: CyberGhost má jednoduché nastavení a snadno se používá. Spolehlivě streamuje HD video. Omezeno při použití u některých populárních streamovacích webů. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

3. NordVPN

NordVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN je vynikající volbou pro pokročilé uživatele, kteří chtějí přizpůsobené možnosti spojené se službou úrovně 1.

NordVPN vám umožňuje vybrat servery na základě vašich specifických požadavků - jako jsou anti-DDoS, streamování videa, dvojitá VPN, Tor over VPN nebo P2P. Společnost NordVPN provozuje celkem více než 5 000 serverů a velká část z nich je v USA.

Je schopen snadno překonat zákaz Netflix VPN a také odemknout obsah z Hulu a BBC iPlayer.

NordVPN standardně používá 256bitový šifrovací protokol AES spojený s 2 048bitovými klíči SSL. Ochrana úniku DNS je povolena. Obsahuje nulová uživatelská data - to zahrnuje návyky procházení, časová razítka a informace o serveru.

Existují aplikace pro Windows, MacOS, iOS a Android.

Profesionálové:

 • Žádné zásady protokolu
 • Silná bezpečnost
 • Spousta serverů

Nevýhody:

 • Desktop aplikace je trochu pomalý

Naše skóre:

4.5 mimo 5

STRONG ALL-ROUNDER: NordVPN je dobrá volba hodnoty, která funguje dobře pro streamování a torrentování. Umožňuje až 6 současných zařízení. Nezachovává žádné protokoly. 30denní záruka vrácení peněz.

Zde je naše úplná recenze společnosti NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

4. IPVanish

IPVanish

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

Vysoké rychlosti a silné šifrování jsou základními pilíři IPVanish. Je to zcela logické, což znamená, že nebude nikdy ukládat data o využití jakékoli povahy.

Šifrovací protokoly jsou těžké. Společnost ve výchozím nastavení využívá 256bitové šifrování v protokolu OpenVPN, ověřování SHA512 a výměnu klíčů DHE-RSA 2 048 bitů s dokonalým předním tajemstvím. Tato funkce znamená, že i když se do vašeho účtu vnikne rušivá entita, nebude možné dešifrovat data z minulých relací. IPVanish zahrnuje přepínač zabíjení internetu a ochranu před únikem.

Servery poskytují skvělé rychlosti a jsou stabilní a bezpečné. Umístění serverů v USA je ve stovkách, což představuje více než 1 000 serverů po celém světě.

Aplikace jsou k dispozici pro Windows, MacOS, iOS, Android a Amazon Fire TV.

IPVanish je oblíbený u uživatelů Kodi, protože jim umožňuje stáhnout Android APK přímo do jejich zařízení. Rozhraní je také přátelské k dálkovému ovládání pro zařízení Kodi, která nemají klávesnici a myš.

Profesionálové:

 • Velmi rychle
 • Silná bezpečnost
 • Nulové protokoly
 • Kompatibilní s Kodi

Nevýhody:

 • Neodblokuje všechny streamingové weby

Naše skóre:

4 mimo 5

VELKÁ SÍŤ: IPVanish může připojit až 10 zařízení a je skvělá pro rodiny. Doporučujeme pro jejich vysoký standard ochrany soukromí, ale pokud chcete odblokovat Netflix, pokračujte v nakupování. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. VyprVPN

VyperVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

VyprVPN je vyspělý poskytovatel VPN, který existuje již více než sedm let. Zastánci ochrany osobních údajů to milují, protože je to jeden z mála, který dokáže obejít velký čínský firewall. Společnost provozuje servery v osmi amerických městech.

Někteří uživatelé však mohou být znepokojeni skutečností, že se společnost rozhodne uchovat uživatelská data. Konkrétně jsou uložená data „zdrojovou IP adresou uživatele, IP adresou VyprVPN používanou uživatelem, časem zahájení a zastavení připojení a celkovým počtem použitých bytů.“ VyprVPN však trvá na tom, že jsou uchovávána pouze po dobu 30 dnů. a používá se k odstraňování problémů.

Provoz je zabezpečen protokolem OpenVPN, 256bitovým šifrováním AES, 2 048bitovými RSA klíči bez dokonalého utajení dopředu a ověřením SHA256. VyprVPN také vlastní celá datová centra a nespoléhá se na operátory třetích stran. To mu pomáhá zabezpečit provoz.

Aplikace jsou k dispozici pro Android i iOS a pro stolní podporu pro Windows a MacOS.

VyprVPN může odemknout obsah v Netflixu, Hulu a BBC iPlayeru.

Profesionálové:

 • Velmi bezpečné
 • Práce v Číně
 • Odblokuje Netflix

Nevýhody:

 • Zaznamenává IP adresu uživatele

Naše skóre:

4 mimo 5

NEOMEZENÉ POUŽITÍ ÚDAJŮ: VyprVPN je uživatelsky přívětivý. Dobré rychlosti a dostupnost, protože všechny servery jsou vlastnictvím VyprVPN. Není to nejlevnější varianta. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi na VyprVPN.

VyprVPN CouponSave 81% na 2letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

6. Surfshark

SurfShark VPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Surfshark.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Surfshark provozuje VPN servery v 11 amerických městech. Je to jediný poskytovatel v tomto seznamu, který uživatelům umožňuje neomezený počet připojení v jednom plánu. Vyniká v odblokování regionálně uzamčeného obsahu, mezi jiným mimo jiné USA Netflix, Amazon Prime Video a Hulu. Přepínače zabíjení jsou zabudovány do mobilních i stolních aplikací, takže se nemusíte obávat úniku skutečné IP adresy.

Podpora živého chatu je nepřetržitě obsazena. Surfshark používá silné šifrování a neuchovává žádné protokoly. Torrenting je povolen.

Aplikace jsou k dispozici pro Windows, MacOS, iOS a Android.

Profesionálové:

 • Odblokuje Netflix, Hulu a Amazon Prime Video
 • Neomezená zařízení

Nevýhody:

 • Relativně malá síť serveru
 • Příležitostně pomalý server

Naše skóre:

4 mimo 5

NEOMEZENÁ ZAŘÍZENÍ: Získejte Surf IP v USA pro tolik zařízení, kolik chcete, se Surfshark plus 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark.

Kupón SurfsharkSpeciální nabídka - ušetřete 83% + 3 měsíce FREEGET DEALDiscount automaticky použita

7. Hotspot Shield

Štít hotspotu

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Webová stránka: www.Hotspotshield.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

Štít hotspotu má kolem 3 200 serverů ve více než 70 zemích po celém světě, včetně USA. A co víc, tato VPN snadno odblokuje hlavní služby uzamčené v regionu, jako jsou Netflix, Hulu a Sling TV, takže existuje jen velmi málo omezení, co můžete sledovat. Najednou lze připojit až pět zařízení, což vám umožní streamovat doma i na cestách.

Tato VPN udržuje váš provoz v bezpečí pomocí 256bitového šifrování, přepínače kill a ochrany před úniky DNS a IPv6. Můžete se také rozhodnout šifrovat provoz pouze na konkrétních webových stránkách, například pokud chcete odblokovat Netflix USA v zahraničí, ale přesto používat služby, které jsou dostupné pouze ve vaší zemi. V případě jakýchkoli problémů je k dispozici nepřetržitá podpora prostřednictvím přímého chatu.

Hotspot Shield nabízí aplikace pro zařízení Windows, Android, iOS a MacOS.

Profesionálové:

 • Rychlé a spolehlivé připojení
 • Odblokuje širokou škálu geograficky blokovaných platforem
 • Silná bezpečnost

Nevýhody:

 • V minulosti měl problémy s ochranou soukromí

Naše skóre:

4.5 mimo 5

BEZMASOVÉ STREAMINGY: Hotspot Shield je dostatečně rychlý pro bezchybný živý přenos, je schopen odblokovat hlavní streamovací služby a je velmi pozorný. A co je ještě lepší, přichází s 45denní zárukou vrácení peněz.

Hotspot Shield CouponSpecial Deal - ušetřete 75% na 3letý plánGET DEALDiscount automaticky použita

Mám používat bezplatnou VPN?

Bezplatné VPN jsou silně inzerovány na internetu a někteří uživatelé mohou být v pokušení se zaregistrovat. Mnoho takových služeb však má špatné výsledky, pokud jde o zásahy do práv uživatelů tím, že ukradnou jejich data a prodají je inzerentům třetích stran..

Koneckonců, i bezplatné VPN jsou registrovanými podniky. Proto musí vydělat peníze, aby zaplatili mzdy zaměstnanců, údržbu serveru a režijní náklady na všeobecné kanceláře. Proto se cesta zpeněžení stává uživateli samotným.

I když vaše data nebudou odcizena, očekávejte omezení šířky pásma, slabé šifrovací standardy a omezení dat. Je tedy pravděpodobné, že budete zaváděn, pokud streamujete Netflix asi hodinu. Spousta invazivních reklam je také běžná, se skutečným rizikem nákazy malwarovou infekcí. Doporučujeme vám vyhnout se náhodným bezplatným VPN na webu.

Viz také: 

 • Nejlepší VPN pro USA
 • Nejlepší VPN pro US TV

Některé VPN se vyhnout

Pokud se pokoušíte získat americkou IP adresu, je zásadní, aby vaše soukromí a anonymita byla vždy zajištěna. VPN uvedené v tomto seznamu nemají historii předávání uživatelských dat, ale existuje několik dalších bezohledných. Myslíme si, že byste se na ně měli obrátit zády.

Zde jsou dva takové případy:

1. PureVPN

Existují důkazy, které naznačují, že poskytovatel VPN PureVPN spolupracoval s donucovacími orgány, aby pomohl identifikovat jednoho z jeho uživatelů.

PureVPN a FBI spojily své síly poté, co nejmenovaná 24letá žena podala stížnost na upadnutí do online vydírání. Měla podezření, že její spolubydlící, Ryan Lin, je vinen.

FBI sledoval aktivitu zpět k PureVPN, který pak pomocí svých protokolů identifikoval viníka. Ryana zatkli. PureVPN trvá na tom, že nezaznamenává obsah komunikace, ale má zavedené zásady „no-logs“. Existuje skutečný otazník o tom, jak eticky se mohli chovat. 

2. HolaVPN

Izraelská Hola, populární rozšíření VPN pro Chrome, použila pro nelegální účely svou rozsáhlou uživatelskou základnu téměř 50 milionů. Společnost proměnila tuto kritickou masu v masivní botnet v roce 2015 a využila šířku pásma individuálního uživatele, aby se zapojila do Distribuovaných útoků odmítnutí služeb a distribuovala materiál chráněný autorskými právy. Uživatelé byli úplně ve tmě.

Stáhl jsem VPN. Co mám dělat dál?

Po registraci a registraci jedné ze služeb VPN, které jsme v tomto článku doporučili, jde o jednoduchou záležitost stažení klientského softwaru a jeho instalaci do zařízení (Windows, MacOS, Android nebo iOS)..

Po dokončení procházejte seznam dostupných umístění serveru, dokud nenajdete možnosti pro USA. Jak již bylo zmíněno, každá VPN v tomto seznamu má značný počet uvedených míst, takže by to neměl být zvlášť těžkopádný úkol.

Ty vyšší v seznamu by měly být ty rychlejší, takže jděte pro ty, pokud můžete. Po úspěšném navázání připojení by se na hlavním panelu měla zobrazit zelená ikona. To znamená, že jste nyní připraveni procházet web anonymně as americkou IP adresou.

Použijte americký server DNS

Téměř stejně důležitý jako vaše IP adresa je server, který vaše zařízení používá k vyhledávání IP adres různých webových stránek a jiného online obsahu. DNS nebo Domain Name System funguje podobně jako telefonní seznam, ve kterém jsou jména (domény) přiřazeny k telefonním číslům (IP adresám). Při pokusu o odblokování geograficky uzamčeného obsahu mnoho webů nejen zkontroluje, odkud voláte, ale také kde se nachází telefonní seznam..

I když máte americkou IP adresu, pokud je na server mimo USA odeslán požadavek DNS na vyhledání IP adresy, web nebo aplikace to může vidět a stále vás blokuje. Proto je důležité, aby DNS server, který používáte, byl ve stejné zemi jako vaše IP adresa. V tomto případě potřebujete server DNS v USA.

Všechny sítě VPN ve výše uvedeném seznamu mají aplikace, které se o to postarají za vás. Když se připojíte k serveru VPN, vaše požadavky DNS se odesílají také prostřednictvím šifrovaného tunelu. Dobré sítě VPN, stejně jako ty, které doporučujeme, provozují vlastní soukromé servery DNS, takže vaše požadavky DNS nelze použít ke sledování webových stránek, které navštívil váš poskytovatel internetových služeb nebo jiný poskytovatel serverů DNS. Možná budete muset tuto možnost zapnout v nastavení aplikace VPN.

Některé průměrné VPN budou odesílat vaše dotazy DNS tunelem, ale na druhou stranu použijí veřejnou službu DNS, jako je Google DNS. Umožní vám to používat servery DNS v USA, ale Google by mohl zaznamenat, které webové stránky navštěvujete a kdy, což není ideální pro ochranu soukromí. Ostatní sítě VPN nedokážou úplně vyladit požadavky DNS.

Pokud váš poskytovatel VPN pro vás nesladí provoz DNS, můžete servery DNS nakonfigurovat ručně na většině zařízení. Doporučujeme službu jako OpenNIC, která nabízí bezplatné servery DNS v konkrétních zemích včetně USA. Přesný postup pro změnu serverů DNS se u jednotlivých zařízení liší. Obvykle však můžete primární a sekundární servery DNS přidat někde v nastavení konfigurace sítě..

Zejména uživatelé Windows 10 by si měli být vědomi, že jejich operační systém tyto požadavky často odesílá v tandemu, jeden protokolem IPv4 a jeden protokolem IPv6. Windows používá kterýkoli z nich, který se vrací rychleji, požadavky IPv6 jsou však často odesílány mimo tunel VPN. Pokud vaše VPN nenabízí ochranu před únikem protokolu IPv6, bude pravděpodobně nutné v nastaveních Wi-Fi úplně zakázat protokol IPv6..

Jaké jsou další způsoby, jak získat americkou IP adresu?

Existuje možnost použití prohlížeče Tor. Toto je bezplatná služba dostupná všem na webu a navržená tak, aby poskytovala šifrování a anonymitu. Mnoho lidí, včetně novinářů, aktivistů v oblasti lidských práv a informátorů, používá Tor k tomu, aby svou identitu ukryli na webu.

S Tor je možné získat americkou IP adresu, ale tento proces je trochu komplikovaný a vyžaduje více kroků. Tento průvodce je podrobněji rozebírá. Rychlosti v prohlížeči Tor jsou však v nejlepším případě buggy, takže pokud chcete stahovat nebo streamovat video ve vysokém rozlišení, není to vhodná volba. Místo toho je nejlepší jít s VPN.

Poslední možnou možností je použití bezplatného proxy serveru. Tyto však fungují podobně jako bezplatné služby VPN. Existují omezení stahování a nejasné zásady ochrany osobních údajů. Buďte připraveni na start z poloviny epizody House of Cards. Proxy HTTP a SOCKS často nejsou šifrovány a směrují provoz pouze z určitých aplikací, jako je webový prohlížeč.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =