Jak oglądać Rick and Morty sezon 4 online za granicą

Jak oglądać Rick and Morty sezon 4 online


Pierwsza połowa sezonu 4 Ricka i Morty'ego zakończyła się, ale bez konkretnej daty premiery drugiej połowy (kiedyś w 2020 roku jest tyle szczegółów, ile mamy), jest dużo czasu, aby nadrobić zaległości. Poniżej wyjaśnimy, jak przesyłać strumieniowo czwarty sezon Ricka i Morty'ego za darmo, z zagranicy, za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Do oglądania zalecamy tylko oficjalne źródła Rick and Morty sezon 4 online. Chociaż nielicencjonowane strumienie mogą być dostępne, na ogół nie są warte twojego czasu ani wysiłku. Jednym z powodów jest to, że nieautoryzowane źródła mogą zostać wyłączone z powodu naruszenia praw autorskich. Połącz to z gorszą jakością wideo, dużym opóźnieniem i długim czasem buforowania, a stanie się jasne, że ta metoda najprawdopodobniej spowoduje, że przegapisz część sezonu Rick and Morty 4.

Rick and Morty sezon 4 jest dostępny tylko na platformach zablokowanych w regionie. W związku z tym musisz połączyć się z VPN, aby móc oglądać transmisje na żywo z zagranicy.

Jak oglądać Rick and Morty sezon 4 online za pomocą VPN

Sieci VPN ukrywają Twój prawdziwy adres IP, zastępując go serwerem, z którym jesteś połączony. Oznacza to, że jeśli korzystasz z serwera z siedzibą w USA, możesz oszukać amerykańskie usługi przesyłania strumieniowego w celu umożliwienia korzystania z nich za granicą. Brzmi myląco? Nie martw się; oto krok po kroku, jak oglądać Rick and Morty sezon 4 online z dowolnego miejsca:

  1. Zarejestruj się za pomocą usługi VPN. Polecamy ExpressVPN. Jednak CyberGhost i NordVPN to dwie alternatywne rozwiązania.
  2. Pobierz i zainstaluj odpowiednią aplikację VPN (lub rozszerzenie przeglądarki) dla swojego urządzenia.
  3. Otwórz aplikację VPN i połącz się z serwerem w odpowiedniej lokalizacji. Na przykład użyj serwer w USA aby odblokować Adult Swim lub brytyjski, aby uzyskać dostęp do wszystkich 4 za granicą.
  4. Odwiedź wybraną stronę internetową, utwórz konto (w razie potrzeby) i zaloguj się.
  5. Na koniec spróbuj odtworzyć odcinek. Teraz powinno grać bez żadnych problemów. Jeśli treść jest nadal blokowana, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie.

Jak oglądać Rick and Morty sezon 4 w amerykańskiej telewizji

flaga USA

Możesz oglądać Rick and Morty sezon 4 w Adult Swim. Zwykle musisz zalogować się przy użyciu abonamentu telewizji kablowej, ale po około tygodniu nowe odcinki stają się bezpłatne.

Jeśli naprawdę nie możesz się doczekać i chcesz oglądaj Adult Swim bez kabla, możesz również zalogować się przy pomocy AT&T TV, FuboTV, Hulu z kontem Live TV, Sling TV lub YouTube TV. Wszystkie te usługi oferują bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz się zarejestrować, przesyłać strumieniowo Rick i Morty na żywo oraz anulować przed końcem okresu próbnego, aby uniknąć naliczania opłat.

Adult Swim jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Mimo to dzięki VPN możesz transmitować na żywo Rick and Morty sezon 4 online z dowolnego miejsca. ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz wypróbować go bez ryzyka i zażądać pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony.

Gdzie indziej mogę oglądać Rick and Morty sezon 4 online?

Rick and Morty ma kultowych fanów na całym świecie, więc naturalne jest, że będzie dostępny do transmisji za granicą. Poniżej wyjaśniamy, które sieci pokazują sezon 4 Ricka i Morty'ego, gdzie jesteś:

UK

Flaga brytyjska - Union Jack Flaga brytyjska - Union Jack - UK

Sezon 4 Rick and Morty jest transmitowany na kanale 4, co oznacza, że ​​możesz oglądaj to całkowicie bezpłatnie na Wszystkie 4. Musisz być szybki, ponieważ nowe odcinki są dostępne tylko przez 30 dni po emisji i nie ma konkretnych informacji na temat tego, gdzie będziesz mógł je oglądać po ich usunięciu (szanse to Netflix UK dostanie sezon 4 w pewnym momencie, ale nie wiadomo, kiedy).

Treść kanału 4 jest ograniczona geograficznie i dostępna tylko w Wielkiej Brytanii. Jeśli podróżujesz za granicę, możesz uzyskać dostęp do All 4, uzyskując brytyjski adres IP przez VPN.

Australia

flaga Australii

Jeśli jesteś w Australii, rzeczy są przyjemne i łatwe: Rick and Morty sezon 4 jest dostępny w serwisie Netflix. Ta usługa kosztuje 9,99 USD miesięcznie, ale jeśli nie masz jeszcze konta, możesz skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Tylko pięć odcinków do obejrzenia, to więcej niż wystarczająco czasu, aby dać się złapać.

Netflix jest zablokowany w regionie, a Rick i Morty nie są dostępne wszędzie. Aby oglądać go spoza Australii, potrzebujesz VPN.

Czego możemy się spodziewać po sezonie 4 Ricka i Morty'ego?

Będzie w sumie 10 odcinków w sezonie 4, chociaż ta seria zostanie podzielona na dwie części, a druga połowa zostanie wyemitowana w 2020 roku. Podobnie jak w poprzednich sezonach, większość odcinków to samodzielne przygody, więc nie spodziewaj się długiej, misternie tkanej narracji . To powiedziawszy, sezon 4 ma jedne z najbardziej pamiętnych do tej pory odcinków, w tym jeden obejmujący węże, programy kosmiczne i podstęp.

Którzy członkowie obsady wracają na sezon 4 Ricka i Morty'ego?

Wszyscy kluczowi członkowie obsady powracają. Należą do nich Justin Roiland jako postacie Rick i Morty, Chris Parnell jako Jerry, Spencer Grammer jako Summer i Sarah Chalke jako Beth. Podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie mnóstwo gości, które wyrażają swoje postacie. Rzeczywiście, w sezonie 4 pojawią się Paul Giamatti, Kathleen Turner, Sam Neill i Taika Waititi.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − 49 =