Jak sledovat HBO Go z Kanady pomocí VPN

Jak sledovat HBO Go z Kanady pomocí VPN


Pokud jste se pokusili sledovat HBO Go z Kanady, pravděpodobně jste narazili na následující zprávu:

"Ne v servisní oblasti." HBO GO je podporováno pouze v USA a na určitých územích USA. “

Stejně jako v případě mnoha streamovacích služeb je obsah geograficky omezen, což znamená, že pro přístup k němu budete potřebovat VPN.

Chyba oblasti služby HBO Go

VPN zašifrují váš internetový provoz a směrují ho přes VPN server podle vašeho výběru. Díky tomu bude vypadat, jako byste procházeli jiné místo. Například připojením k VPN serveru v USA můžete získat americkou IP adresu a odblokovat HBO Go, což vám umožní sledovat Game of Thrones sezónu 8 a více.

Pokud spěcháte, zde je stručné shrnutí doporučených sítí VPN ke sledování HBO Go z Kanady:

Nejlepší VPN pro sledování HBO v Kanadě

 1. ExpressVPN: Odblokuje HBO Go, Netflix USA a Amazon Prime Video. Rychlá a spolehlivá služba VPN se silným zabezpečením. Vynikající aplikace a nepřetržitá podpora živého chatu.
 2. NordVPN: 1 800 serverů v USA pro sledování HBO Go. Uživatelsky přívětivé aplikace a nepřetržitá podpora prostřednictvím živého chatu. Používejte až 6 zařízení. Zahrnuje zásady bez protokolování.
 3. CyberGhost: Stovky rychlých a spolehlivých amerických serverů pro odblokování HBO Go. Připojte až 7 zařízení současně. Vysoce zabezpečená VPN se šifrováním.
 4. IPVanish: Služba VPN založená na USA, která funguje dobře s HBO Go. Servery v desítkách amerických měst. Snadné použití a umožňuje až 10 současných připojení.
 5. SoukroméVPN: Vysokorychlostní servery pro streamování HBO Go a Netflix USA. Uživatelsky přívětivé aplikace pro začátečníky. Připojte až 6 zařízení. Zásady no-logs.

Jak sledovat HBO Go z Kanady pomocí VPN

HBO Go z Kanady můžete sledovat během několika minut. Musíte pouze postupovat podle těchto rychlých a snadných kroků.

Chcete-li sledovat HBO Go z Kanady:

 1. Zaregistrujte se pomocí VPN, která je schopna odblokovat HBO Go - zvláště doporučujeme ExpressVPN pro sledování HBO Go z Kanady.
 2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci z webu poskytovatele VPN. Pokud chcete, můžete mít také možnost rozšíření prohlížeče pro Chrome nebo Firefox.
 3. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA.
 4. Přejděte na web nebo aplikaci HBO Go a vyberte obsah, který chcete sledovat, který by měl být nyní odblokován.
 5. Pokud se stále zobrazuje stejná chybová zpráva, zkuste vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči. Může být také užitečné vyzkoušet řadu serverů v případě, že jsou některé blokovány.

Výběr nejlepších VPN pro sledování HBO Go z Kanady

Testovali jsme řadu VPN a vybrali jsme pouze ty, které pracují s HBO Go, a zároveň nabízejí následující.

Kritéria pro výběr VPN

 • Rychlé a spolehlivé servery v USA pro streamování
 • Silná bezpečnost díky zásadám šifrování a bez protokolování
 • Zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Uživatelsky přívětivé aplikace pro stolní i mobilní zařízení
 • Záruka vrácení peněz pro testování bez rizika
 • Umožňuje připojit více zařízení současně

Nejlepší VPN pro HBO Go

Zde je náš seznam nejlepších VPN, které můžete sledovat HBO Go z Kanady:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020unblocks hbo goTestováno Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN provozuje servery ve více než tuctu amerických měst, včetně New Yorku a Los Angeles. Působivě má ​​servery v celkem 94 zemích, což je ideální pro odblokování platforem uzamčených regionů (jako je Netflix), ať jste kdekoli. Díky tomu je nejlepší VPN pro HBO Go z Kanady rychlé a spolehlivé rychlosti. Díky neomezené šířce pásma této VPN si můžete vychutnat konzistentní streamování bez vyrovnávací paměti nebo zpoždění.

ExpressVPN můžeme doporučit každému, včetně těch, kteří jsou poprvé uživateli VPN. Je to proto, že tato služba VPN poskytuje aplikace, které se velmi snadno používají. Je rychlý a snadný výběr a připojení k serveru a v nabídce možností můžete upravit různé předvolby. Další samostatnou funkcí ExpressVPN je její podpora 24/7 který je k dispozici prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Zaměstnanci jsou dobře informovaní a přátelští a vždy jim mohou pomoci, když je potřebujete.

ExpressVPN bere vaši online bezpečnost vážně. Chrání vás pomocí 256bitového šifrování AES a neuchovává žádné protokoly aktivit ani připojení svých uživatelů. K dispozici je také ochrana proti úniku DNS a IPv6, dělená tunelování a přepínač zabíjení, který poskytuje velmi vysokou úroveň zabezpečení. Pokud to vše zkombinujete s 30denní zárukou vrácení peněz, je jasné, že ExpressVPN stojí za zvážení.

ExpressVPN nabízí aplikace pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS a směrovače. K dispozici je také možnost rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.

Profesionálové:

 • Rychlé servery v amerických městech včetně Los Angeles a New Yorku
 • Odblokuje většinu obsahu včetně HBO Go, Netflix a BBC iPlayer
 • Obrovská síť více než 3 000 serverů v 94 zemích
 • Zabezpečená služba se šifrováním a ochranou proti úniku DNS
 • Zákaznická podpora 24/7 prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Uživatelsky přívětivé aplikace pro širokou škálu operačních systémů

Nevýhody:

 • Umožňuje pouze 3 současná připojení (některé nabízejí 6 a více)

NEJLEPŠÍ VPN, KTERÁ HODE HBO GO Z KANADY: ExpressVPN je naše volba číslo 1. Je vynikající v odblokování geo-omezeného obsahu, jako jsou HBO Go a Netflix USA. Servery jsou rychlé a konzistentní pro streamování a aplikace se velmi snadno používají. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNodblokuje hbo goTestovaný leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN je jednou z nejlepších VPN pro odblokování platforem s omezeným přístupem, jako je HBO Go. Ve skutečnosti také uvolňuje to, co se líbí Netflixu a Amazon Prime Video. Díky velkému počtu serverů je ideální pro streamování. Má přes 5 200 serverů, z toho 1 800 v USA. Rychlosti NordVPN jsou naprosto dobré pro streamování obsahu ve vysokém rozlišení bez přerušení. Ještě lépe však můžete použít tuto VPN pro připojení až 6 zařízení současně.

S touto snadno použitelnou službou VPN pravděpodobně nebudete mít potíže, protože obsahuje uživatelsky přívětivé aplikace pro širokou škálu zařízení. Bez ohledu na to existuje vždy možnost kontaktovat zákaznickou podporu NordVPN 24/7. Tento poskytovatel se sídlem v Panamě uplatňuje přísné zásady bez protokolování a dále zajišťuje vaše data pomocí 256bitového šifrování AES, přepínače zabíjení a ochrany před úniky IPv6, WebRTC a DNS. NordVPN nabízí další zabezpečení prostřednictvím zastaralých serverů a dvojité funkce VPN.

NordVPN můžete používat prostřednictvím svých aplikací pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS a Android TV. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Vybrané směrovače lze nainstalovat ručně.

Profesionálové:

 • Odblokuje streamingové služby, jako jsou HBO Go a Netflix
 • Rozsáhlá síť serverů, z toho 1 800 v USA
 • Používá přísné zásady no-logs k ochraně vašeho soukromí
 • Podpora živého chatu je k dispozici 24/7
 • Umožňuje až 6 současných připojení

Nevýhody:

 • Některé servery mohou být trochu zasaženy

VYNIKAJÍCÍ HODNOTA: Společnost NordVPN má v USA 1 800 serverů a snadno odblokuje služby jako HBO Go a Netflix USA. Slouží k připojení až 6 zařízení. Aplikace jsou snadno dostupné pro začátečníky a existuje živá podpora 24/7. Silná nabídka zabezpečení. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

Cyberghostodblokuje hbo goTestovaný leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost je služba VPN, která nabízí rychlost a bezpečnost ve stejné míře. Funguje dobře s HBO Go a má v USA něco přes 700 serverů. Navíc má po celém světě více než 3 700 serverů, což znamená, že má jednu z větších sítí serverů VPN. CyberGhost nabízí neomezenou šířku pásma a vysoké rychlosti, takže je ideální pro streamování vysoce kvalitního videa online. Pozoruhodně můžete mít až 7 současných připojení, takže nabízí obzvláště dobrou hodnotu.

Jednou z nejlepších věcí na CyberGhost je to, že si to můžete vyzkoušet bez rizika po dobu 45 dnů. Pokud to není pro vás, můžete jednoduše využít záruku vrácení peněz. Pokud máte jakékoli pochybnosti, existuje také podpora živého chatu. Tato VPN pomáhá zlepšit zabezpečení online pomocí 256bitového šifrování AES, ochrany proti úniku DNS a IPv6, přepínače automatického zabíjení. Rovněž má přísné zásady no-logs, které vám umožní zachovat vaše soukromí online.

CyberGhost nabízí aplikace pro: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV a Android TV. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Linux a směrovače vyžadují ruční konfiguraci.

Profesionálové:

 • Více než 700 serverů v USA pro sledování HBO Go z Kanady
 • Neomezená šířka pásma pro streamování bez zpoždění a vyrovnávací paměti
 • Silné zabezpečení se šifrováním a přísná zásada no-logs
 • Připojte až 7 zařízení současně
 • Zahrnuje 45denní záruku vrácení peněz

Nevýhody:

 • Nenabízí aplikaci pro Linux

RYCHLOST A BEZPEČNOST: CyberGhost nabízí plynulé streamování HBO Go díky svým rychlým americkým serverům. Umožňuje připojit až 7 zařízení současně. Podpora živého chatu a silná bezpečnost díky zásadám šifrování a bez protokolování. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanishodblokuje hbo goTestovaný leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish sídlí ve Spojených státech a tam provozuje stovky serverů. Tyto servery jsou umístěny ve více než tuctu amerických měst, včetně Chicaga, Las Vegas a New Yorku. Rychlosti jsou konzistentní a dostatečně rychlé pro streamování obsahu HBO Go. IPVanish je také schopen odblokovat americkou verzi Netflixu. IPVanish vyniká právě tím můžete je použít až na 10 zařízeních současně, což znamená, že je ideální pro rodiny s dětmi.

Aplikace poskytované společností IPVanish se snadno používají a usnadňují výběr a připojení k serveru. Pokud máte během používání služby jakékoli dotazy, je k dispozici podpora živého chatu 24/7. IPVanish vlastní spíše své vlastní servery, než si je pronajímá, takže nehrozí žádné riziko, že by k vašim datům měla přístup jakákoli třetí strana. Neshromažďuje protokoly připojení ani činnosti a používá k zabezpečení internetového provozu 256bitové šifrování AES. K dispozici je také ochrana před úniky IPv6 a DNS a funkce přepínače kill.

Můžete si stáhnout aplikace IPVanish pro následující: Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV / Fire Stick. Ruční nastavení je vyžadováno pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Servery v desítkách amerických měst pro odblokování HBO Go
 • Neshromažďuje protokoly vašich připojení nebo aktivit
 • Umožňuje připojit až 10 zařízení současně
 • Podpora živého chatu je k dispozici 24/7

Nevýhody:

 • Žádná možnost platit v bitcoinech / kryptoměně
 • Nenabízí žádná rozšíření prohlížeče

PŘIPOJTE 10 ZAŘÍZENÍ: IPVanish umožňuje celé rodině sledovat HBO Go z Kanady s až 10 současnými připojeními. Obsahuje nepřetržitou podporu živého chatu a chrání vaše soukromí pomocí pokročilého šifrování a přepínače zabíjení. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPNodblokuje hbo goTestovaný leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN nabízí vysokorychlostní servery ve více amerických městech, včetně Los Angeles a New Yorku. Kromě toho, že vás necháme sledovat HBO Go z Kanady, PrivateVPN odblokuje většinu streamovacích služeb, včetně Netflix a BBC iPlayer. PrivateVPN můžete také použít k připojení až 6 zařízení současně. Neomezená šířka pásma znamená, že se zřídka setkáte s problémy s výkonem, ať už se jedná o vyrovnávací paměť nebo zpoždění.

Jedná se o velmi snadnou službu VPN, která se používá díky uživatelsky přívětivým stolním a mobilním aplikacím. Zákaznickou podporu poskytují samotní vývojáři a v případě problémů máte k dispozici i vzdálenou pomoc. PrivateVPN nabízí řadu funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí. Mezi ně patří 256bitové šifrování AES, ochrana proti úniku DNS a přepínač kill. Švédská služba VPN má také zásady no-logs se společností PrivateVPN, která uvádí, že ani nevědí, co jejich uživatelé dělají online..

PrivateVPN nabízí aplikace pro Windows, Mac, Android a iOS. Linux a směrovače vyžadují ruční instalaci.

Profesionálové:

 • Vysokorychlostní servery v USA
 • Odblokuje HBO Go, Netflix, Amazon Prime Video a další
 • Umožňuje až 6 současných připojení
 • Zákaznická podpora se vzdálenou pomocí, pokud ji potřebujete

Nevýhody:

 • Méně serverů než ostatní VPN v tomto seznamu
 • Omezený výběr aplikací a žádná nabízená rozšíření prohlížeče

FAST US SERVERS: PrivateVPN nabízí vynikající rychlosti pro streamování. Odblokuje HBO Go, Netflix USA a další. Připojte současně až 3 zařízení. Aplikace jsou přátelské pro začátečníky, zatímco zabezpečení je zajištěno šifrováním a zásadou no-logs. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování HBO Go z Kanady?

Mnoho placených VPN nefunguje s HBO Go, nevadí bezplatné služby! To proto, že jako Netflix USA, HBO Go aktivně blokuje mnoho VPN. Bezplatné VPN mají obvykle jen velmi málo serverů a ty jsou rychle blokovány většinou hlavních streamovacích služeb. Naproti tomu nejlepší placené VPN mají stovky a dokonce tisíce serverů, což je mnohem obtížněji detekuje a zajišťuje odblokování HBO Go z Kanady.

Kromě malé sítě serverů má průměrná bezplatná VPN příliš mnoho uživatelů. Mnoho bezplatných sítí VPN se rozhodlo omezit šířku pásma uživatelů abychom to mohli lépe zvládnout. Výsledkem je však to, že i když mohou být pro základní prohlížení tolerovatelné, streamování se stává téměř nemožným úkolem s pomalým ukládáním do vyrovnávací paměti a častým přerušováním.

Bezplatná síť VPN pravděpodobně neodblokuje HBO Go a, i když ano, bude pravděpodobně slabý výkon. nicméně, zdarma VPN také chybí zabezpečení. Mnoho z nich nepoužívá šifrování k zabezpečení vašich dat, zatímco jiní vaši aktivitu zaznamenávají a prodávají třetím stranám. Pokud chcete vysoce kvalitní výkon a nejvyšší úroveň soukromí, vyberte místo toho jednu z výše doporučených sítí VPN.

Co je HBO teď?

HBO Go a HBO Now vám umožňují streamovat celý katalog televizních pořadů a filmů HBO. Rozdíl je v tom, že zatímco HBO Go vyžaduje, abyste měli televizní předplatné, abyste jej mohli používat, HBO Now je samostatná služba bez takového požadavku. VPN, které jsme si vybrali, jsou schopny odblokovat obě služby.

Co mohu sledovat na HBO Go?

HBO Go vám umožňuje streamovat obsah z americké prémiové kabelové sítě HBO. To zahrnuje širokou škálu filmů a televizních pořadů, včetně 8. sezóny Game of Thrones. Mezi další kategorie patří „Děti“, „Sport“, „Komedie“ a „Dokumenty“. Zde je rychlý seznam některých filmů a televizních pořadů, které můžete sledovat na HBO Go z Kanady:

 • Hra o trůny
 • Skupina bratrů
 • Drát
 • Mírni svoje nadšení
 • Pravý detektiv
 • Westworld
 • Jurský svět: Fallen Kingdom
 • Deadpool 2
 • BlacKkKlansman
 • Kocovina
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − = 40