Doplněk Exodus Kodi: Pokud instalujete Exodus, je to bezpečné?

Uvažujete o instalaci oblíbeného doplňku Kodi Exodus? Podíváme se, co to je a jak to funguje. Pokryjeme některé problémy, které byste měli znát s Exodusem, a nabídneme několik skvělých alternativních doplňků, které vám umožní přístup k podobnému obsahu.


addon kodi exodus

Doplněk Exodus Kodi je mimořádně populární, i když poněkud pochybný zdroj pro ty, kteří chtějí streamovat filmy a televizní pořady na vyžádání. Exodus má velkou knihovnu obsahu, která stále přináší nové uživatele. Přesto je doplněk Exodus Kodi bezpečný a legitimní datový proud?

Exodus se proslavil jako doplněk zaměřený konkrétně na poskytování „bezplatného“ obsahu uživatelům Kodi. Po pravdě řečeno, mnoho uživatelů, kteří přišli do Kodi poprvé, přijde, protože slyší o veškerém obsahu, který je k dispozici prostřednictvím doplňku Exodus Kodi..

Exodus je však neoficiální doplněk. To se považuje za „třetí stranu“ a nedostává žádnou oficiální podporu ani doporučení od vývojového týmu Kodi. Přestože se často doporučuje jako dobrý pár pro ty, kteří používají Kodi na Amazon Fire TV, nezachovává žádnou oficiální podporu ze zdrojů první strany. Čtěte dále a zjistěte, zda byste měli použít a jaké jsou alternativy.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Jak bezpečně a soukromě používat Kodi

Bez ohledu na oficiální nebo neoficiální povahu doplňků, které používáte, přichází Kodi s jedinečnými obavami o soukromí a zabezpečení. Zejména Exodus byl v minulosti používán k nebezpečným účelům jeho vlastním tvůrcem, což ho po přistižení přinutilo odejít z vývoje doplňků Kodi..

Při použití doplňků Kodi riskujete. Add-ons mohou být uneseni a zvyklí na špehování uživatelů prostřednictvím útoků typu „man-in-the-middle“. Z důvodu způsobu práce doplňků, pokud někdo do doplňku nainstaluje správný kód, může špehovat vaši aktivitu, ukrást vaše soukromá data a případně získat přístup k vašemu systému. Bohužel nyní možná víte, že se to děje.

Poskytovatelé internetových služeb navíc stále častěji škrtají data pro streamování videa. Streamování Kodi není osvobozeno. Když váš poskytovatel internetových služeb uvidí váš datový přenos, může blokovat nebo omezit vaše streamování videa.

VPN maskují vaši identitu a obsah vašeho internetového provozu, díky čemuž je vaše procházení neviditelné pro zvědavé oči. Sítě VPN vás mohou ochránit před škodlivými útoky typu man-in-the-middle. Použití jednoho zajistí, že se nebudete potýkat s neschváleným poskytovatelem internetových služeb (ISP), nebo nevystavíte svá data téměř komukoli.

Pokud jde o VPN a Kodi, je to opravdu jedna z oblastí, kde by se neměly používat bezplatné produkty. Hledejte kvalitní placenou službu, která nebude ohrožovat bezpečnost a soukromí a je dostatečně rychlá, aby mohla nepřetržitě streamovat. Doporučujeme IPVanish: splňuje tato kritéria, je velmi oblíbený u komunity Kodi a pracuje se všemi doplňky Kodi.

Čtenářská nabídka: Zde můžete ušetřit 60% ročního plánu IPVanish.

Případně zkuste jedno z doporučení z našeho seznamu nejlepších VPN pro Kodi.

Kromě bezpečnostních rizik vám VPN dokonce umožní přístup k geograficky uzamčenému obsahu. Poskytovatelé obsahu stále více zamykají obsah do různých zemí a nabízejí ho pouze tomu, kdo nabízí nejvyšší nabídku. Můžete legálně obejít mnoho bloků obsahu pomocí VPN, jako je IPVanish, což vám umožní přístup k serverům v zemi, kde je tento obsah umístěn, a umožní vám spravedlivě získat přístup.

Co je doplněk Exodus Kodi Addon?

Exodus
Exodus je mnohými považován za nejlepší dostupný televizní a filmový stream na vyžádání. Podpora programu Exodus však byla nedávno zrušena, takže tento doplněk již není přímo podporován žádnými vývojáři. Tato nedostatečná podpora znamená, že jakékoli stahované soubory Exodus, které najdete, mohou představovat značná bezpečnostní rizika, protože stahování může pocházet ze zdroje, který se nestará o vaše soukromí nebo ochranu dat.

I když je pravda, že Exodus ve skutečnosti hostuje obsah, který najdete, poskytuje přístup k obsahu, který je primárně pirátský a nabízený bez zákonných autorských práv. Prostřednictvím Exodusu jsou k dispozici některé legální videostreamy. Například lze najít film Abbot and Costello z roku 1949, Africa Screams, snadno dostupný prostřednictvím Exodus.

Naprostá většina video a televizních streamů dostupných prostřednictvím Exodusu je však pirátská. I když můžete v Exodusu odfiltrovat určité webové stránky poskytující obsah, všechny uvedené webové stránky, které doplněk odstraní obsah z pirátství s obchodem.

Vzhledem k tomu, že se velmi spoléhají na pirátské streamování, nedoporučujeme uživatelům systému Exodus, kteří chtějí streamovat obsah. 

Alternativně doporučujeme uživatelům vyzkoušet si níže uvedené možnosti.

Nejlepší alternativy Exodus

USTVNow

kodi_ustvnow_install
USTV Now je skvělá volba pro ty, kteří chtějí přidat trochu živého televizního vysílání do svého vysílání na vyžádání. Přestože se USTVNow primárně zaměřuje na možnosti živého televizního vysílání, uživatelé zde mohou najít také obsah na vyžádání.

V současné době je USTV Now plně legální možností. Uživatelé mohou získat přístup k hrsti bezplatných živých kanálů z USA (včetně NBC, CBS a FOX). S předplatným 19 $ měsíčně se rozšiřuje na více než 25 kanálů a možnost zahrnout službu DVR. Můžete nahrávat své oblíbené kabelové kanály a sledovat je později a vytvořit si vlastní video možnosti na vyžádání.

Chcete-li se dozvědět více, klikněte sem a získáte přístup k našemu delšímu průvodci na USTVNow.

BBC iPlayer

BBC iplayer
Obsah na vyžádání je páteří toho, co dělá z Exodusu populární platformu. Namísto přechodu na Exodus však mohou uživatelé ve Velké Británii najít při používání iPlayeru BBC významnou hodnotu. Doplněk iPlayer poskytuje některé z nejkvalitnějších streamů videa jakéhokoli doplňku dostupného na Kodi. Protože je vyřazována přímo z webu BBC iPlayer, služba je legální, pokud máte platnou televizní licenci.

Můžete snadno najít BBC iPlayer doplněk dostupný přes Oficiální úložiště doplňků Kodi tím, že půjdete Addony > Symbol balíčku (vlevo nahoře) > Instalace z úložiště. Odtud můžete snadno stáhnout a použít tento doplněk k nalezení skvělého obsahu.

Momentálně cestujete? To není problém. Stále máte přístup k iPlayeru BBC pomocí VPN. Při pokusu o přístup k obsahu se zobrazí dotaz, zda máte televizní licenci, stejným způsobem, jako byste se přihlásili prostřednictvím oficiálního webu..

Youtube

Youtube
Bezplatný obsah na YouTube je obtížné podceňovat. Když budou k dispozici stovky tisíc videí, pravděpodobně se při hledání skvělých videí ztratíte, ale vždy víte, kde hledat kvalitní materiály. To zahrnuje mnoho skvělých televizních pořadů a filmů, které byste mohli hledat přes Exodus.

YouTube umožňuje uživatelům nakupovat populární filmy a televizní pořady za nízkou cenu. Po připojení účtu ke společnosti Kodi získáte snadný přístup k zakoupeným filmům prostřednictvím přehrávače médií. Jednou z výhod používání YouTube prostřednictvím Kodi? Žádné reklamy! Díky tomu je Kodi samo o sobě jedinečnou platformou pro každého, kdo chce skvělý obsah bez nepříjemného čekání vytvořeného reklamami. Zejména pro YouTube, kde jsou reklamy tak běžné, je použití bezplatného přehrávače Kodi Media Player s YouTube téměř shodou v nebi.

Doplněk Exodus Kodi: Přehled a obavy o soukromí

Exodus je velmi populární doplněk, díky kterému je lákadlo „bezplatných“ filmů trochu obtížné ignorovat. Je však důležité porozumět problémům se zabezpečením Exodus, aby uživatelé Kodi lépe pochopili, proč tento doplněk nedoporučujeme..

Exodus udržuje určitá rizika, zejména nyní, když není podporován žádnými vývojáři. Jak je uvedeno, v Exodusu existuje určitý legální obsah. Filmy ve veřejném vlastnictví lze snadno najít pomocí funkce vyhledávání uvnitř Exodusu. Lze je hrát legálně, protože jsou legálně dostupné a lze je streamovat z jakéhokoli zdroje.

Možnosti ve veřejné sféře jsou však jen velmi málo. Z tisíců filmů a televizních pořadů dostupných prostřednictvím Exodusu je drtivá většina pirátů. To znamená, že pro vás nemusí být legální streamovat obsah přes Exodus. I když si myslíte, že film může být legálně dostupný, může být obtížné provést toto odhodlání pouze prostřednictvím Exodusu.

Poskytovatelé mohou být na Exodusu vypnuti. Zjistili jsme však, že žádný z uvedených poskytovatelů není výhradně legálním webovým serverem. Mezi stovkami streamovacích webů, ze kterých Exodus škrábe, aby nalezl obsah, je každý uvedený web pochybné povahy..

exodus kodi addon

Známé stránky zaměřené na pirátství jsou jasně identifikovatelné a lze je snadno streamovat přes Exodus

Kromě tohoto problému je skutečnost, že Exodus je vysoce nejistý. Zejména díky své poloze v méně renomovaných úložištích a skutečnosti, že není podporován, je Exodus hlavním cílem únosců. Jako botnet DDoS byl dříve používán svým vlastním tvůrcem. Vzhledem k jeho popularitě to může být také cílem pro ty, kteří chtějí ukrást data prostřednictvím hackerských útoků typu man-in-middle nebo prostřednictvím malwaru vloženého do souboru ke stažení..

Důrazně doporučujeme uživatelům, aby se vyhnuli Exodusu, drželi se primárních zákonných možností a při zvažování stahování a streamování doplňků využívali VPN..

Kodi v17.3 „Krypton“ je nejnovější stabilní verze Kodi, která je k dispozici ke stažení

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =