Jak nainstalovat Ivacy VPN na Amazon Firestick

Jak nainstalovat Ivacy VPN na Amazon Firestick


Ivacy nedávno uvedla novou verzi své aplikace šité na míru pro zařízení Amazon Fire TV, včetně nové Fire TV Cube a Fire TV Stick. Nyní můžete získat tuto skvělou VPN ve vašem Firesticku k odblokování geograficky uzamčených video streamů a učinit ze svých zvyků při prohlížení soukromější.

Jak nainstalovat Ivacy na Amazon Firestick:

 • Pokud ještě žádný nemáte, zaregistrujte se do jakéhokoli plánu Ivacy (zde zvýhodněná sazba)
 • Z Domov obrazovku, přejděte na ikona lupy v levém horním rohu
 • Vyhledejte „Ivacy“ a vyberte první zobrazenou možnost
 • Klepněte na žlutou Dostat tlačítko pro stažení a instalaci aplikace Ivacy
 • Po dokončení klikněte na žluté tlačítko znovu otevřeno aplikace
 • Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Ivacy nebo pomocí aplikace Ivacy v telefonu naskenujte QR kód
 • Klikněte na lištu, která říká Automatický vyberte server a klikněte na ikonu tlačítko napájení inicializovat připojení
 • Přijměte žádost o nastavení připojení VPN pomocí Ivacy kliknutím OK
 • Jste připojeni! Nyní můžete aplikaci opustit a VPN zůstane připojena na pozadí.

VYZKOUŠEJTE RIZIKO ZDARMA: Všechny plány Ivacy jsou podporovány 30denní zárukou vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet bez rizika.

Ivacy je mezi uživateli Kodi již dlouho oblíbená a můžeme potvrdit, že funguje se všemi addony, které jsme testovali.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Získejte obrovskou slevu na jakýkoli plán Ivacy VPN s 30denní zárukou vrácení peněz.

Viz také: Jak nainstalovat Kodi na Firestick

Ivacy VPN pro Amazon Fire TV

Ivacy může odblokovat tunu streamovacích služeb a stojí méně než většina VPN, což je skvělá volba pro ty, kteří chtějí přistupovat k geograficky uzamčeným video streamům ze zahraničí, ale nechtějí vydělávat tunu peněz na další předplatné. Může se odblokovat Netflix pro USA a BBC iPlayer, mezi ostatními. Možná budete muset kontaktovat podporu chatu Ivacy a požádat o servery, které pracují s konkrétní službou streamování.

Společnost neukládá žádné protokoly o tom, co děláte s VPN. Silné šifrování zajišťuje, že žádná data, která opouštějí vaše zařízení, nebudou vidět třetí strany. Rychlosti jsou rychlé a konzistentní, ideální pro streamování ve vysoké kvalitě bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Předplatitelé Ivacy mohou připojit až pět zařízení najednou. Aplikace jsou k dispozici také pro Windows, MacOS, iOS a Android.

Ivacy VPN pro starší zařízení Fire TV

Firestick první generace a některé další starší TV Fire nemusí být vůbec kompatibilní s VPN. I když se aplikace připojí, zůstane při přechodu do jiných aplikací ve spojení. Pokud chcete použít PrivateVPN se starším zařízením Fire TV, máte několik možností:

 • Nastavte Wi-Fi chráněný hotspot. Většina notebooků může vysílat hotspot wifi do okolních zařízení. Po připojení k VPN v notebooku bude mít jakékoli zařízení připojené k aktivnímu bodu přesměrováno internetový provoz prostřednictvím serveru VPN. Podívejte se na naše video o nastavení hotspotu chráněného VPN v systému Windows 10:
 • Nakonfigurujte VPN na routeru WiFi. Některé směrovače wifi mohou provozovat VPN, takže jakékoli zařízení, které je k nim připojeno, prochází šifrovaným tunelem. Tento proces se liší v závislosti na firmwaru směrovače a poskytovateli VPN. Pokud firmware routeru nepodporuje sítě VPN, můžete jej nahradit něčím, co funguje, například DD-WRT nebo Tomato. Upozorňujeme však, že nesprávná instalace nového firmwaru zařízení - proces známý jako „blikání“ - může trvale poškodit vaše zařízení. Buďte opatrní!

Pokud pro vás tyto možnosti nejsou možné, je pravděpodobně nejlepší upgradovat zařízení Fire TV na novější model.

Viz také: Nejlepší VPN pro Amazon Fire Stick

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 7 = 12