Jak sledovat finále Ligy mistrů online (Real Madrid vs Liverpool)

sledováním Ligy mistrů ze zahraničí pomocí VPN


Zajímá vás, jak se Real Madrid vrací do finále Ligy mistrů proti Liverpoolu? V tomto článku vám vysvětlíme, jak můžete pomocí virtuální privátní sítě (VPN) streamovat zápasy živě a ve vysokém rozlišení, bez ohledu na to, zda jste aktuálně ve vaší domovské zemi nebo v zahraničí..

Je důležité si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální živý přenos. Ačkoli proudy zápasu se téměř jistě budou konat jinde, tyto stránky jsou nelegitimní a často nespolehlivé. Nikdo nechce, aby byl jejich proud v režimu penaltového přestřelu nakonec offline. Dobrou zprávou je, že finále Ligy mistrů lze sledovat zdarma na několika různých platformách, takže není třeba se uchýlit k neoficiálním zdrojům.

Důležité: Při streamování vždy používejte VPN

Většina streamovacích platforem umožňuje pouze diváky z konkrétních zemí, ale VPN vám umožňuje toto omezení obejít. Připojením k serveru na požadovaném místě můžete tuto službu přimět k tomu, abyste věřili, že se ve skutečnosti nacházíte. Například připojení k britskému serveru odemkne britské platformy jako BBC iPlayer, Sky GO a ITV Hub.

Doporučujeme použít ExpressVPN sledovat Ligu mistrů. Má rozsáhlou síť vysokorychlostních serverů, která vám umožňuje přístup k libovolnému proudu, který byste chtěli, aniž byste se museli obávat zpoždění nebo dlouhých dob vyrovnávacích pamětí. Díky široké škále bezpečnostních funkcí, zásadám bez protokolování a aplikacím pro všechny nejpopulárnější operační systémy umožňuje ExpressVPN snadné zůstat v bezpečí bez ohledu na to, jaké zařízení používáte.

NEJLEPŠÍ VPN PRO ZÍSKÁNÍ LAMPY MISTROVSTVÍ: ExpressVPN je naše volba číslo 1. Díky rozsáhlé síti serverů, která je optimalizována pro vysokorychlostní připojení, je ideální pro sledování Ligy mistrů. Uživatelsky přívětivé aplikace pro všechny operační systémy. Těžko porazit soukromí a bezpečnost. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

Jak sledovat finále Ligy mistrů pomocí VPN

  1. Vyberte VPN navrženou pro streamování. ExpressVPN má skvělé rychlosti, ale dvě levnější alternativy jsou NordVPN a CyberGhost.
  2. Přejděte na web poskytovatele VPN a zaregistrujte se
  3. Stáhněte si do svého zařízení správného klienta VPN
  4. Podívejte se na seznam níže a najděte zdroj, který chcete použít
  5. Připojte se k jednomu ze serverů vaší VPN v příslušné zemi
  6. Navštivte web zdroje. Obsah by se nyní měl načíst bez problémů

Kde mohu sledovat finále Ligy mistrů?

Jak se díváte na hru, záleží na tom, kde jste na světě. Níže uvádíme rozdělení oficiálních toků podle oblastí, ale pomocí VPN byste měli být schopni sledovat, co chcete.

Spojené království

kontroly na pozadí spotřebitele Zdroj: Wikimedia Commons

BT Sport je jediným oficiálním provozovatelem Ligy mistrů ve Velké Británii. Tato služba obvykle stojí 9 GBP (přibližně 12 $) za měsíc, ale ve skutečnosti zobrazují celý zápas zdarma a ve 4 kB na kanálu BT Sport YouTube.

Celý komentář bude v angličtině.

Spojené státy

american-flag-2144392_1280

Fox Sports bude hru streamovat naživo. Můžete sledovat zdarma, pokud je součástí balení kabelů Fox Sports.

Pokud ne, můžete získat přístup přihlášením do Fox Soccer Match Pass. To stojí 19,99 $ za měsíc, ale přichází s sedmidenní zkušební dobou. Tuto akci můžete kdykoli po skončení zápasu zrušit, takže vám nebudeme účtovat žádné poplatky.

Fox Sports je také součástí předplatného Sling TV 25 USD, takže toto je další avenue pro sledování zápasu.

Celý komentář bude v angličtině.

Německo

německá vlajka

Němečtí diváci mohou na webu ZDF sledovat zdarma. Pokud jste odběratelem Sky Deutschland, můžete také sledovat aplikaci Sky Q.

Tyto zdroje budou mít německý komentář.

Španělsko

španělská vlajka - pixabay

Diváci ve Španělsku mohou sledovat živé vysílání Anteny 3 zdarma. Můžete také naladit stream na TV3. BeIN Sports Spain také provozuje stream, ale jeho sledování vyžaduje předplatné (9,99 EUR měsíčně).

Antena 3 a beIN Sports Spain budou mít španělský komentář a TV3 bude v katalánštině.

Další místa

Pokud jste svou polohu ještě neviděli, nebojte se. Finále Ligy mistrů můžete sledovat téměř odkudkoli na světě. UEFA vytvořily rozsáhlý seznam zdrojů pro každý region. Stačí najít svou zemi v seznamu a procházet zdroje, dokud nenajdete zemi, která je bezplatná nebo pokud se vám nepodaří, zemi, která má zkušební verzi zdarma.

Je třeba poznamenat, že ne všechny tyto zdroje budou mít online hráče. Jejich zařazení do seznamu jednoduše naznačuje, že hru nějakým způsobem vysílají, ale to nutně neznamená, že budou hostit živý přenos.

Mistrovství Ligy finále FAQ

Kdy začíná finále Ligy mistrů?

Kickoff pro finále Ligy mistrů je 25. května v 19:45 BST. Pokud jste mimo Spojené království, můžete se podívat do níže uvedené tabulky a zjistit, kdy je váš místní čas.

Tichomořský standardní čas (PST) 1. ledna 1970
Centrální čas (CT) 1. ledna 1970
Východní standardní čas (EST) 1. ledna 1970
Středoevropský čas (CET) 1. ledna 1970
Australian Western Standard Time (AWST) 02:45 26. května
Australský centrální standardní čas (ACST) 04:15 26. května
Australian Eastern Standard Time (AEST) 04:45 26. května
Čínský standardní čas (CST) 02:45 26. května

Mohu se zaregistrovat k zahraničním streamovacím službám?

To opravdu záleží na službě. Některé, například Fox Sports, vyžadují způsob platby zaregistrovaný v konkrétní zemi. Pokud služba přijímá službu PayPal, budete se moci zaregistrovat bez ohledu na to, ale často, streamovací platformy zkontrolují adresu zaregistrovanou ve vašem účtu a pokud je mimo oblast jejich vysílání, znemožní vám dokončit proces platby..

Bez virtuální kreditní karty nebo přítele v cílové zemi, kteří nejsou ochotni sdílet své platební údaje, neexistuje snadný způsob, jak se zaregistrovat pro tyto služby.

Jak jinak mohu sledovat finále Ligy mistrů?

Pokud byste raději sledovali Real Madrid VS Liverpool z pohodlí vašeho gauče, možná budete mít zájem o používání Kodi. Existuje několik různých doplňků, které budou streamovat zápas naživo, ačkoli většina z nich vyžaduje nějaký druh registrace, než je lze použít.

Pokud nemůžete najít vhodný online zdroj a nejste si dobře vědomi Kodi, můžete jej vždy jen sledovat v televizi. Zjistíte, že většina sportovních kanálů tuto událost nějakým způsobem pokryje, takže pokud máte rozumné předplatné kabelem, neměli byste mít potíže s hledáním pokrytí, ať už jde o plnou hru, zvýraznění nebo jen diskuse o zápasu zatím. Nenechte se však příliš pohodlně - Světový pohár je odtud jen pár týdnů.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 77