Jak sledovat CTV naživo online (mimo Kanadu) pomocí VPN

Jak sledovat CTV v zahraničí pomocí VPN


Televizní síť CTV je k dispozici pouze v Kanadě. Když se pokusíte sledovat CTV online mimo Kanadu, narazíte na jednu z následujících chyb streamování: „Toto video nelze přehrát“ nebo „Je nám líto, tento obsah je k dispozici pouze pro prohlížení v Kanadě.“

Chyba streamování CTV

VPN (Virtual Private Network) to řeší tak, že vám umožňuje procházet web, jako byste se nacházeli na jiném místě. Pro připojení k serveru v Kanadě můžete použít VPN. Přitom je internetový provoz vašeho zařízení šifrován, čímž se zvyšuje vaše soukromí online. Jakmile vám bude poskytnuta kanadská IP adresa, budete moci odblokovat obsah uzamčený pro region z Kanady, například CTV.

Toto jsou nejlepší VPN pro sledování CTV v zahraničí:

 1. ExpressVPN Naše první volba pro odblokování CTV! Rychlé servery ve více kanadských městech. Streamujte CTV, Netflix a další. 3 000 serverů v 94 zemích. Zabezpečuje vaše data pomocí šifrování. 24/7 podpora.
 2. NordVPN Skvělá možnost rozpočtu. Více než 450 serverů v Kanadě pro sledování CTV v zahraničí. Také odblokuje Netflix. Připojte až šest zařízení. Podpora 24/7 a přísná zásada no-logs.
 3. CyberGhost 176 serverů v Kanadě. Rychlé servery pro streamování CTV a Netflix USA. Umožňuje připojit až sedm zařízení současně. Bez protokolů VPN se šifrováním.
 4. IPVanish Americká VPN s desítkami serverů v Kanadě. Funguje dobře s CTV. Až 10 současných připojení. Podpora nepřetržitého živého chatu a zásady no-logs.
 5. SoukroméVPN Velmi vysoké rychlosti pro streamování a torrentování. Odblokuje CTV mimo Kanadu. Také odblokuje Netflix. Aplikace pro začátečníky a až šest spojení.
 6. Surfshark Neomezené simultánní připojení. Servery ve třech městech Candian. 24/7 živá podpora a uživatelsky přívětivé aplikace a rozšíření prohlížeče. Přísné zásady no-logs.

Jak sledovat CTV naživo online (mimo Kanadu) pomocí VPN

Abyste mohli sledovat CTV online v zahraničí, nemusíte dělat nic příliš technického. Ve skutečnosti vše, co potřebujete, je VPN, a ty jsou obvykle rychlé a snadno nastavitelné.

Zde je návod, jak sledovat CTV naživo mimo Kanadu pomocí VPN:

 1. Vyberte si preferovanou VPN pro CTV - zvláště doporučujeme ExpressVPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte jednu z aplikací VPN nebo rozšíření prohlížeče.
 3. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v Kanadě.
 4. Přejděte na CTV a vyberte obsah, který chcete sledovat - nyní by měl být odblokován!
 5. Pokud stále nemůžete sledovat CTV v zahraničí, vymažte mezipaměť prohlížeče a soubory cookie. To znamená, že jsme zjistili, že to nebylo nutné při testování VPN s CTV.

V případě, že vás zajímá, jak jsme pro CTV vybrali nejlepší VPN, zde je seznam funkcí, které každá služba VPN musela nabídnout, aby mohla být zvážena:

Kritéria pro výběr nejlepších VPN

 • Rychlé servery v Kanadě pro streamování CTV v zahraničí
 • Servery v desítkách zemí pro odblokování obsahu po celém světě
 • Silné zabezpečení pomocí šifrování a zásady bez protokolování
 • Zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Stolní a mobilní aplikace pro začátečníky
 • Záruka vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet bez rizika

Ještě nemáte čas přečíst si nejlepší VPN pro sledování CTV v zahraničí? Zde je stručné shrnutí:

Nejlepší VPN pro sledování CTV mimo Kanadu

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro sledování živého online televizního vysílání na cestách v zahraničí:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020unblocks ctvTest Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je patrně nejrychlejší a nejspolehlivější VPN pro sledování CTV v zahraničí. Má servery v Montrealu, Torontu a Vancouveru, což vám poskytuje spoustu možností pro odblokování geo-zamčeného kanadského obsahu. Ve skutečnosti, Tato VPN má servery celkem v 94 zemích a vyniká v odblokování populárních streamovacích webů včetně Netflix, Amazon Prime Video a BBC iPlayer. Neomezená šířka pásma znamená, že můžete streamovat a torrentovat bez přerušení.

Pomocí ExpressVPN můžete připojit až pět zařízení současně. To je snadné díky široké nabídce uživatelsky přívětivých aplikací a nabízených rozšíření prohlížeče. K serveru se můžete připojit jediným kliknutím. ExpressVPN nabízí vynikající zákaznickou podporu pro případné problémy. To je k dispozici 24/7 prostřednictvím e-mailu a živého chatu. 30denní záruka vrácení peněz znamená, že můžete tuto službu vyzkoušet bez rizika.

ExpressVPN má velmi vysoké rychlosti, ale také vysokou úroveň zabezpečení. Tato VPN má sídlo na Britských Panenských ostrovech, kde neexistují žádné povinné zákony o uchovávání dat (ve skutečnosti ExpressVPN neuchovává žádné identifikační protokoly svých uživatelů). Vaše data jsou zabezpečena 256bitovým šifrováním AES, přepínačem kill a ochranou proti únikům DNS a IPv6.

Aplikace ExpressVPN jsou k dispozici pro: Windows, Mac, Linux, Android, iOS a směrovače. V nabídce jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.

Profesionálové:

 • Servery v 94 zemích, včetně Kanady pro odblokování CTV
 • Vysoké rychlosti procházení, streamování a torrentování
 • Odblokuje populární služby včetně Netflix a HBO Go
 • Zákaznická podpora je k dispozici 24/7 prostřednictvím živého chatu a e-mailu
 • Široká nabídka aplikací pro začátečníky a rozšíření prohlížeče
 • Zachovává vaše data v bezpečí pomocí funkce šifrování a zabíjení

Nevýhody:

 • Ve srovnání s některými konkurenčními VPN je poměrně drahá

NEJLEPŠÍ VPN PRO CTV: ExpressVPN má v Kanadě rychlé a konzistentní servery pro sledování CTV v zahraničí. Nabízí síť více než 3 000 serverů v 94 zemích. Používejte až pět zařízení. Vynikající aplikace a rozšíření prohlížeče, nepřetržitá podpora a vysoká bezpečnost. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNodblokuje ctvZkoušeno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN je jednou z největších VPN na trhu s více než 5 500 servery v době psaní. Pokud chcete sledovat CTV mimo Kanadu, NordVPN je skvělá volba. To je Protože v Kanadě má přes 450 serverů. Nachází se ve městech Montreal, Toronto a Vancouver. Mnoho z těchto serverů je optimalizováno pro sdílení souborů P2P, zatímco jiné nabízejí lepší soukromí nebo umožňují obejít internetová omezení.

Tato služba může odblokovat označení Netflix, BBC iPlayer a HBO Go. Navíc vám umožní mít až šest současných připojení. Kromě podpory živého chatu 24/7 nabízí NordVPN všechny základní bezpečnostní funkce, které chrání vaše soukromí. Mezi ně patří 256bitové šifrování AES, ochrana proti úniku DNS a IPv6 a funkce přepínače kill. Stejně důležité je, že NordVPN má přísnou politiku bez protokolování.

NordVPN můžete používat prostřednictvím aplikací pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS a Android TV. K dispozici je také možnost rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Kompatibilní směrovače vyžadují ruční instalaci.

Profesionálové:

 • Více než 450 serverů v Kanadě pro sledování CTV v zahraničí
 • Slouží k odblokování Netflix, Amazon Prime Video a BBC iPlayer
 • Připojte až 6 zařízení současně
 • Nabízí nepřetržitý živý chat a e-mailovou podporu
 • Chrání vaše soukromí pomocí přísných zásad bez protokolů

Nevýhody:

 • Některé servery jsou na pomalé straně

NEJVYŠŠÍ HODNOTA: Společnost NordVPN má stovky serverů v Kanadě a více než 5 000 po celém světě. Slouží k odblokování CTV, Netflix a dalších. Podpora 24/7 a přísná zásada no-logs. Zajistěte současně až šest zařízení. Snadno použitelné aplikace a rozšíření prohlížeče. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

Cyberghostodblokuje ctvZkoušeno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

CyberGhost je vysokorychlostní VPN, která je ideální pro streamování bez přerušení. Díky tisícům serverů v 60 zemích (a 176 kanadských serverů v Montrealu, Torontu a Vancouveru) je tato VPN vynikající v odblokování platforem, jako jsou CTV, Netflix USA a BBC iPlayer v zahraničí. Navíc vám umožňuje zabezpečit až 7 zařízení pomocí jediného účtu.

Tato služba vyniká svými soupeři a velkorysá 45denní záruka vrácení peněz. To vám umožní vyzkoušet plný servis bez rizika. Máte-li jakékoli potíže, je třeba mít na paměti, že je k dispozici nepřetržitá podpora živého chatu. Z hlediska zabezpečení je CyberGhost stejně dobrý jako kterýkoli jiný v tomto seznamu, s přísnou politikou bez protokolování, ochranou před úniky DNS a IPv6, 256bitovým šifrováním AES a automatickým přepínačem kill.

Aplikace CyberGhost jsou nabízeny pro Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV a Android TV. Můžete si také stáhnout rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Linux a směrovače vyžadují ruční konfiguraci.

Profesionálové:

 • Vysoké rychlosti pro streamování CTV bez přerušení
 • 176 serverů v Kanadě a tisíce serverů po celém světě
 • 45denní záruka vrácení peněz (delší než většina VPN)
 • Umožňuje až 7 současných připojení
 • Vynikající zabezpečení pomocí šifrování a přísná zásada no-logs

Nevýhody:

 • Některé populární streamovací služby nelze odblokovat

CHRÁNÍ VAŠI SOUKROMÍ: CyberGhost má v Kanadě rychlé servery pro CTV. Odblokuje také Netflix USA a BBC iPlayer. Vysoká úroveň zabezpečení pomocí šifrování a přísných zásad bez protokolu, které chrání vaše soukromí. Podpora nepřetržitého živého chatu a až sedm spojení. 45denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanishodblokuje ctvZkoušeno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish má desítky serverů v Montrealu, Torontu a Vancouveru, což vám umožní snadno odblokovat CTV mimo Kanadu. Jedná se o VPN v USA se servery v 60 zemích, včetně USA, Velké Británie a Austrálie. Jako takový můžete použít IPVanish k odblokování geo-omezeného obsahu téměř kdekoli na světě. Tato VPN je zvláště dobrá pro rodiny jako můžete mít až 10 současných připojení (mnohem více, než umožňuje většina VPN).

Tato VPN je vhodná pro streamování díky své neomezené šířce pásma. A co víc, IPVanish uvádí, že nabízí neomezený přenos P2P a nikdy nezpomalí vaše připojení. IPVanish má přísné zásady proti shromažďování protokolů připojení a činnosti a dále chrání vaše soukromí pomocí 256bitového šifrování AES, automatického přepínače zabíjení a ochrany proti úniku DNS a IPv6..

Stáhněte si aplikace IPVanish pro Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV / Fire Stick. Ruční nastavení je nutné pro Linux i kompatibilní směrovače.

Profesionálové:

 • Servery ve více kanadských městech pro sledování CTV v zámoří
 • Síť serverů v 60 zemích pro odblokování obsahu po celém světě
 • Slouží k připojení až 10 zařízení současně
 • Neomezená šířka pásma pro konzistentní streamování bez zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti
 • Neshromažďuje žádné záznamy o připojení nebo činnosti, které chrání soukromí

Nevýhody:

 • Umístěný v USA (člen zpravodajské aliance Five Eyes)
 • Relativně krátká záruka vrácení peněz na 7 dní

10 SIMULTANEOUS CONNECTIONS: IPVanish odblokuje CTV mimo Kanadu a také pracuje s Netflix USA. Můžete jej použít pro připojení až 10 zařízení současně. Dobré rychlosti pro streamování a podporu živého chatu. Zásady bez šifrování a šifrování. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPNodblokuje ctvZkoušeno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN je služba bez stresu k použití. Ačkoli má poměrně malou síť, PrivateVPN nabízí servery v 60 zemích včetně Kanady (existují servery v Torontu i Vancouveru), což je ideální pro odblokování CTV v zahraničí. Navíc s vynikající schopností odblokování a velmi vysokými rychlostmi vám PrivateVPN umožňuje používat služby jako Netflix, BBC iPlayer nebo Amazon Prime Video, bez zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti.

Toto je jedna z nejjednodušších sítí VPN, kterou lze použít díky jednoduchému designu desktopových a mobilních aplikací. Podpora živého chatu je nabízena a je zde také možnost vzdálené nápovědy a instalace. PrivateVPN vám umožní připojit až šest zařízení současně, což vám umožní zabezpečit vše od telefonu k notebooku. Tato švédská služba VPN má zásady bez protokolování a nabízí 256bitové šifrování AES, přepínač zabíjení a ochranu proti únikům DNS a IPv6..

Aplikace PrivateVPN jsou nabízeny pro Windows, Mac, Android a iOS. Ruční nastavení je vyžadováno pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Ideální pro streamování díky vysokorychlostním serverům
 • Odblokuje CTV, Netflix, BBC iPlayer a další
 • Velmi snadno použitelné aplikace pro stolní a mobilní platformy
 • Mezi bezpečnostní funkce patří šifrování a zásady bez protokolování

Nevýhody:

 • Menší síť přibližně 100 serverů
 • Nenabízí rozšíření prohlížeče

RYCHLE PŘIPOJENÍ: PrivateVPN má vysokorychlostní servery pro streamování bez ukládání do vyrovnávací paměti nebo zpoždění. Odblokuje CTV, Netflix, BBC iPlayer a další. Bez protokolů VPN s uživatelsky přívětivými aplikacemi a podporou živého chatu. Připojte současně až šest zařízení. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

6. Surfshark

SurfShark VPNodblokuje ctvZkoušeno leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Surfshark.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

Surfshark nabízí vynikající hodnotu, jak vám to umožní neomezený počet současných připojení. Netřeba dodávat, že tato VPN je ideální pro sdílení s rodinou. Servery jsou k dispozici v desítkách zemí, včetně Kanady (Montreal, Toronto a Vancouver). Kanadská IP adresa vám umožňuje odblokovat CTV v zámoří a zároveň se připojit k americkým serverům..

Jednou z hlavních výhod Surfshark je jeho snadné použití. Aplikace jsou velmi dobře navrženy a umožňují vám připojit se k serveru během několika sekund. K dispozici je také rychlá a přátelská podpora zákazníků, která je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu. Toto je VPN bez protokolu, která neví, co děláte online. Existuje spousta bezpečnostních funkcí včetně 256bitového šifrování AES, ochrany proti úniku DNS a přepínače kill. Funkce MultiHop společnosti Surfshark vám umožňuje směrovat provoz přes více serverů, což zvyšuje úroveň zabezpečení.

Můžete přistupovat k Surfshark prostřednictvím aplikací pro Windows, Mac, Android, iOS, Android a Amazon Fire TV / Fire Stick. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox. Ruční nastavení je nutné pro Linux a směrovače.

Profesionálové:

 • Sledujte CTV mimo Kanadu s kanadskými servery Surfshark
 • Připojte neomezený počet zařízení prostřednictvím jednoho účtu
 • Také odblokuje označení Netflix a Amazon Prime Video
 • Vynikající zabezpečení s přísnými zásadami no-logs a Double VPN

Nevýhody:

 • Nemá největší síť serverů (kolem 800)
 • Některé servery jsou trochu pomalé

PŘIPOJTE VŠECHNY VAŠE ZAŘÍZENÍ: Surfshark nabízí neomezené simultánní připojení a servery v desítkách zemí, včetně Kanady. Funguje dobře s CTV a Netflix. Použití aplikací a rozšíření prohlížeče je velmi snadné. Podpora 24/7 a přísná zásada no-logs. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark.

Kupón SurfsharkSpeciální nabídka - ušetřete 83% + 3 měsíce FREEGET DEALDiscount automaticky použita

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování CTV mimo Kanadu?

Ne všechny bezplatné VPN nabízejí servery v Kanadě. Bezplatné služby VPN, které mají kanadské servery, mohou odblokovat CTV, ale pravděpodobně nabídnou špatný výkon. Jedním z běžných problémů s bezplatným VPN je to, že mají velmi malé serverové sítě, zejména ve vztahu k vysokému počtu uživatelů. Výsledkem je velmi pomalé streamování se spoustou vyrovnávacích pamětí a zpožděním. Vskutku, mnoho bezplatných sítí VPN se účastní omezení šířky pásma to zkusit a spravovat.

Zjistíte také, že průměrná bezplatná VPN je velmi lehká na funkce. Například to pravděpodobně nedovolí mít více současných připojení nebo nabídnout zákaznickou podporu. Tato omezení se vztahují na zabezpečení, kde můžete zjistit, že vaše data nejsou zabezpečena šifrováním. Bezplatná služba obvykle vydělává peníze prostřednictvím reklamy. Bez VPN nejsou výjimkou. nicméně, některé bezplatné sítě VPN se dokonce rozhodnou přihlásit vaši aktivitu a data prodat třetím stranám. Celkově lze říci, že bezplatné VPN jsou výrazně nižší než nejlepší VPN pro Kanadu.

Co mohu sledovat na televizní síti CTV?

Programování CTV do velké míry sestává z populárních amerických televizních pořadů, kanadských televizních pořadů a kanadských televizních filmů. Obsah je k dispozici na vyžádání, ale nabízí se i živé programování. Zde je seznam části obsahu, kterou můžete sledovat na CTV:

 • Teorie velkého třesku
 • Myšlenky zločince
 • MasterChef Kanada
 • Ellen DeGeneres Show
 • Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
 • 50 První data
 • Bitva: Los Angeles
 • Ghostbusters 2
 • Moneyball
 • Strážci galaxie
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 42 = 45