Jak nainstalovat CyberGhost na Amazon Fire Stick nebo Fire TV

Jak nainstalovat CyberGhost na Amazon Fire Stick nebo Fire TV (2)CyberGhost je jednou z nejlepších sítí VPN pro streamování videa a odblokování geo-zamčeného obsahu. S vydáním aplikace pro Amazon Fire TV se to prostě zlepšilo. Aplikaci lze nainstalovat na jakékoli nedávné zařízení Fire TV, včetně Fire-Sticks druhé generace nebo novější a Fire TV Cube. Ještě lepší je, že v současné době sleva o více než 70%.


Zde je návod, jak nainstalovat CyberGhost na Fire TV během několika minut:

  1. Z Domov obrazovku, přejděte na ikona lupy pro zobrazení vyhledávací lišty.
  2. Hledat CyberGhost a klikněte na první výsledek „CyberGhost VPN“
  3. Klikněte na žlutou Dostat tlačítko pro stažení a instalaci aplikace CyberGhost
  4. Po dokončení instalace se tlačítko Získat změní na otevřeno. Klepnutím na ni znovu spustíte aplikaci
  5. Souhlasit podmínky služby a povolit přístup VPN. Budete vyzváni, abyste umožnili CyberGhostu nastavit připojení VPN. Vybrat OK.
  6. Zadejte své uživatelské jméno a heslo k účtu CyberGhost a klikněte na Přihlásit se
  7. Klikněte na ikonu jezdec zahájit připojení k automaticky vybranému serveru nebo vybrat server z rozbalovací nabídky níže.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Ušetřete více než 70% ročního plánu společnosti Cyberghost. A těžit z 6 měsíců navíc zdarma.

Upozorňujeme, že pokud používáte CyberGhost na jiných zařízeních, máte omezeno sedm zařízení, která lze registrovat najednou. Pokud se pokusíte tento limit překročit, budete přesměrováni na obrazovku, která vám umožní odstranit všechna ostatní zařízení z vašeho účtu.

Toto není trvalé a zařízení můžete kdykoli přidat nebo odebrat. Pokud však nechcete zavádět všechna ostatní zařízení z CyberGhost, můžete je odebrat najednou tak, že se přihlásíte do svého řídicího panelu účtu na webu z počítače nebo smartphonu.

CyberGhost pro Amazon Fire TV

Cyberghost amazonfs

CyberGhost je fantastická VPN, díky které je snadné odblokovat vaše oblíbené zdroje streamovaného videa. CyberGhost může mimo jiné odblokovat US Netflix, BBC iPlayer, Hulu a Amazon Prime Video. Funguje také skvěle s Kodi, které se dobře hodí k zařízením Amazon Fire.

CyberGhost dodržuje přísné zásady bez protokolování a je jedinou sítí VPN, která v našem nejnovějším hodnocení zabezpečení VPN získá dokonalé skóre. Rychlosti jsou skvělé, dostatek šířky pásma, aby vás streamování ve vysoké kvalitě bez vyrovnávací paměti.

Aplikace CyberGhost jsou k dispozici také pro Windows, MacOS, iOS a Android.

CyberGhost pro starší zařízení Fire TV

Pokud používáte starší zařízení Fire, například Firestick první generace, aplikace CyberGhost pro vás nemusí fungovat. V takovém případě budete muset na svém routeru WiFi nakonfigurovat VPN nebo nastavit virtuální počítač chráněný pomocí VPN na notebooku.

Proces konfigurace VPN na routeru se velmi liší v závislosti na modelu routeru a firmwaru. Firmware routeru ve výchozím nastavení nepodporuje VPN, takže možná budete muset nahradit firmware alternativou open source, jako je Tomato nebo DD-WRT. Pokud se vydáte touto cestou, buďte opatrní, protože při výměně firmwaru může proces nazývaný „blikání“ trvale poškodit router, pokud nebude proveden správně..

Nastavení virtuálního WiFi routeru je méně riskantní a jednodušší, ale vyžaduje laptop po ruce. Podívejte se na video níže, abyste zjistili, jak to provést v systému Windows:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =