Jak sledovat SBS On Demand (mimo Austrálii) pomocí VPN

Jak se dívat na SBS On Demand mimo Austrálii pomocí VPN


Pokud se pokusíte sledovat SBS On Demand online v zahraničí, objeví se následující zpráva:

„Obsah SBS On Demand je k dispozici pouze pro streamování v Austrálii z důvodu vydavatelských práv.“

Naštěstí můžete odblokovat SBS On Demand mimo Austrálii pomocí virtuální privátní sítě (VPN)..

SBS On Demand uzamčena

Po připojení k síti VPN je internetový provoz vašeho zařízení směrován spíše přes server VPN než server vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP). Tato data jsou odesílána pomocí šifrovaného tunelu, který skryje vaši IP adresu a tím i vaši polohu. Odblokování SBS On Demand, budete se muset připojit k serveru v Austrálii protože tak získáte australskou IP adresu. Po připojení budete moci streamovat SBS On Demand odkudkoli na světě.

Jak sledovat SBS On Demand (mimo Austrálii) pomocí VPN

Pokud si nejste jisti, kde začít, nebojte se! Provedeme vás krok za krokem procesem používání VPN k odblokování SBS On Demand.

Zde je návod, jak sledovat SBS On Demand online odkudkoli:

 1. Zaregistrujte se pomocí VPN, která odblokuje SBS On Demand. Doporučujeme ExpressVPN. CyberGhost a NordVPN jsou však dvě spolehlivé alternativy s dobrým poměrem cena / výkon.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro své zařízení (zařízení, ze kterého chcete sledovat SBS On Demand).
 3. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v Austrálii. Tím získáte australskou IP adresu pro sledování SBS On Demand v zahraničí.
 4. Přejděte na SBS On Demand a zaregistrujte si bezplatný účet, pokud jej ještě nemáte. Budete požádáni, abyste uvedli své jméno, e-mailovou adresu, rok narození a pohlaví.
 5. Nyní byste měli mít možnost přehrávat videa na SBS. Pokud se stále setkáváte s omezeními, zkuste vymazat soubory cookie v prohlížeči.

Při výběru sítě VPN je třeba zvážit mnoho různých faktorů. Patří sem rychlost serverů, velikost sítě a úroveň nabízeného zabezpečení. Vybrali jsme nejlepší VPN pro sledování SBS On Demand na základě následujících kritérií:

 • Servery v Austrálii, které odblokují SBS On Demand
 • Rychlé a spolehlivé připojení pro nepřetržité streamování
 • Bezpečnostní funkce, které slouží k ochraně vašeho online soukromí
 • Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Aplikace pro začátečníky pro stolní a mobilní platformy
 • Možnost připojení více zařízení současně

Nemáte čas si přečíst celý článek? Zde je stručný přehled nejlepších sítí VPN pro streamování SBS On Demand mimo Austrálii.

Nejlepší VPN pro SBS On Demand:

 1. ExpressVPN: Nejlepší VPN pro sledování SBS On Demand. Je to rychlé, spolehlivé a také odblokuje Netflix a Disney +. Nabízí aplikace přátelské pro začátečníky a silné zabezpečení.
 2. CyberGhost: Nejlepší rozpočet VPN. Síť více než 5 700 serverů. Vysoké rychlosti pro streamování SBS On Demand. Vysoce bezpečné šifrování a přísná zásada no-logs.
 3. NordVPN: 250 serverů v Austrálii pro odblokování SBS On Demand. Vynikající podpora živého chatu 24/7. Zabezpečení zahrnuje přísné zásady no-logs a servery Double VPN.
 4. IPVanish: Dobré rychlosti pro streamování SBS On Demand. Až 10 současných připojení a podpora 24/7. Služba VPN v USA se zásadou no-logs.
 5. SoukroméVPN: Vysokorychlostní VPN. Odblokuje mnoho streamovacích služeb, včetně SBS On Demand a Netflix. Snadno použitelné stolní a mobilní aplikace. Dobrá podpora live chatu.
 6. Surfshark: Servery v 5 australských městech schopných odblokovat SBS On Demand. Neomezené současné připojení. Bez protokolů VPN s uživatelsky přívětivými aplikacemi a nepřetržitou podporou.
 7. Hotspot: Slouží k přenosu živých datových proudů SBS, Netflix, BBC iPlayer a dalších. Nabízí neomezenou šířku pásma, nepřetržitou podporu chatu a velkorysou 45denní záruku vrácení peněz.

Nejlepší VPN pro sledování SBS On Demand v zahraničí

Zde je náš seznam nejlepších VPN, které můžete sledovat SBS On Demand v zahraničí mimo Austrálii:

1. ExpressVPN

ExpressVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je vaše nejlepší sázka na nepřetržité streamování SBS online. Tato VPN má síť více než 3 000 serverů, které jsou rozmístěny po 94 zemích. dodatečně, ExpressVPN je dlouhodobě jednou z nejrychlejších VPN na trhu, nabízí neomezenou šířku pásma a umožňuje vám streamovat bez zpoždění nebo vyrovnávací paměti. Ve skutečnosti, kromě SBS On Demand, budete moci odblokovat Netflix, Disney +, Amazon Prime Video a další.

Pravděpodobně nebudete mít příliš mnoho problémů s používáním ExpressVPN díky uživatelsky přívětivému designu svých aplikací a rozšíření prohlížeče. Podpora nepřetržitého živého chatu je však k dispozici, pokud ji potřebujete. Z hlediska zabezpečení nabízí tato VPN všechny základní prvky, včetně 256bitového šifrování AES, ochrany proti únikům DNS, IPv6 a WebRTC a přepínače kill. Navíc ExpressVPN neuchovává žádné identifikační protokoly svých uživatelů, což znamená, že můžete procházet web s naprostým klidem.

ExpressVPN nabízí aplikace pro následující: Windows, Mac, Android, iOS a Linux. K dispozici je také firmware pro směrovače a rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.

Profesionálové:

 • Velmi vysoké rychlosti pro streamování SBS On Demand
 • Přítomnost serveru v 94 zemích
 • Odblokuje mnoho streamovacích služeb, včetně Netflix a Disney+
 • Aplikace a rozšíření prohlížeče pro začátečníky
 • Rychlá a efektivní podpora zákazníků prostřednictvím živého chatu (k dispozici 24/7)
 • Vysoce zabezpečená služba díky použití šifrování

Nevýhody:

 • Cennější než ostatní sítě VPN v tomto seznamu

Naše skóre:

4.5 mimo 5

NEJLEPŠÍ VPN PRO SBS ON DEMAND: ExpressVPN je naše doporučení č. 1 Servery v 94 zemích, včetně Austrálie. Velmi vysoké rychlosti pro streamování SBS On Demand, Netflix a Disney +. Nabízí nepřetržitou podporu a dobře navržené aplikace. Zabezpečené šifrováním. 30denní záruka vrácení peněz znamená, že můžete vyzkoušet ExpressVPN bez rizika.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. CyberGhost

Cyberghost

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost nabízí téměř 100 serverů v Austrálii, které se nacházejí ve městech Brisbane, Melbourne a Sydney. Jedná se o jednu z větších sítí VPN se sítí sestávající z více než 5 500 serverů po celém světě. Můžete jej tedy použít k odblokování obsahu po celém světě, včetně streamovacích služeb, jako jsou SBS On Demand a Netflix USA. CyberGhost je velmi rychlý a nestanovuje žádné omezení vaší šířky pásma, takže je ideální pro streamování a torrentování.

S jedním účtem CyberGhost můžete současně zabezpečit až sedm zařízení. A co víc, existuje několik užitečných funkcí, jako je blokování reklam a možnost donutit webové stránky k používání protokolu HTTPS. Jedná se o službu VPN bez protokolování, která chrání vaše soukromí pomocí 256bitového šifrování AES, přepínače kill a ochrany proti úniku DNS a IPv6.. CyberGhost také nabízí své vlastní nezávisle provozované servery NoSpy pro ještě větší online anonymitu.

CyberGhost můžete používat prostřednictvím aplikací pro Windows, Mac, Android, iOS, Android TV a Amazon Fire Stick. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Pro použití s ​​Linuxem a směrovači je nutné ruční nastavení.

Profesionálové:

 • 100 serverů v Austrálii pro odblokování SBS On Demand
 • Obrovská síť více než 5 500 serverů v 90 zemích
 • Velmi vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma pro streamování
 • Umožňuje zabezpečit až sedm zařízení najednou
 • Velmi silná bezpečnost s přísnou politikou bez protokolování

Nevýhody:

 • Nepracuje v Číně nebo Spojených arabských emirátech

Naše skóre:

4 mimo 5

NEJLEPŠÍ ROZPOČTOVÁ VPN: CyberGhost nabízí více než 5 500 serverů po celém světě, z nichž 100 je v Austrálii. Velmi rychlé servery pro streamování SBS On Demand a Netflix USA. Umožňuje připojit až sedm zařízení současně. Vysoce zabezpečená síť VPN s přísnými zásadami bez protokolování. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

3. NordVPN

NordVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN má v Austrálii více serverů než většina VPN. Nabízí přes 250 australských serverů které se nacházejí napříč pěti městy. To znamená, že snadno najdete rychlý server pro streamování SBS On Demand, bez zpoždění a bez vyrovnávacích pamětí. Díky mnoha nabízeným americkým serverům můžete také odblokovat Netflix, Hulu, HBO a další. Celkově má ​​NordVPN přibližně 5 200 serverů v 59 zemích. Umožňuje vám připojit až šest zařízení současně.

Tato VPN nabízí zvláště užitečnou zákaznickou podporu, kterou můžete kontaktovat 24/7 prostřednictvím živého chatu. Jeho aplikace jsou přátelské pro začátečníky a usnadňují připojení k serveru nebo přizpůsobení různých preferencí. Společnost NordVPN má sídlo v Panamě, kde neexistují žádné povinné zákony o uchovávání údajů. Kromě přísné zásady no-logs nabízí 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS a IPv6 a přepínač zabíjení. Můžete dokonce použít servery optimalizované pro větší soukromí, například Double VPN a Onion Over VPN.

Pokud zvolíte NordVPN, budete mít přístup k aplikacím pro Windows, Mac, Android, iOS a Android TV. Naleznete zde také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox, ačkoli Linux a routery vyžadují ruční instalaci.

Profesionálové:

 • Více než 250 serverů v Austrálii pro sledování SBS On Demand v zahraničí
 • Vynikající v odblokování - pracuje s Netflixem, Hulu a dalšími
 • Velmi dobrá zákaznická podpora je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu
 • Různé snadno použitelné aplikace a rozšíření prohlížeče
 • Mezi bezpečnostní funkce patří zásada no-logs a servery Double VPN

Nevýhody:

 • Ne tak rychle jako někteří jeho soupeři (ExpressVPN, CyberGhost)

Naše skóre:

4.5 mimo 5

250 SERVERŮ V AUSTRÁLII: NordVPN usnadňuje odblokování SBS On Demand s 250 australskými servery. Pracuje také s Netflixem a Hulu. Spousta bezpečnostních funkcí včetně zásady bez protokolování a serverů Double VPN pro ještě větší soukromí. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

4. IPVanish

IPVanish

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish umožňuje až 10 současných připojení a nabízí servery v desítkách zemí po celém světě, včetně Austrálie. Tato VPN poskytuje neomezenou šířku pásma a uvádí, že vaše připojení nikdy neuškodí. Toto je obzvláště vítaná zpráva pro kohokoli, kdo chce streamovat SBS On Demand, ale budete také moci používat platformy jako Netflix USA.

Dalším důvodem pro zvážení IPVanish je, že nabízí nepřetržitou podporu živého chatu, což vám umožňuje rychle a snadno řešit problémy. Nabídka zabezpečení je také působivá; jedná se o jednu z mála sítí VPN, která vlastní své servery, spíše než je pronajímá, čímž se snižuje riziko rušení třetími stranami a ohrožení dat. IPVanish navíc nabízí 256bitové šifrování AES, automatický přepínač zabíjení a ochranu před únikem DNS.

Aplikace IPVanish si můžete stáhnout pro Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV. Přestože neexistují žádné aplikace pro Linux nebo směrovače, lze je nakonfigurovat ručně.

Profesionálové:

 • Dobré rychlosti a neomezená šířka pásma pro streamování
 • Pracuje se SBS On Demand a Netflix USA
 • Umožňuje až 10 současných připojení
 • Vlastní své servery, což snižuje riziko rušení třetími stranami
 • Chrání vaše soukromí pomocí zásad no-logs

Nevýhody:

 • Nenabízí možnost platit v bitcoinech / kryptoměně
 • K dispozici nejsou žádná rozšíření prohlížeče

Naše skóre:

4 mimo 5

PŘIPOJTE 10 ZAŘÍZENÍ JEDNODUCHĚ: IPVanish spolupracuje se SBS On Demand a Netflix USA. Neomezená šířka pásma pro streamování a torrentování bez stresu. Podpora 24/7 a silné bezpečnostní funkce včetně politiky bez protokolování a šifrování. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN má vysokorychlostní servery, které jsou ideální pro streamování i torrentování. Jeho australské servery jsou umístěny v Melbourne a Sydney. Síť serverů v 60 zemích znamená, že můžete odblokovat webové stránky a služby z celého světa. Pokud jde o streamování služeb, PrivateVPN funguje dobře se SBS On Demand, Netflix a Disney+, to vše bez frustrace z vyrovnávací paměti a zpoždění.

Jedná se o menší službu VPN, která nabízí podporu živého chatu, prostřednictvím které můžete přímo hovořit s vývojáři. Stolní a mobilní aplikace udržují věci jednoduché. Jako takový se můžete připojit k serveru nebo upravit nastavení během několika sekund. Je možné zabezpečit všechna vaše zařízení díky skutečnosti, že PrivateVPN umožňuje až šest současných připojení na jeden účet. Z důvodu ochrany vašeho soukromí používá PrivateVPN 256bitové šifrování AES a přepínač zabíjení. Jste také chráněni před únikem DNS, zatímco zásady no-logs zajistí, že vaše data zůstanou soukromá.

Odblokujte SBS On Demand mimo Austrálii prostřednictvím aplikací PrivateVPN pro Windows, Mac, Android a iOS. Pro použití s ​​Linuxem a směrovači je nutná ruční instalace.

Profesionálové:

 • Vysokorychlostní servery ideální pro streamování a torrentování
 • Odblokuje SBS On Demand, Disney +, Amazon Prime Video
 • Jednoduché stolní a mobilní aplikace
 • Připojte současně až šest zařízení
 • Chrání vás šifrováním a zásadou no-logs

Nevýhody:

 • Nabízí pouze kolem 100 serverů
 • Podpora živého chatu není k dispozici 24/7

Naše skóre:

4.5 mimo 5

VÝBĚROVÝ ODBLOKOVÁNÍ: PrivateVPN odblokuje mnoho streamovacích služeb, včetně SBS On Demand, Netflix, Disney + a HBO. Velmi vysoké rychlosti znamenají žádné ukládání do vyrovnávací paměti nebo zpoždění. Aplikace a šifrování pro začátečníky, které chrání vaše soukromí. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

6. Surfshark

SurfShark VPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Surfshark.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Surfshark vyniká od mnoha svých protivníků což vám umožní neomezený počet současných připojení. Navíc má servery v pěti australských městech: Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth a Sydney. Rostoucí síť této VPN se skládá z více než 1 000 serverů v 61 zemích. Rychlosti serveru jsou dobré pro streamování, zatímco Surfshark je také vynikající v odblokování. Kromě SBS On Demand, to také pracuje s likes Netflix, Disney + a Hulu.

Tato VPN je pro začátečníky velmi snadná. Aplikace mají jednoduché rozložení se servery rozdělenými podle regionů a zemí a také podle toho, zda jsou fyzické, virtuální, optimalizované pro P2P nebo „MultiHop“ (Double VPN). Zahrnuta je podpora nepřetržitého live chatu a vaše bezpečnost je brána vážně. Důkazem toho jsou přísné zásady společnosti Surfshark bez protokolů a použití 256bitového šifrování AES. K dispozici je také ochrana před únikem DNS, přepínačem kill a funkcí „CleanWeb“, která blokuje reklamy, sledovače a malware.

Surfshark nabízí aplikace pro následující operační systémy: Windows, Mac, Linux, Android a iOS. K dispozici je také aplikace pro Amazon Fire TV a rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Pro použití se směrovači je nutná ruční konfigurace.

Profesionálové:

 • Připojte neomezený počet zařízení současně
 • Odblokujte SBS On Demand, Stan, Netflix a další
 • Extrémně uživatelsky přívětivé aplikace a rozšíření prohlížeče
 • Silná všestranná bezpečnost včetně blokování reklam a malwaru

Nevýhody:

 • Ne největší serverové sítě
 • Některé servery mohou být trochu pomalé

Naše skóre:

4 mimo 5

BEGINNER-FRIENDLY VPN: Surfshark nabízí snadno použitelné aplikace a rozšíření prohlížeče. Servery v pěti australských městech pro SBS On Demand. Umožňuje připojit neomezený počet zařízení současně. Přísná nelogová VPN s podporou živého chatu, 24/7. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark.

Kupón SurfsharkSpeciální nabídka - ušetřete 83% + 3 měsíce FREEGET DEALDiscount automaticky použita

7. Hotspot Shield

Štít hotspotu

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Webová stránka: www.Hotspotshield.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

Štít hotspotu umožňuje sledovat SBS On Demand odkudkoli díky serverům v Austrálii. Ještě lepší je, že síť více než 3 000 serverů ve 70 zemích znamená, že můžete odblokovat obsah z celého světa. To zahrnuje populární streamovací služby, jako je Amazon Prime Video a BBC iPlayer. Hotspot Shield je opravdu vhodný zejména pro streamování a torrentování se službou nabízející neomezenou šířku pásma.

Se štítem Hotspot se můžete připojit k serveru jediným kliknutím. Díky tomuto snadnému použití v kombinaci s podporou nepřetržitého živého chatu je VPN VPN pro začátečníky. 45denní záruka vrácení peněz poskytuje dostatek času na vyzkoušení služby pro sebe, bez rizika. Můžete tak učinit beze strachu, že vaše data budou ohrožena, a to díky 256bitovému šifrování AES, ochraně proti úniku DNS a funkcím zabezpečení zabíjení přepínačů.

Zařízení můžete zabezpečit pomocí aplikací Hotspot Shield pro počítače (Windows a Mac), mobilních zařízení (Android a iOS) a rozšíření prohlížeče pro Chrome. Žádná podpora není nabízena pro Linux nebo směrovače.

Profesionálové:

 • Spolupracuje s SBS On Demand, Amazon Prime a BBC iPlayer
 • Rychlé a snadné použití - připojte se k serveru jedním kliknutím
 • Velkorysá 45denní záruka vrácení peněz
 • Udržuje vaše data v bezpečí pomocí šifrování

Nevýhody:

 • Žádná podpora pro Linux nebo směrovače
 • Zásady ochrany osobních údajů by mohly být jasnější

Naše skóre:

4.5 mimo 5

NEOMEZENÁ ŠÍŘKA: Hotspot Shield je skvělá volba pro streamování SBS On Demand díky své nabídce neomezené šířky pásma. Rychlé a snadné připojení k serveru pomocí uživatelsky přívětivých aplikací. Používá šifrování a poskytuje nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Hotspot Shield.

Hotspot Shield CouponSpecial Deal - ušetřete 75% na 3letý plánGET DEALDiscount automaticky použita

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování SBS On Demand?

Při používání bezplatných sítí VPN pro streamování existuje několik problémů. První je, že průměrná bezplatná VPN má pouze malou síť serverů. To může ztěžovat nalezení serveru v místě potřebném k odblokování konkrétních webových stránek nebo služeb. Za druhé, bezplatné VPN přitahují mnoho uživatelů, což způsobuje velké zatížení serveru. Bezplatné sítě VPN často omezují vaši šířku pásma ve snaze to zvládnout, což má za následek zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti při streamování typu SBS On Demand, Netflix a Disney+.

Kromě problémů s výkonem jsou bezplatné VPN obvykle velmi lehké na funkce. Často nebudete schopni připojit více zařízení současně, zatímco podpora živého chatu je také velmi vzácná. nicméně, kritičtější opomenutí jsou v oblasti bezpečnosti. Některé bezplatné sítě VPN vaše data nešifrují ani nepoužívají přepínač zabíjení, který vás chrání před únikem dat. Je také důležité zvážit, jak bezplatné VPN vydělává peníze. Můžete se ocitnout bombardováni nevyžádanou poštou, nebo, co je horší, nechat své údaje zaznamenat a prodat třetím stranám.

Co mohu sledovat na SBS On Demand?

SBS On Demand nabízí řadu televizních pořadů a filmů a také živé přenosy různých kanálů, včetně SBS, Viceland a SBS World Movies. Najdete zde také pokrytí vybraných her NBA. Zde je seznam některých televizních pořadů, které můžete sledovat na SBS On Demand:

 • Nová holka
 • Široký kostel
 • Příběh služebnice
 • Riviera
 • Most
 • Mary zabíjí lidi
 • Wisting
 • Harloti
 • Trestní hry Agathy Christie
 • South Park

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 + = 80