5 nejlepších VPN pro AMC, takže můžete sledovat v zahraničí (mimo USA)

Ukážeme vám také, jak můžete získat přístup k AMC odkudkoli na světě pomocí VPN a těch nejlepších, které můžete použít. Ukážeme vám také, jak můžete televizní stanici nasměrovat přes Box Roku mimo USA.


Nejlepší VPN pro AMC: Jak odblokovat AMC ze zahraničí

AMC je domovem Lidé, Walking Dead, Kazatel, a Dietland. Zábava dostupná na AMC je v nejvyšší kvalitě a kanál je k dispozici jako součást kabelu domácí TV nebo misky. Kanál je k dispozici u televizních balíčků prodávaných společností NA&U-verš, Kormidelník,  DirecTV, Miska sítě, Optimální, Spektrum, fios od Verizon, a Xfinity.

Pokud dostanete AMC doma, můžete si jej také prohlédnout online. Můžete ji však sledovat pouze ve Spojených státech a Kanadě. Pokud máte nárok na online službu díky předplatnému domácího kabelu, ale pak na dovolenou nebo do práce vycestujete mimo svou domovskou zemi, nebudete moci vysílat AMC ze zahraničí.

Existuje způsob, jak tento problém vyřešit. Stačí nainstalovat VPN díky tomu se vám bude zdát, že se nacházíte ve Spojených státech nebo Kanadě poskytnutím americké nebo kanadské IP adresy. Tímto způsobem můžete sledovat AMC online z Austrálie, Velké Británie, Francie nebo kdekoli jinde na světě.

Podíváme se blíže na každou z VPN, která se dostala na náš seznam nejlepších 5, ale Pokud nemáte čas si přečíst celý článek, zde jsou naše nejlepší tipy:

 1. ExpressVPN Naše volba číslo 1 pro AMC. Superrychlé servery, skvělé pro streamování. Odblokuje AMC odkudkoli podél většiny ostatních populárních streamovacích platforem. Snadno použitelné aplikace. 30denní záruka vrácení peněz.
 2. NordVPN Poskytovatel rozpočtu, který neuškodí kvalitě. Velká síť serverů, včetně serverů v USA a Kanadě. Dobré rychlosti pro streamování a stahování.
 3. CyberGhost Působivé rychlosti pro poskytovatele na konci rozpočtu na trhu. Snadné nastavení a začátek z něj činí bezpečnou sázku pro začátečníky.
 4. IPVanish Všestranný poskytovatel, který lze nastavit téměř na jakékoli platformě. Spolehlivé servery, které poskytují slušné rychlosti streamování.
 5. SoukroméVPN Nejnovější poskytovatel na tomto seznamu se stále rostoucí sítí rychlých serverů. Odblokuje AMC a celou řadu streamovaného obsahu.

Nejlepší VPN pro sledování AMC v zahraničí

Při hledání na webu služby VPN, VPN, se kterými se setkáte, mohou být životaschopné nebo hromada odpadu. Protože musíte platit za předplatné VPN předem, vyzkoušení každé VPN pro AMC může být drahé a časově náročné. Provedli jsme těžké úsilí, abychom našli nejlepší VPN pro AMC.

Musíte si být jisti, že vaše služba VPN má následující možnosti:

 • Vysoké rychlosti pro streamování videa (takže není vyrovnávací paměť)
 • Spolehlivá a stálá služba
 • Servery v USA nebo Kanadě
 • Aplikace, které se snadno instalují a používají

Každá níže uvedená AMC VPN může odblokovat proudy jak na webu AMC, tak v jejích aplikacích pro mobilní zařízení a zařízení set-top.

1. ExpressVPN

ExpressVPNJan 2020Ublocks AMCTested Jan 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN nemá potíže obejít regionální omezení na mediálních webech a má vynikající rychlost pro streamování videa. Služba ExpressVPN zahrnuje přístup k více než 3 000 serverů v 94 zemích. ExpressVPN má servery, které obstarávají diváky AMC v USA a Kanadě.

Aplikace ExpressVPN se instaluje a stahuje z webových stránek společnosti. Můžete získat aplikace pro Okna, Mac OS X, Operační Systém Mac, iOS, Android, a Linux. Aplikace ExpressVPN je k dispozici také pro Tablety Amazon Fire, Amazon Fire TV, a Amazon Fire stick. Můžete také ručně nakonfigurovat VPN Ostružina telefony.

ExpressVPN vytváří aplikaci pro výběr WiFi routerů, které směrují internetový provoz ze všech připojených zařízení přes VPN. Použití routerové aplikace je mnohem jednodušší než jakákoli alternativa s otevřeným zdrojovým kódem a je ideální pro zařízení, která nepodporují aplikace VPN, jako je Roku a chytré televizory. Můžete jej nainstalovat sami, pokud máte kompatibilní směrovač, nebo si jej můžete zakoupit s VPN předinstalovanou přímo od ExpressVPN.

K dispozici je rozšíření prohlížeče, které řídí aplikaci VPN Chrome, Firefox, a prohlížeče Safari. ExpressVPN také spouští DNS proxy službu s názvem MediaStreamer která se vyhýbá regionálním omezením na webech pro streamování videa, ale nezahrnuje šifrování a ochranu soukromí celé VPN. MediaStreamer je ideální pro streamování zařízení jako Xbox a Apple TV, které nepodporují úplné aplikace VPN, ale umožňují změnit výchozí nastavení DNS.

ExpressVPN umožňuje každému zákazníkovi připojit se ke službě třikrát najednou. Připojení z routeru se považuje za jedno z přidělení tří zařízení, přestože pokrývá všechna zařízení ve vaší domácnosti.

Tým podpory lze kontaktovat 24/7 prostřednictvím živého chatovacího zařízení na webu ExpressVPN. Podporní lístek můžete také získat prostřednictvím webového formuláře přístupného v uživatelské oblasti.

Profesionálové:

 • Superrychlé servery rozložené po celém světě a optimalizované pro streamování v HD bez ukládání do vyrovnávací paměti
 • Provozuje servery v desítkách amerických a kanadských měst, může snadno odblokovat většinu streamovaných stránek ze zahraničí
 • Kvalitní šifrování, zabezpečení a soukromí v celém textu
 • Snadné použití a nastavení pomocí aplikací pro velké množství platforem
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7

Nevýhody:

 • Nezdá se levně, použijte slevový kupón

NEJLEPŠÍ VPN pro sledování AMC v zahraničí: ExpressVPN je naše nejlepší volba. Díky své rozsáhlé síti serverů, která je vyladěna pro vysokorychlostní připojení, se rychle stala oblíbenou pro uživatele AMC. Uživatelsky přívětivé aplikace pro všechny operační systémy. Funguje dobře se všemi hlavními streamingovými službami včetně Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer a SkyGo. Těžko porazit soukromí a bezpečnost. K dispozici je 30denní záruka vrácení peněz bez omezení, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN Coupon Speciální nabídka - získejte 3 měsíce navíc FREEGET DEALCoupon aplikováno automaticky

2. NordVPN

NordVPNOdblokuje AMCTested leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.NordVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

NordVPN je skvělá aplikace, která ukazuje mapu světa se značkou v každé zemi, kde má společnost servery. Stačí kliknout na značku a připojit se k tomuto umístění. Síť serveru NordVPN sestává z 5 133 serverů v 60 zemích včetně Kanady a Spojených států. Alternativní obrazovka pro výběr serveru zobrazuje všechny servery v seznamu. Každý záznam serveru se zobrazí latence a zatížení serveru které vám pomohou vybrat server, ke kterému se chcete připojit.

Aplikace běží dál Okna, Mac OS X, Operační Systém Mac, Android, a iOS zařízení. Můžete také nastavit VPN Linux počítače a směrovače. Rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome a Firefox stačí překonat regionální omezení na webových stránkách AMC.

Dostaneš příspěvek šesti současných spojení s NordVPN. Stejně jako u ostatních sítí VPN v tomto seznamu využívá připojení routeru pouze jedno z vašich příspěvků na připojení a pokrývá všechna zařízení v domácnosti.

Web NordVPN má chatovací zařízení kde můžete získat pomoc se základním nastavením a řešením problémů. Těžší problémy řeší technici formulář pro podání lístku na webových stránkách nebo prostřednictvím e-mailem.

Služba NordVPN nabízí vysoké rychlosti pro streamování videa a je dobrá při obcházení regionálních omezení videoreklam, jako jsou Netflix a Hulu..

Profesionálové:

 • Provozuje spoustu serverů optimalizovaných pro streamování HD po celém světě
 • Více než 2 000 serverů v USA & Kanada může odblokovat téměř cokoli
 • Špičková bezpečnost a ochrana soukromí
 • Zásady no-logs
 • Nabízí nepřetržitý živý chat

Nevýhody:

 • Může vybrat umístění serverů ve městě, ale ne konkrétní servery

NEJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: NordVPN je dobrá volba hodnoty. Dobrý všestranný, který dobře pracuje s AMC v zahraničí. Silné bezpečnostní funkce a umožňuje použití až 6 zařízení současně z jednoho účtu. Zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi společnosti NordVPN.

NordVPN CouponSave 70% na 3letý plánGET DEALDiscount se použije automaticky

3. CyberGhost

CyberghostOdblokuje AMCTested leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.Cyberghost.com

Záruka vrácení peněz: 45 DNÍ

Aplikace pro CyberGhost odblokuje AMC ze zahraničí. Máš dovoleno sedm současných spojení. Stejně jako u ostatních sítí VPN v tomto seznamu můžete ručně na routeru na pokrytí všech zařízení v domácnosti při používání pouze jednoho ze sedmi připojení. Můžete nainstalovat aplikaci CyberGhost na Okna, Mac OS X, Operační Systém Mac, Android, a iOS zařízení. Musíte nainstalovat VPN na Linux počítače ručně.

Síť serveru CyberGhost je rozšířena do 59 zemí, včetně USA a Kanady. Je to jedna z nejrychlejších VPN, kterou testujeme, takže hladké streamování v HD je určitě možné. Aplikace CyberGhost uvádí několik streamovaných webů, které může odblokovat, ale AMC není v seznamu uvedena. Když jsme však byli připojeni k americkému serveru, neměli jsme problém s odblokováním AMC.

Středisko podpory CyberGhost se zaměřuje především na webové stránky znalostní báze sekce. Pokud zde nenajdete odpověď na své problémy, můžete se s nimi spojit help desk prostřednictvím webového formuláře nebo e-mailem.

Profesionálové:

 • Provozuje téměř 900 serverů v různých městech v USA a Kanadě
 • Některé z nejrychlejších streamovaných serverů, které jsme testovali
 • Ve výchozím nastavení jsou povoleny spolehlivé funkce zabezpečení a zabezpečení
 • Aplikace se snadno instalují a používají - dobrá volba pro začátečníky

Nevýhody:

 • Není vhodný pro ty, kteří potřebují ovládání pokročilých funkcí

SKVĚLÉ PRO STREAMING: CyberGhost poskytuje přístup ke spoustě geo-omezeného obsahu a jeho snadno použitelné aplikace jsou ideální pro začátečníky. Plány mají 45denní záruku vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi CyberGhost.

Kupón CyberGhost NOVÝ ROK ZVLÁŠTNÍ: Ušetřete 80% na 3letých plánech + 2 měsíce zdarmaGET DEAL Sleva použitá automaticky

4. IPVanish

IPVanishOdblokuje AMCTested leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.IPVanish.com

Záruka vrácení peněz: 7 DNÍ

IPVanish je se sídlem v USA a má velmi vysoké rychlosti, takže je skvělé pro streamování videa. Aplikace běží dál Okna, Mac OS X, Operační Systém Mac, Android, iOS, Tablety Amazon Fire, Amazon Fire TV, a Amazon Fire stick. Můžete také ručně nakonfigurovat VPN směrovače. Připojení routeru pokrývá všechna zařízení ve vaší domácnosti a spotřebuje pouze jedno z vašich přidělených deset současných připojení.

Společnost má více než 1300 serverů na 75 místech po celém světě, včetně Kanady a USA.

Tým podpory IPVanish není k dispozici online. nicméně, můžete zvýšit podporu lístek v uživatelské oblasti na webových stránkách IPVanish a můžete také připojit help desk prostřednictvím e-mailem.

Profesionálové:

 • S přibližně 690 servery v Severní Americe může odblokovat téměř jakýkoli web pro streamování rychlostí HD
 • Spolupracuje s doplňky Kodi pro uživatele dálkového ovládání
 • Působivé rychlosti a spolehlivé připojení
 • Zvládá více současných připojení dobře

Nevýhody:

 • Zákaznická podpora je trochu pomalá
 • Ne všechny servery odblokují Netflix

Až 10 zařízení: IPVanish má velkou síť serverů a dobře zpracovává více připojení. Snadné použití a preferované uživateli, kteří potřebují vysoký standard soukromí. Nelze odblokovat tolik streamovacích služeb jako někteří jeho soupeři. 7denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

IPVanish CouponSAVE 60% na roční plánGET DEALDiscount se použije automaticky

5. PrivateVPN

SoukroméVPNOdblokuje AMCTested leden 2020

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.PrivateVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

SoukroméVPN je další dobrou volbou pro přístup k AMC v zahraničí. Tato společnost byla původně vytvořena pro podporu torrenterů vysoké rychlosti a silná ochrana soukromí. Aplikace může běžet dál Okna, Mac OS X, Operační Systém Mac, Android, a iOS. Můžete také zapnout VPN Linux a směrovače ručním nastavením.

PrivateVPN umožňuje šest současných připojení, a router používá pouze jeden, i když pokrývá všechna zařízení ve vašem domě.

Síť serveru zahrnuje 100 serverů se rozšířilo do 56 zemí. USA a Kanada jsou na tomto seznamu, takže se budete moci touto službou dostat do AMC. PrivateVPN je velmi dobrý způsob, jak překonat regionální omezení na mnoha video webech, takže můžete udržet krok se všemi svými oblíbenými kanály, zatímco v zahraničí.

Pracovníci podpory jsou velmi nápomocní a měli by být schopni vyřešit všechny problémy, se kterými se můžete setkat. Můžeš zvýšit podporu lístek na webu nebo kontaktujte technickou podporu e-mailem. A live chat zařízení na webu vám umožní mluvit přímo s technikem. Toto chatovací zařízení je obsazeno během švédské pracovní doby.

Profesionálové:

 • Získání solidní reputace pro jejich rostoucí seznam webů, které odblokují
 • Naše testy odhalily působivé rychlosti streamování HD
 • Lze připojit až šest zařízení současně

Nevýhody:

 • Méně serverů z čeho vybírat než ostatní poskytovatelé na tomto seznamu
 • Vyžaduje ruční vyladění, aby mohl fungovat v Číně
 • Pracovníci podpory jsou znalí, ale působí pouze během švédské pracovní doby

GREAT SPEED: PrivateVPN je dobrá volba rodiny. Odblokuje streamování obsahu v USA včetně AMC a Netflix. Umožňuje až 6 zařízení na stejném účtu. Malá síť serverů, ale rychlé připojení. 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi na PrivateVPN.

PrivateVPN CouponSpecial Deal - ušetřete 83% na dvouletý plánGET DEALDiscount automaticky použita

Mohu použít bezplatnou VPN pro AMC?

Obecně nemáte nic za nic. Weby, jako jsou Netflix a AMC, jsou velmi obtížné se dostat do. Není mnoho placených sítí VPN schopných úspěšně porušit regionální omezení.

Tak, AMC nemůže odblokovat mnoho placených VPN, natož svobodný. Většinou, omezení zavedená na bezplatné VPN je činí zbytečnými pro přístup ke službám streamování videa. Streamování videa zahrnuje přenos velkého množství dat atd do datových limitů zasáhnete, zvláště pokud streamujete v HD. Pokud není k dispozici žádný datový limit, pak pravděpodobně existuje limit šířky pásma, což má za následek ukládání do vyrovnávací paměti a nízkou kvalitu videa.

Mnoho bezplatných sítí VPN využívá bezohledné taktiky ke generování výnosů. Někteří vkládají reklamy na webové stránky, vkládají do svého webového prohlížeče sledovací soubory cookie nebo přenášejí malware.

Proč je AMC blokováno?

Za účelem vymáhání dodržování zákonů země a licenčních práv provozovatelů vysílání musí poskytovatel streamování zjistit, kde se divák nachází, vyberte příslušné video nebo zablokujte přístup.

Tak jako AMC má zájem pouze o vysílání v USA a Kanadě, kupuje si práva na zobrazení videa v těchto zemích. Nekupuje práva na zobrazení videa v Mexiku, Brazílii, Velké Británii ani nikde jinde. Ostatní provozovatelé vysílání si tato práva kupují.

Každá smluvní podmínka musí být vynucena. Omezení licencování obsahu platí pro všechny služby streamování médií, včetně internetového rádia. AMC nejen blokuje zahraniční návštěvníky, ale také zkontroluje aktivitu VPN. Mediální společnosti vědí o VPN a jejich zákonné povinnosti je vyžadují podnikněte všechny dostupné kroky, abyste zabránili přeshraničnímu přístupu. Tyto akce zahrnují detekci VPN a jejich blokování.

Mnoho sítí VPN se vzdává pokusů dostat se na weby s streamováním médií jako je AMC. Je velmi obtížné najít bezplatnou VPN, která vás dostane do AMC - prostě si nemohou dovolit režijní náklady potřebné k spolehlivému odblokování AMC.

Nakonfigurujte VPN ve směrovači pro Roku, Chromecast, smart TV

Ne všechna zařízení podporují VPN. Pokud chcete sledovat AMC na Roku, Chromecastu nebo Smart TV, musíte najít jiný způsob, jak je připojit k VPN.

VPN na fyzickém WiFi routeru

Jedním z řešení je nainstalujte VPN na wifi router. Velkou výhodou je, že pokryje všechna zařízení připojená k internetu ve vaší domácnosti současně.

Proces nastavení se liší pro každý typ routeru a pro každou jinou službu VPN. Každá VPN, kterou doporučujeme výše, obsahuje znalostní báze na jeho webové stránce, kde najdete pokyny pro instalaci systému na směrovače.

Ne všechny směrovače WiFi mají nastavení, které vám umožní nakonfigurovat VPN. V těchto případech bude možná nutné změnit jeho firmware. Tomu se říká "bliká“Router, a pokud tento proces zkomolíte, router rozbijete. Tomu se říká "zdění“Router, takže buďte opatrní.

Zkontrolujte, zda značka a model routeru fungují s některým z následujících firmwarů, které obvykle podporují VPN:

 • Rajče
 • DD-WRT
 • AsusWRT
 • OpenWRT

Virtuální router chráněný VPN

Další možností je nasměrujte připojení k vašemu Roku boxu přes PC nebo Mac. Tato metoda změní váš počítač na hotspot wifi nebo virtuální router. Podle připojení počítače Mac nebo PC k síti VPN, všechna zařízení, která se připojují k hotspotu, jsou zase směrována přes VPN.

Věřte tomu nebo ne, většina notebooků má schopnost vysílat vlastní wifi hotspoty. Přečtěte si naše pokyny pro Mac a PC.

Screencasting

Poslední možností je přenesení videa z jiného zařízení do zařízení Roku nebo Smart TV. Jakýkoli přehrávač videa na webu, který běží přes prohlížeč lze přenášet z počítače nebo smartphonu do chytré televize, Roku nebo Chromecastu. Zapněte tedy počítač VPN nebo aplikaci VPN na svém zařízení, poté na tomto zařízení otevřete video a odtud je odešlete do chytré televize, Roku nebo Chromecastu..

Viz také:

Jak nastavit virtuální směrovač Windows pro vytvoření WiFi hotspotu s podporou VPN

Jak proměnit váš Mac v VPN zabezpečený WiFi router

Jak nainstalovat VPN na Amazon Fire Stick / Fire TV

Nejlepší VPN pro Amazon Fire Stick a Fire TV

Vyberte VPN pro AMC

Sítě VPN v našem seznamu vás zavedou do AMC i do všech ostatních kanálů v balíčku kabelové televize, které se streamují online. AMC nenabízí předplatné pouze online. Vysílání AMC můžete streamovat, pouze pokud již AMC máte doma a jste ve své domovské zemi.

Kromě technologie AMC může VPN odemknout mnoho dalších streamovacích služeb zamaskováním vaší polohy. Většina VPN, které doporučujeme výše, také odblokuje Netflix, Hulu a další streamingové weby.

Už používáte VPN? Máte v našem seznamu jednu z VPN? Používáte jinou VPN k přístupu do AMC ze zahraničí? Nechte zprávu v sekci Komentáře níže a podělte se o své zkušenosti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − = 66