Jak sledovat VH1 živě online odkudkoli (mimo USA) pomocí VPN

Jak sledovat VH1 live online odkudkoli


Pokud se nacházíte mimo USA, nebudete moci sledovat VH1 online, pokud nemáte VPN. Místo toho budete automaticky přesměrováni na stránku VH1 na Facebooku. I když se vám podaří získat přístup na web VH1, při pokusu o sledování pořadů VH1 se vám stále zobrazí následující zpráva:

"Vyhledejte poskytovatele televize a poté se přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla."

Je to proto, že VH1 je uzamčen pro region a vyžaduje předplatné americké kabelové televize.

Přihlášení poskytovatele televize VH1

Jak tedy může VPN pomoci? Při připojení k serveru VPN vám bude poskytnuta nová dočasná adresa IP. Například připojením k americkému serveru můžete získat americkou IP adresu. Vaše skutečná IP adresa a umístění jsou skryté a vaše data jsou šifrována. Jako takový můžete použít VPN k většímu soukromí a anonymitě online ak odblokování webů a služeb s omezeným přístupem, jako je VH1.

Jak sledovat VH1 živě online (mimo USA) pomocí VPN

Je dost snadné sledovat VH1 online mimo USA pomocí VPN. Nebojte se, pokud jste ještě nikdy nepoužívali VPN, nastavení je rychlé a snadné, jakmile pro vás vyberete tu správnou VPN službu. Postupujte podle níže uvedených kroků.

Zde je návod, jak sledovat VH1 živě online odkudkoli:

 1. Nejprve se přihlaste k poskytovateli televizních služeb do VH1 a zadejte přihlašovací údaje svého poskytovatele televizních služeb. Pokud nemáte předplatné kabelové televize, můžete sledovat VH1 prostřednictvím placených streamovacích služeb nebo získat jednorázový 24hodinový sledovací průkaz přihlášením pomocí účtu Facebook.
 2. Zaregistrujte se pomocí jedné z nejlepších sítí VPN pro VH1 - doporučujeme ExpressVPN.
 3. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro své zařízení.
 4. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA.
 5. Vymažte mezipaměť a cookies vašeho prohlížeče, aby VH1 zapomněl vaši skutečnou IP adresu a umístění. Poté by měla přijmout vaši novou americkou IP adresu poskytnutou vaší VPN.
 6. Přejděte na VH1 a vyberte obsah, který chcete odemknout. Nyní by mělo být připraveno sledovat!

Pokud jste mimo USA nebo jednoduše nemáte kabelovou televizi, můžete stále sledovat VH1 pomocí vybraných streamovacích služeb. To zahrnuje DirecTV Now ($ 50 USD / měsíc), FuboTV (54,99 $ / měsíc) a Sling TV ($ 15 / měsíc). Tyto služby navíc nabízejí bezplatné zkušební verze, takže je můžete vyzkoušet bez rizika.

S tolika VPN na trhu jsme se rozhodli pomoci vám zúžit možnosti. Za tímto účelem jsme vybrali pouze VPN, které byly schopny splnit následující kritéria:

 • Rychlé a spolehlivé servery v USA pro streamování VH1
 • Silné zabezpečení pomocí šifrování a zásady bez protokolování
 • Stolní a mobilní aplikace pro začátečníky
 • Zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Umožňuje připojit více zařízení současně
 • Záruka vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika

Příliš krátký čas na přečtení úplných recenzí? Zde je stručný přehled nejlepších VPN pro sledování VH1 v zahraničí:

Nejlepší VPN pro sledování VH1 v zahraničí

 1. ExpressVPN: Naše nejlepší volba pro VH1.Rychlé servery v USA a odblokují MTV. Velmi aplikace pro začátečníky a nepřetržitá podpora. Neustále identifikuje protokoly uživatelů.
 2. NordVPN: Nejvýhodnější VPN. 1 900 amerických serverů pro VH1, Netflix a další. VPN bez protokolování s podporou šifrování a nepřetržité podpory živého chatu. Speciální servery pro zvýšenou bezpečnost.
 3. CyberGhost: Vysoce zabezpečená služba s velkou rychlostí pro streamování VH1. Podpora 24/7 a pohodlná rozšíření prohlížeče. Zabezpečuje data pomocí přísných zásad bez protokolování.
 4. IPVanish: VPN v USA se servery v 19 amerických městech. Sledujte VH1 v zahraničí a odblokujte Netflix USA. Připojte 10 zařízení současně. Silná bezpečnost bez protokolů.
 5. SoukroméVPN: Velmi vysoké rychlosti pro streamování VH1, Netflix a MTV. Uživatelsky přívětivé aplikace pro stolní i mobilní zařízení. Podpora live chatu a spousta skvělých bezpečnostních funkcí.
 6. Surfshark: Neomezené současné připojení. Pracuje s VH1, MTV a dalšími. Velmi snadno použitelné aplikace a nepřetržitá podpora živého chatu. Bez protokolů VPN se šifrováním.

Nejlepší VPN pro VH1

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro sledování VH1 v zahraničí:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020unblocks VH1Test Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN pro odblokování geo-omezeného obsahu. Kromě VH1 lze použít k odblokování Netflixu, Hulu, MTV USA a dalších. Rychlé servery této VPN umožňují bezchybné živé vysílání bez zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti. Obzvláště působivá je velikost sítě ExpressVPN: celkem existuje více než 3 000 serverů ve 94 zemích včetně USA. Dále můžete pomocí této VPN zabezpečit všechna vaše zařízení, protože umožňuje až pět současných připojení.

Pokud hledáte snadno použitelnou VPN, ExpressVPN určitě vyhovuje vyúčtování. Kromě vynikajících aplikací nabízí rozšíření prohlížeče, která vám umožní připojit se k serveru během několika sekund. K dispozici je dokonce nepřetržitá podpora živého chatu. Registrace je jednoduchá a vyžaduje pouze e-mailovou adresu a způsob platby (můžete dokonce platit v bitcoinech). Tato služba používá 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS a IPv6 a přepínač zabíjení, aby byla vaše data v bezpečí. Je také důležité vědět, že ExpressVPN nezaznamenává žádné osobní údaje.

ExpressVPN je k dispozici pro Windows, Mac, Linux, Android a iOS. Můžete si také stáhnout rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox a firmware pro použití se směrovači.

Profesionálové:

 • Odblokuje zájmy jako VH1, MTV USA, Netflix a další
 • Velmi dobré rychlosti pro streamování bez ukládání do vyrovnávací paměti nebo zpoždění
 • Síť více než 3 000 serverů v 94 zemích
 • Velmi snadné použití a zahrnuje nepřetržitou podporu živého chatu
 • Udržuje vaše data v bezpečí pomocí šifrování a zabíjení přepínače
 • Připojte současně až pět zařízení

Nevýhody:

 • O něco dražší než většina jeho soupeřů

NEJLEPŠÍ VPN NA HODINU VH1: ExpressVPN je náš nejlepší výběr. Vysokorychlostní servery a spolehlivá připojení pro streamování. Odblokuje VH1, MTV a Netflix. Uživatelsky přívětivé aplikace a rozšíření prohlížeče. Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7. Zabezpečuje vaše data pomocí šifrování. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNodblokuje VH1Testováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN je ideální pro streamování, protože uvolňuje to, co se líbí Netflixu, Amazon Prime Video a samozřejmě VH1 s lehkostí. Díky síti více než 5 700 serverů, z nichž přibližně 1 900 je v USA, budete dokonce moci sledovat v nejvyšší možné kvalitě, aniž by došlo k výraznému zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti. NordVPN dokonce nabízí servery, které jsou optimalizovány pro sdílení souborů P2P, zatímco zastaralé servery obcházejí internetová omezení v zemích s vysokou úrovní internetové cenzury..

Jednoduchý design aplikací a rozšíření prohlížeče NordVPN usnadňuje nalezení perfektního serveru. Tuto síť VPN lze použít k současnému připojení až šesti zařízení, zatímco k dispozici je také nepřetržitá podpora živého chatu. Při používání služby NordVPN je vaše soukromí chráněno 256bitovým šifrováním AES, přepínačem kill a ochranou proti únikům DNS a IPv6. Stejně důležité, tato služba bez logů má sídlo mimo jurisdikci EU a USA v Panamě.

Účet NordVPN poskytuje přístup k aplikacím pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS a Android TV. Pro prohlížeče Chrome a Firefox jsou nabízena rozšíření prohlížeče. Je také kompatibilní s vybranými směrovači, i když vyžadují ruční nastavení.

Profesionálové:

 • Funguje dobře s VH1, stejně jako s Netflix a Amazon Prime Video
 • Více než 1 900 serverů v USA a 5 700 po celém světě
 • Speciální servery pro streamování P2P a lepší soukromí
 • Zahrnuje přísné zásady no-logs, které vám pomohou zůstat v anonymitě online
 • Zabezpečte šest zařízení současně pomocí jediného účtu

Nevýhody:

 • Servery v některých zemích mohou být trochu pomalé

HODNOTA PRO PENÍZE: NordVPN je nízkonákladová služba s působivými 1900 servery v USA pro sledování VH1 v zahraničí. Odblokuje Netflix. Umožňuje připojit šest zařízení současně a nabízí nepřetržitou podporu. Silná nabídka zabezpečení se speciálními servery a přísná zásada bez protokolování. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

Cyberghostodblokuje VH1Testováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost je VPN založená na Rumunsku, která nabízí rychlost i bezpečnost. Má tisíce serverů v 90 zemích včetně USA. To znamená, že jej můžete použít k odblokování webových stránek a služeb v USA, jako jsou VH1 a Netflix USA. Na rozdíl od mnoha poskytovatelů internetových služeb CyberGhost neomezuje vaši šířku pásma, což přináší lepší zážitek při streamování a torrentování. A co je ještě lepší, umožňuje vám zabezpečit sedm zařízení současně prostřednictvím jediného účtu.

Tato VPN přichází s velkorysou 45denní zárukou vrácení peněz - mnohem delší než většina VPN. Můžete to zkusit bez rizika. V případě jakýchkoli dotazů je také k dispozici podpora živého chatu 24/7. Silný bezpečnostní balíček CyberGhostu zahrnuje 256bitové šifrování AES, automatický přepínač zabíjení, blokování reklam, malware-scanner a ochranu před úniky DNS a IPv6. Jste také chráněni přísnými zásadami bez protokolování, které zajistí, že vaše osobní informace zůstanou soukromé.

CyberGhost můžete používat prostřednictvím následujících aplikací: Windows, Mac, Android, iOS, Android TV a Amazon Fire Stick. Můžete si také stáhnout rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Pro použití s ​​Linuxem a směrovači je nutná ruční instalace.

Profesionálové:

 • Spousta amerických serverů pro odblokování VH1, Netflix USA a další
 • Nabízí dobré rychlosti a neomezenou šířku pásma pro streamování
 • Zahrnuje dlouhou 45denní záruku vrácení peněz
 • Spousta bezpečnostních funkcí včetně malwaru
 • Podpora živého chatu je k dispozici 24/7

Nevýhody:

 • Žádná aplikace nabízená pro Linux

NEOMEZENÁ BANDWIDTH: CyberGhost je rychlá VPN pro streamování VH1 mimo USA. Odblokuje také Netflix USA. Připojte současně až sedm zařízení. Zahrnuje podporu 24/7 prostřednictvím živého chatu a přísnou politiku bez protokolování. Uživatelsky přívětivé aplikace a rozšíření prohlížeče. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanishodblokuje VH1Testováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish má centrálu v USA a má stovky serverů v 19 amerických městech. Díky vysokorychlostním serverům v 60 zemích, včetně Velké Británie a Austrálie, IPVanish usnadňuje odblokování geoblokovaného obsahu, ať už jde o VH1 nebo Netflix USA.. Co odlišuje IPVanish od mnoha jeho soupeřů je to, že umožňuje až 10 současných připojení, což je skvělá volba pro sdílení s rodinou.

Pokud používáte IPVanish, máte možnost rychle se připojit k nejlepšímu dostupnému serveru. Můžete také prohledávat mapu umístění serveru nebo dokonce filtrovat podle latence serveru. Tato služba VPN zahrnuje nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu a zásadu no-logs pro vaše soukromí online. 256bitové šifrování AES, ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení se používají k zajištění toho, aby vaše data nebyla nikdy ohrožena, a to ani na sekundu.

Registrace pomocí IPVanish znamená, že můžete zabezpečit svá zařízení prostřednictvím aplikací pro Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV. Ruční instalace je nutná pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Servery v 19 amerických městech pro sledování VH1 v zahraničí
 • Umožňuje až 10 současných připojení
 • Umožní rychlé a snadné nalezení perfektního serveru pro vaše potřeby
 • Poskytuje nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu
 • K ochraně vašeho soukromí používá šifrování a zásady bez protokolování

Nevýhody:

 • Nenabízí možnost platit v bitcoinech
 • Umístěný v členské zemi Five Eyes (Spojené státy)

SERVERY V 19 MĚSTSKÝCH MĚSTECH: Společnost IPVanish sídlí v USA a nabízí stovky serverů v 19 amerických městech. Umožňuje vám až 10 současných připojení a nabízí nepřetržitou podporu živého chatu. Velmi zabezpečená služba se zásadami šifrování a bez protokolování. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPNodblokuje VH1Testováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN je ideální pro streamování díky svým vysokorychlostním serverům. Tato VPN skutečně odblokuje mnoho populárních streamovacích služeb. Kromě VH1 funguje s Netflixem, BBC iPlayerem, HBO Go a dalšími. Tato služba je zvláště doporučována pro nováčky VPN, protože je velmi snadno použitelná. Díky stolním a mobilním aplikacím je připojení k serveru jednoduché a bez stresu. A co víc, PrivateVPN vám umožní připojit až šest zařízení současně.

Tato VPN chrání vaše soukromí pomocí 256bitového šifrování AES, ochrany proti úniku DNS a IPv6, přepínače zabíjení (který zajistí, že v případě výpadku připojení nebudou ohrožena vaše data) a zásady nulových protokolů. PrivateVPN má sídlo ve Švédsku a státech. že ani neví, co děláte online. Máte-li jakékoli dotazy, PrivateVPN nabízí podporu živého chatu i vzdálenou nápovědu a instalaci.

Aplikace PrivateVPN lze stáhnout pro Windows, Mac, Android a iOS, zatímco směrovače a Linux lze konfigurovat ručně.

Profesionálové:

 • Rychlé servery pro streamování VH1 mimo USA
 • Vynikající aplikace pro stolní i mobilní (velmi snadné použití)
 • Silné zabezpečení zahrnuje zásady šifrování a bez protokolování
 • Použijte PrivateVPN až na šesti zařízeních současně

Nevýhody:

 • Neposkytuje žádná rozšíření prohlížeče
 • Velmi malá síť pouhých 100 serverů

BEZDRÁTOVÉ STREAMING: PrivateVPN má rychlé servery pro streamování VH1 bez vyrovnávací paměti a zpoždění. Také odblokuje Netflix a HBO Go. Velmi snadno použitelné aplikace a podpora živého chatu. Zásady no-logs a umožňují vám připojit šest zařízení současně. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokuje VH1Testováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Surfshark.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Surfshark lze použít k sledování VH1 v zahraničí. Navíc funguje dobře s MTV USA, Netflix a Amazon Prime Video. Tato služba nabízí dobré rychlosti pro plynulé vysílání v rozlišení 1080p HD. Celkově má ​​kolem 800 serverů, které jsou rozmístěny v 50 zemích po celém světě. Tato VPN je perfektní, pokud máte spoustu zařízení nebo sdílíte s rodinou, protože umožňuje neomezený počet současných připojení.

Tato síť VPN má sídlo na Britských Panenských ostrovech, na které se nevztahují povinné zákony o uchovávání údajů. Nabízí spoustu funkcí, včetně podpory nepřetržitého live chatu, aplikací pro začátečníky a rozšíření prohlížeče a silné bezpečnosti. Pokud jde o ochranu vašich dat, Surfshark opravdu svítí. Používá 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS a IPv6 a také přepínač zabíjení, přísnou politiku bez protokolování a schopnost blokuje reklamy a sledovače pomocí funkce CleanWeb.

Díky aplikacím Surfshark pro Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV můžete zabezpečit celou řadu zařízení. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Pro použití s ​​Linuxem a směrovači je však nutná ruční instalace.

Profesionálové:

 • Použijte jej ke sledování VH1, MTV USA a Netflix
 • Zabezpečte neomezený počet zařízení současně
 • Uživatelsky přívětivé aplikace a rozšíření prohlížeče
 • Spousta bezpečnostních funkcí včetně zásady bez protokolování a blokování reklam

Nevýhody:

 • Nabízí pouze kolem 800 serverů
 • Některé nejednotné rychlosti serveru

DOKONALÉ PRO RODINY: Surfshark umožňuje neomezený počet současných připojení - ideální pro sdílení s rodinou. Sledujte VH1 v zahraničí i Netflix. Velmi aplikace pro začátečníky a nepřetržitá podpora živého chatu. VPN bez protokolů, která blokuje reklamy a měřiče. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark.

Kupón SurfsharkSpeciální nabídka - ušetřete 83% + 3 měsíce FREEGET DEALDiscount automaticky použita

Mohu použít bezplatnou VPN k sledování VH1?

Některé bezplatné sítě VPN vám mohou umožnit sledovat VH1 naživo, ale stále ztrácíte čas. Důvodem je to průměrná VPN zdarma má velmi málo serverů a příliš mnoho uživatelů, což má za následek pomalé rychlosti a přerušovaný výkon. Ve skutečnosti bezplatné sítě VPN často omezují šířku pásma uživatelů ve snaze zabránit tomuto problému. Při živém vysílání VH1 pomocí virtuální sítě VPN budete pravděpodobně zažít spoustu zpoždění a dlouhé vyrovnávací doby. Ještě horší je, že jen velmi málo VPN může odblokovat populární streamovací služby, jako jsou Netflix a HBO Go.

Dalším důvodem, proč nedoporučujeme bezplatné VPN, je jejich nedostatek zabezpečení. Při použití bezplatné sítě VPN jsou vaše data zřídka šifrována. Dále, Pokud by připojení VPN pokleslo, vaše skutečné IP adresa je pravděpodobně vystavena kvůli chybějícímu spínači zabíjení. Jakákoli dobrá VPN by měla nabízet skutečné zásady bez protokolování, které chrání vaše soukromí. Bohužel mnoho bezplatných sítí VPN vydělává peníze tím, že se přihlásí do historie prohlížení a tyto informace prodá inzerentům.

Co mohu sledovat na VH1?

Zatímco VH1 byl původně zaměřen na hudební videa, od té doby se zaměřil na programování reality. Můžete živě streamovat VH1 a sledovat televizní pořady na vyžádání. Zde je seznam obsahu, který můžete sledovat na VH1:

 • Basketbalové ženy
 • Dívky Cruise
 • Výkřik
 • Black Ink Crew
 • RuPaul's Drag Race
 • Milovat & Hip hop Hollywood
 • Cartel Crew
 • Martha & Snoop's Potluck Party Challenge
 • Wild ‘N Out
 • T.I. & Tiny: Přátelé & Rodinný ruch

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =