Jak oglądać The X Factor: Celebrity online za darmo (z dowolnego miejsca)

Jak oglądać The X Factor Celebrity online za darmo


The X Factor: Celebrity to specjalna edycja The X Factor, która będzie miała swoją premierę Sobota, 12 października 2019, o 20:35 BST (15:35 EST). Dobrą wiadomością jest to, że będzie dostępny do transmisji na żywo za darmo za pośrednictwem ITV Hub. Jeśli jednak próbujesz oglądać spoza Wielkiej Brytanii, zobaczysz następujący komunikat:

"Przykro nam. Ten film nie jest teraz dostępny. Sprawdź naszą sekcję programów, aby uzyskać więcej świetnych programów ”.

Centrum ITV nie działa za granicą

Treść w ITV Hub jest zablokowana regionalnie i dostępna tylko w Wielkiej Brytanii. Z tego powodu potrzebujesz VPN, jeśli chcesz oglądać go za granicą.

Będziemy rekomendować tylko oficjalne źródła do oglądania X Factor: Celebrity. Jest tak, ponieważ wiele nielicencjonowanych strumieni online ma gorszą jakość. Na przykład często mają niską rozdzielczość i frustrują do oglądania z powodu dużego buforowania i opóźnień. Co więcej, nieautoryzowane transmisje mogą zostać w dowolnym momencie wyłączone z powodu naruszenia praw autorskich. W każdym razie możesz transmitować na żywo The X Factor: Celebrity za darmo w ITV Hub, więc nie musisz się martwić o niewiarygodne transmisje innych firm.

X Factor: Celebrity będzie miał swoją premierę w ITV Hub, który jest platformą zablokowaną dla regionu. Oznacza to, że VPN jest wymagany do oglądania za granicą (poza Wielką Brytanią).

Jak oglądać The X Factor: Celebrity online za darmo

Korzystanie z VPN do odblokowania ITV Hub za granicą jest w rzeczywistości bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a zobaczysz The X Factor: Celebrity w mgnieniu oka.

Oto jak oglądać The X Factor: Celebrity 2019 online z dowolnego miejsca:

 1. Najpierw zarejestruj się w VPN z serwerami w Wielkiej Brytanii. Polecamy ExpressVPN ale NordVPN i CyberGhost również odblokowują ITV Hub i oferują doskonały stosunek jakości do ceny.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację VPN dla swojego urządzenia. Powyżej zalecane sieci VPN oferują również rozszerzenia przeglądarki.
 3. Otwórz aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii. To da ci adres IP w Wielkiej Brytanii, umożliwiając odblokowanie ITV Hub z zagranicy.
 4. Przejdź do ITV Hub (przez przeglądarkę lub jedną z aplikacji ITV Hub) i zarejestruj bezpłatne konto. Wymagane są pewne podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, data urodzenia oraz brytyjski kod pocztowy. Dowolny prawidłowy kod pocztowy jest jednak akceptowany, ponieważ ITV tak naprawdę tego nie weryfikuje.
 5. Wypróbuj VPN z ITV Hub. Cała zawartość, w tym transmisje na żywo, powinna zostać odblokowana. Jeśli nie, zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i usunięcie plików cookie. Ewentualnie wypróbuj inny serwer w Wielkiej Brytanii.

Możesz unikaj czkawek w ostatniej chwili, testując wcześniej VPN na ITV Hub premiery The X Factor: Celebrity. Daje to czas na skontaktowanie się z obsługą klienta VPN w celu uzyskania dalszej pomocy, zmniejszając ryzyko przeoczenia.

Jak oglądać The X Factor: Celebrity za darmo w telewizji w Wielkiej Brytanii

Flaga Wielkiej Brytanii

Możesz transmitować na żywo X Factor: Celebrity za darmo na ITV Hub. Chociaż wymaga to rejestracji konta (musisz podać adres e-mail, utworzyć hasło i podać podstawowe informacje osobiste), jest on całkowicie darmowy i jego wypełnienie powinno zająć tylko kilka sekund.

Transmisja na żywo z ITV Hub jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii ze względu na ograniczenia praw. Chociaż istnieje również opcja ITV Hub + za 3,99 £ miesięcznie, pozwala to tylko oglądać za granicą (w dowolnym miejscu w Unii Europejskiej) na zasadzie nadrabiania zaległości. Takie jak, VPN jest najlepszym wyborem do oglądania X Factor: Celebrity poza Wielką Brytanią. Na szczęście ExpressVPN obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz wypróbować ją w ITV Hub bez ryzyka i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony.

Gdzie indziej mogę transmitować na żywo The X Factor: Celebrity online?

ITV Hub to nie jedyne miejsce, w którym można oglądać The X Factor: Celebrity na żywo w Internecie. Oto kilka innych opcji, które warto rozważyć:

USA

flaga USA

Fani X Factor w USA mogą oglądać The X Factor: Celebrity w AXS TV. Jeśli masz subskrypcję u uczestniczącego dostawcy telewizji kablowej, będziesz mógł oglądać ją bez dodatkowych opłat. jednak, można także oglądać telewizję AXS bez kabla za pośrednictwem następujących usług przesyłania strumieniowego: AT&T TV Now, Philo (20 USD / miesiąc) i Sling TV (25 USD / miesiąc). Ponieważ te opcje są ograniczone geograficznie do Stanów Zjednoczonych, potrzebujesz VPN i amerykańskiego adresu IP, aby oglądać z zagranicy.

Kanada

kanadyjska flaga

Jeśli jesteś w Kanadzie, możesz obejrzeć The X Factor: Celebrity na The Family Channel. Aby transmitować na żywo, potrzebujesz dwóch rzeczy: aplikacji Family Channel i abonamentu telewizji kablowej. Ponieważ kanał rodzinny jest dostępny tylko w Kanadzie, za Kanadyjski adres IP przez VPN jest konieczne w celu transmisji na żywo z zagranicy.

Czy mogę korzystać z bezpłatnego VPN, aby oglądać The X Factor: Celebrity online?

Nie wszystko darmowe VPN są w stanie odblokować ITV Hub co może sprawić, że przegapisz premierę The X Factor: Celebrity. Nawet jeśli Twoja darmowa sieć VPN odblokowuje ITV Hub z zagranicy, tutaj często zaczynają się prawdziwe problemy. Całkiem proste, darmowe VPN są zazwyczaj bardzo wolne. Przy małej sieci i dużej liczbie użytkowników serwery są często obciążone. Prowadzi to do problemów z wydajnością, które są najbardziej zauważalne podczas transmisji na żywo.

Należy również wziąć pod uwagę zagrożenia bezpieczeństwa związane z korzystaniem z bezpłatnej sieci VPN. W szczególności może się okazać, że Twoje dane osobowe nie są zabezpieczone szyfrowaniem. Bez tego lub ochrony przed wyciekiem danych, jesteś bardziej podatny na ataki hakerów i szpiegów. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że bezpłatne sieci VPN często rejestrują dane przeglądania użytkowników i sprzedają je stronom trzecim. Istnieje również ryzyko, że bezpłatna sieć VPN może zainfekować urządzenie złośliwym oprogramowaniem. Dzięki najlepszym sieciom VPN oferującym próby bez ryzyka, bezpłatna sieć VPN i tak nie jest tak naprawdę konieczna.

Co powinienem wiedzieć o The X Factor: Celebrity?

The X Factor: Celebrity to specjalna edycja telewizyjnego reality show The X Factor z 15 sezonami, który po raz pierwszy nadano w 2004 roku. Odbywa się w domu Simona Cowella w Malibu będzie składać się z gwiazd, a nie zwykłych nieznanych zawodników. Co więcej, zwycięzcy zostanie zaoferowany rekordowy kontrakt. Simon Cowell będzie oceniać wraz z Nicole Scherzinger i Louisem Walshem podczas prezentacji Dermota O’Leary'ego.

Kim są uczestnicy konkursu The X Factor: Celebrity?

Zawodnicy znani z The X Factor: Celebrity są podzieleni na następujące kategorie: Grupy, Unders (27 i mniej) i Overs (28 i więcej):

Grupy

 • Wypróbuj Star
 • Uwielbiam wyspiarzy
 • Max i Harvey
 • Kapusta & Edwards
 • V5

Unders

 • Jonny Labey
 • Megan McKenna
 • Olivia Olson
 • Kevin McHale
 • Hayley Hasselhoff

Overs

 • Jezioro Ricki
 • Victoria Ekanoye
 • Jenny Ryan
 • Martin Bashir
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =