Jak oglądać To jest zawsze słoneczne w Filadelfii online (sezon 14)

Jak oglądać To jest zawsze słoneczne w Filadelfii online


Będzie zawsze słonecznie w Filadelfii sezon 14 będzie miał swoją premierę 25 września w FX Networks. FX, regionalny kanał telewizji kablowej, jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do treści FX Networks lub obejrzeć je poza USA, zobaczysz następujący komunikat:

„Dziękujemy za zainteresowanie FX Networks. Treści, do których próbujesz uzyskać dostęp, nie są dostępne w Twoim regionie. ”

Błąd przesyłania strumieniowego efektów

Dobra wiadomość jest taka, że ​​możemy pokazać, jak odblokować sieci FX za granicą za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Wyjaśnimy nawet, jak możesz transmitować na żywo. W sezonie 14 w Filadelfii jest zawsze słonecznie bez abonamentu telewizji kablowej.

Będziemy rekomendować tylko oficjalne źródła do oglądania online w Filadelfii jest zawsze słonecznie. Jest tak, ponieważ nieautoryzowane strumienie są zazwyczaj niskiej jakości, oferując problemy z niską rozdzielczością i wydajnością, takie jak nadmierne opóźnienie i buforowanie. Często zdarza się, że nielicencjonowane transmisje w dowolnym momencie są wyłączane z powodu naruszenia praw autorskich. Poza tym możesz oglądać To jest zawsze słoneczne w Filadelfii z telewizją kablową lub bez niej, więc nie musisz tracić czasu na szukanie nierzetelnych, nieoficjalnych źródeł.

Jest zawsze słonecznie w Filadelfii sezon 14 jest dostępny tylko na platformach zablokowanych w regionie. Z tego powodu potrzebujesz VPN, aby oglądać go online z zagranicy (poza USA).

Jak oglądać Jest zawsze słonecznie w Filadelfii sezon 14 online

Odblokowywanie sieci FX i przesyłanie strumieniowe W Filadelfii sezon 14 jest zawsze słoneczny za granicą jest łatwiejszy niż myślisz. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces.

Oto jak oglądać w Internecie sezon 14 w Filadelfii jest zawsze słoneczny z dowolnego miejsca:

  1. Najpierw zarejestruj się przy użyciu odpowiedniej sieci VPN, która może odblokować sieci FX. Polecamy ExpressVPN. Jednak NordVPN i CyberGhost są niezawodnymi i wartościowymi alternatywami.
  2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki dla urządzenia, z którego chcesz oglądać. Jest zawsze słoneczny w Filadelfii.
  3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w USA. Zapewni to adres IP w USA do odblokowywania sieci FX za granicą.
  4. Wejdź do FX Networks i zaloguj się u uczestniczącego dostawcy telewizji, aby obejrzeć na żywo 14 sezon w Filadelfii w Internecie na żywo. Nie masz telewizji kablowej? Możesz oglądać sieci FX bez abonamentu telewizji kablowej za pośrednictwem wybranych usług przesyłania strumieniowego.
  5. Spróbuj oglądać na żywo FX Networks. Teraz powinno zostać odblokowane! Jeśli nie, zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i usunięcie plików cookie. Alternatywnie spróbuj innego serwera w USA.

Jak oglądać Jest zawsze słonecznie w sezonie 14 w Filadelfii w amerykańskiej telewizji

flaga USA

Podczas gdy pierwsze osiem sezonów serialu „Zawsze słonecznie” w Filadelfii były emitowane na FX, wszystkie późniejsze sezony pojawiły się na FXX. Sezon 14 nie jest wyjątkiem. Dostęp do FXX można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej FX Networks lub za pośrednictwem FXNow aplikacje. Chociaż transmisja na żywo W filadelfijskim sezonie 14 zawsze jest słonecznie w FX Networks wymaga subskrypcji telewizji kablowej, możesz także zalogować się za pomocą wybranych usług transmisji strumieniowej.

FX Networks jest również dostępny w AT&T TV Now (50 USD / miesiąc), FuboTV (54,99 USD / miesiąc), Hulu z telewizją na żywo (44,99 USD / miesiąc), PlayStation Vue (49,99 USD / miesiąc), Sling TV (25 USD / miesiąc) i YouTube TV (49,99 USD / miesiąc ). Co więcej, nadal wszystkie te usługi oferują bezpłatne wersje próbne. Być może zainteresuje Cię informacja, że ​​możesz oglądać pełne odcinki w FX Networks tydzień po ich premierze bez konieczności logowania się u dostawcy telewizji.

Jeśli planujesz oglądać za granicą sezon 14 w Filadelfii, zawsze jest słonecznie, potrzebujesz VPN. Jest tak, ponieważ wszystkie sieci FX i powyższe usługi przesyłania strumieniowego są zablokowane w regionie i dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Korzystając z VPN i uzyskując amerykański adres IP, będziesz mógł transmitować na żywo za granicą. ExpressVPN ma nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować te usługi bez ryzyka.

Jak oglądać Jest zawsze słonecznie w sezonie 14 w Filadelfii w brytyjskiej telewizji

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Widzowie w Wielkiej Brytanii mogli oglądać każdy sezon serialu „Zawsze słonecznie” w Filadelfii na Netflix UK. Netflix nie potwierdził jeszcze daty premiery sezonu 14 w Wielkiej Brytanii. To powiedziawszy, sezon 13 miał swoją premierę na FXX we wrześniu 2018 r. I stał się dostępny w serwisie Netflix w styczniu 2019 r. W związku z tym w Filadelfii jest zawsze słonecznie sezon 14 może pojawić się w brytyjskiej wersji Netflix pod koniec 2019 roku lub na początku 2020 roku.

Ceny subskrypcji Netflix w Wielkiej Brytanii zaczynają się od 5,99 £ miesięcznie. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli nie mieszkasz w Wielkiej Brytanii, możesz oglądać Netflix UK za granicą za pomocą VPN. Należy pamiętać, że Netflix UK stosuje środki anty-VPN i jest niezwykle trudne do odblokowania. Z tego powodu stworzyliśmy listę najlepszych VPN dla Netflix.

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN, aby oglądać w filadelfijskim sezonie 14 Zawsze słonecznie?

W Filadelfii sezon jest zawsze słoneczny. Sezon 14 będzie dostępny tylko na początku w FX Networks. Problem polega na tym, że wiele darmowe VPN nie mogą odblokować sieci FX, która jest ograniczona geograficznie i dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Chociaż ten popularny amerykański sitcom prawdopodobnie pojawi się również w Netflix UK kilka miesięcy po jego premierze 25 września, Netflix jest również platformą zablokowaną w regionie. Rzeczywiście, ogromna większość VPN ma również problemy z odblokowaniem Netflix.

Bezpłatne sieci VPN nie tylko nie są bardzo przydatne do odblokowywania blokowanych geograficznie witryn i usług, ale są również bardzo trudne do przesyłania strumieniowego. Powodem tego jest to, że mają zbyt mało serwerów dla dużej liczby użytkowników. Powoduje to duże obciążenie serwera i niskie prędkości, szczególnie podczas przesyłania strumieniowego na żywo i torrentowanie. Nie ma nic lepszego, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Darmowe sieci VPN mogą nie szyfrować danych ani chronić ich przed wyciekiem. Może się nawet okazać, że darmowa usługa VPN śledzi twoje dane przeglądania, sprzedając je stronom trzecim.

Czego możemy się spodziewać po Always Sunny in Philadelphia w sezonie 14?

Zawsze jest słonecznie w Filadelfii wciąż rośnie w siłę, zbliżając się do 14. sezonu (są nawet plany na 15. sezon!). Zwiastun sezonu 14 przedstawia czarno-biały odcinek w stylu lat 40., a także wypełnione zabawą wizyty w centrum laserowym i zoo. Patrząc wstecz na zakończenie sezonu 13, skupiono się na seksualności Maca i prawdopodobnie zostanie to zbadane w przyszłości.

Którzy członkowie obsady wracają na sezon Always Sunny in Philadelphia 14?

Oczekuje się, że wszyscy ważni członkowie obsady powrócą w sezonie 14. Rzeczywiście, większość pojawiła się na zdjęciach na planie udostępnionych w mediach społecznościowych. Jako taki, sezon 14 powinien obejmować Charlie (Charlie Day), Dennis (Glenn Howerton), Mac (Rob McElhenney), Kaitlin (Dee Reynolds) i Frank (Danny DeVito).

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 32