Jak oglądać The Bachelor Season 24 na żywo online za darmo

Jak oglądać sezon licencjacki 24 online


24 sezon Kawaler będzie premiera 6 stycznia o 20:00 EST / 17:00 PST. Wieloletni fani mogą uznać tegorocznego licencjata; to Peter Weber, pilot, który wcześniej zajął trzecie miejsce w sezonie 15 Bachelorette. W sumie może być 13 odcinków, a poniżej wyjaśnimy, jak oglądać sezon Bachelor 24 na żywo w Internecie, za darmo, z dowolnego miejsca na świecie (nawet jeśli jesteś za granicą).

Pamiętaj, że będziemy polecać tylko oficjalne źródła. Kawaler to niezwykle popularny program, co oznacza, że ​​nieautoryzowane transmisje są prawie nieuniknione. To powiedziawszy, odradzamy ich używanie: po pierwsze, jakość wideo jest zwykle bardzo słaba, a ponadto nielicencjonowane strumienie mogą być szybko przełączane w tryb offline z powodu naruszenia praw autorskich. Z mnóstwem sposobów oglądania Kawaler sezon 24 zgodnie z prawem, nie ma potrzeby cieniutkich transmisji zewnętrznych.

Sezon 24 z Kawaler będą dostępne tylko w serwisach streamingowych zablokowanych w regionie. Oznacza to, że jeśli jesteś za granicą, poza USA, potrzebujesz VPN, aby połączyć się ze zwykłymi domowymi usługami transmisji strumieniowej.

Jak oglądać sezon licencjacki 24 na żywo online z zagranicy

Ogólnie rzecz biorąc, platformy przesyłania strumieniowego sprawdzają, w jakim kraju się znajdujesz, sprawdzając swój adres IP. Jednak łącząc się z VPN, możesz zmienić swój adres IP na taki, który pochodzi z innego kraju. Oznacza to, że możesz na przykład użyć amerykańskiego serwera VPN, aby uzyskać dostęp do amerykańskich usług przesyłania strumieniowego za granicą. To jest prostsze niż się wydaje; po prostu wykonaj poniższe czynności.

Oto jak oglądać sezon licencjacki 24 na żywo online za darmo:

 1. Najpierw zarejestruj się u renomowanego dostawcy VPN. Polecamy ExpressVPN, ale CyberGhost i NordVPN to dwie doskonałe, niedrogie alternatywy.
 2. Teraz pobierz i zainstaluj aplikację VPN. Pamiętaj, że zwykle jest kilka różnych wersji, więc upewnij się, że masz odpowiednią aplikację dla swojego urządzenia,
 3. Zaloguj się i połącz z jednym z amerykańskich serwerów VPN. Wybrane miasto nie ma większego znaczenia, ale dla najszybszych prędkości zalecamy korzystanie z serwerów w najbliższym mieście.
 4. Wejdź na stronę ABC i zaloguj się. Powinieneś teraz móc oglądać Kawaler spoza USA, bez żadnych problemów. Jeśli nie możesz, wyczyść pliki cookie i odśwież stronę.

Kawaler będzie nadawać na żywo co tydzień. Z tego powodu zalecamy kilka minut wcześniej, aby upewnić się, że Twoja sieć VPN działa zgodnie z oczekiwaniami. W ten sposób, jeśli będziesz mieć problemy, będziesz miał dużo czasu, aby uzyskać pomoc od zespołu obsługi klienta VPN.

Jak oglądać sezon Bachelor 24 na żywo w amerykańskiej telewizji

flaga USA

Kawaler sezon 24 będzie emitowany wyłącznie na ABC. Oznacza to, że jeśli Twój pakiet kablowy zawiera już ten kanał, możesz po prostu zalogować się i oglądać każdy odcinek na żywo, całkowicie bezpłatnie. Chcę streamować Kawaler bez kabla? W takim przypadku masz dwie opcje.

Pierwszym jest po prostu poczekanie dodatkowych kilku godzin. Nowe odcinki są dodawane do biblioteki ABC na żądanie następnego dnia po ich wyemitowaniu i można je oglądać bez konieczności logowania się. Nie ma pośpiechu, ponieważ nie opuszczą usługi do około miesiąca później.

Możesz też zarejestrować się w usłudze over-the-top, takiej jak Hulu z Live TV, YouTube TV lub AT&T TV teraz. Mimo że każdy z nich ma bezpłatny okres próbny, nie są one wystarczająco długie, aby obejrzeć całą serię, i dlatego trzeba będzie w końcu zapłacić. Biorąc pod uwagę wysoką cenę (od 49,99–65 USD miesięcznie), większości ludzi byłoby lepiej oglądać tylko na żądanie.

Wszystkie powyższe usługi są blokowane geograficznie. Oznacza to, że będziesz musiał być w USA lub połączyć się z amerykańskim serwerem VPN, aby z nich korzystać. ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz wypróbować ją bez ryzyka.

Gdzie jeszcze mogę przesyłać strumieniowo tytuł licencjata 24 online?

Wiele krajów ma teraz własne regionalne oddziały, więc amerykańska wersja Kawaler nie zobaczy szerokiej międzynarodowej wersji. Będzie jednak emitowany w Kanadzie. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, jak możesz oglądać:

Kanada

kanadyjska flaga

Premiera sezonu 24 odbywa się godzinę wcześniej w Kanadzie; Citytv będzie pokazywać nowe odcinki co tydzień o 19:00 EST / 16:00 PST. Jeśli planujesz oglądać Kawaler żyj online, masz szczęście; nie musisz nawet tworzyć konta.

Minusem jest to, że będziesz potrzebować kanadyjskiej subskrypcji telewizyjnej, aby oglądać wszystko na żądanie, co sprawia, że ​​pominięcie odcinka jest wyjątkowo katastrofalne, jeśli nie masz kabla.

Citytv jest dostępne tylko w Kanadzie. W związku z tym, jeśli jesteś za granicą, musisz korzystać z VPN do streamowania Kawaler online.

Jak działa licencjat?

Jeśli jesteś nowy w serii, nie martw się, że nie będziesz w stanie zastosować tego formatu; Kawaler faktycznie ma dość prostą przesłankę. Samotny kawaler próbuje znaleźć żonę z puli uczestników. Aby to zrobić, spędza czas z każdym z nich, jeden na jednego lub w ramach spotkania grupowego. Na końcu każdego odcinka przedstawia kobiety, które chciałby zostać z różą, a pozostałe zostały wyeliminowane.

Kim są zawodnicy sezonu 24?

W tym roku bierze udział 30 zawodników z różnych środowisk. Spójrz poniżej, aby zobaczyć pełną listę Kawaler zawodnicy sezonu 24:

 • Alayah Benevidez, 24-letnia zdobywczyni Miss Texas.
 • Alexa Caves, 27-letnia estetyk z Springfield, Illinois.
 • Avonlea Elkins, lat 27. Ranczer do bydła z Fort Worth w Teksasie.
 • Courtney Perry, 26-letnia kosmetologka z Wenecji na Florydzie.
 • Deandra Kanu, lat 23. Koordynuje opiekę domową z Maine.
 • Eunice Cho, 23-letnia stewardesa z Chicago.
 • Hannah Ann Sluss. 23 lata, modelka i rodem z Tennessee.
 • Jade Gilliland, 26-letnia stewardesa z Mesa w Arizonie.
 • Jasmine Nguyen, 25 lat. Menedżer ds. Relacji z klientami z Houston w Teksasie.
 • Jenna Serrano, 22 lata, studentka pielęgniarstwa z New Lenox, Illinois.
 • Katrina Badowski, 28 lat. Tancerka NBA z St. Charles, Illinois.
 • Kelley Flanagan, 27 lat. Jest adwokatem, który mieszka w North Barrington w stanie Illinois.
 • Kelsey Weier, 28-letnia sukienniczka z Urbandale, Iowa.
 • Kiarra Norman z Kennesaw, Georgia. 23-letnia niania.
 • Kylie Ramos, lat 26. Współpracownik działu sprzedaży rozrywki z Davis w Kalifornii.
 • Lauren Jones, 26-letnia dyrektor marketingu z Glendale w Kalifornii.
 • Lexi Buchanan z Jacksonville na Florydzie. 26-letni koordynator marketingu.
 • Madison Prewett, 23 lata, przybrana osoba rekrutująca z Auburn, Alabama.
 • Maurissa Gunn, lat 23. Koordynator opieki nad pacjentami z Laurel, Montana.
 • Megan Hops, stewardesa z San Bruno w Kalifornii. W wieku 26 lat.
 • Mykenna Dorn, 22-letnia blogerka modowa z Langley w Kolumbii Brytyjskiej.
 • Natasha Parker, 31-letnia planistka wydarzeń z Nowego Jorku.
 • Payton Moran, lat 24. Przedstawiciel ds. Rozwoju biznesu z Wellesley, Massachusetts.
 • Sarah Coffin, 24-letnia radiolog medyczny z Knoxville, Tennessee.
 • Savannah Mullins, lat 27. Pośrednik handlu nieruchomościami z Houston w Teksasie.
 • Shiann Lewis, 27-letni asystent administracyjny z Las Vegas.
 • Sydney Hightower, kierownik marketingu detalicznego z Birmingham, Alabama, 24 lata.
 • Tammy Ly, 24-letnia płetwa mieszkalna z Syracuse w stanie Nowy Jork.
 • Victoria Fuller, 26 lat. Przedstawiciel handlowy w Virginia Beach w stanie Wirginia.
 • Victoria Paul, pielęgniarka, 27 lat, z Aleksandrii w Luizjanie.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1