5 nejlepších VPN pro YuppTV, takže je můžete sledovat ze zahraničí

Hledáte YuppTV online v zahraničí? Tento poskytovatel špičkového obsahu v jižní Asii vám poskytuje přístup k kanálům, jako jsou ZeeTV, BBO, KBO a ET Now. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak můžete streamovat YuppTV kdekoli na světě. Vysvětlíme, jak můžete pomocí virtuální privátní sítě (VPN) obejít regionální omezení a sledovat YuppTV z Kanady, Nového Zélandu, Japonska, Francie, Německa a kdekoli jinde na světě..


Jak sledovat YuppTV online v zahraničí

Streamovací platformy mají obvykle právo zobrazovat svůj obsah pouze v určitých regionech. Některé z nich, například YuppTV, budou zobrazovat různý obsah v závislosti na tom, kde se nacházíte. Sítě VPN však umožňují uživatelům připojení k serverům v zemi podle vlastního výběru. Tímto způsobem se podaří webové stránky přesvědčit, že se skutečně nacházejí v dané zemi, a odblokuje obsah s omezeným přístupem. VPN také šifrují váš provoz, což brání hackerům, poskytovatelům internetových služeb nebo správcům sítě, aby vaši činnost sledovali..

Výběr správné sítě VPN je zásadní, protože každý se mírně liší. Například někteří upřednostňují zabezpečení přede všemi ostatními, zatímco jiní nabízejí vyšší rychlosti nebo možnost odblokování širšího spektra streamovacích platforem. Abychom našli nejlepší VPN pro YuppTV, hledali jsme služby s následujícími charakteristikami:

 1. Provozuje řadu serverů v několika vysílacích oblastech YuppTV
 2. Nabízí spolehlivé vysokorychlostní připojení
 3. Je schopen odblokovat YuppTV a další populární streamovací služby
 4. Používá silné šifrování a řadu dalších možností zabezpečení
 5. Protokoly neobsahují žádné osobní údaje nebo v ideálním případě vůbec nic

Jak odblokovat YuppTV pomocí VPN

Nemějte obavy, pokud jste nikdy nepoužívali VPN: odblokování geo-omezeného obsahu je docela snadné, jakmile víte, jak. Postup odblokování služby YuppTV pomocí sítě VPN:

 1. Zaregistrujte se u jedné z níže uvedených sítí VPN (doporučujeme ExpressVPN).
 2. Nainstalujte klienta VPN a ujistěte se, že máte správnou verzi operačního systému vašeho zařízení.
 3. Připojte se k serveru v jedné z povolených zemí YuppTV (USA, Velká Británie, Austrálie a Indie budou fungovat).
 4. Zkuste načíst video. Měli byste zjistit, že se načte okamžitě, bez zpoždění nebo chyb.

JAK ZÍSKAT PREMIUM VPN ZDARMA: Často, chcete-li získat nejnižší cenu pro daného poskytovatele, budete požádáni, abyste se zaregistrovali na několik let pokrytí najednou. Pokud však potřebujete VPN pouze na krátkou dobu (například pokud jste na dovolené nebo chcete sledovat konkrétní událost), můžete použít 30denní zkušební období ExpressVPN. Budete muset zaplatit předem, ale můžete zrušit do 30 dnů, abyste dostali své peníze zpět.

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro YuppTV:

1. ExpressVPN

ExpressVPNLeden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN má více než 2 000 serverů rozložených po 94 zemích, což je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí streamovat živé video. Je dostatečně rychlý na sledování obsahu ve vysokém rozlišení bez zjevného zpoždění a nejlepší ze všech, který je schopen odblokovat obrovské množství streamovacích platforem včetně Netflixu, BBC iPlayeru a YuppTV..

Vestavěná je také řada bezpečnostních funkcí. ExpressVPN používá 256bitové šifrování, přepínač zabíjení, perfektní dopředné tajemství a ochranu proti úniku DNS, aby byl váš provoz vždy bezpečný. Nezaznamenává žádné informace, které by vás mohly identifikovat, což je obrovské plus. Pokud máte potíže, podpora zákazníků je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu.

Tato služba obsahuje aplikace pro zařízení MacOS, Windows, Linux, iOS a Android. S malou ruční konfigurací ji lze dokonce nainstalovat na bezdrátový směrovač.

NEJLEPŠÍ VPN PRO YUPPTV:  ExpressVPN není na prvním místě. ExpressVPN má skvělé rychlosti, skvělé funkce ochrany osobních údajů a pracuje se všemi oblíbenými streamingovými službami. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN se může pochlubit téměř neslýchaným 4 853 serverů, z nichž některé jsou optimalizovány pro streamování, sdílení souborů nebo hraní her. Jedná se o skvělou univerzální VPN, v neposlední řadě díky vynikajícím funkcím odblokování. NordVPN snadno obchází geo-omezení na platformách, jako je Hulu, Netflix a Amazon Prime Video, takže YuppTV nepředstavuje mnoho problémů.

Se společností NordVPN máte svobodu vytvářet vysoce sofistikovaná nastavení zabezpečení. Ve výchozím nastavení je povoleno 256bitové šifrování AES a ochrana proti úniku DNS / IPv6, ale můžete také použít přepínač zabíjení pro konkrétní aplikaci. Existuje dokonce možnost použít dvě VPN najednou nebo použít Tor s VPN. Společnost NordVPN nezaregistruje žádné osobní údaje a nepřijímá platby bitcoinů, což vám umožní zůstat co nejvíce anonymní online.

NordVPN má snadno instalovatelné aplikace pro Windows, Android, MacOS a iOS. Funguje také na zařízeních založených na Linuxu a vybraných síťových směrovačích, je však nutná ruční konfigurace.

NEJLEPŠÍ ROZPOČTOVÁ MOŽNOST: Zaregistrujte se do dvouletého plánu společnosti NordVPN a snižte svou měsíční platbu na pouhých 3,99 $. To snižuje náklady o neuvěřitelných 66%.

Přečtěte si naši úplnou recenzi společnosti NordVPN.

3. CyberGhost

Cyberghost

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

Díky více než 2 500 serverům a vysoce efektivnímu rozhraní je CyberGhost velmi jednoduchý a bezpečný. Uživatelé si mohou vybrat server ručně nebo mu být přidělen jeden, který se nejlépe hodí pro konkrétní úkol, jako je odblokování streamovacích webů nebo anonymní torrenting. Zjistíte, že nejen CyberGhost vám umožní odblokovat YuppTV, ale budete také moci sledovat živý HD obsah bez zpoždění a bez viditelné vyrovnávací paměti.

Tato služba udržuje vaše informace v bezpečí pomocí 256bitového šifrování, blokování reklam, automatické kontroly malwaru, automatického přesměrování HTTPS a přepínače kill. Chrání před DNS, IPv6 a úniky portů. CyberGhost nezaznamenává žádné relace ani údaje o provozu, takže vaše aktivity nelze sledovat zpět k vám.

Vyhrazené aplikace CyberGhost jsou k dispozici pro Windows, Mac, Android a iOS. Ruční instalace je vyžadována pro zařízení Linux a podporované internetové směrovače.

ŠEST MĚSÍCŮ ZDARMA: Vyberte roční plán společnosti CyberGhost, abyste ušetřili více než 70% a získali navíc šestiměsíční pokrytí bez dalších nákladů.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish má několik vlastností, díky kterým je silnou volbou pro streamování. Za prvé, má 1095 vysokorychlostních serverů rozložených do 60 zemí, což znamená, že budete moci sledovat YuppTV naživo bez problémů. Pak je tu jeho vynikající podpora pro více platforem a skutečnost, že na jeden účet můžete mít až deset současných připojení. To je neslýchané: většina sítí VPN umožňuje pouze tři až šest.

Jak jste očekávali, IPVanish přichází s 256bitovým šifrováním, ochranou proti únikům DNS a IPv6 a ve výchozím nastavení je povolen přepínač zabíjení. Existuje však několik pokročilejších možností, ze kterých si můžete vybrat: můžete také blokovat místní přenos, měnit svou IP adresu v nastavených intervalech a zatemňovat provoz OpenVPN. IPVanish nezaznamenává žádné osobní údaje, což znamená, že nemohou prozradit podrobnosti o vašich aktivitách, a to ani v případě, že.

Tato VPN je jednou z mála, která má být zahrnuta do obchodu s aplikacemi Amazon Fire Stick. Existují další aplikace pro zařízení MacOS, Windows, iOS a Android, i když je budete muset nainstalovat ručně na platformách Linux a směrovačích..

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA: Naši čtenáři mohou ušetřit až 60% na plánech IPVanish. Každý z nich je dodáván se sedmidenní zkušební verzí bez rizika. Pokud nejste spokojeni, můžete zrušit a získat plnou náhradu.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

5. PrivateVPN

SoukroméVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

PrivateVPN má po celém světě pouze 78 serverů, ale poskytuje vyšší rychlosti než mnoho podobných služeb. Je vynikající na odblokování webů s agresivními geo-omezeními, dokonce i na hlavních platformách, jako jsou Netflix a BBC iPlayer. Díky až šesti povoleným připojením budete moci streamovat YuppTV online snadno a v nejvyšší kvalitě, aniž byste museli ukládat do vyrovnávací paměti.

Ve výchozím nastavení je povoleno 256bitové šifrování, stejně jako ochrana proti úniku DNS a IPv6. PrivateVPN obsahuje přepínač zabíjení, který zastaví veškerý provoz při ztrátě připojení k VPN. Tato služba nezaznamenává žádná data, která by vás mohla identifikovat, takže při prohlížení máte zaručený klid. Živý chat je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v případě, že potřebujete pomoc, a personál vám může software nainstalovat i vzdáleně s vaším svolením..

Tato služba nabízí aplikace pro zařízení Android, iOS, Windows a MacOS. Linuxové systémy a směrovače musí být nakonfigurovány ručně.

RYCHLÉ RYCHLOSTI: Soukromý plán PrivateVPN má slevu přes 70%, což z něj činí velkou hodnotu pro dobrou všestrannou VPN, která má působivé rychlosti.

Přečtěte si naši úplnou recenzi na PrivateVPN.

Mohu sledovat YuppTV s bezplatným VPN?

Volné VPN mohou být lákavou perspektivou, ale důrazně nedoporučujeme jejich použití z několika důvodů. Za prvé, jejich infrastruktura postrádá zdroje, které by držely krok s poptávkou uživatelů. To vedlo některé bezplatné VPN k zavedení měsíčních datových limitů a systémů front. Díky těmto faktorům jsou bezplatné sítě VPN nevhodné pro streamování: i když se vaše video načítá, pravděpodobně bude koktat a ukládat do vyrovnávací paměti po dlouhou dobu. Mnoho platforem dále zintenzívnilo své geo-lock opatření pozdě, s bezplatným VPN mezi prvními službami, které mají být zablokovány.

Můžete se zeptat sami sebe, jak si může VPN zdarma dovolit provozovat. Uživatelé za službu neplatí, takže příjem musí být generován jinými způsoby. Bezdrátové sítě VPN obvykle vkládají reklamy na navštívené weby, ale to není jediný způsob, jak vydělávají peníze. Mohou také použít sledovací soubory cookie k udržení karet na vás, a to i poté, co jste byli odpojeni. Informace, které tyto soubory cookie shromažďují, pak lze bez vašeho vědomí použít k vytvoření spotřebitelského profilu, který bude prodán nejvyšší nabídce.

Tyto služby zdaleka nezvyšují vaši bezpečnost, ale ve skutečnosti představují značné bezpečnostní riziko. Jedna studie z roku 2016 ukázala, že desítky aplikací, které se domnívají, že jsou virtuální VPN, nešifrovaly vůbec žádný síťový provoz. Mnoho z nich se dále pokusilo nainstalovat malware do zařízení uživatele. A nejde jen o málo známé aplikace, které jsou hrozbou: dokonce jsme viděli známou službu prodávající šířku pásma svých uživatelů, která pomáhá provozovat botnet. Chcete-li chránit sebe a své osobní údaje, doporučujeme používat seriózní službu s prokázaným záznamem o tom, že zákazníci mají na prvním místě soukromí.

Viz také: Nejlepší VPN pro Netflix

Kde je YuppTV k dispozici?

mapa světa světa

YuppTV je v současné době k dispozici ve více než 90 zemích, včetně Velké Británie, USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu, Malajsie, Indie a několika míst na Středním východě.. Podobně jako Netflix má však YuppTV různé knihovny obsahu pro různé země.

Ve většině zemí se výpisy zobrazí v Indickém standardním čase (IST). Existuje však několik míst s různými pravidly:

Pokud jste v USA, můžete si vybrat, zda chcete zobrazit seznamy pro většinu kanálů v IST nebo CST. ZeeTV, Zee Cinema a Star Vijay však budou zobrazovat pouze časy zahájení programu v EST.

Pokud jste ve Velké Británii, budete si moci vybrat mezi výpisy IST nebo GMT. ZeeTV, Zee Cinema, Zing, Zee Café, Zee Punjabi nabízejí pouze výpisy GMT.

Pokud jste v Austrálii, většina kanálů bude mít seznamy IST. Jedinou výjimkou je ZeeTV, která zobrazuje výpisy v AEST.

Odběratelé se mohou rozhodnout sledovat pomocí online webového přehrávače nebo prostřednictvím aplikace YuppTV pro Android a iOS. Kromě toho lze YuppTV nainstalovat do Apple TV, Android TV, Roku a některých chytrých televizorů.

Co mohu sledovat na YuppTV?

YuppTV nabízí širokou škálu živého obsahu a obsahu na vyžádání. Níže uvádíme některé z jeho nejoblíbenějších nabídek:

 1. Raja Veliký
 2. Mahanati
 3. Skica
 4. Theri
 5. Sethupathi
 6. Pán
 7. Ninnu Kori
 8. Hej Krišna
 9. Mana Mugguri Love
 10. Černá ovce
 11. Ctrl Alt Del
 12. Vijay
 13. KBO
 14. Indie dnes
 15. Tarang TV

Ve kterých jazycích poskytuje YuppTV obsah?

V současné době má YuppTV videa v hindštině, tamilštině, telugu, maráthštině, malajálamštině, bengálštině, orientyi, pandžábském kantáně, bhojpuri a gudžarátštině. Každý jazyk má svůj vlastní výběr dostupných balíčků obsahu. Například základní balíček Hindština obsahuje 177 kanálů, ale ekvivalentní balíček Marathi zahrnuje pouze 132. Tato předplatné však mají stejnou cenu: 12,99 $ USD za měsíc.

Tato služba bohužel není příliš konzistentní, pokud jde o titulky. Některá videa na vyžádání mají titulky v různých jazycích, zatímco jiná mají titulky pouze v jednom nebo dvou jazycích. Existují dokonce i vybrané tituly jako Kabali které poskytují titulky v anglickém jazyce, ačkoli neexistuje žádný způsob, jak hledat pouze takový obsah.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 9 =