Jak sledovat síť WWE mimo USA pomocí VPN

Jak sledovat síť WWE mimo USA pomocí VPN


Ačkoli se síť WWE v posledních letech výrazně rozšířila, není k dispozici všude. Pokud se nacházíte na místě, kde nemáte přístup k obsahu sítě WWE, budete jej muset odblokovat pomocí sítě VPN.

VPN (Virtual Private Network) je služba, která odesílá internetový provoz vašeho zařízení prostřednictvím šifrovaného tunelu na server v místě, které si vyberete. Například připojením k serveru v USA získáte americkou IP adresu. Bude to vypadat, jako byste procházeli web v USA, což vám umožní odblokovat obsah, který je obvykle k dispozici pouze v Americe.

Jak sledovat síť WWE mimo USA pomocí VPN

Síť WWE můžete sledovat kdekoli během několika minut. Vše, co musíte udělat, je následující:

Použití VPN k sledování WWE sítě mimo USA

 1. Zaregistrujte se pomocí sítě WWE. Je k dispozici ve většině zemí a existuje měsíční bezplatná zkušební verze (poté stojí 10,99 USD měsíčně). Registrace vyžaduje vaše jméno, adresu, telefonní číslo a způsob platby (PayPal nebo kreditní / debetní karta).
 2. Vyberte a zaregistrujte se pomocí jedné z nejlepších sítí VPN pro síť WWE - zejména doporučujeme ExpressVPN.
 3. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN (nebo rozšíření prohlížeče, pokud je k dispozici) pro vaše zařízení.
 4. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k zemi, ve které je k dispozici síť WWE, například USA.
 5. Vymažte mezipaměť prohlížeče a soubory cookie, aby síť WWE zapomněla na vaši IP adresu a umístění. Poté by měl přijmout to VPN.
 6. Přejděte do sítě WWE a vyberte nějaký videoobsah. Nyní by mělo být odblokováno! Pokud ne, zkuste jiný server. Nebo kontaktujte zákaznickou podporu vaší VPN.

Při výběru sítě VPN je třeba zvážit mnoho faktorů. Patří sem velikost serverové sítě, rychlost serverů a celková úroveň zabezpečení. Vybrali jsme nejlepší VPN pro síť WWE tím, že jsme splnili následující kritéria:

Kritéria pro výběr nejlepších VPN

 • Servery v desítkách zemí (včetně USA) pro odblokování sítě WWE
 • Vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma pro nepřetržité streamování
 • Silné zabezpečení se šifrováním a přepínačem kill
 • Chrání vaše soukromí pomocí přísných zásad bez protokolování
 • Zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Umožňuje připojit více zařízení současně

Abychom vám ušetřili čas, zde je stručné shrnutí nejlepších VPN pro sledování WWE sítě mimo USA (každou VPN podrobněji popisujeme níže):

Nejlepší VPN pro sledování WWE sítě mimo USA

 1. ExpressVPN: Naše volba číslo 1 pro sledování sítě WWE. 3 000 serverů v 94 zemích, ideální pro odblokování sítě WWE po celém světě. Rychlé servery a snadno použitelné aplikace. Živá podpora 24/7 a zabezpečená šifrováním.
 2. NordVPN: Nejlepší rozpočet VPN. Obrovská síť více než 5 000 serverů. Funguje dobře se sítí WWE. Používejte až šest zařízení. Bez protokolů VPN s uživatelsky přívětivými aplikacemi a nepřetržitou podporou chatu.
 3. CyberGhost: Snadno odblokuje síť WWE. Tisíce serverů po celém světě. Připojte současně až sedm zařízení. Velmi rychlé servery a bezpečné bez protokolů
 4. IPVanish: Americká síť VPN se stovkami amerických serverů pro sledování sítě WWE v zahraničí. Dobré rychlosti pro streamování. 10 současných připojení. Zásady no-logs.
 5. SoukroméVPN: Velmi rychlé servery pro zpoždění a bez vyrovnávací paměti. Odblokuje síť WWE mimo USA. Zabezpečení šifrováním a přepínačem kill. Přátelský pro začátečníky.
 6. Surfshark: Neomezené současné připojení. Sledujte síť WWE v zámoří. Nabízí nepřetržitou podporu živého chatu a uživatelsky přívětivé aplikace. Bez protokolů VPN se šifrováním.

Nejlepší VPN pro síť WWE

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro sledování WWE sítě mimo USA:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020unblocks WWE NetworkTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN má více než 3 000 serverů v 94 zemích včetně USA. Neomezená šířka pásma této VPN, vynikající schopnost odblokování a vysoké rychlosti znamenají, že můžete používat služby jako WWE Network, Netflix nebo HBO Go odkudkoli, bez vyrovnávací paměti nebo zpoždění. Pomocí této služby můžete současně zabezpečit až pět zařízení.

Tuto VPN lze použít s celou řadou zařízení díky různým aplikacím a rozšířením prohlížeče. Celkově lze ExpressVPN používat rychle a snadno. Stačí se připojit k serveru podle vašeho výběru a je dobré jít! ExpressVPN nabízí nepřetržitou podporu e-mailů a živých chatů. A co víc, můžete tuto službu vyzkoušet bez rizika, protože přichází s 30denní zárukou vrácení peněz.

Další výhodou použití ExpressVPN je jeho vynikající bezpečnost. Vaše data jsou zabezpečena 256bitovým šifrováním AES, přepínačem kill a ochranou před úniky DNS a IPv6. K dispozici je také funkce rozděleného tunelování, která umožňuje zvolit, které aplikace používají VPN. ExpressVPN má sídlo na Britských Panenských ostrovech, které jsou mimo jurisdikci 5 očí a 14 očí. Tato VPN navíc neuchovává žádné identifikační protokoly uživatelů.

ExpressVPN můžete používat prostřednictvím aplikací pro Windows, Mac, Android, iOS, Linux a směrovače. Rozšíření prohlížeče jsou k dispozici také pro Chrome a Firefox.

Profesionálové:

 • Více než 3 000 serverů v 94 zemích, včetně USA
 • Velmi rychlé a spolehlivé rychlosti pro streamování WWE sítě
 • Také odblokuje označení Netflix a Amazon Prime Video
 • Poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Aplikace a rozšíření prohlížeče pro začátečníky
 • Sídlo se nachází na Britských Panenských ostrovech pro zvýšení soukromí

Nevýhody:

 • Ve srovnání s některými konkurenčními VPN je o něco dražší

NEJLEPŠÍ VPN PRO SÍTI WWE: ExpressVPN je naše volba číslo 1 v 94 zemích pro odblokování sítě WWE. Odblokuje také Netflix a BBC iPlayer. Rychlé a spolehlivé servery a zabezpečené pomocí šifrování. Nabízí nepřetržitou podporu a umožňuje připojení až pěti zařízení. 30denní záruka vrácení peněz znamená, že můžete vyzkoušet bez rizika.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNodblokuje síť WWE NetworkTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN má v tomto seznamu největší síť serverů ze všech sítí VPN. Celkem má přes 5 000 serverů ve 60 zemích. Patří mezi ně servery v USA, Velké Británii a Austrálii, které mohou všichni odblokovat síť WWE v zahraničí. Zejména, Společnost NordVPN má v USA více než 1700 serverů. Stojí za to vědět, že nabízí různé speciální servery, jako jsou servery optimalizované pro sdílení P2P a Double VPN pro zvýšení bezpečnosti.

Toto je VPN, která nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Aplikace a rozšíření prohlížeče jsou však velmi uživatelsky přívětivé a usnadňují vyhledávání a připojení k serveru. Pomocí NordVPN můžete mít až šest současných připojení. Tato VPN bez protokolů má sídlo v Panamě a nabízí 256bitové šifrování AES. K dispozici je také ochrana DNS a IPv6, přepínač zabíjení a funkce CyberSec, která automaticky blokuje reklamy a malware.

Aplikace NordVPN jsou k dispozici pro Windows, Mac, Android, iOS, Linux a Android TV. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Pro směrovače je nutné ruční nastavení.

Profesionálové:

 • Tisíce serverů pro odblokování sítě WWE
 • Odblokujte Netflix, BBC, iPlayer, Hulu a další
 • Zákaznická podpora je k dispozici 24/7 prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Připojte až 6 zařízení současně
 • Spousta bezpečnostních funkcí, včetně přísné zásady no-logs

Nevýhody:

 • Některé servery mohou být na pomalé straně (ale většina z nich je v pořádku)

NEJLEPŠÍ HODNOTA VPN: Společnost NordVPN má po celém světě více než 5 000 serverů. Odblokuje síť WWE, Netflix, Amazon Prime Video a další. Bez protokolů VPN se šifrovacími a speciálními servery pro zvýšení soukromí. Podpora 24/7 a umožňuje zabezpečit až šest zařízení. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

Cyberghostodblokuje síť WWE NetworkTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost pravidelně přidává nové servery, což z něj dělá jednu z nejrychleji rostoucích VPN v okolí. V době psaní má online přes 4 800 serverů v 61 zemích po celém světě. Tuto službu VPN můžete použít k odblokování sítě WWE, stejně jako typu Netflix USA a BBC iPlayer. Je to vynikající volba pro streamování díky spolehlivým vysokorychlostním serverům. Neexistuje žádné omezení, což znamená, že můžete streamovat videa v rozlišení HD 1080p bez přerušení.

Jedno předplatné CyberGhost zahrnuje až sedm zařízení, z nichž všechna lze připojit současně. Je možné se připojit k serveru jediným kliknutím, díky čemuž je CyberGhost velmi snadný pro začátečníky. Tato VPN pomáhá zůstat anonymní online pomocí přísných zásad bez protokolů a 256bitového šifrování AES. Kromě ochrany proti únikům DNS a IPv6 má CyberGhost také automatický přepínač zabíjení, který v případě výpadku připojení VPN sníží váš internetový provoz a zabrání tak úniku dat..

Aplikace CyberGhost lze stáhnout pro následující operační systémy: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV a Android TV. Rozšíření prohlížeče jsou k dispozici pro Chrome a Firefox. Linux a směrovače vyžadují ruční instalaci.

Profesionálové:

 • Rychle rostoucí síť serverů v 61 zemích
 • Funguje dobře s WWE Network, stejně jako s Netflix USA
 • Velmi vysoké rychlosti pro streamování a torrentování
 • Připojte až 7 zařízení současně
 • Vynikající soukromí díky šifrování a přísným zásadám bez protokolování

Nevýhody:

 • Některé weby nelze streamovat

BEZDRÁTOVÉ STREAMING: CyberGhost má rychlé a spolehlivé servery pro streamování bez přerušení. Umožňuje připojit až sedm zařízení pomocí jediného účtu. Odblokuje síť WWE a Netflix USA. Přísné zásady no-logs a používají šifrování. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanishodblokuje síť WWE NetworkTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish je americká VPN služba s přibližně 1300 servery. V USA má stovky serverů, které jsou rozmístěny v 19 městech včetně Los Angeles a New Yorku. Díky tomu je velmi snadné odblokovat síť WWE mimo USA. Toto je VPN, která nabízí dobré rychlosti pro procházení, streamování a torrentování. A co víc, funguje to s Netflix USA. Pomocí protokolu IPVanish můžete připojit až 10 zařízení současně.

Při hledání serveru pomocí IPVanish můžete vidět ping a aktuální zatížení každého z nich. Můžete také uložit své oblíbené servery pro rychlejší přístup v budoucnosti. IPVanish však nabízí také možnost připojení k nejlepšímu dostupnému městu a serveru, což usnadňuje zahájení. Tato VPN nabízí podporu živého chatu a zajišťuje vaše data pomocí 256bitového šifrování AES. Mezi další funkce zabezpečení patří ochrana proti úniku DNS a IPv6, přepínač automatického zabíjení a zásady no-logs.

Aplikace IPVanish jsou nabízeny pro Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV / Fire Stick. Budete muset postupovat podle pokynů pro ruční nastavení pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Servery v 19 amerických městech pro sledování WWE sítě
 • Umožňuje připojit až 10 zařízení současně
 • Dobrá rychlost serverů pro streamování bez ukládání do vyrovnávací paměti a zpoždění
 • Aplikace umožňují rychlé připojení k nejlepšímu dostupnému serveru
 • Udržuje vás v bezpečí online pomocí šifrování a zásady bez protokolování

Nevýhody:

 • Nenabízí žádná rozšíření prohlížeče
 • Žádná možnost platit za službu v bitcoinech / kryptoměně

ZABEZPEČENÍ 10 ZAŘÍZENÍ: IPVanish má stovky amerických serverů pro odblokování sítě WWE a Netflix USA. Až 10 současných připojení. Aplikace usnadňují vyhledávání a připojení k serverům. Podpora live chatu je k dispozici. Zabezpečení pomocí zásady bez protokolování. Sedmidenní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPNodblokuje síť WWE NetworkTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN nabízí rychlé servery, které vám umožní streamovat bez znatelné vyrovnávací paměti nebo zpoždění. Její síť se skládá z přibližně 100 serverů v 60 zemích světa. Tuto VPN můžete použít k odblokování nejrůznějších služeb, včetně WWE Network, Netflix a Amazon Prime Video. Podpora soukromého chatu PrivateVPN poskytuje přímo jeho vývojáři. Nabízejí také vzdálenou pomoc a instalaci, pokud máte nějaké problémy.

S PrivateVPN můžete mít až šest současných připojení. Stolní a mobilní aplikace mají jednoduchý design, díky kterému se velmi snadno navigují. Pokud jde o zabezpečení, PrivateVPN chrání vaše soukromí s 256bitovým šifrováním AES, přepínačem kill a ochranou proti únikům DNS a IPv6. Tato VPN je založena ve Švédsku a má zásady no-logs. Pro tuto službu si můžete zaregistrovat anonymně anonymní e-mailovou adresu.

PrivateVPN nabízí aplikace pro Windows, Mac, Android a iOS. Ruční konfigurace je nutná pro Linux i kompatibilní směrovače.

Profesionálové:

 • Vysokorychlostní servery pro streamování WWE sítě mimo USA
 • Slouží k odblokování Netflixu, BBC iPlayeru a HBO Go
 • Podpora živého chatu, jakož i vzdálená nápověda a instalace
 • Umožňuje až 6 současných připojení

Nevýhody:

 • Malá síť pouze 100 serverů
 • Omezený výběr aplikací a žádná rozšíření prohlížeče

VYSOKÉ RYCHLOSTI: PrivateVPN je velmi rychlý, takže je ideální pro streamování a torrentování. Umožňuje sledovat síť WWE mimo USA. Odblokuje také Netflix a lze jej použít až na šesti zařízeních. Zásady bez protokolování a možnost registrace částečně anonymně. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokuje síť WWE NetworkTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Surfshark.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Surfshark funguje dobře s WWE Network, stejně jako se líbí Netflix, HBO Go a Hulu. Má kolem 800 serverů v 55 zemích, což z něj dělá silnou volbu pro odblokování webových stránek a služeb po celém světě. Jednou z vynikajících funkcí této VPN je to umožňuje vám neomezený počet současných připojení. Rychlosti serveru jsou velmi rychlé, což znamená, že můžete streamovat, aniž byste se museli obávat zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti.

Aplikace Surfshark přicházejí s řadou užitečných funkcí, jako je blokování reklam a multi-hop servery zaměřené na ochranu soukromí. A co víc, aplikace PrivateVPN a rozšíření prohlížeče jsou pro začátečníky velmi snadné. Kromě podpory nepřetržitého živého chatu má Surfshark působivou nabídku zabezpečení s 256bitovým šifrováním AES, ochranou před úniky DNS a IPv6 a přepínačem kill. Provozuje také přísné zásady no-logs a uvádí, že ani neví, zda používáte aplikace Surfshark po zakoupení.

Surfshark lze použít k zabezpečení zařízení na následujících platformách: Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV / Fire Stick. Můžete si stáhnout rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Ruční konfigurace je vyžadována pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Odblokuje síť WWE, Netflix, Amazon Prime Video a další
 • Připojte neomezený počet zařízení prostřednictvím jednoho účtu
 • Nabízí nepřetržitou podporu živého chatu
 • Mezi bezpečnostní funkce patří šifrování a přísná zásada no-logs

Nevýhody:

 • Ne největší serverové sítě (celkem kolem 800)
 • Některé občas pomalé servery

NEOMEZENÁ ZAŘÍZENÍ: Surfshark vám umožní připojit neomezený počet zařízení současně. Použijte jej ke sledování WWE Network a Netflix. Služba bez protokolů s nepřetržitou podporou prostřednictvím živého chatu. Dobré rychlosti pro streamování a spoustu bezpečnostních funkcí. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark.

Kupón SurfsharkSpeciální nabídka - ušetřete 83% + 3 měsíce FREEGET DEALDiscount automaticky použita

Ve kterých zemích mohu sledovat síť WWE?

Síť WWE se v posledních letech výrazně rozšířila a je nyní k dispozici téměř kdekoli na světě. Ve skutečnosti, podle WWE, jediné země, ve kterých síť WWE není k dispozici, jsou Čína a Lichtenštejnsko. I když síť WWE není v Číně k dispozici, je třeba poznamenat, že je k dispozici ve zvláštních čínských administrativních regionech v Hongkongu a Macau..

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování sítě WWE mimo USA?

I když některé bezplatné sítě VPN mohou fungovat při odblokování sítě WWE mimo USA, mnoho z nich nebude. Bezplatné sítě VPN nejsou známy svou schopností odblokovat obsah s omezeným přístupem. Opravdu mnozí zápasí s rády Netflixe a DAZN. A co víc, bezplatné sítě VPN mohou být velmi pomalé kvůli příliš velkému počtu uživatelů na jejich malém počtu serverů. To znamená, že při pokusu streamovat síť WWE v zahraničí narazíte na spoustu vyrovnávacích pamětí a zpoždění.

Jako by nestačily nízké rychlosti a blokovaný obsah, zjistí se, že chybí i bezplatné VPN, pokud jde o zabezpečení. Zejména, několik VPN nabízí zásadu no-logs. Ve skutečnosti je známo, že mnoho z nich zaznamenává osobní údaje a aktivitu prohlížení svých uživatelů. Toto je pak prodáno třetím stranám. Můžete také zjistit, že bezplatné sítě VPN nezajišťují vaše data šifrováním nebo nenabízejí další užitečné bezpečnostní funkce, jako je přepínač zabíjení nebo blokování reklam.

Co mohu sledovat na WWE Network?

Síť WWE se skládá z 24hodinového streamingového kanálu a programování na vyžádání. Originální programování zahrnuje všechny události placení za prohlížení WWE a všechny exkluzivní události sítě WWE. Některé z aktuálních dostupných pořadů zahrnují následující:

 • Stomping Grounds
 • Super Showdown
 • Peníze v bance
 • Wrestlemania
 • Fastlane
 • Eliminační komora
 • Královský rachot
 • Tabulka pro 3
 • WWE Ride Along
 • WWE 365
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 71