Jak sledovat Ashes 2019 live online zdarma

Jak sledovat Ashes online zdarma


Řada testů Ashes harkens zpět na začátek moderního kriketu a představuje rivalitu, která je považována za jednu z nejstarších ve sportu. Fanoušci kriketu se budou bezpochyby dočkat, až se dozvíte, jak sledovat Ashes online zdarma, zejména po úspěšném nájezdu Anglie na mistrovství světa začátkem tohoto měsíce..

První test na popel začíná ve čtvrtek 1. srpna v 11:00 místního času (10:00 GMT) v Edgbastonu v Birminghamu. Jako pětidenní utkání je naplánováno spuštění do pondělí 5. srpna. Další testy začínají zhruba každé dva týdny poté. Pokud máte zájem o nepřetržitý živý přenos, pak jsme vás zahrnuli. Pokračujte ve čtení a uvidíte, jak můžete streamovat popel online zdarma kdekoli na světě.

Tato příručka, jak streamovat online zdarma Ashes, bude doporučovat pouze oficiální zdroje. Jsme si vědomi temných, dílčích toků inzerovaných často na diskusních fórech a fórech. Takové datové proudy však budou pravděpodobně okamžitě přeneseny do režimu offline kvůli porušení jejich autorských práv. Navíc jsou toky často nízké kvality a mohou mít časté přestávky ve videu a zvuku. K dispozici je mnoho oficiálních streamů, takže opravdu není třeba uchýlit se k nelicencovaným možnostem.

Chcete-li sledovat popel zdarma a žít, potřebujete VPN, pokud nejste v Austrálii.

Jak se dívat na popel zdarma online s VPN

Streamování popela v zahraničí není obtížné zvládnout. Postupujte podle těchto kroků a zápas budete sledovat poměrně rychle:

  1. Zaregistrujte se u vhodného poskytovatele VPN. Naší nejlepší volbou je ExpressVPN, ale CyberGhost i NordVPN jsou vynikající nízkonákladovou alternativou.
  2. Stáhněte si příslušné aplikace pro své zařízení.
  3. Přihlaste se k poskytovateli VPN a vyberte server v zemi, která odpovídá službě, pro kterou jste se zaregistrovali. Chcete-li například streamovat 9Now, musíte se připojit k australskému serveru.
  4. Pokračujte ve streamování popela a sledujte, jaký kriket chcete.

Vzhledem k tomu, že se popel vysílá živě, doporučujeme vám vyzkoušet tyto kroky v dostatečném předstihu před zápasem. To vám dává dostatek času na kontaktování zákaznické podpory, pokud narazíte na nějaké problémy - poslední věcí, kterou chcete, je zmeškat prvních pár minut, které se snaží problém vyřešit.

Jak žít streamovat Ashes (Anglie vs Austrálie) žít zdarma v australské televizi

Austrálie vlajka

Ashes není jen pro fanoušky v Anglii a Austrálii - intenzivní rivalita znamená, že se naladí také spousta lidí z jiných zemí. Spousta vysílatelů z celého světa bude zápasy ukazovat naživo, ale Austrálie 9Now je skvělá možnost sledovat ji zdarma odkudkoli.

Streamování popela prostřednictvím této možnosti lze snadno nastavit. Stačí přejít na web společnosti 9Now a založit si účet. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa (není vyžadován důkaz o pobytu v Austrálii ani o místním způsobu platby). 9Now však geo-omezuje obsah, což znamená, že budete potřebovat australskou IP adresu, než budete pokračovat.

Pokud jste mimo Austrálii, jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je nejprve připojení k VPN. Když vyberete server v Austrálii, bude vám přidělena místní adresa IP. Pro tento účel doporučujeme použít ExpressVPN, protože jde o neuvěřitelně rychlou a bezpečnou službu. Navíc je dodáván s 30denní bezrizikovou zárukou vrácení peněz, takže můžete sledovat první tři testovací zápasy a stále získat všechny své peníze zpět.

Kde jinde mohu sledovat online popel 2019 Ashes?

Výše uvedená možnost je bezplatná, ale pokud ve své domovské zemi hledáte možnosti streamování, přečtěte si ji.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Popel bude vysílán živě ve Velké Británii na Sky Sports. Pokud již jste odběratelem služby Sky, musíte se zaregistrovat do dalšího sportovního balíčku, který stojí 23 GBP měsíčně, nebo se přihlásit k jednotlivému streamingu kriketu.

Zápas můžete streamovat buď přímo na webu Sky, nebo prostřednictvím aplikace Sky Go. Pokud se nechcete přihlásit k dlouhodobé dohodě s Sky, můžete streamovat zápasy prostřednictvím Now TV. Denní vstupenky začínají na 7,99 GBP, týdenní vstupenka je k dispozici za 12,99 GBP a měsíční vstupenka je 33,99 GBP.

Chcete-li streamovat Ashes s předplatným Sky Sports ze zahraničí, budete potřebovat britskou IP adresu. To je opět možné pouze s VPN.

Indie

Flag_of_India

Společnost SonyLIV má práva na streamování popela v Indii. Stávající předplatitelé budou potřebovat indickou IP adresu pro streamování ze zahraničí. Pro nové uživatele není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze, ale je možné se přihlásit k odběru pouze konkrétních sportovních kanálů, což snižuje náklady. Bohužel není možné přihlásit se k odběru mimo Indii, pokud nemáte k dispozici místní způsob platby a adresu.

USA

Vlajka USA

WillowTV bude vysílat všechny zápasy Ashes naživo ve Spojených státech. Měsíční balíčky předplatného začínají na 9,99 USD, bohužel není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze. Stávající uživatelé mohou streamovat zápasy ze zahraničí, ale musí k tomu získat americkou IP adresu. Zatímco WillowTV pracuje v jiných zemích, jako je Kanada, má pouze právo vysílat zápasy pro své publikum v USA.

Kdo vyhraje Ashes 2019?

Austrálie je vládnoucím šampionem, který vyhrál soutěž v edici 2017/18, ale výsledek této série je příliš blízko na to, aby bylo možné zavolat. Anglie jede na vlně dynamiky, když si nedávno zajistila svůj vůbec první triumf světového poháru, takže důvěra v šatnu bude vysoká.

Pro Austrálii bude návrat Davida Warnera a Steve Smithe po jejich zákazech manipulace s míčem vítanou podporou. Oba přidávají neuvěřitelnou hodnotu na stranu a australský tým byl oslaben v jejich nepřítomnosti. Anglie experimentuje s Jasonem Royem jako otvírákem, ale je třeba vidět, jak překládá svou jednodenní zdatnost v pětidenním zápase.

Po herkulovém úsilí Ben Stokesů vyhrát třetí zápas pro Anglii je Ashes nyní otevřený. Čtvrtá hra slibuje, že bude zajímavou bitvou, protože vítězství na obou stranách by jim dalo výhodu směřující do finální hry série. Vzrušující časy dopředu!

Program Popel 2019

Zde je seznam zápasů, včetně časů, které byste měli zvážit.

DateMatch DetailsTime
Čtvrtek 1. srpna - pondělí 5. srpna Anglie vs Austrálie 1. test v Edgbastonu 10:00 GMT / 11:00 místní
Středa 14. srpna - neděle 18. srpna Anglie vs Austrálie 2. zkouška u Lord's 10:00 GMT / 11:00 místní
Čtvrtek 22. srpna - pondělí 26. srpna Anglie vs Austrálie 2. test na Headingley 10:00 GMT / 11:00 místní
Středa 4. září - neděle 8. září Anglie vs Austrálie 2. zkouška na Old Trafford 10:00 GMT / 11:00 místní
Čtvrtek 12. září - pondělí 16. září Anglie vs Austrálie 2. test na Kennington Oval 10:00 GMT / 11:00 místní

Zřeknutí se odpovědnosti: Comparitech neospravedlňuje porušení autorských práv, včetně streamování videa z nelicencovaných zdrojů. Přestože sítě VPN mohou maskovat identitu uživatele a zkreslit jeho polohu, zvažte prosím místní zákony a rizika před streamováním materiálu chráněného autorskými právy bez povolení.

kredit za obrázek: „Howzat“ od společnosti Airwolfhound s licencí podle CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 89 =