Jak oglądać The Little Mermaid Live! online z dowolnego miejsca

[ware_item id=33][/ware_item]

Jak oglądać The Little Mermaid Live! online z VPN

Mała Syrenka na żywo! na antenie 5 listopada 2019 r. Jeśli przegapiłeś transmisję na żywo, nie martw się! Wyjaśnimy, gdzie można go znaleźć, aby ponownie go obejrzeć! Pamiętaj, że do oglądania potrzebujesz VPN Mała Syrenka na żywo! z zagranicy. To dlatego, że treść jest zablokowana w regionie i dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście istnieje kilka wysokiej jakości sieci VPN, które mogą łatwo ominąć takie ograniczenia geograficzne.

Do oglądania zalecamy tylko oficjalne źródła Mała Syrenka na żywo!. Chociaż istnieje wiele nieautoryzowanych źródeł, są one gorszej jakości przy niskiej rozdzielczości. Ponadto niektóre nieautoryzowane transmisje są wyłączane z powodu naruszenia praw autorskich. Możesz tego uniknąć, oglądając The Little Mermaid Live! za pośrednictwem jednego z oficjalnych źródeł omówionych poniżej.

Mała Syrenka na żywo! będą dostępne tylko na platformach zablokowanych w regionie. Z tego powodu potrzebujesz VPN, jeśli chcesz oglądać go za granicą (poza USA).

Jak oglądać The Little Mermaid Live! online z VPN

Dzięki VPN możesz sprawić, że będziesz wyglądać, jakbyś przeglądał z innego kraju. Jest to bardzo przydatne do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie, takich jak The Little Mermaid Live !. Nie możesz się doczekać, aby zacząć? Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe proste kroki.


Oto jak oglądać The Little Mermaid Live! Online za granicą (poza USA):

 1. Zarejestruj się przez VPN. Polecamy ExpressVPN ale CyberGhost i NordVPN to dwie niedrogie alternatywy do oglądania The Little Mermaid Live! z zagranicy.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN lub rozszerzenie przeglądarki na swoje urządzenie (urządzenie, z którego chcesz oglądać The Little Mermaid Live!).
 3. Połącz się z serwerem w USA, aby uzyskać Adres IP w USA. Umożliwi to odblokowanie ABC lub Disney + i oglądanie ich za granicą (poza USA).
 4. Aby oglądać przez ABC, musisz zalogować się u amerykańskiego dostawcy telewizji kablowej. W przypadku Disney + wymagana jest płatna subskrypcja.
 5. Przejdź do ABC lub Disney + i wybierz wideo, które powinno być odtwarzane bez ograniczeń. Jeśli treść jest nadal blokowana, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie.

Jak oglądać The Little Mermaid Live! w telewizji amerykańskiej

flaga USA

W momencie pisania jedyny sposób na obejrzenie The Little Mermaid Live! jest na ABC (choć będzie Disney + 12 listopada 2019 r). Wymaga to posiadania abonamentu telewizji kablowej i zalogować się do ABC przy użyciu danych logowania do telewizji kablowej. Następnie możesz oglądać za pośrednictwem ABC.com lub aplikacji ABC. Chociaż ABC jest dostępny za pośrednictwem wielu popularnych usług przesyłania strumieniowego, w tym AT&T TV i Hulu, The Little Mermaid Live! był dostępny do oglądania na żywo tylko w dniu emisji i nie jest oferowany na żądanie.

Pamiętaj, że ABC jest zablokowana w regionie i dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Jednak nadal możesz oglądać z zagranicy, łącząc się z serwerem w USA za pośrednictwem VPN. Dobrym punktem wyjścia jest ExpressVPN, który oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz wypróbować ExpressVPN bez ryzyka i ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy, jeśli VPN nie spełnia Twoich oczekiwań.

Gdzie jeszcze mogę oglądać The Little Mermaid online?

Jeśli nie masz abonamentu telewizji kablowej, jedyny inny sposób oglądania Mała Syrenka na żywo! będzie włączony Disney+. Usługa przesyłania strumieniowego ma zostać uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii w dniu 12 listopada 2019 r. Abonament amerykański Disney + kosztuje 6,99 USD miesięcznie, podczas gdy roczny abonament kosztuje 69,99 USD (jest to nieco tańsze przy 5,83 USD miesięcznie).

Disney + przyjedzie do Australii i Nowej Zelandii 19 listopada 2019 r. Jednak tacy jak Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Hiszpania będą musieli poczekać do 31 marca 2020 r. W związku z tym może być konieczne użycie sieci VPN w aby obejrzeć The Little Mermaid Live! na Disney +, w zależności od Twojej lokalizacji. Łącząc się z serwerem w USA, Kanadzie lub Holandii, będziesz mieć amerykański, kanadyjski lub holenderski adres IP do odblokowania platformy za granicą.

Co powinienem wiedzieć o The Little Mermaid Live?

Mała Syrenka na żywo! to muzyczny program telewizyjny oparty na filmie animowanym z 1989 roku, Mała Syrenka. Stworzony dla ABC, ma hybrydowy format, w którym film był wyświetlany przed publicznością na żywo i przeplatany występami muzycznymi na żywo utworów z filmu (a także wersji scenicznej na Broadwayu). Mała Syrenka na żywo! na antenie ABC 5 listopada, 2019 i przyciągnął 9,01 miliona widzów.

Kto jest w obsadzie The Little Mermaid Live?

Obsada The Little Mermaid Live! składa się z różnych popularnych aktorów i piosenkarzy. W szczególności, Auliʻi Cravalho występuje w roli księżniczki Ariel podczas gdy Jodi Benson, oryginalny głos Ariel, wprowadza specjalność. W filmie występują także Królowa Latifah jako Ursula, Kudłaty jako Sebastian, John Stamos jako szef kuchni Louis, Graham Phillips jako książę Eric i Amber Riley jako emcee.

Które utwory występują w The Little Mermaid Live?

Mała Syrenka na żywo! zawiera wszystkie popularne piosenki z oryginalnego filmu animowanego, w tym część twojego świata i podwodny świat. Oto pełna lista utworów wymienionych w kolejności ich wyświetlania:

 • Fathoms Below - Eric, Grimsby i Ensemble
 • Daughters of Triton - Emcee, Ensemble
 • Część twojego świata - Ariel
 • Część twojego świata (reprise) - Ariel
 • Under the Sea - Sebastian, Ariel i Ensemble
 • Biedne niefortunne dusze - Ursula i Ariel
 • Jej głos - Eric
 • Les Poissons - szef kuchni Louis
 • Kiss the Girl - Sebastian, Ensemble
 • Jeśli tylko - Ariel, Eric
 • Poor Unfortunate Souls (reprise) - Vanessa, Ursula
 • Happy Ending - Obsada
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =