Jak sledovat americký Netflix ve Velké Británii nebo Kanadě pomocí DNS kódů

Ve zkratce:

 • Kódy DNS, známé také jako inteligentní DNS nebo DNS proxy, vám umožní sledovat americký Netflix z Velké Británie, Kanady, Austrálie nebo jiné země.
 • Ale mnoho z „bezplatných“ kódů DNS je rozbitých, na černé listině nebo škodlivých a může vážně poškodit váš počítač, tablet nebo telefon..
 • Kódy DNS lze použít na počítačích PC, Mac, WiFi směrovačích, herních konzolách a mediálních centrech s různou mírou úspěchu
 • Chcete-li se vyhnout riziku, doporučujeme placenou, rychlou síť VPN pro přístup k USA Netflix, jako je ExpressVPN, která má 30denní záruku vrácení peněz, takže si ji můžete vyzkoušet bez rizika (tento odkaz vám také poskytuje 3 měsíce zdarma na 12měsíční předplatné).
 • Služby VPN a DNS zdarma nejsou dostatečně rychlé ani spolehlivé pro sledování Netflixu.
 • Aktualizace, 15. září 2016: Dříve jsme některé doporučené placené služby DNS doporučovali, ale nyní jsou buď zcela blokovány Netlfixem nebo nespolehlivé z našeho testování, takže již nejsou dobrou volbou.

ukládání do vyrovnávací paměti netflix tv
V poslední době se objevilo mnoho hubbubů nad „Netflix DNS kódy.“ Od té doby, co Netflix začal blokovat mezinárodní uživatele v přístupu k americkému katalogu pořadů pomocí VPN, zákazníci hledali alternativy, jak získat opravu streamovaného videa. Společnost Netflix zahájila tuto politiku krátce po svém globálním zavedení v předchozím roce, aby prosadila omezení licencování obsahu.


DNS kód, který funguje jako typ proxy služby, se jeví jako životaschopná alternativa. Používá podobnou taktiku jako VPN tím, že vypadá jako Netflix, jako byste na web přistupovali z USA místo z jiné země. Například zákazníci Netflixu mohou pomocí kódu DNS sledovat americký Netflix ze Spojeného království nebo Kanady. Uživatelé by si však měli být vědomi několika klíčových rozdílů mezi těmito dvěma službami a nové vlny podvodů, které vznikly kvůli nově objevenému zájmu o servery DNS proxy.

Proxy DNS lze použít na řadě zařízení s různou úrovní úspěchu. Přejděte dolů a vyhledejte pokyny, jak používat kódy DNS v počítači a na herních konzolách, jako jsou PS4, PS3 a XBox One..

DNS vs VPN

DNS nebo systém názvů domén je jako telefonní seznam pro internet. Místo zadávání 192.96.201.17 do adresního řádku můžete například zadat mnohem snadnější zapamatovatelnou stránku www.comparitech.com. Pokaždé, když přejdete na web, je odeslán požadavek na server DNS, který vrací číselnou IP adresu odkazu, na který jste klikli nebo URL, kterou jste zadali. Ve výchozím nastavení jsou požadavky DNS obvykle zpracovávány poskytovatelem služeb Internetu, který je specifický pro danou zemi a oblast. Netflix může určit vaši polohu určením, odkud pochází požadavek DNS.

Kód DNS umožňuje uživateli přístup k proxy serveru DNS, známému také jako inteligentní DNS. To směruje vaše požadavky DNS na jiný server, než jaký používá váš poskytovatel internetových služeb, a směruje veškerý váš webový provoz přes server v USA, čímž efektivně podvádí Netflix, že jste v Americe místo Velké Británie nebo Kanady..

Proč tedy funguje proxy server DNS, když VPN nefunguje? Několik důvodů: Zaprvé, Netflix se postavil konkrétně proti VPN, takže je to blacklisting IP adres používaných známými VPN servery. Za druhé, připojení VPN jsou šifrovaná a připojení DNS proxy nejsou. To usnadňuje vyhledání uživatele VPN, zatímco provoz serveru proxy vypadá normálně.

Proč jsou kódy DNS riskantní

Nenechte se zmást tím, že nalezení funkčního kódu DNS je kouzelným řešením všech vašich problémů. I když Netflix dosud nesměřoval svůj směr k proxy serverům DNS, může to být jen otázka času. Není těžké, aby Netflix zjistil, že požadavky a provoz DNS pocházejí z komerčního datového centra místo bydliště.

Ve skutečnosti bylo již mnoho proxy serverů DNS zablokováno. Kód DNS může být zastaralý dny nebo týdny po jeho zakoupení a poskytovatel nemusí převzít odpovědnost. Rychlost blokování kódu DNS do značné míry závisí na tom, kolik lidí je používá. Když si Netflix všimne neobvyklého množství provozu přicházejícího z jediné IP, je to jasné znamení, že se něco děje.

Rychlé vyhledávání Google vrátí množství odkazů pro bezplatné kódy DNS, ale uživatelé by si měli být obzvláště opatrní. Mnoho prostě nebude fungovat, protože už jsou na černé listině.

Ostatní jsou podvody. Mohli by být otráveni, což znamená, že vás nasměrují na jiné weby, než na které jste požadovali, které často obsahují škodlivý kód, malware, sledovače a reklamy. Mnohé vám umožní přístup k Netflixu, ale do vašeho prohlížeče vkládají reklamy. Někteří uživatelé si stěžovali, že obrázky miniatur pro pořady na Netflixu jsou nahrazeny například reklamami. Tyto reklamy jsou nejen nepříjemné, ale často obsahují malware a sledovače.

Před slepým zadáním adresy serveru DNS do počítače si důkladně zkontrolujte zásady ochrany osobních údajů a recenze poskytovatele. Podle našich nejlepších znalostí v době psaní poskytují Unblock-US, Overplay a IronSocket kvalitní služby DNS, které pracují s Netflixem.. Aktualizace, 15. září 2016: Téměř všechny služby DNS jsou nyní společností Netflix zcela zablokovány nebo budou fungovat pouze na stolních počítačích a dokonce bývají velmi nekonzistentní. Nyní doporučujeme držet se spolehlivého placeného řešení VPN. Naše preferovaná možnost je ExpressVPN, která stále funguje z našeho vlastního pravidelného testování.

ExpressVPN

ExpressVPNLeden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NEJLEPŠÍ VPN PRO NETFLIX: ExpressVPN je naše volba číslo 1. Planoucí rychlá a spolehlivá volba, která odblokuje Netflix a většinu dalších hlavních streamovacích služeb, včetně Hulu a Amazon Prime. Nejlepší funkce zabezpečení a ochrany osobních údajů ve své třídě a neuchovávají žádné protokoly o činnosti. Snadno použitelné aplikace pro všechny platformy. Vyzkoušejte to bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Jak nastavit inteligentní DNS na PC

Doufejme, že jste našli inteligentního poskytovatele DNS, který nebude vkládat reklamy, otrávit vaše DNS nebo poskytnout zastaralou adresu, než zhasne a spadne z tváře Země. Mnoho renomovaných poskytovatelů existuje, ale většina z nich není zdarma. Jak říká pořekadlo, pokud si výrobek nekoupíte, jste produktem.

„DNS kód“ je opravdu jen IP adresa funkčního DNS serveru. Spolehliví poskytovatelé nejprve vyžadují, abyste se zaregistrovali. Poté budete muset autorizovat IP adresu svého počítače na webových stránkách poskytovatele, abyste mohli ověřit, že jste jeho zákazníkem.

Jakmile to uděláte, nepotřebujete k používání kódu DNS žádný speciální software. V systému Windows klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu wifi nebo ethernet na hlavním panelu systému a klepněte na příkaz „Otevřít centrum sítí a sdílení“.

chytrý dns tut 1

Klikněte na odkaz s názvem „Wifi“ nebo „Ethernet“ vedle položky Připojení.

chytrý dns tut 2

Klikněte na Vlastnosti.

chytrý dns tut 3

Zrušte zaškrtnutí internetového protokolu verze 6 (TCP / IPv6). Klikněte na internetový protokol verze 4 (TCP / IPv4), aby byl zvýrazněn, a poté klikněte na Vlastnosti.

chytrý dns tut 4

V dolní polovině následujícího okna zaškrtněte políčko „Použít následující adresy serveru DNS:“. Zadejte preferované a alternativní servery DNS (servery by měly být ve Spojených státech), které by vám měl poskytnout váš poskytovatel inteligentních DNS..

chytrý dns tut 5

Stiskněte tlačítko OK a restartujte počítač. Nyní byste měli být schopni používat Netflix, jako byste byli v USA.

Jak nastavit DNS proxy na PS4 nebo XBox One

Chcete-li nastavit inteligentní DNS na XBox One nebo PS4, musíte nejprve autorizovat svou vlastní IP adresu u svého poskytovatele stejně jako u PC. Po dokončení postupujte podle těchto pokynů.

Pokyny pro XBox One DNS:

 1. Přejděte na domovskou stránku Xbox a poté vyberte Nastavení systému
 2. Vyberte Síť > Pokročilé nastavení > Nastavení DNS
 3. Zvolte „Ruční“
 4. Zadejte primární a sekundární kódy DNS od svého poskytovatele.
 5. Vraťte se zpět na domovskou stránku a restartujte konzolu

Pokyny pro PS4 DNS:

 1. Jdi do nastavení > Síť
 2. Klikněte na Nastavit připojení k internetu a zvolte Vlastní
 3. Vyberte buď Wi-Fi nebo LAN
 4. Vyberte Automaticky pro IP adresu, „Nezadávejte“ pro Název hostitele DHCP a manuálně pro nastavení DNS
 5. Zadejte primární a sekundární kódy DNS od svého poskytovatele
 6. Restartujte konzolu

Pokyny pro PS3 DNS:

 1. Vyberte Nastavení > Nastavení sítě > Nastavení internetového připojení
 2. Jakmile se objeví potvrzovací obrazovka, zvolte „Ano“
 3. Klikněte na Vlastní a přejděte dolů na nastavení DNS
 4. Vyberte možnost Ručně
 5. Zadejte adresy serveru DNS od svého poskytovatele.

Otestujte otravu mezipaměti DNS, vstřikování reklam atd

Pokud používáte proxy server DNS poprvé, je vhodné jej otestovat na zranitelnosti. Vstřikování reklam je snadné na místě; sledujte všechny reklamy, které nepatří.

V tomto prohlížeči můžete vyzkoušet otravu mezipamětí DNS na tomto webu posouváním dolů a zasažením „Zahájit standardní test spoofability DNS“.

Nakonec zkontrolujte případné úniky DNS na IPLeak.net. V části Detekce adresy DNS by se měla zobrazit adresa DNS vašeho poskytovatele.

Mobilní a STB

Kódy DNS, které fungují v prohlížeči stolního počítače, nemusí fungovat na tabletu, smartphonu nebo set-top boxu (Roku, Apple TV, Chromecast, Fire TV atd.). Důvodem je to, že tato zařízení obvykle používají aplikace místo prohlížeče, který může přepsat adresu DNS, kterou jste nastavili ve prospěch svých vlastních serverů DNS. Chcete-li to obejít, budete muset nastavit server DNS v routeru WiFi namísto na samotném zařízení.

Nebo stačí použít VPN

DNS je technicky rychlejší a často levnější možnost než VPN, ale vzhledem ke všem výše uvedeným zranitelnostem a problémům je asi nejlepší jít s VPN.

"Ale řekl jsi to sám: VPN nyní na Netflixu blokováno!".

Ano, většina serverů VPN byla na Netflixu zablokována, ale několik stále funguje. Placená VPN poskytuje mnohem větší zabezpečení a soukromí díky silnému šifrování typu end-to-end, které chybí servery proxy DNS. Uživatelé často potřebují kontaktovat zákaznickou podporu a zjistit, které konkrétní servery s Netflix stále pracují. Nejsou zveřejňovány, aby nepřitahovaly nepřiměřenou pozornost.

Seznam VPN VPN společnosti Porovnitech, které stále fungují s Netflixem, najdete zde.

“24.047 / 365-” od viviandnguyen_ licencované podle CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 49