Jak sledovat NRK online mimo Norsko pomocí VPN

Jak sledovat NRK mimo Norsko pomocí VPN


Zkuste sledovat NRK online mimo Norsko a je pravděpodobné, že narazíte na následující zprávu, která se zhruba překládá jako „Není k dispozici mimo Norsko“:

"Ikke tilgjengelig utenfor Norge".

Chyba streamování NRK

Webové stránky a služby zamčené na regiony jsou stále běžnější, jak je vidět u streamovacích služeb, jako jsou Netflix, BBC iPlayer a DAZN. Můžete však sledovat NRK online mimo Norsko pomocí VPN. Zkratka pro virtuální privátní síť směřuje internetový provoz vašeho zařízení šifrovaným tunelem na jeden z jejich serverů kdekoli na světě. Norskou IP adresu můžete získat připojením k VPN serveru v Norsku, což vám umožní streamovat NRK v zahraničí.

Jak sledovat NRK online mimo Norsko pomocí VPN

Možná vás překvapí, že nastavení a používání VPN je velmi rychlé a snadné. Postupujte podle níže uvedených kroků, abyste mohli sledovat NRK mimo Norsko pomocí VPN:

Zde je návod, jak pomocí VPN sledovat NRK online mimo Norsko:

 1. NRK je zdarma a nevyžaduje, abyste se přihlašovali k účtu, abyste mohli sledovat jeho obsah. Vytvoření účtu vám však umožní přístup k některým drobným funkcím.
 2. Zaregistrujte se pomocí jedné z nejlepších sítí VPN pro NRK - zvláště doporučujeme ExpressVPN.
 3. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro své zařízení.
 4. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a kliknutím se připojte k serveru v Norsku.
 5. Přejděte na NRK a sledujte nově odblokovaný obsah bez omezení!
 6. Aby se změny projevily, možná budete muset vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči. Zjistili jsme však, že to nebylo nutné při testování VPN s NRK.

Vzhledem k tomu, že na trhu je tolik sítí VPN, považujeme za užitečné hodnotit služby pomocí sady klíčových kritérií. Všechny nejlepší VPN pro sledování online NRK nabízejí následující:

Kritéria pro výběr nejlepších VPN pro streamování NRK online

 • Rychlé a konzistentní servery v Norsku pro streamování NRK
 • Globální síť serverů v desítkách zemí
 • Vysoká úroveň zabezpečení se šifrováním a zásadou no-logs
 • Uživatelsky přívětivé aplikace pro stolní a mobilní platformy
 • Zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu a e-mailu (nejlépe 24/7)
 • Bezriziková záruka vrácení peněz po dobu nejméně 7 dnů

Ještě nemáte čas si přečíst celý článek? Zde je stručný přehled nejlepších sítí VPN, které můžete sledovat NRK mimo Norsko:

Nejlepší VPN pro sledování NRK v zahraničí

 1. ExpressVPN: Naše nejlepší volba pro odblokování NRK! Servery v 94 zemích, včetně Norska. Velmi vysoké rychlosti. Odblokuje NRK a Netflix. Silné zabezpečení, nepřetržitá podpora a pět současných připojení.
 2. NordVPN: Nejlepší rozpočet VPN. Desítky serverů v Norsku pro sledování NRK v zahraničí. Také odblokuje Netflix. 5 000 serverů po celém světě. Připojte šest zařízení. VPN bez protokolování s podporou 24/7.
 3. CyberGhost: Vysokorychlostní servery v Norsku a vysoká bezpečnost s přísnou politikou bez protokolování. Umožňuje až sedm současných připojení. Odblokuje NRK a Netflix USA.
 4. IPVanish: Umožňuje připojit 10 zařízení současně. Dobré rychlosti pro streamování NRK mimo Norsko. Zabezpečuje vaše data pomocí zásady bez protokolování a šifrování.
 5. SoukroméVPN: Vysokorychlostní servery v desítkách zemí, včetně Norska. Pracuje s NRK, Netflix a dalšími. Aplikace pro začátečníky a přátelská podpora živého chatu.
 6. VyprVPN: VPN bez protokolování pro streamování NRK. Odblokuje Netflix a Amazon Prime Video. Nabízí nepřetržitou podporu živého chatu a vysokou úroveň zabezpečení s přepínačem kill.

Nejlepší VPN pro sledování NRK online

Zde je seznam nejlepších VPN pro sledování NRK, když cestujete mimo Norsko:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020unblocks nrkTest Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN, pokud jde o odblokování geo-omezeného obsahu. Kromě toho, že vám umožní sledovat NRK online mimo Norsko, funguje to stejně jako s Netflix a BBC iPlayer. Velkým důvodem je působivá síť ExpressVPN s více než 3000 servery v 94 zemích, včetně Norska. Stejně důležité, Tato VPN má rychlé a spolehlivé připojení pro streamování bez stresu.

Tato VPN věnuje zvláštní pozornost vašemu soukromí a bezpečnosti. Pro začátek zajišťuje vaše data pomocí 256bitového šifrování AES, ochranou proti úniku DNS a IPv6 a přepínačem kill. Sídlí také na britských Panenských ostrovech, což je mimo jurisdikci zpravodajské aliance Five Eyes. Bez ohledu na to tento poskytovatel VPN neuchovává žádné protokoly, podle kterých byste mohli být osobně identifikováni. Pokud potřebujete pomoc, můžete kontaktovat zákaznickou podporu 24/7 prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu.

ExpressVPN přichází s aplikací pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS a směrovače. Můžete si také stáhnout rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.

Profesionálové:

 • Velmi rychlé servery pro streamování NRK online mimo Norsko
 • Také odblokuje Netflix, BBC iPlayer, HBO Go a další
 • Servery v 94 zemích pro globální odblokování obsahu
 • Vynikající zákaznická podpora, která je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu
 • Připojte až pět zařízení pomocí jediného účtu
 • Udržuje vaše data v bezpečí s vysokou úrovní šifrování

Nevýhody:

 • Ve srovnání s mnoha konkurenčními VPN je poměrně drahá

NEJLEPŠÍ VPN PRO NRK: ExpressVPN je naše nejlepší doporučení. Nabízí rychlé a spolehlivé servery pro streamování. Sledujte NRK, Netflix, BBC iPlayer a další. Vynikající uživatelsky přívětivé aplikace a nepřetržitá podpora. Zabezpečené šifrováním a přepínačem kill. Můžete si vyzkoušet ExpressVPN bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNodblokuje nrkTestováno do ledna 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN má v Norsku 72 serverů, což je více než jakákoli jiná VPN na tomto seznamu. Díky tomu je zvláště snadné sledovat NRK online v zahraničí. Ještě působivější je, že tato síť VPN má více než 5 500 serverů po celém světě, což vám umožní odblokovat Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a další. Servery jsou obecně dostatečně rychlé pro streamování bez vyrovnávací paměti nebo zpoždění a Protože nedochází k omezení rychlosti připojení, stahování je velmi rychlé. Tuto službu lze použít až na šesti zařízeních současně.

Existuje řada způsobů, jak NordVPN chrání vaše soukromí. Zejména tato VPN založená na Panamě má přísné zásady bez protokolování. K dispozici je také 256bitové šifrování AES, přepínač zabíjení a ochrana proti únikům DNS a IPv6. Některé servery NordVPN jsou dokonce optimalizovány pro sdílení P2P. Máte-li jakékoli dotazy, existuje nepřetržitá podpora živého chatu.

Aplikace NordVPN lze stáhnout pro: Windows, Mac, Linux, Android, iOS a Android TV. Rozšíření prohlížeče jsou k dispozici také pro Chrome a Firefox. Kompatibilní směrovače vyžadují ruční konfiguraci.

Profesionálové:

 • 72 serverů v Norsku pro odblokování NRK v zahraničí
 • Pracuje také s Netflixem, Amazon Prime Video a BBC iPlayer
 • Připojte současně až šest zařízení
 • Zákaznická podpora prostřednictvím e-mailu a živého chatu, 24/7
 • Přísné zabezpečení bez protokolování a speciální servery pro větší zabezpečení

Nevýhody:

 • Některé pomalé rychlosti serveru

NEJLEPŠÍ PRO PENÍZE: NordVPN má v Norsku více serverů než většina VPN. Více než 5 000 serverů po celém světě. Sledujte NRK online v zahraničí i Netflix. Umožňuje připojit až šest zařízení současně. Podpora bez protokolování, šifrování a podpora 24/7. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

Cyberghostodblokuje nrkTestováno do ledna 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost nabízí rychlé servery pro streamování NRK mimo Norsko. Toto je VPN, která vaše připojení nenarušuje, takže je ideální pro streamování a torrentování. Má tisíce serverů v 59 zemích po celém světě, včetně 30 v Norsku. CyberGhost snadno odemkne geo-omezené platformy, jako je Netflix USA a BBC iPlayer v zahraničí, a protože můžete připojit až sedm zařízení současně, můžete streamovat doma i na cestách.

Používání aplikace CyberGhost bude pro vás snadné díky aplikacím a rozšířením prohlížeče, které vám umožní připojit se k serveru během několika sekund. Jedná se o vysoce zabezpečenou VPN, o čemž svědčí její použití 256bitového šifrování a ochrany proti únikům DNS a IPv6. CyberGhost je VPN bez protokolů, která také nabízí automatický přepínač zabíjení, blokování reklam a blokování malwaru. Nejlepší ze všeho je, že všechny tyto funkce jsou ve výchozím nastavení povoleny, takže je vyžadována minimální konfigurace.

Předplatné CyberGhost umožňuje přístup k aplikacím pro Windows, Mac, Android, iOS, Android TV a Amazon Fire Stick / Fire TV. Můžete také najít rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Ruční nastavení je vyžadováno pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Vysokorychlostní VPN pro sledování NRK mimo Norsko
 • Použijte jej ke sledování Netflixu v USA a BBC iPlayeru
 • Vysoce zabezpečená služba s blokováním reklam a zásadami bez protokolování
 • Umožňuje až sedm současných připojení
 • Aplikace a rozšíření prohlížeče se snadno používají pro začátečníky

Nevýhody:

 • Některé weby nelze streamovat

IDEAL PRO STREAMING: CyberGhost je rychlá služba VPN pro streamování a torrentování. Sledujte NRK online mimo Norsko. Odblokuje také Netflix USA. Snadno použitelné aplikace, nepřetržitá podpora živého chatu a vysoká bezpečnost díky přísné zásadě bez protokolování. Až sedm současných připojení. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanishodemkne nrkTestováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish má více než 1300 serverů ve více než 60 zemích po celém světě. To zahrnuje servery v norském Oslu. Pomocí této VPN tedy můžete streamovat NRK v zahraničí. Neomezená šířka pásma a neomezený přenos P2P znamenají, že můžete streamovat a torrentovat bez omezení. Rychlosti serveru jsou velmi rychlé a tuto VPN můžete také použít k odblokování Netflix USA, ať jste kdekoli.

Jednou z oblastí, ve které vyniká IPVanish, je umožnění až 10 současných připojení. Kromě podpory nepřetržitého živého chatu můžete očekávat aplikace, které lze rychle a snadno navigovat. Na rozdíl od mnoha svých protivníků vlastní IPVanish vlastní servery. Tento poskytovatel VPN v USA provozuje zásadu bez protokolování a chrání vaše data pomocí 256bitového šifrování AES. Zahrnuje také ochranu před únikem DNS a IPv6 a přepínač automatického zabíjení.

IPVanish nabízí aplikace pro stolní počítače (Windows a Mac), mobilní (Android a iOS) a Amazon Fire TV / Fire Stick. Ruční nastavení je vyžadováno pro Linux a kompatibilní směrovače.

Profesionálové:

 • Servery v Oslu v Norsku pro odblokování NRK
 • Lze použít až na 10 zařízeních současně
 • Snadné použití díky podpoře nepřetržitého live chatu
 • Vlastní své vlastní servery a provozuje politiku bez protokolování

Nevýhody:

 • Načtení aplikace pro počítače může být pomalé
 • Se sídlem v USA, který je členem Five Eyes

PŘIPOJTE 10 ZAŘÍZENÍ: IPVanish má servery v norském Oslu pro streamování NRK v zámoří. Odblokuje také Netflix USA. Dobrá rychlost pro streamování a umožňuje vám připojit až 10 zařízení současně. VPN bez protokolování s podporou šifrování a live chatu. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPNodemkne nrkTestováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN je jednou z rychlejších VPN na trhu. Je schopen odblokovat NRK v zahraničí, je to skvělá volba pro streamování vašich oblíbených televizních pořadů a filmů. Tato VPN má servery v 60 zemích, což znamená, že máte přístup k webovým serverům a službám blokovaným po celém světě. Zejména, PrivateVPN vyniká v odblokování populárních streamovacích služeb jako Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime Video.

Desktopové a mobilní aplikace jsou velmi uživatelsky přívětivé, takže z PrivateVPN je silná volba pro nováčky. Podpora live chatu je k dispozici, pokud ji potřebujete. Můžete připojit až šest zařízení současně. PrivateVPN má centrálu ve Švédsku a nabízí 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS a IPv6 a přepínač zabíjení. Nezachovává žádné dopravní protokoly a nabízí jednoduché, polo anonymní přihlášení - jediná požadovaná osobní data jsou e-mailová adresa.

Po registraci do aplikace PrivateVPN si můžete stáhnout aplikace pro Windows, Mac, Android a iOS. Linux a směrovače vyžadují ruční instalaci.

Profesionálové:

 • Ideální pro streamování díky rychlým serverům a neomezené šířce pásma
 • Odblokuje většinu webových stránek a služeb, včetně NRK a Netflix
 • Pro začátečníky s snadno použitelnými aplikacemi a vzdálenou instalací
 • Chrání vaše soukromí online pomocí šifrování a přepínače zabíjení

Nevýhody:

 • Menší síť asi 100 serverů
 • Nabízí pouze aplikace pro stolní a mobilní zařízení (a bez rozšíření prohlížeče)

EXCELS AT UNBLOCKING: PrivateVPN odblokuje NRK stejně jako líbí Netflix a BBC iPlayer. Velmi rychlé servery pro ukládání do vyrovnávací paměti a bez zpoždění. Až šest současných připojení. Aplikace pro začátečníky, podpora živého chatu a zásady bez protokolování. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

6. VyprVPN

VyprVPNodemkne nrkTestováno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.VyprVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

VyprVPN má rostoucí síť 700+ serverů v přibližně 70 zemích po celém světě, včetně Norska. Nabízí více než 200 000 IP adres, což usnadňuje odblokování nejrůznějších webů a služeb, ať jste kdekoli. Ve skutečnosti můžete tuto VPN použít k odblokování NRK a také Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Rychlosti jsou více než dostatečně rychlé pro streamování obsahu v rozlišení 1080p HD bez jakýchkoli problémů s výkonem.

Tato VPN zahrnuje také spoustu bezpečnostních funkcí s špičkovým 256bitovým šifrováním AES, ochranou proti úniku DNS a IPv6 a přepínačem kill. Umožňuje vám připojit až pět zařízení současně s prémiovým plánem VyprVPN a navíc existuje nepřetržitá zákaznická podpora pro případ, že narazíte na nějaké problémy. Zvláště zajímavé je to VyprVPN byl auditován, aby prokázal, že neuchovává žádné záznamy, což znamená, že je vaše soukromí zaručeno.

Aplikace VyprVPN jsou k dispozici pro Windows, Mac, Android, iOS a Android TV. Ruční nastavení je nutné pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Pomocí této sítě VPN můžete zabezpečit neomezený počet zařízení
 • Streamujte NRK, Netflix, Amazon Prime Video a HBO Go
 • Rychlá a přátelská zákaznická podpora je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu
 • Auditováno k prokázání, že neuchovává žádné záznamy

Nevýhody:

 • Ne největší serverové sítě (kolem 800 serverů)
 • Některé servery jsou na pomalé straně

BEZPEČNÉ, BEZ LOGŮ VPN: VyprVPN byl auditován, aby prokázal, že neuchovává žádné protokoly. Také používá šifrování k ochraně vašeho soukromí. Servery v desítkách zemí, včetně Norska. Funguje dobře s NRK stejně jako s Netflix. Zahrnuje podporu živého chatu 24/7. 3-denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si celou naši recenzi VyprVPN.

VyprVPN CouponSave 81% na 2letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

Mohu použít bezplatnou VPN k sledování NRK mimo Norsko?

bohužel, mnoho bezplatných sítí VPN nelze odblokovat NRK (ve skutečnosti dokonce i některé placené VPN, jako je Surfshark, s NRK nefungují). Avšak i ty bezplatné VPN, které odblokují NRK, jsou pro streamování příliš pomalé. Mnoho škrtí vaši šířku pásma, což znamená, že narazíte na spoustu vyrovnávacích pamětí a zpoždění. Volné VPN také bojují o odblokování typu Netflix a DAZN.

Dalším důvodem, proč nedoporučujeme používat bezplatné VPN, je jejich nedostatek zabezpečení. Průměrná bezplatná síť VPN vaše data nešifruje ani vás neochrání před únikem dat. Ještě méně bezplatných sítí VPN má zásady bez protokolování, což znamená vaše data a historie prohlížení je pravděpodobně sklizeno a prodáno. Pokud si ceníte soukromí online, bezplatná VPN prostě není cestou.

V neposlední řadě jsou bezplatné VPN velmi lehké na další funkce. Například nejlepší VPN, které můžete použít ke sledování serverů nabízejících online NRK, které jsou optimalizovány pro lepší soukromí nebo pro sdílení souborů P2P. Vaše VPN by měla nabízet zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu a e-mailu a měla by zahrnovat záruku vrácení peněz, abyste ji mohli vyzkoušet bez rizika. Může být také užitečné mít možnost připojit více zařízení současně. To vše je možné díky nejlepším VPN pro Norsko a NRK.

Co mohu sledovat na NRK?

Webové stránky NRK podporují různé televizní a rozhlasové programy Norské televizní společnosti. Televizní kanály zahrnují NRK1, NRK2, NRK3 a NRK Super. Mezi rozhlasové stanice patří NRK P1, NRK Super a NRK Sport.

Většina obsahu webu je zaměřena na aktuální události i sport. Sekce NRK TV na webu však nabízí po celé délce epizody norských i mezinárodních televizních programů. Následující televizní pořady můžete sledovat v NRK, když používáte VPN k získání norské IP adresy:

 • Dagsnytt Atten
 • Poldark
 • Louis Theroux
 • Skam
 • Valkyrien
 • Bonusfamilien
 • Tučný typ
 • Odpojte heltar
 • Split
 • Orli

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3